Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Секрети макіяжу. Повний огляд. Обговорення на LiveInternet

  1. Правила бездоганного контуру.
  2. Корекція губ.
  3. Як правильно фарбувати губи.
  4. Прості правила по догляду за бровами будинку.
  5. Корисні поради.
  6. Корисні поради:
  7. Секрети макіяжу від Мадонни.

  Секрети макіяжу. повний огляд

  Почнемо з техніки нанесення макіяжу. Почнемо з техніки нанесення макіяжу

  Техніка нанесення макіяжу має певний порядок, завдяки якому, ваш макіяж буде бездоганним. Після того, як ви вибрали кольорову гаму макіяжу, вам залишається тільки правильно нанести його, щоб підкреслити всі ваші достоїнства. Практика, щоб досягти досконалості. У міру набуття досвіду, ви можете експериментувати з колірною палітрою і технікою нанесення.

  Перш за все перед нанесенням макіяжу обличчя потрібно підготувати. Очистіть шкіру обличчя кремом або лосьйоном. Кінчиками пальців правої руки накладіть крем або лосьйон на шкіру чола, носа, щік, підборіддя і шиї. Розподіліть засіб легкими круговими рухами пальців в напрямі догори. Видаліть очищуючий засіб за допомогою м'яких серветок або вологих ватяних подушечок рухами вгору. Особливо обережно витирайте шкіру навколо очей.

  Після того як шкіра очищена слід приступати безпосередньо до самого макіяжу. Накладіть основу, підібравши відповідний вигляд і колір. Кінчиками пальців, рівномірним шаром, розподілите препарат по всьому обличчю і навколо лінії шиї м'якими рухами. Акуратно розтушуйте основу на кордоні волосся. Пушком або косметичною губкою нанесіть пудру. Пушок притисніть до шкіри, надлишки пудри видаліть пензликом.

  Потім слідує нанесення румям, хоча іноді рум'яна накладають на основу, перед пудрою. Підберіть відтінок і нанесіть рум'яна тонким шаром.

  Наступним етапом буде нанесеіе тіней для повік. Акуратно нанесіть їх на верхню повіку і м'якими рухами аплікатора або кінчиків пальців розподіліть по шкірі. Підведіть очі по краях вік. Щільно зімкніть повіки, після чого акуратно нанесіть підведення у вигляді тонкої лінії по краях вік, якомога ближче до вій. При використанні олівця стежите за тим, щоб його кінчик завжди був гострим.

  Подкрасьте брови. Спочатку щіточкою причешіть волоски на бровах, а потім легкими дотичними рухами гостро заточеного олівця нанесіть на брови фарбу. Ретельно розподілите її по волосках за допомогою пензлика.

  Накладіть туш з верхньою і нижньою сторони вій і обережними мазками розподіліть до отримання потрібного ефекту. Для розпрямлення злиплих вій користуйтеся чистою щіточкою.

  Завершальним етапом є губи. Розслабте губи і злегка відкрийте рот. Нанесіть помаду на краю губ, найкраще, наносити тонким пензликом. Надлишки помади видаліть м'якою серветкою, обережними рухами прикладаючи її до губ. Це дозволяємо краще закріпити помаду на губах.

  Більш детальна техніка макіяжу

  Макіяж губ є завершальним етапом спільного макіяжу і чималі Макіяж губ є завершальним етапом спільного макіяжу і чималі  ажную роль в цьому відіграє саме бездоганний контур губ ажную роль в цьому відіграє саме бездоганний контур губ. Підкресліть контур губ можна спеціальним олівцем, який не дає губній помаді змазатися або вийти за контури губ, робить макіяж більш акуратним. Контурний олівець повинен бути максимум на тон світліше або темніше губної помади, інакше губи будуть виглядати неприродно. За допомогою контурного олівця можна скорегувати форму губ, наприклад, на повних губах кольоровий контур окреслюють по внутрішньому краю власного контуру губ, а на вузьких губах - по зовнішньому краю власного контуру.

  Контур губ необхідно проводити від середини верхньої губи до куточка рота. На нижній губі лінію потрібно викреслити за один прийом, якщо лінія виявилася занадто чіткою. Після нанесення контуру покривають помадою всю поверхню губ. Помаду зручно наносити загостреним пензликом, якою набирають трохи помади і прикладають пензлик до губ.

  Правила бездоганного контуру.

  • За допомогою олівця для губ прорисуйте верхні куточки губ, що утворюють букву V.
  • Потім за допомогою олівця для губ намітьте контур нижньої губи, починаючи від її середини і на три чверті - у напрямку до верхніх куточків губ, але, не доводячи лінію до них.
  • З'єднайте лінії наміченого контуру.
  • Нанесіть на губи губну помаду або блиск для губ за допомогою пензлика для губ для того, щоб забезпечити рівномірність нанесення.

  Фарбуємо губи правильно. Якщо природа не наділила вас ідеальною формою, то це можна виправити за допомогою декоративної косметики. Для того, щоб змінити форму губ потрібно спочатку нанести губкою основу під макіяж, а тільки потім використовувати помаду. Перед нанесенням помади бажано використовувати зволожуючий засіб для макіяжу.

  Корекція губ.

  Якщо у вас опущені куточки губ це дуже легко виправити: для початку нанесіть основу під макіяж, як вказувалося вище. Потім скористайтеся коректором, окреслюючи контур, сховайте опущені куточки губ. Далі використовуйте олівець для губ, піднімаючи куточки, починати слід від куточків до центру, вибираючи колір, близький до натурального. Закінчуючи макіяж, нанесіть губну помаду найкраще пензликом для губ.

  Нерівні губи можна виправити аналогічно тій, що описана вище. Спочатку використовуємо коректор - він маскує те, що ви хочете приховати. Потім окресліть контур, який вам потрібен, олівцем і наносите помаду.

  Якщо у вас занадто пухкі губи і рот здається великим, то губи можна візуально зменшити за допомогою такого прийому: після нанесення основи, підведіть губи, трохи зменшуючи їх. Потім наносите помаду тільки в межах цієї лінії.

  Як правильно фарбувати губи.

  • За допомогою іеханіческого олівця для губ прорисуйте верхні куточки губ, що утворюють букву V.
  • Після намітьте контур нижньої губи, починаючи від її середини і на три чверті - у напрямку до верхніх куточків губ, але, не доводячи лінію до них.
  • З'єднайте лінії наміченого контуру.
  • Нанесіть на губи губну помаду або блиск для губ за допомогою пензлика для губ.

  Секрети макіяжу.

  Спочатку пом'якшите губи кремом або гігієнічною помадою. Окресліть контур губ невеликими штрихами, можна покрити олівцем губи повністю: він стане хорошою основою, і помада буде триматися довше.

  Нанесіть шар помади, надлишок промокніть серветкою, злегка припудріть губи і накрасьте повторно. Щоб особливо підкреслити форму, нанесіть світлішу помаду на середню частину нижньої губи.

  Не забувайте, що яскраві блискучі кольори візуально збільшують губи, тоді як темні тони - зменшують.

  Щоб зробити губи більш об'ємними, додайте краплю блиску для губ по центру, не розподіляючи його по поверхні губ.

  Щоб зробити губи більш об'ємними, додайте краплю блиску для губ по центру, не розподіляючи його по поверхні губ

  Для того що б мати гарні і модними бровами необхідно правильно їх оформляти. Не варто завжди повністю погоджуватися з їх довгою, шириною і формою, але кардинально міняти натуральну форму потрібно акуратно. Перш ніж приступити до зміни, скористайтеся головним правилом стилістів: внутрішній куточок брови повинен знаходиться на одній вертикалі з внутрішнім краєм ока, а зовнішній - не повинен бути нижче внутрішнього.

  Щоб підтримувати форму брів, необов'язково відправлятися в салон. Цю нехитру процедуру ви зможете виконати і вдома, самостійно за допомогою пінцета, дзеркала і яскравого освітлення. Але, якщо ви не впевнені в своїх силах або ніколи раніше цим не займалися, можете відвідати візажиста, який додасть бровам потрібну форму, що гармонує з овалом особи і природною лінією брів. У майбутньому вам тільки залишиться підтримувати цю ідеальну лінію, періодично вищипуючи виросли недоречно волоски.

  Прості правила по догляду за бровами будинку.

  • Вищипуйте брови при яскравому, бажано денному освітленні.
  • Якщо процедура для вас болюча, попередньо проведіть кубиком льоду по шкірі навколо брів. Не рекомендується вискубувати брови перед менструацією.
  • Чи не занадто захоплюйтеся, вищипування брів - справа захоплююча, тому можна не помітити і видалити більше волосків, ніж потрібно.
  • Чи не вищипуйте волоски під шкірою, така скрупульозність чревата занесенням інфекції.
  • Після закінчення процедури не забудьте обробити шкіру навколо брів в'язким засобом.

  При нанесенні макіяжу все проміжки в бровах слід зафарбовувати олівцем або маскувати пудрою, на один тон світліше природного тону волосся. Також з допомогою косметики ви можете візуально продовжити лінію брови або підкреслити крутизну дуги. Нарешті, пригладити непокірні брови допоможе спеціальний віск для брів або прозора туш.

  Виразні очі

  Очі - дзеркало душі. Вони надають найбільшу індивідуальність вашому обличчю. Правильно виділивши очі ви можете зробити їх настільки виразними і привабливими, що увага всіх чоловіків у вашому оточенні буде прикута саме до них.

  Все залежить від правильно підібраного відтінку тіней для повік, вміло накладеної туші для вій, а так Все залежить від правильно підібраного відтінку тіней для повік, вміло накладеної туші для вій, а так  ж грамотного макіяжу в залежності від форми очей ж грамотного макіяжу в залежності від форми очей. За розміром очі бувають маленькими і великими, за формою - мигдалеподібними, опуклими, круглими, глибоко або широко посадженими. Ідеальними прийнято вважати очі мигдалеподібної форми, коли відстань між очима дорівнює довжині одного ока. Якщо відстань менше цього орієнтиру, очі - близько посаджені, якщо відстань більше, то очі вважаються широко посадженими.

  Корисні поради.

  Якщо увас опуклі очі - користуйтеся темними тінями для повік і світлими - над лінією очниці. Виділіть місце під бровами. Можна скористатися олівцем для підводки очей на верхньому столітті, поблизу вій. На нижню повіку можна нанести легкий кайал. Не рекомендується накладати перламутрові і блискучі тіні.

  Власницям маленьких очі краще скористатися світлими тінями для всієї поверхні століття. Нанесіть більш темний відтінок уздовж лінії очниці, виділіть центр століття і місце під бровами. Візуально збільшити очі можна, якщо скористатися олівцем для підводки очей під нижніми віями і м'якими білими тінями - всередині століття.

  Для близько посаджених очей потрібні світлі тіні від внутрішнього кута до центру верхньої повіки і трохи темніше - від центру до зовнішнього кута. Кайал наноситься від середини верхньої повіки до зовнішнього куточка і з середини нижньої повіки до зовнішнього куточка.

  Дівчатам з глибоко посадженими очима рекомендується нанести тіні блідих, холодних тонів на нижні повіки, виділіть центр століття, від лінії очниці до вій.

  Широко розставлені очі можна звузити, якщо накласти темні тіні на внутрішні кути очей і на бічну частину перенісся. Нанесіть світліші тіні на зовнішню частину вік, виділіть місце під бровами.

  На круглі очі рекомендують наносити темні тіні на внутрішній кут ока, а на зовнішній - світлі. На нижню повіку також можна накласти світлі тіні або олівець.

  Техніка фарбування вій

  У мистецтві зваблювання вії грають не меншу роль, ніж одяг, жести і мова. Маючи під рукою все У мистецтві зваблювання вії грають не меншу роль, ніж одяг, жести і мова го лише один брасматик, можна домогтися приголомшливого ефекту. Спритність рук - і ніякого шахрайства! Повнота йде віям тільки на користь і її секрет, який свого часу знали і Одрі Хепберн, і Елізабет Тейлор, полягав в особливому способі нанесення туші. Отже візьмемо за прообраз Голлівуд.

  Дуже густі вії у Кейри Найтлі. Секрет простий - зробіть кілька зигзагоподібних рухів щіточкою у самих коренів, а потім накрасьте їх по всій довжині. На верхньому рухомому столітті чорним олівцем акуратно затушуйте проміжки між віями.

  Хочете, щоб ваші вії були такими ж довгими і при цьому виглядали природно, як у Ніколь Кідман? Нанесіть на них туш двічі і кожен раз ретельно розчісуйте сухий щіточкою, витягаючи її вгору. Пару секунд на просушку - і пройдіться по ним ще раз, але тільки з боку зовнішнього кута ока.

  Останнім часом стало модно густо фарбувати нижні вії, як це робить Міна Суварі, що не тільки оптично збільшує очі, але і відволікає увагу від зморшок навколо них. Однак якщо ви не виспалися, ефект буде протилежним.

  Корисні поради:

  • При нанесенні туші на нижні вії тримайте пензлик вертикально і водите нею з боку в бік.
  • Обов'язково очистіть вії щіточкою перед нанесенням туші.
  • Блондинкам більше йде коричнева або коричнево-чорна туш, а жінкам з більш темним волоссям - чорна.
  • Щоб уникнути швидкого висихання туші, щіточку угвинчуватися в футляр.
  • Перед тим, як фарбувати вії, почистіть щітку серветкою. Це може здатися марнотратством, але саме так туш ляже на вії рівномірно і без псують вигляд грудок.

  Сучасна туш не тільки дозволяє подовжити та підкрутити вії, а й має захисні властивості, оберігаючи вії від пилу і вітру, запобігаючи їх ламкість і вигоряння на сонці. Деякі туші містять вітаміни, протеїни і живильні компоненти, які надають віям м'якість, шовковистість і еластичність. Туш підрозділяється на два види: кошти, які змиваються водою, і водостійкі. Останні просто незамінні в умовах поганої погоди, при заняттях спортом і відвідування басейну, але вони не завжди підходять для чутливих очей.

  5 корисних порад

  Якщо ви збираєтеся придбати перший у своєму житті парфум, а як виявилося, що ви нічого не розумієте в парфумерії, то ця стаття для вас. 5 корисних порад допоможуть новачкам при виборі парфуму.

  Рада 1. Парфюмированая, туалетна вода або парфуми. Відмінність між цими видами парфумерної продукції полягає в кількості міститься в них парфумерного екстракту. У туалетній воді концентрація складає 5-20%, в парфюмированной воді - 10-30%, а в духів - 20-40%. Чим вище концентрація, тим більше насиченість і краще стійкість парфуму. Отже, туалетна вода володіє найменшою концентрацією, а парфуми - найбільшою.

  Порада 2. Ноти. Верхні ноти звучать відразу після нанесення парфуму. Їх дії вистачає всього на кілька хвилин. Інгредієнти, з яких складаються початкові ноти, зазвичай володіють сильним, свіжим, напористим запахом, але швидко вивітрюються - це цитрусові і імбир. Серцеві ноти - це основні ноти аромату, які складають його суть. Вони вступають відразу після верхніх нот і тримаються кілька годин. Для квіткових і ряду інших парфумів типовими серцевими нотами є троянда і лаванда. Базові ноти розкриваються після серцевих нот і є "післясмаком" аромату, яке називають шлейфом, вони можуть триматися цілий день. Мускус, ветивер і різні сорти деревини - найбільш часто використовувані в базових нотах інгредієнти.

  Порада 3. Як правильно наносити парфум. Есті Лаудер рекомендувала бризнути перед собою і увійти в хмару духів. Коко Шанель радила наносити парфум туди, куди ви хочете, щоб вас поцілували. Кращими місцями для нанесення парфуму є задня частина шиї, внутрішній згин ліктя, за вухами і плечі - в цих місцях кровоносні судини знаходяться близько до шкіри, тому аромат буде звучати більш насиченим.

  Рада 4. Зберігаємо парфум. Парфумерію рекомендується зберігати в сухому, прохолодному і темному місці. Попадання прямих сонячних променів призводить до швидкого випаровування парфуму і втрати ним парфумерних якостей.

  Рада 5. Алергія. Щоб перевірити, чи немає у вас алергії на якийсь конкретний парфум, треба нанести крапельку на зап'ясті або внутрішню сторону ліктя. Якщо протягом години у вас не виникло подразнення або почервоніння, то алергії у вас немає.

  Секрети макіяжу від Мадонни.

  Секрети макіяжу від Мадонни

  Для початку потрібно підготувати брови - твердої пензликом для брів акуратно розчешіть їх вгору, ділянки поганого росту волосся зафарбуйте відточеним олівцем для брів, бажано попелястого відтінку.

  Далі пальцями нанесіть перлинно-бежеві рідкі тіні на всю повіку і злегка розтушуйте їх на ділянці під надбрівними дугами. Закругленою м'яким пензликом для нанесення тіней нанесіть димчасті лілово-рожеві тіні на повіку і складку. Щоб розтушувати тіні, кілька разів проведіть пензликом уздовж століття.

  Потім аплікатором проведіть нечітку лінію по нижньому периметру лінії вій, використовуючи ті ж тіні. Проведіть тонку, майже непомітну лінію по всій верхній лінії вій. Надсилайте кінчик олівця безпосередньо до коренів вій. Головне в цьому хитрому прийомі те, що лінія повинна залишатися тонкої, але при цьому повинна бути глибокою, для цього її потрібно провести два-три рази.

  Закрутіть верхні вії, потім ретельно і акуратно нанесіть об'ємну коричневу туш від коренів до самих кінчиків. Тримаючи щіточку вертикально, акуратно нанесіть на нижні вії подовжує коричневу туш - це додасть погляду трохи томлива.

  Нанесіть на обличчя пом'якшувальний засіб посиленого дії. Особливу увагу зверніть на ділянки сухої шкіри, наприклад, під очима і навколо рота. Пальцями нанесіть на все обличчя прозору рідку основу, щоб приховати почервоніння або затемнення шкіри, особливо на крилах носа і на підборідді, а потім легкими рівномірними рухами втирайте основу в шкіру.

  Невеликими круговими рухами кінчиками пальців нанесіть мерехтливі коралово-рожеві рум'яна на щоки, поступово піднімаючись до вилиць. Щоб основа і колір рум'ян виглядали природними, нанесіть легкий шар світловідбиваючої матовою пудри.

  Завершальний етап - тонким пензликом для губ нанесіть на губи коралово-рожеву помаду. Промокніть губи серветкою і нанесіть ще один шар.

  Промокніть губи серветкою і нанесіть ще один шар

  Провідна роль в стилі актриси належить класичним брів, тому перш ніж приступати до макіяжу, пройдіться щипцями і приведіть їх лінію в ідеальний стан. Якщо ваші брови досить гарні самі по собі, просто розчешіть їх і дайте спокій. Якщо вони дуже тонкі, використовуйте коричневу пудру, щоб заповнити необхідні ділянки.

  Потім використовуючи велику кисть, нанесіть кремову основу під очима і на повіку. Гарненько розітріть пальцями, трохи вбиваючи в шкіру, але не перестарайтеся. Наносити основу на решту шкіру потрібно лише в разі, якщо треба прибрати зайву червоність або приховати будь-які недоліки. Легкими дотиками спеціальної губки нанесіть легку пудру, особливо подбайте про шкіру навколо очей. До речі, для дорослої шкіри краще підходить саме губка, вона допомагає пудрі потрапляти точно за призначенням, не залишаючи ліній.

  Після додання тони нанесіть блідо-жовті блискучі тіні на всю поверхню століття за допомогою пензлика. Темно-коричневим олівцем проведіть лінію над верхніми віями. Почніть із зовнішнього боку нижніх вій і доведіть лінію до 1/3 нижньої повіки. Трохи розтушуйте лінію для створення "димчастого" ефекту.

  На верхні куточки очей нанесіть темно-сірі тіні. Змішайте тіні м'якою щіточкою. Нанесіть тіні поверх намальованої лінії, що допоможе лінії НЕ розмазуються, і додасть загадковість погляду. Під бровою додайте трохи білих тіней з блиском і гарненько розітріть. Подкрутите вії і нанесіть чорну туш на верхні і нижні вії.

  Рум'яна слід іспользуйть прозорі теплого рожевого кольору. Нанесіть їх на щоки пальцями, ведучи лінію до скронь.

  Головне правило Анжеліни Джолі, володарки чарівних губ, завжди робити акцент або на губи, або на очі! Оскільки в даному макіяжі головна увага приділяється очам, ви повинні зробити свої губи дуже ніжними і свіжими. Нанесіть помаду природного рожевого кольору, використовуючи пензлик. В даному випадку немає необхідності використовувати олівець для губ.

  І так, спробуємо повторити! Акцент робиться на нижню повіку. По краю росту вій на нижньому столітті ретельно прорисовуємо контур чорним або темно-коричневим олівцем, можна навіть трохи відступити від краю, щоб очі здавалися ще більше. Зовні від цієї лінії на нижньому столітті малюємо ще одну лінію, сріблясто-білим олівцем. Всі нижню повіку дуже акуратно покриваємо коричневими тінями, тільки не переборщіть! На середню третину нижньої повіки наносимо бежеві тіні. Тими ж тінями покриваємо і верхню повіку, витягаючи малюнок до скроні, щоб візуально розширити очі, зробити їх трішки розкосими. Під бровами невелику область покриваємо золотистими тінями, щоб розкрити очі, зробити їх більше за рахунок ілюзорного підняття брів. Накладаємо чорну туш на вії з акцентом на верхню повіку, для увелечения ефекту можна скористатися накладними віями.

  Скарлетт Йоханссон відноситься до того типу жінок з пластиліновими особами, з яких можна зліпити все, що завгодно. На сторінках глянсових журналів гламурний погляд Скарлетт Йоханссон виглядає незрівнянно. Насправді ж Скарлетт має досить посередньої і неабиякою зовнішністю.

  Спробуємо підгледіти секрети, за допомогою яких Скарлетт Йоханссон стала виглядати прекрасною принцесою. Макіяж, безумовно, тут грає свою важливу роль.

  Отже, спробуємо розібратися, що ж такого унікального в макіяжі Скарлетт Йоханссон, від чого голлівудська діва так сильно перетворюється зовні. Скарлетт Йоханссон дуже ретельно гримує особа, тональний крем підбирається в рожевій гаммі, що надає особі актриси свіжість. По краю росту вій верхньої повіки актриса промальовує лінію чорним олівцем. На верхні повіки накладає тіні кольору морської хвилі, ці ж тіні зовні і на нижньому столітті. Ближче до внутрішнього краю нижньої повіки - сріблясті тіні. Тут же по краю росту вій - сріблястий олівець. Туш на віях накладена помірно. Губи Скарлетт бувають або рожевими, або яскраво червоними, в залежності від акценту макіяжу. Губна помада, яку завжди використовує Скарлетт - Glam Shine від L'Oreal. Відомо, що фіциальной візажистом актриси є фірма L'Oreal.

  Спробуємо повторити? Контур очей Орнелла окреслює коричневим олівцем. На верхню повіку завдає тонким шаром коричневі тіні, для створення об'єму. Не можна не помітити подібність із котячим поглядом, яке досягається за допомогою вміло растушованих тіней, очам надається мигдалеподібні. На нижню повіку накладаються коричневі тіні, нижню повіку взагалі дуже ретельно промальовано, цим обов'язково потрібно займатися і робити це вміло, щоб не отримати макіяж, як наслідок безсонної ночі. По краю росту вій промальована срібляста смужка, щоб домогтися від очей більшої виразності, креслити її потрібно на 2 мм. до зовні. Особливість будови очей Орнелли Муті в тому, що очі у актриси глибокі. Саме тому вона завдає під бровами світлі тіні, що дозволяє підняти верхню повіку, зробити очі більш розкритими.

  Розкриємо секрет важких вічко Кеті Холмс. Актриса Кеті Холмс - молода дружина Тома Круза - володіє прекрасними зовнішніми даними - ця актриса і без макіяжу може виглядати на всі сто.

  Не можна не відзначити, що правильний, не дуже помітний макіяж тільки підкреслює красу Кеті. Актриса відноситься до певного типажу жінок таких як Орнелла Муті, Кетрін Зета Джонс, топ-модель Анна Азарова і актриса Ірина Алфьорова.

  Кеті Холмс завжди гримує особа, незважаючи на красу і хороше, здоровий стан шкіри. Тональний крем підібраний дуже ретельно, його тон збігається з тоном шкіри Кеті. Актриса навіть днем ​​завдає рум'яна на вилиці, щоб виділити щоки. Губи Кеті рожеві або натурального відтінку, дуже рідко червоні. Відразу під бровами Кеті - тіні натурального відтінку і тільки в складці верхньої повіки - трохи сріблястого кольору. Зате зовні на верхньому столітті, якщо ви помітили, майже завжди промальована досить товста лінія чорним або темно-сірим олівцем. Вії ретельно зафарбовані тушшю, що збільшує їх обсяг. Щоб додати очам томний погляд, Кеті використовує відомий прийом - накладає темні тіні внизу, у зовнішнього краю ока. Основний недолік очей Кеті - отечное нижню повіку. Але і цей недолік актриса прагне перетворити в гідність, підкреслюючи це повіку сірими тінями!

  Не поспішайте експериментувати, такий макіяж підійде тільки красивим людям! Вся справа в правильній основі під макіяж, яка виправляє дефекти зовнішності. Намагайтеся ретельніше гримувати обличчя!

  Джерело: www.dama.net.ua/kosmetika-i-makiyaj/pravila-makiyaja/

  Хочете, щоб ваші вії були такими ж довгими і при цьому виглядали природно, як у Ніколь Кідман?
  Спробуємо повторити?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только