Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вишивання хрестиком для початківців: покрокові схеми c фото

  1. Що потрібно для початку вишивання
  2. Підготовча робота для вишивання.
  3. Як вишивати хрестиком для початківців, звідки почати?
  4. Вишивка хрестом покроково, як закріпити нитку на початку вишивки.
  5. Як вишивати хрестиком
  6. Починаємо вишивати прості картинки, метрики.
  7. Вишивка хрестом для початківців крок за кроком відео

  У кожного з нас є улюблене хобі. Життя з улюбленою справою більш цікава, особливо, якщо це справа - вишивка. Вишивка хрестиком, вишивка стрічками, вишивка бісером. Всі ми чогось вчимося спочатку, вишивка хрестом для початківців не повинна здаватися чимось дуже важким і недоступним. Щоб вишивання перетворилося в захоплення, сайт «Майстриня Рукоделия» дасть вам нехитрі подсказкі.Вишіваніе хрестиком - це досить поширений вид рукоділля. Він вважається простим і простим, однак вимагає величезної витримки і терпіння, також він має свої нюанси, про які знають тільки досвідчені вишивальниці. Уроки вишивання складаються з декількох етапів.

  Що потрібно для початку вишивання

  Для вишивання хрестиком вам необхідно підготувати потрібні матеріали. Ось список того, що вам може знадобитися для вишивки.

  • Канва. Канва - спеціальний матеріал, який використовується як основа для вишивки. Канва буває накладна і канва, яка використовується як готова основа. З накладної канви після закінчення роботи висмикують нитки, залишаючи основний вишитий малюнок. Так роблять для аплікацій і прикрас. Розмір основної канви може бути різним, найпопулярніший - 11 і 14.
  • Нитки. Найпопулярніші нитки для вишивки - це муліне. Перед роботою деякі вишивальниця стирають нитки, щоб переконатися, що вони не злиняв на канву.
  • П'яльці. Створюють зручність у вишиванні, на них натягують канву, фіксуючи її. Іноді вишивальниці обходяться без п'ялець.
  • Голки. Голка для вишивання має велике вушко і затуплений кінець, щоб не пошкодити нитки або пальці.
  • Ножиці;
  • Схема вишивати малюнка. схеми вишивки зазвичай зображені на окремих аркушах, що входить в набір для вишивки. Деякі вважають за краще купувати готову канву з уже нанесеним малюнком, який вимивається після прання готової роботи, залишаючи лише вишитий візерунок. Схеми вишивки хрестом також є в просторах інтернету в загальному доступі. У кожного з нас є улюблене хобі

  Підготовча робота для вишивання.

  Вишивка хрестом малюнка починається з дрібниць, які можуть полегшити життя. Можна обробити краї канви клеєм, щоб вона не обсипалася. Комусь не подобається накрохмалена канва, тому її стирають (це категорично не можна робити з канвою з нанесеним малюнком) .Також дуже корисну пораду! Обов'язково робіть розмітку канви, точно так же, як розмічена схема. Всі схеми для вишивання хрестом розлініяний квадрати, які відповідають одному хрестику. Дрібні квадратики на більші, які включають в себе 10 дрібних, тобто один великий квадрат на розмітці відповідає 10 * 10 квадратикам. Розмітку можна зробити, використавши маркер для вишивання або ж звичайний заточений гостро олівець.

  Наступний етап - готуємо нитки. У наборах для вишивання хрестом нитки вже в повному порядку - їх розділяє спеціальний органайзер. Якщо ж немає такого, то розділіть моток ниток на окремі нитки. Зараз можна придбати спеціальні невеликі бобіни, органайзери.

  Підготуйте робоче місце. При боргом вишиванні втомлюються очі і затікає шия (і не тільки). Взагалі краще перериватися іноді і порухатися.

  Приступаємо до роботи.

  Як вишивати хрестиком для початківців, звідки почати?

  Класична формула: починати вишивати потрібно з середини полотна. В її користь грають два фактори:

  • Вишитий малюнок нікуди не з'їде. Коли ви підбираєте малюнок, він повинен бути свідомо менше канви хоча б на пару сантиметрів, вони необхідні для того, щоб помістити малюнок в багетну раму.
  • Так вам буде зручніше вишивати зі схеми, вона адаптована під це.
  • Вам самим буде цікавіше вишивати з середини, так як все найцікавіше в вишивці зазвичай знаходиться в центре.Чтоби знайти середину своєї вишивки, потрібно скласти полотно два рази навпіл. Місце схрещування ліній згину і є центр полотна. Потрібно відзначити середину на вашому полотні, потім повторити цей процес з паперової схемой.В процесі вишивання схема часто приходить в непридатний стан, адже деякі роботи вишиваються не один місяць. Тому, перш, ніж почати вишивати свою роботу, зробіть копію схеми, робіть на ній позначки для себе.
  • У разі, якщо ви не полінувалися і зробили розмітку на канві, накреслили квадрати, то різниці звідки почати вишивку немає. Вам буде зручно почати її як з середини, так і з кутів.

  Вишивка хрестом покроково, як закріпити нитку на початку вишивки.

  Професійні вишивальниці вважають хорошим тоном обійтися без вузлів на початку і в кінці вишивки. Є кілька варіантів того, як закріпити нитка без використання вузлів:

  1. Петля з вивороту. Ця петля дає можливість закріпити і заховати нитку під роботою, зі зворотного боку канви. Виводимо голку зсередини назовні, робимо полукрест, повертаючи голку на виворіт. Втягає голку в петлю, що утворилася, затягуємо, закріплюємо нитку.
  2. Петля. Цей метод найпопулярніший. Для цього способу нитка повинна бути подвійна. Складаємо нитку навпіл, втягає в вушко.

  На протилежному кінці виходить петля. З лицьового боку протягуємо голку під ниткою канви. Вийшла петля, протягуємо в неї голку з муліне. Простягаємо нитка, закріплюємо нитку.

  3. Без вузлика. Нитка з лицьового боку муліне виводимо на виворіт за деяку відстань від місця початку вишивки. Ми залишаємо кінець нитки на лицьовій частині канви. Хрестики вишиваємо, повертаючись до кінця нитки. При цьому стежки на виворітного частини будуть закріплювати простягнуту нитку муліне. Потім кінець нитки відрізають. Якщо складно, можна спочатку формувати вузлик, відрізаючи його потім.

  4.Под стежками. Початок нитки можете закріпити і під уже вишитими хрестами. З виворітного боку введіть голку під кілька стібків. Потім голку виводите на лицьову частину канви і працюйте далі. Цим способом можна закріпити нитку і на лицьовій частині. Але тільки щільною вишивці, щоб під нею можна було приховати нитку.

  Але тільки щільною вишивці, щоб під нею можна було приховати нитку

  Порада: якою кількістю ниток вишивати, залежить від вас. У готовому наборі бувають рекомендації по кількості ниток, які потрібно брати. Врахуйте, чим більша кількість ниток ви берете, тим опуклі виходить малюнок. Іноді комбінують кількість ниток в одному малюнку, наприклад в пейзажі. Близько предмети виділяють велику кількість ниток, предмети на задньому плані, ледве видні, вишивають в одну нитку.

  Як вишивати хрестиком

  Як правильно вишивати хрестики? Це залежить від зручності. Вишивайте як вам подобається, є одне правило - верхні стібки повинні дивитися в одну сторону, бути нахилені однаково.

  Види вишивання хрестика.

  Крім класичних хрестів є ще їх варіації. Наприклад, 3/4 хрестом вимальовують краю круглих фігур на вишивці. Краще починати роботу з темних ниток, щоб не бруднити світлі нитки довгою роботою.

  Починаємо вишивати прості картинки, метрики.

  Одна порада початківцям вишивальниць - починайте з простих малюнків і дитячих метрик. Від найпростіших речей переходимо до більш складним картинам. Вишивання вимагає великого терпіння, зацікавленості і посидючості. Вибирайте такий сюжет, який вам дуже сподобається, а також не забувайте, що у вишивки існують значення. Наприклад, якщо дівчина хоче завагітніти, вона вишиває янголят, дітей, м'які іграшки. Детальніше про значення вишивки читайте тут .

  Метрики для дітей є дуже зворушливим і незвичайним подарунком для подруги, сестри, і т.д. Є дві основні спрямованості метрик - метрика весільна і дитяча. На першій вишивають картинку для дитини, ім'я дитини, дату народження, вага, зріст та інше. На весільній метриці вишивають імена молодят, дату весілля. Ця метрика актуальна як в день весілля, так і на річницю.

  Ця метрика актуальна як в день весілля, так і на річницю

  Перед початком вишивки метрики продумайте, де буде розташовуватися малюнок, напис, прорисуйте на схемі шрифти, які будете використовувати. Шрифтів для вишивання досить багато.

  Шрифтів для вишивання досить багато

  Якщо у вас щось не виходить, не переживайте, не поспішайте, вишивання не любить суєти, це спочатку спокійний вид мистецтва, який спрямований на релаксацію вишивальниці і роздуми про життя під час роботи.

  Вишивка хрестом для початківців крок за кроком відео

  Текст підготувала: Вероніка

  Поділитися записом:

  Як вишивати хрестиком для початківців, звідки почати?
  Як вишивати хрестиком для початківців, звідки почати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только