Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Способи вишивки стрічками для початківців рукодільниць з покрокові інструкції і майстер-класи з відеоуроками

  1. як навчитися вишивати стрічками
  2. Простий урок для початківців з вишивання з покроковим описом і фото
  3. матеріали
  4. Алгоритм виконання роботи
  5. Майстер-клас з вишивання букета троянд на тканини з атласних стрічок
  6. Алгоритм вишивки троянди атласними стрічками на тканини:
  7. Майстер-клас з вишивання колосків з атласних стрічок
  8. матеріали
  9. Алгоритм виконання роботи

  Якщо ви вирішили почати робити великі об'ємні картини своїми руками, то в цій справі вам допоможе техніка вишивання різнокольоровими стрічками Якщо ви вирішили почати робити великі об'ємні картини своїми руками, то в цій справі вам допоможе техніка вишивання різнокольоровими стрічками.

  Якщо ви не знаєте, з чого почати вишивку стрічками, майстер-клас для початківців крок за кроком по інструкції вам дуже допоможе. Як же навчитися вишивати стрічками, і що для цього буде потрібно, ви зможете дізнатися в цій статті.

  Об'ємні картини, виконані в техніці вишивання стрічками радують око великою кількістю яскравих кольорових фарб і неймовірних композиційних ідей Об'ємні картини, виконані в техніці вишивання стрічками радують око великою кількістю яскравих кольорових фарб і неймовірних композиційних ідей. Будь-яких спеціальних навичок і вміння вам не буде потрібно. Вам потрібні просто самі початкові навички і знання деяких стібків, які ви напевно проходили в школі на уроках праці.

  Список матеріалів для роботи також досить-таки мінімальний, єдине, чого вам буде потрібно досить багато - це ваш вільний час. В основному вишивають квіткові композиції, з них ми вам і рекомендуємо почати створення своїх картин.

  як навчитися вишивати стрічками

  До початку вишивки, звичайно ж, варто ознайомитися з основними стежками, які ви будете використовувати для створення своїх шедеврів. Є чотири основних види стібків:

  1. Прямий стрічковий стібок.
  2. Бічний стібок.
  3. Загорнутий стрічковий стібок.
  4. Повітряний стібок.

  Розглянемо трохи докладніше, як виконується прямий стрічковий стібок.

  Для прямого стібка нам потрібно витягнути голку зі стрічкою на лицьову сторону і притиснути рукою її до тканини. Потім заводимо голку під стрічкою у самого початку, де ми вивели голку назовні.

  Трохи витягуємо стрічку, зверніть увагу на фото, так у вас повинно вийти. Подумки шукаємо центр і вставляємо голку в стрічку, протягуємо її акуратно (стежте за тим, щоб вона не перекручувалася). Край стрічки акуратно пройде в матеріал і вийде гарний прямий стібок. Таким стібком зазвичай виконують маленькі квіточки в композиції.

  Простий урок для початківців з вишивання з покроковим описом і фото

  У цьому уроці ви дізнаєтеся, як вишивати квітка атласними стрічками на матеріалі. Потім ви зможете вставити свою картину в рамку і милуватися нею.

  матеріали

  Для створення об'ємної вишивки вам будуть потрібні:

  Алгоритм виконання роботи

  Після того як всі матеріали будуть підготовлені для роботи, можна починати наше навчання. Запасіться терпінням і починайте.

  1. на аркуші паперу прорисуйте ескіз того, що ви хочете побачити в кінцевому результаті. Після того як буде складена схема, переносимо її за допомогою простого олівця або кравця крейди на тканину. Саме за цією схемою ми і будемо виконувати вишивання стрічками.
  2. Виберіть місце, з якого ви хочете почати. Ми рекомендуємо починати з бутонів в композиції. Подивіться уважно на фото, ви побачите, що ми пропонуємо починати з вишивання ромашок. Це найбільш прості квіти для початку роботи. Закріплюємо матеріал в п'яльці і можемо приступати до роботи.
  3. Наш квітка ромашки розташовується в натягнутому вигляді в п'яльцях, беремо голку і вставляємо в неї білу атласну стрічку. Починаємо вишивку від серцевини. Акуратно, з обережністю робимо прокол з внутрішньої сторони і простягаємо стрічку, формуючи пелюстка за схемою від середини до краю ескізу. Зверніть увагу на те, що кожен стібок буде схожий на пелюстку. Намагайтеся не затягувати стрічку, інакше буде спотворюватися тканину.
  4. Вишиваємо так все пелюстки нашого квітки по колу, щоб у нас залишилася порожня серцевина. Після цього починаємо вишивати серцевину ромашки. Для виконання цього завдання вам буде необхідно виконувати вишивку вузликами. Для цього зверніть увагу на фото, беремо голку і наметовому стрічку два рази навколо неї. І протягуємо крізь матеріал. Робіть вузлики по всьому периметру серцевини. Подивіться на фото, приблизно так у вас повинно вийти.

  Ось і все, майстер-клас з вишивки одного бутона з нашої композиції закінчений, виконайте всі інші бутони в тій же техніці, як і вище, а потім приступите до формування стебел.

  Їх можна просто вишивати, вводячи голку зі стрічкою в матеріал і виводячи поруч. Так, стебло вийде рівний і трохи переривчастий, як справжній.

  Майстер-клас з вишивання букета троянд на тканини з атласних стрічок

  Майстер-клас з вишивання букета троянд на тканини з атласних стрічок

  Техніка по вишивці троянд вже складніше, ніж майстер-клас з букетом ромашок, який був розглянутий вище. Прочитайте всі уважно до кінця, щоб точно представляти, який обсяг роботи вам належить виконати і з чим доведеться зіткнутися під час виконання композиції.

  матеріали

  Для вишивки троянд вам буде потрібно:

  1. Стрічки насиченого рожевого кольору і зеленого.
  2. Голка з довгим вузьким вушком для вишивання.
  3. Ножиці.
  4. П'яльці.

  Алгоритм вишивки троянди атласними стрічками на тканини:

  Перш ніж починати в композицію включати бутони троянд, їх потрібно навчитися вишивати окремо від усіх кольорів Перш ніж починати в композицію включати бутони троянд, їх потрібно навчитися вишивати окремо від усіх кольорів. вишивка троянди дуже складна.

  • Відріжте шматок стрічки приблизно 60-70 см. Виконайте зріз навскоси під кутом приблизно 45 градусів. Зі зворотного боку прямої кінець стрічки потрібно трохи обпалити за допомогою сірника або запальнички.
  • Візьміть голку з широким довгим вушком і вставте обрізаний під ухилом кінець атласної стрічки в нього. Трохи простягніть стрічку, потім застроміть голку в неї і затягніть вузол на кінці.
  • Все, зробивши вузол можна почати, вставте тканину в п'яльці і проткніть з внутрішньої сторони виведіть голку зі стрічкою назовні. Зробіть стібок в сторону, але дивіться, щоб він не був дуже сильно затягнутий. Зверніть увагу на те, що якою буде стібок, таким і вийде троянда по діаметру. Тому якщо вам потрібна велика троянда, робіть великі стібки.
  • Подивіться уважно на фото, вам потрібно виконати три стібка в різних напрямках, що розходяться з однієї точки. Таким чином, у вас буде три променя, які будуть служити підставою для нашої троянди.
  • Для більшої наочності на початку виконання роботи, можете окреслити коло навколо променів, так вам буде простіше починати вишивання троянди стрічками.
  • Виводимо голку зі стрічкою посередині між променів на окружності. Подивіться уважно на фото, так буде наочніше і зрозуміліше. Виведіть голку зі стрічкою на лицьову сторону. Простягніть її через найдальший промінь, згідно фотоінструкцію в нашій статті. Після того як проденете голку під стібком, вам потрібно вставити її в коло яку ми намалювали на одному рівні, що і отвір, в яке ми вводили голку спочатку.
  • Тепер у нас є підстави троянди з п'яти променів, і ми можемо приступати до створення бутона квітки. Виводимо голку рівно в центр квітки під стрічками і обв'язуємо вкруговую під стібками, сильно не натягуючи. Напрямок голки має бути проти годинникової стрілки. Зверніть увагу, що як тільки ви доходите до променя, міняйте напрям голки спочатку під ним, потім над ним. Отже, ми робимо бутон квітки, виконуючи чергування напрямки голки.
  • Протягуємо голку зі стрічкою по всьому периметру квітки і закінчуємо обв'язку променів тільки тоді, коли їх стане абсолютно не помітно. Закріплюємо стрічку, внизу протягнувши її вниз під бутон, і там обрізаємо, попередньо зав'язавши вузол.
  • Далі, виконуємо стільки бутонів квіток, скільки потрібно вам для композиції, і починаємо формувати листя зі стеблами.
  • Стебла вишиваємо так само, як і у ромашок, а листя формуємо за допомогою повітряних стрічкових стібків.

  Майстер-клас з вишивання колосків з атласних стрічок

  Нерідко при вишиванні великих композицій з достатньою кількістю квітів невід'ємною частиною таких картин є саме польові. На наших полях росте безліч різних квіткових культур, відповідно, дуже часто і на картинах можна побачити колоски пшениці, вставлені в квіткову композицію. Зараз ми розповімо, як виконати вишивання колосків для вашої картини, щоб створити польовий букет .

  матеріали

  Для того щоб вишити колоски вам буде потрібно підготувати:

  1. Атласні стрічки двох кольорів: яскраво-жовтий і блідо-жовтий. Ширина повинна бути 50 і 30 міліметрів.
  2. Нитки муліне насиченого жовтого кольору.
  3. Голка для вишивання.
  4. П'яльці.
  5. Ножиці.
  6. Сірники або запальничку.
  7. Канва. Для початківців краще використовувати її для освоєння техніки вишивки.

  Алгоритм виконання роботи

  Отже, після того як ви підготували всі матеріали для роботи і запаслися вільним часом, можна починати виконувати нашу вишивку Отже, після того як ви підготували всі матеріали для роботи і запаслися вільним часом, можна починати виконувати нашу вишивку.

  • Беремо стрічку шириною 50 міліметрів і зав'язуємо на закінчення вузол, але перш за все, звичайно ж, припікали кінець стрічки.
  • Протягуємо голку в канву, попередньо вставлену в п'яльці. Як випливає притискаємо вузол з виворітного боку матеріалу і протягуємо голку лицьову сторону.
  • Розправляємо лицьовою стороною догори і формуємо одну сторону зернятка: встромляємо голку всередину канви і протягуємо, так у нас вийде одна сторона зерна.
  • Намагайтеся дуже сильно не затягувати стрічку: коли вона входить в матеріал, на її поверхні мимоволі утворюється красива виїмка, в ній вже потім буде проходити менш широка стрічка. Вона повинна обов'язково красуватися на нашій картині.
  • Таким способом вишиваємо зернятка колоска, трохи зменшуючи їх розмір до кінчика. Для того щоб було наочніше і простіше, на початку цього довгого шляху можна на канві намалювати ескіз простим олівцем і по лініях вишивати наші зернятка.
  • Тепер беремо світлішу стрічку шириною 30 міліметрів і починаємо дубляж зерен, але вже всередині вишитих рані таким же способом, як і робили до цього. У нас вийде гарне зернятко більш об'ємним і яскравим.
  • Тепер беремо нитки муліне і вишиваємо не особливо великими стебло колоска.
  • А також не забудемо про те, що у колосків є маленькі пухнасті відгалуження від зерен. Їх ми також вишиваємо за допомогою ниток, якими формували стебло.

  Таким от нехитрим способом ми зможемо створити на нашій картині чудову композицію з польових квітів і колосків пшениці.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только