Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ефекти нарощування вій: види і особ

  1. Замість введення: чому так популярно нарощування вій
  2. Як відбувається процес нарощування вій для досягнення різних ефектів
  3. Техніки нарощування вій для досягнення різних ефектів
  4. Ефекти нарощування вій в залежності від форми вигину
  5. Як правильно вибрати довжину для досягнення бажаного ефекту нарощування вій
  6. Найпоширеніші ефекти нарощування вій
  7. Ефекти нарощування вій з витяжкою зовнішнього краю
  8. Ефекти нарощування вій з нитками різної довжини
  9. Ефекти нарощування вій з використанням кольорових ниток і декору
  10. 5 переваг різних ефектів нарощування вій
  11. Який ефект нарощування вій вибрати
  12. Які правила варто дотримуватися, щоб довго насолоджуватися досягнутим ефектом нарощених вій
  13. Середня вартість нарощування вій з різними ефектами

  З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • Чому так популярно нарощування вій
  • Як відбувається процес нарощування
  • Які є техніки для досягнення різних ефектів
  • Які є ефекти в залежності від форми вигину вій
  • Як правильно вибрати довжину для досягнення бажаного ефекту
  • Які ефекти нарощування вій найпоширеніші
  • Які є ефекти нарощування вій з витяжкою зовнішнього краю
  • Ефекти нарощування вій з нитками різної довжини
  • Використанням кольорових ниток і декору в нарощуванні вій
  • Які основні переваги ефектів
  • Який ефект нарощування вій вибрати
  • Які правила варто дотримуватися щоб довго насолоджуватися досягнутим ефектом
  • Скільки коштує нарощування вій з різними ефектами

  В даний час дуже популярна процедура нарощування вій. Її результат - виразний розкритий погляд. Існує чимало технік, що дозволяють отримувати різні ефекти нарощування вій. Розповімо про це докладніше.

  Замість введення: чому так популярно нарощування вій

  Нарощування вій не є сезонною процедурою, однак особливої ​​актуальності набуває влітку. Адже тоді в жарку погоду відпадає необхідність наносити на обличчя різні косметичні засоби у великих кількостях. Буває, що від них можна і зовсім відмовитися, адже шкіра загоряє під сонцем, колір обличчя вирівнюється. Тональні креми, хайлайтери та коректори стають не потрібні.

  Основний час влітку приділяється макіяжу очей. Варто зазначити, що стійкість декоративної косметики в спеку помітно знижується, оскільки шкіра сильно потіє. У зв'язку з цим тіні і олівці краще не використовувати. Ще одна причина для відмови від нанесення тіней - часті вмивання в літній період.

  Рекомендуємо до прочитання:

  Як же бути? Будь-яка дівчина завжди хоче виглядати бездоганно, в тому числі і на відпочинку, і відмінно виходити на фотографіях. Допомогти їй у цьому можуть нарощені вії. Вони роблять погляд виразнішим і яскравим, додають йому сексуальності. З ними можна зовсім не використовувати декоративну косметику і не побоюватися, що макіяж зіпсується під час купання.

  Процедура нарощування досить тривала. На створення красивого погляду йде приблизно 2 години. Але вона не викликає втоми, оскільки проводиться в комфортних умовах: дівчина під час неї лежить на кушетці.

  Як відбувається процес нарощування вій для досягнення різних ефектів

  Як відбувається процес нарощування вій для досягнення різних ефектів

  Процедура складається з наступних етапів:

  1. З століття видаляють весь макіяж і протирають спеціальним лосьйоном, щоб знежирити шкіру.
  2. Далі майстер підбирає матеріал для нарощування. Від того, який ефект хоче отримати дівчина, буде залежати довжина вій і матеріал, з якого вони виготовлені.
  3. Щоб вії верхнього і нижнього століття не склеювалися, їх поділяють спеціальними подушечками.
  4. Підстава штучного волоска умочують в клеїть і приклеюють до натуральної вії. Наступний волосок відразу ж не клеять, а чекають, поки склад трохи схопиться. Нарощування роблять, дотримуючись обраної схеми.
  5. Після закінчення процедури чекають, поки клей повністю висохне.

  Побачити весь процес нарощування вій можна, перейшовши за посиланням:

  Тривалість процедури нарощування може варіюватися від 1,5 до 3 годин, що залежить від використовуваної техніки і бажаного ефекту.

  Техніки нарощування вій для досягнення різних ефектів

  Різновидів нарощування вій в даний час маса: пучкове, поштучне, поресничное, об'ємне, 2д і 3д. Технік теж велика кількість, різні школи по-різному називають їх: японська, голлівудська, європейська і т.д.


  При нарощуванні за цією технологією на кожну натуральну вію клеять одну штучну. По-іншому це поресничное нарощування. Для нього використовуються волоски з норки, соболя або шовкові.

  Довжина їх вибирається залежно від того, який ефект хочуть отримати. Як правило, ближче до зовнішнього краю ока клеять довші вії, а ближче до куточка - короткі.

  • Американська.

  Сама техніка аналогічна японській. А ось волоски для нарощування використовують з силікону або каучуку. Вони більш стійкі до впливу вологи і краще переносять температурні перепади. Наростивши вії за американською технологією, можна без побоювань паритися в лазні і купатися.

  • Індонезійська.

  За цією технологією вії нарощують теж поштучно. На відміну від попередніх, вона передбачає нанесення на кожну живу вію спеціального клею, до складу якого входить цілий комплекс вітамінів. Це забезпечує натуральним волосках посилене харчування, завдяки чому вони зміцнюються і менше випадають.

  • Об'ємна технологія.

  Ця техніка дозволяє створювати об'ємні ефекти від від 2D до 5D і навіть більше за рахунок наклеювання на один натуральний волосок декількох штучних. Незважаючи на такий спосіб нарощування вій, натуральний ефект все ж можна досягти, оскільки волоски використовуються дуже тонкі.

  • Пучкове нарощування.

  Пучкове нарощування

  Нарощувати вії пучками недовго, проте і ефект теж короткочасний. Технологія має на увазі наклеювання спаяних з одного боку в пучок волосків. Кріпляться вони не на кожну вію, а через певну відстань.

  Різноманіття ефектів нарощування вій обумовлено не тільки наявністю різних технологій, а й різною довжиною волосків.

  Ефекти нарощування вій в залежності від форми вигину

  Матеріали для нарощування роблять різної форми. Вони можуть бути по-різному закручені. Залежно від цього і отримують різні ефекти нарощування. Для завивки волосків використовують спеціальні круглі нагрівальні елементи. Довжина одержуваних вій - близько 7 мм. Обов'язковими після нагрівання є процеси підпилювання і шліфовки. Вони необхідні, щоб зробити кінчик більш схожим на живі вії.

  Отже, які ж існують форми штучних вій? Наводимо назви і опису існуючих вигинів.

  • «J». Це невеликий загин, волоски виходять майже прямі. Їх використовують, щоб зробити погляд природним. Як правило, кріплять лише в певній частині століття.
  • «B». Теж маленький загин, дозволяє отримати легкі завитки, які виглядають природно. Їх використовують, щоб домогтися ефекту натуральності.
  • «С». Це завитки середнього ступеня. Такі вії користуються найбільшою популярністю. З їх допомогою домагаються відкритого погляду. У той же час, виглядають вони цілком природно.
  • «D». Такий вигин відмінно підходить для створення святкового образу.
  • «L» Найсильніша вигин.

  Подивитися, як виглядає кожен вид загину, можна на схемі, наведеній нижче. Вона допоможе визначитися, який варіант найкраще підійде саме вам.


  Як правильно вибрати довжину для досягнення бажаного ефекту нарощування вій

  Нерідко ті, хто ніколи не нарощував вії, думають, що ця процедура обов'язково супроводжується значним збільшенням їх довжини. Безумовно, довгі вії - запорука шикарного погляду. Але це не означає, що слід зупиняти вибір на найбільших. Головне, щоб вони виглядали гармонійно.


  Середня довжина натуральних вій - 7-10 мм. У різних людей якість їх по-різному. Воно визначається закладеної в генах інформацією. Крім того, це залежить і від національності. Вибираючи, які вії наростити і який ефект вам потрібен, враховуйте, як посаджені ваші очі. Якщо вони трохи витрішкуваті, то занадто довгі волосинки не потрібні.

  Зараз модними є короткі нарощені вії (трохи довше натуральних). Це обумовлено тим, що від нарощування, як правило, хочуть отримати виразний і в той же час природний погляд.

  Якщо довжина ваших вій становить понад 10 мм, то і штучні повинні бути аналогічних розмірів. Клеїти волоски, які довше в два рази, не слід. Ефекту натуральності за допомогою них добитися не вийде.

  Найпоширеніші ефекти нарощування вій

  Отже, ось основні ефекти нарощування вій, які підходять будь-якій дівчині і завжди виглядають добре.

  Натуральний ефект. Щоб домогтися його, волосинки кріплять таким чином, що вони повторюють природну лінію росту вій. Довгі волоски клеять тільки в середній частині, а у зовнішнього і внутрішнього краю - коротші і тонкі. Цим добиваються природності погляду.

  Якщо вибрати для нарощування форму з сильним вигином Д або Л, то натуральні вії будуть утворювати другий нижній ряд. Для більшого ефекту натуральності можна при нарощуванні використовувати вії коричневого кольору.


  Ляльковий ефект нарощування вій. Його домагаються, приклеюючи волоски однієї довжини. Погляд при цьому дійсно виходить як у ляльки. Створюється враження, що вії обрізані по одній лінії. Використання Д-вигину дозволяє зробити очі більш відкритими, виразними і яскравими.


  Нафарбовані вії. Цього ефекту домагаються шляхом кріплення до найміцнішим і дорослим віям штучних з великою товщиною (0,15, 0,20 і навіть 0,25). Додаткового обсягу ефект нафарбованих вій не вимагає. При цьому використовувати довші, ніж натуральні, волоски цілком можна. Перед процедурою для кращого результату слід провести фарбування своїх вій в чорний колір.


  Ефекти нарощування вій з витяжкою зовнішнього краю

  Ці ефекти дозволяють створити яскравий і виразний погляд, а також підкоригувати якусь особливість будови очей.


  Лисий ефект нарощування вій передбачає поступове збільшення довжини приклеюються волосинок від внутрішнього краю до зовнішнього. Така схема дозволяє витягнути очі в горизонтальній площині. Зробити лисячий ефект - відмінний варіант для власниць круглих і опуклих очей.

  • Біличі погляд.

  Біличі погляд

  Щоб домогтися білячого погляду, нарощування треба проводити за схемою, відповідно до якої найдовші волоски клеяться в середині зовнішньої третини очі. Це дозволяє витягнути зовнішній куточок і вгору, і в сторону.

  Біличі ефект нарощування вій допоможе виправити ситуацію, коли зовнішній край очі опущений, або нависає верхню повіку.

  • Котячий погляд.

  Котячий погляд

  Отримати ефект погляду кішки досить складно. Для цього потрібно округлити середню третину очі і витягнути вгору зовнішній кут. При цьому лінія кінчиків вій не виходить плавною: довжина їх зменшується на початку зовнішньої третини очі і різко збільшується у зовнішнього куточка. Ефект «котячий погляд» добре виглядає, якщо посадка очей глибока, і їх потрібно візуально зробити більше, а також витягнути в сторони. Такий ефект нарощування вій додає погляду виразність.

  Ефекти нарощування вій з нитками різної довжини

  • Розріджений ефект або «ефект Кім Кардашьян».

  Розріджений ефект або «ефект Кім Кардашьян»

  Розріджений ефект нарощування вій аналогічний натуральному або ефекту 2д з тією відмінністю, що кілька штучних волосків невеликої довжини чергуються з одним товстим і довшим.

  Нарощування вій з «Кім-ефектом» робить погляд більш відкритим і легким. Це ідеальний варіант для власниць коротких і тонких вій.

  • Ефект промінчиків.

  Ефект промінчиків

  Ефект промінчиків в нарощуванні вій досягається приклеюванням вій однієї довжини з природними віями з додаванням в середині і зовнішньої третини декількох волосків з більшою довжиною.

  • Коктейльний ефект, або ефект підводки.

  Коктейльний ефект, або ефект підводки

  Цього ефекту можна домогтися, тільки використовуючи техніку об'ємного нарощування. В області від середини ока до зовнішнього краю кріплять два ряди вій: один складається з довгих, що приклеюються за схемою натурального або лисячого ефекту, а інший - з дуже коротких. Завдяки цьому зовнішній край виходить дуже щільним, а лінія підводки абсолютно не просвічується.

  Ефекти нарощування вій з використанням кольорових ниток і декору

  Як правило, кольорові нитки використовують при створенні образів для фотосесій, хоча і для повсякденного носіння такий варіант буде хороший.

  • Русалка. Ефекту домагаються, приклеюючи кольорові волоски по всій довжині очі. Схему заздалегідь узгоджують з клієнтом. Погляд зазвичай роблять лисячий або Біличі. Таке нарощування часто вибирають моделі для фотосесій. Тривалість шкарпетки невисока.

  Тривалість шкарпетки невисока

  • Єдиноріг. Цей ефект передбачає кріплення на зовнішньому краї століття пучка з декількох кольорових волосків. Це робить погляд більш яскравим і виразним. Колір ниток можна підібрати в тон наряду. Нарощування може бути виконано за схемою білячого або лисячого погляду.

  Нарощування може бути виконано за схемою білячого або лисячого погляду

  • Кольорові кінчики. Нарощені вії на кінцях пофарбовані в який-небудь колір, а тому створюється враження, що для макіяжу була використана кольорова туш.

  Нарощені вії на кінцях пофарбовані в який-небудь колір, а тому створюється враження, що для макіяжу була використана кольорова туш

  • Декороване нарощування з використанням страз роблять на урочисті заходи, весілля.

  Декороване нарощування з використанням страз роблять на урочисті заходи, весілля

  Схема для цього ефекту нарощування вій може бути будь-хто. Декоровані волоски клеяться так само, як і звичайні, біля основи вій.

  5 переваг різних ефектів нарощування вій

  Які переваги мають нарощені вії?

  1. Виразний, глибокий погляд в будь-який час дня і ночі навіть при відсутності макіяжу. З нарощеними віями не складе труднощів підкорити будь-якого чоловіка.
  2. Якщо не поскупитися і записатися на процедуру до хорошого майстра, який використовує матеріали високої якості, то з нарощеними віями можна буде купатися, ходити в сауну і відвідувати СПА. Обмеження на такі процедури складуть 48 годин. За цей час клей добре схопиться, після чого можна буде не боятися за свою красу.
  3. Необхідність витрачати багато часу на макіяж відпадає. Бездоганний погляд забезпечений завжди і всюди: після сну, під час купання, тренувань і вечірок.
  4. Досвідчений майстер може підібрати підходящу схему нарощування і довжину вій, щоб згладити недоліки і підкреслити достоїнства особи. Можна домогтися візуального збільшення або зменшення розрізу очей, зміни відстані між ними, форми і т.д.
  5. Якщо зробити натуральний ефект, то зрозуміти, що у вас нарощені вії, ніхто не зможе. При достатньому досвіді лешмейкера і вірно обраної схемою нарощування всі думатимуть, що шикарний погляд вам подарувала природа.

  Який ефект нарощування вій вибрати

  Який ефект після нарощування вій ви отримаєте, залежить від схеми, а також матеріалу, довжини, товщини і форми самих волосків.

  Комбінуючи різним чином параметри штучних вій, майстер домагається бажаного ефекту нарощування, приховує недоліки і підкреслює гідності очей. Це аналогічно тому, як дівчина при нанесенні макіяжу, вміло користуючись потрібними тінями, підведенням, олівцем і тушшю, коригує свої риси обличчя.

  Це аналогічно тому, як дівчина при нанесенні макіяжу, вміло користуючись потрібними тінями, підведенням, олівцем і тушшю, коригує свої риси обличчя

  Треба відзначити, що для майстра з досвідом не важко підібрати ефект з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта: будови очей, якості, довжини і ступеня завивки натуральних вій, рис обличчя. Адже кожен по-своєму унікальний!

  • Натуральний ефект нарощених вій.

  Це хороший варіант для власниць очей «ідеальної» форми. Якщо у дівчини все риси обличчя гармонують між собою, то їй теж краще зупинити свій вибір на натуральному ефекті. Нарощені вії додадуть погляду виразність, яскравість і глибину, що не позбавивши при цьому природності.

  • Ляльковий ефект нарощених вій.

  Його вибирають ті, хто хоче бути в центрі чоловічої уваги. Такий ефект допоможе створити образ кокетки, що воно дещо наївне. Зробити собі очі, як у ляльки, можна, відправляючись у відпустку на море або просто на танці. Хоча є любительки, які нарощують «лялькові» вії для щоденного використання.

  Якщо у дівчини форма очей кругла або вони витрішкуваті, то вибирати такий ефект їй не слід. Чи не буде добре виглядати він і на невеликих очах. Виглядаючи з-під довгих закручених вій, вони будуть здаватися ще менше.

  • Лисий ефект нарощених вій.

  Така схема нарощування - хороший варіант для власниць круглих, випуклих очей. З «лісьімі» очками їх обличчя буде дивитися більш гармонійно. Піддається корекції за допомогою цього ефекту і близька посадка очей.

  Чи не підійде лисий ефект нарощування вій тим, у кого велика відстань між очима. Погано буде виглядати він і на мигдалеподібних очах.

  • Біличі ефект нарощених вій.

  Він добре виглядає, якщо очі маютьмигдалеподібну або круглу форму, а також якщо вони витрішкуваті. Відмінний образ вийде, якщо зробити нарощування з болючих ефектом дівчині з близької посадкою очей.

  Якщо ж очі розташовані далеко один від одного, Біличі ефект зовсім не підійде.

  • Розрідженій ефект нарощених вій.

  Вибір для нарощування вій ефекту «Кім Кардашьян» - хороший варіант для дівчат, у яких свої вії дуже густі. Нарощування з розрідженим ефектом додасть погляду виразність за рахунок подовження вій і красивого вигину.

  • Об'ємний ефект нарощених вій - 2D і 3D.

  Відмінний вибір в разі невеликої густоти вій. Однак варто зазначити, що нарощування з об'ємним ефектом можна робити тільки за умови, що вії здорові.

  Якщо ж вони тонкі і ламаються, то про 3D-ефект доведеться забути. Можливо, сильно не зашкодить нарощування з 2D-ефект. Тут уже вирішує майстер, оцінюючи стан вій в кожному індивідуальному випадку.

  • «Міленіум», кольорові вії.

  Зазвичай нарощують вії одного кольору, щоб очі виглядали природно. Натуральний ефект можна отримати також, комбінуючи кілька близьких відтінків. Однак дівчата не завжди прагнуть до натуральності.

  Буває, що вони хочуть створити ефектний образ упевненої в собі жінки, привернути увагу. Допомогти в цьому може нарощування, при якому клеять волоски двох і більше кольорів. Називається воно міленіум.

  Кольори війок і їх комбінації можуть бути будь-якими в залежності від побажань клієнтки і рекомендацій лешмейкера. Кольорові нитки можуть кріпитися як по всій довжині століття, так і тільки в деяких місцях, наприклад, в куточках очей. В такому випадку образ вийде більш стриманим.

  Нарощування «міленіум» - вибір тих, хто не боїться експериментувати і не хоче миритися зі строгими правилами дрес-коду. Кольорові вії будуть мати гарний вигляд на вечірках.

  Які правила варто дотримуватися, щоб довго насолоджуватися досягнутим ефектом нарощених вій

  Як правило, звичайні косметичні засоби з нарощеними віями несумісні. Якщо ви вирішили зробити нарощування, придбайте завчасно спеціальну уходовую косметику. Не можна використовувати засоби на масляній основі і самі масла. Вони сприяють розчиненню клею і можуть стати причиною випадання волосків.


  Яким повинен бути догляд за нарощеними віями:

  1. Вранці рекомендується вмиватися водою, не використовуючи спеціальні засоби. Температура її повинна бути вище кімнатної на кілька градусів.
  2. Терти очі рушником не можна, досить промокнути особа з метою уникнення пошкодження вій.
  3. Обов'язково треба розчісувати вії. Для цього є спеціальні щіточки. Ця процедура потрібна для згладжування своїх війок і вирівнювання штучних.
  4. Як засіб для зняття макіяжу потрібно використовувати міцелярно воду. На ній має бути вказано, що вона підходить для нарощених вій. Видаляти косметику з повік слід ватним диском, акуратно протираючи їх і не зачіпаючи лінію росту вій і місця приклеювання.
  5. Креми для повік краще використовувати на водній основі. Вони не повинні бути важкими і жирними. Час вбирання має бути мінімальним. Нанесення кошти на повіки перед сном не допускається, краще робити це завчасно.

  Побічною реакцією на процедуру нарощування може стати почервоніння очей і сльозотеча. Причина - подразнення слизової випарами клею. У такому разі не можна терти очі і застосовувати очні краплі без гострої необхідності. Полегшити стан допоможе віяло. Тому про всяк випадок покладіть його в сумку. Його рекомендується використовувати і для просушування вій після водних процедур. Тривале сльозотеча, свербіж та почервоніння слизових свідчать про алергічної реакції. Як правило, виникає вона на клеїть.

  Існують певні правила сну з нарощеними віями:

  1. Категорично не можна заривати особа в подушку. Це загрожує загинанням війок. Пошкодити їх можна, навіть лежачи на боці. Тому положення під час сну треба контролювати.
  2. Постільна білизна краще стелити шовкове (або з інших гладких матеріалів). З ним ризик зачепитися віями набагато нижче.
  3. Видалення макіяжу на ніч - обов'язкова процедура!

  Правильного догляду за нарощеними віями недостатньо. Раз в 2-4 тижні необхідно робити корекцію, яка полягає в зсуві спайки. Носити нарощені вії, які не коригуючи довше місяця, не можна. Відросло натуральні волоски під вагою приклеєних ниток і самого клею прогинаються і можуть ламатися. Цибулини розхитуються.

  Носити штучні вії можна не довше 4 місяців. Після цього очі повинні відпочити. Якщо приклеєні густі і важкі пучки (ляльковий ефект), то час шкарпетки не повинно перевищувати 2 місяці, а рекомендований проміжок між корекціями - 2 тижні.

  З нарощеними віями необхідність щодня фарбуватися відпадає. Хоча деякі дівчата все одно використовують для завершення образу тіні, малюють стрілки.


  Особливості макіяжу:

  1. Стрілки краще малювати за допомогою лайнерів або підводками. Для зручності промальовування стрілок за вигнутими віями рекомендується використовувати маленькі тонкі пензлики.
  2. Під забороною жирні тіні, як і будь-які містять масла кошти.
  3. Якщо тіні розсипчасті, то користуватися ними треба акуратно, щоб уникнути попадання їх на нарощені вії.
  4. Не слід також наносити стійку косметику, для зняття якої використовуються агресивні двофазні засоби. Використовуйте таку, яку можна змити звичайною або міцелярної водою.
  5. Користуватися тушшю не рекомендується, хоча суворої заборони на це немає. Підфарбовувати можна тільки внутрішню сторону, тобто свої вії. Фарба буде сильно обтяжувати нарощені вії, що не дуже добре для повік.

  Середня вартість нарощування вій з різними ефектами

  На вартість нарощування впливають такі чинники:

  • якість і вартість самих вій;
  • різноманітність асортименту (довжина, вигин, товщина, декор);
  • якість клею;
  • застосування одноразових витратних матеріалів;
  • вартість дезінфікуючих засобів;
  • наявність і використання Ремувер, корекція;
  • обладнання робочого місця майстра;
  • досвід лешмейкера;
  • тривалість процедури (нарощування 2D і 3D займає набагато більше часу).

  Яка вартість нарощування вій в середньостатистичному салоні?


  Мережа студій нарощування вій Анни Ключко - найбільша в Росії.

  На рахунку наших майстрів вже 301 кубок, в тому числі 74 перемоги в міжнародних турнірах з нарощування вій. Подібні досягнення можна назвати випадковістю або пояснити їх простим везінням, тому що:

  • Ми - найбільша мережа з нарощування вій в Росії. Нами виконано більше 50 тисяч процедур.
  • Головне надбання компанії - це наші майстри. Фахівці допускаються до роботи тільки після здачі складного багатоступінчастого іспиту.
  • Нарощування проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта.
  • У роботі використовуються тільки найкращі матеріали з Південної Кореї, перевірені багаторічним досвідом.
  • Ми хочемо, щоб якомога більше жінок і дівчат могли дозволити собі створити привабливий погляд за допомогою нарощування вій. Тому для нас важливо надати процедуру професійного рівня за доступними цінами.
  Запишись на нарощування вій прямо зараз

  Отже, які ж існують форми штучних вій?
  Яка вартість нарощування вій в середньостатистичному салоні?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только