Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Схеми вишивки слов'янських оберегів хрестом або бісером і їх значення, коли вишивати, загальні правила

  1. Обережна вишивка: історія
  2. Варіанти вишитих оберегів, їх використання
  3. На яких виробах може бути вишивка
  4. Схеми вишивок слов'янських оберегів
  5. Обереги для чоловіків
  6. жіночі символи
  7. Вишиті обереги для дітей
  8. Обережна вишивка на багатство і успіх
  9. Вишиті обереги на лад в сім'ї
  10. Вишивка, що дарує здоров'я
  11. Обереги від пристріту
  12. Підготовчий етап
  13. вибір матеріалу
  14. Правила створення оберега
  15. Коли можна і не можна вишивати
  16. Відео: в які дні можна шити і вишивати
  17. Відео: чи можна вишивати вагітним
  18. Як правильно використовувати обереги-вишивки

  Наші предки вишивку пов'язували з чимось таємничим, містичним. Вважалося, що вишиті полотна є міцний зв'язок минулого і майбутнього. Кожен символ мав своє сакральне значення, тому такі вироби були потужними оберегами.

  Обережна вишивка: історія

  В ті часи, коли люди не мали уявлення про писемності і релігії, вони вірили в магічну силу символів і знаків. Тоді створювалися перші обереги. У слов'ян була своя символіка, яку вони вишивали хрестиком на одязі, гобеленах, рушниках. Всі ці магічні знаки були покликані захистити їх сім'ї і близьких людей від горя, псування, хвороб, безгрошів'я.

  Слов'янські жінки часто обрамляли вишивкою одяг, особливо ті місця, які були вкрай вразливі для чаклунських проникнень: горловина, поділ сорочки, одвороти рукавів. Візерунки захищали груди, руки і шию.

  У кожного символу, елемента вишивки є своє значення. Вишиваючи, жінка як би зашифровувати інформацію про себе і свою сім'ю. Завдяки цьому, розглядаючи, наприклад, фартух з візерунками, можна було багато чого довідатися про його власниці.

  Завдяки цьому, розглядаючи, наприклад, фартух з візерунками, можна було багато чого довідатися про його власниці

  У давнину слов'янські жінки за допомогою вишивки створювали обереги, які захищали їх і близьких людей від усілякого зла

  Варіанти вишитих оберегів, їх використання

  Вишиті обереги здатні:

  • уберегти від підступів недоброзичливців;
  • залучати достаток;
  • дарувати сімейну гармонію і лад між подружжям;
  • притягувати удачу;
  • зміцнювати здоров'я, допомагати в лікуванні недуг.

  Є безліч загальних символів для вишивання: на здоров'я, достаток, міцну сім'ю. Вони підходять для використання людьми будь-якої статі і віку. Розрізняють також знаки для жінок, чоловіків і дітей.

  Розрізняють також знаки для жінок, чоловіків і дітей

  Деякі слов'янські символи вважаються споконвічно чоловічими або жіночими

  Панночкам обереги допомагають у веденні домашнього господарства, в підтримці домашнього затишку і гармонізації відносин. Існують знаки, дія яких спрямована на вирощування і підтримання в жінці таких якостей: м'якість, мудрість, чуттєвість. Є вишивка, яка допомагає завагітніти і успішно народити здорову дитину.

  Чоловічі обереги допомагають у всіх сферах, які з давніх-давен вважаються прерогативою сильної статі: важка фізична робота, добування грошей і війна. Деякі символи крім того, що дарують чоловікові удачу в справах, ще й підтримують його здоров'я.

  Обережна вишивка для дітей спрямована на захист від недоброго ока, від поганих чар і потойбічних сил. Є також символи, які додатково піклуються про здоров'я немовляти і його розвитку.

  На яких виробах може бути вишивка

  Традиційно, кажучи про вишивку, ми уявляємо собі одяг з орнаментами, вишитими хрестиком, або красиву картину в рамці. Але є ще безліч виробів, на яких можна вишити слов'янський оберіг:

  • подушка;
  • постільна білизна;
  • скатертину;
  • хусточку;
  • тканинний мішечок з травами;
  • іграшка;
  • фартушок ляльки-мотанки.

  У сучасному світі з'явилося ще більше речей, які можна прикрасити захисним оберегом. Це може бути тканинна закладка для книги, обкладинка паспорта або щоденника, брелок для ключів.

  Вибираючи виріб, на якому ви хочете розмістити обережну вишивку, враховуйте, що деякі символи рекомендується носити з собою, а деякі - розмістити будинку.

  Вишитий оберіг можна оформити у вигляді брелка для ключів

  Схеми вишивок слов'янських оберегів

  Для початку визначтеся, який сенс буде нести ваш оберіг, яке його призначення: на любов, здоров'я, сімейне благополуччя, для кого він призначений. Ретельно вибирайте візерунок. Важливо, щоб він припав вам до душі.

  Обереги для чоловіків

  Чоловікам вишивали Цвіт папороті (Перунів колір). Наші предки вірили, що такий оберіг захистить від псування і різних недуг. Цей знак здатний розкривати приховані сили людини і очищати душу. Перунів колір додасть вашому батькові, коханій людині або братові впевненості, бадьорості духу, наділить богатирським здоров'ям. Якщо ви додасте в вишивку волошки, ці квіти будуть оберігати від проблем із зором. Хміль допомагає у разі застуди, зменшує ризик захворіти повторно.

  Хміль допомагає у разі застуди, зменшує ризик захворіти повторно

  Перунів колір надає чоловікові впевненості і бадьорості

  Якщо хтось із ваших близьких страждає від психологічних розладів або алкогольної, наркотичної залежності, подаруйте йому вишиту сорочку зі знаком Сварожича. Цей символ допомагає привести в порядок думки і відкрити справжній сенс життя. Також оберіг дає вогненну силу на подолання різних життєвих труднощів, допомагає стати на правильний шлях. Сварожич запалює іскорки прихованого таланту, пробуджує прагнення йти вперед, до своєї мети.

  Сварожич допомагає привести думки в порядок

  Дубовий лист несе в собі могутність і силу, це символ мужності і хоробрості. Вишивку з таким орнаментом наносили на одяг синів, бажаючи, щоб здоров'я було міцним, ніби вікові дуби, яких нічим не зломити.

  Дубовий лист символізує мужність, зазвичай його додають в якості орнаменту до основного символу

  Ратіборец - це символ відваги, мужності під час боротьби за свободу батьківщини. Цей знак вишивають на одязі військових. У давнину вірили, що він засліплює ворогів, і вони, немічні і перелякані, тікають з поля бою.

  Ратіборец - оберіг для військових

  Колядник - знак бога Коляди. Він оновлює весь світ, несе позитивні зміни. Символ уособлює торжество світлих сил. Вишитий оберіг надає чоловікові сил в щоденній роботі і хоробрості на війні.

  Колядник надає чоловікові сил і хоробрості

  жіночі символи

  Матері, які бажають благополуччя своїм дочкам, дарували їм вишиті обереги із зіркою Богородиці-Лади. Це символ домашнього вогнища. Ладінец наділяє жінку розважливістю, сприяє згладжування конфліктів, врівноважує психологічну структуру. Знак також допомагає зміцнити жіноче здоров'я, нормалізувати гормональний фон. З його допомогою поліпшується стан шкіри, прискорюється обмін речовин. Ладінец допомагає в лікуванні жіночих хвороб, пов'язаних з продовженням роду.

  Ладінец допомагає в лікуванні жіночих хвороб, пов'язаних з продовженням роду

  Ладінец - споконвічно жіночий символ

  Якщо в орнамент додати квіти троянд, символ своїми магічними властивостями сприяє омолодженню: свежеет особа, з'являється блиск в очах, чому жінка стає ще чарівніше і жіночні. А квітуча душею і тілом жінка не залишиться без чоловічої уваги.

  Перший промінь восьмиконечной зірки повинен бути червоним. Колір другого можна підібрати по знаку зодіаку ту людину, кому призначений оберіг:

  • Козеріг, Телець, Діва - чорний, темні відтінки зеленого;
  • Терези, Водолій, Близнюки - блакитний;
  • Овен, Лев, Стрілець - чорний або золотисті відтінки коричневого;
  • Рак, Скорпіон, Риби - синій, бірюзовий.

  Ладінец з трояндами сприяє омолодженню, допомагає зміцнити здоров'я

  Щоб в будинку панувала любов, взаєморозуміння, довіра, вишивають образ сильної богині Макоші. Це кохана давньослов'янського бога Велеса. Вона протегує домашньому затишку, рукоділля. Вишитий символ приносить в сім'ю радісні події, щастя і достаток. Оберіг дарує власниці:

  • міцне здоров'я;
  • хазяйновитість;
  • талант до кулінарії;
  • здатності до рукоділля;
  • сильну інтуїцію.

  Оберіг можна носити з собою, але краще залишити його будинку. А значить, варто вишити картину з таким символом, подушку або скатертину. Знак буде поширювати свою дію на всю сім'ю.

  Найкраще починати вишивати Макошь на 10-й або 14-й місячний день. Необов'язково закінчити всю роботу за добу. Можна «засіяти» тканину - зробити хоча б 10 хрестиків, а закінчити пізніше. Головне, щоб створювати оберіг було в задоволення.

  Макошь сприяє пробудженню в жінці хазяйновитість, талантів до кулінарії та рукоділля

  Славець дарує жінці міцне здоров'я, допомагає вилікуватися від хвороб. Заміжні жінки вишивали на своєму одязі такий символ, щоб народити здорових і міцних малюків.

  Славець оберігає жіноче здоров'я

  Дія Рожаниці направлено на щасливе материнство. Такий символ вишивають на одязі жінки, яка мріє про дітей. Якщо вона ще не вагітна, оберіг допоможе зачати малюка, а якщо вже чекає дитину, посприяє легким і швидким родам. Знак можна розташувати на рушниках і постільній білизні, тоді його енергетика пошириться на всіх домочадців, дарує гармонійні відносини і достаток.

  Рожаниця допомагає виносити і народити здорового малюка

  Вишиті обереги для дітей

  Для немовляти або дитини до трьох років можна вишити невеликого півника або інша тварина. Для роботи переважно використовувати нитки червоного або чорного кольору. Такий оберіг буде захищати крихітку від пристріту і всіляких бід.

  Такий оберіг буде захищати крихітку від пристріту і всіляких бід

  Вишитий півник стане хорошим захисним оберегом для дитини

  Немовлятам також вишивають оберіг Радінец. Такий символ розташовують на речах дитини: одязі, пелюшках, слюнявчики, хусточці. Вишитий знак оберігає від псування і пристріту, проганяє темні сили, дарує новонародженому спокій.

  Радінец оберігає немовляти від псування і пристріту

  Для дівчаток, яким вже виповнилося 3 роки, вишивали Лелю. Це знак дочки Лади, богині весни. Дія оберега:

  • розкриває здібності дитини;
  • додає впевненості в собі;
  • вирощує жіночність, ніжність і м'якість;
  • робить володарку ще привабливішим.

  Такий символ супроводжував юну панночку до заміжжя.

  Такий символ супроводжував юну панночку до заміжжя

  Леля надає дівчинці впевненості в собі, жіночності і м'якості

  Щоб у дитини простіше прорізувалися зубки, для нього вишивають оберіг з декількома символами:

  • Древо Життя - знак розвитку і сили; по його сторонам розміщують паростки, які символізують молоденькі зубки;
  • Одолень-трава (дівчинці) або Перунів колір (хлопчикові) - знімають або значно зменшують біль;
  • Радінец - захисний символ для маленьких дітей.

  Схема вишивки для прорізування зубок у маленьких дітей зменшує больові відчуття

  Обережна вишивка на багатство і успіх

  Якщо хочете примножити матеріальне становище сім'ї і своїх близьких, вишивайте знак давньослов'янського бога Велеса. Це божество протегує купцям, торговцям, тваринникам і землеробам. Дія оберега:

  • надає мудрості, далекоглядності;
  • розкриває інтуїцію;
  • додає рішучості для укладання вигідних угод;
  • забезпечує достаток і удачу, допомагає в бізнесі.

  Велес примножує матеріальне благополуччя сім'ї

  На удачу і успіх можна створити оберіг Зірка хреста. Такий символ вишивають на рушниках, серветках, скатертинах, фіранках. Він допомагає легко і швидко досягати поставленої мети.

  Зірка хреста допомагає досягати поставлених цілей

  Реп'ях щастя - індивідуальний оберіг. Такий знак вишивають на речах, які можна щодня носити з собою: маленьких мішечках з травами, брелоках, гаманцях, обкладинках для щоденників і т. Д. Цей символ схожий за дією на справжній реп'ях, але «чіпляє» він на себе не суху траву і павутинки, а успіх і щастя.

  Реп'ях щастя привертає щастя, багатство і успіх

  Вишиті обереги на лад в сім'ї

  Захистити сім'ю від конфліктів допоможе вишивка у вигляді знака Белобога. Цей бог втілює світло і добро. Символ випромінює позитивну енергетику в простір. Оберіг принесе любов та взаєморозуміння, забезпечить мир і спокій, достаток і фінансове благополуччя. Вишивати візерунок можна на рушниках, різної одязі, аксесуарах.

  Вишивати візерунок можна на рушниках, різної одязі, аксесуарах

  Білобог забезпечує лад і достаток в сім'ї

  Ви в пошуку талісмана для залучення в сім'ю гармонії і злагоди? Вишивайте древньому знакові Алатир. Це символ божої благодаті, він здатний практично миттєво змінити життя на краще. У сім'ю повернеться щирість, відкритість, розуміння, повага молодшого покоління по відношенню до старшого.

  Алатир змінює життя всієї родини на краще

  Сімейним парам вишивають знак єднання двох начал. Він символізує злиття Неба і Землі, жіночого та чоловічого. Оберіг зберігає гармонійні подружні стосунки, домашнє вогнище, зміцнює любов і довіру між чоловіком і дружиною.

  Символ єднання сім'ї зміцнює подружні стосунки

  На лад між подружжям можна вишити родинний оберіг. Він складається з декількох слов'янських знаків:

  • пара павичів - гармонійний союз чоловіка і дружини;
  • жолудь - чоловіча активність;
  • Рожаниці - теплі стосунки в родині, продовження роду.

  Сімейний оберіг вишивають на лад в сім'ї

  Вишивка, що дарує здоров'я

  Целебник символізує вогонь. Стародавні добре знали про його цілющу силу. Такий символ вишивають на одязі людей, які борються з недугою. Оберіг допомагає впоратися з хворобою, полегшує перебіг захворювання.

  Оберіг допомагає впоратися з хворобою, полегшує перебіг захворювання

  Целебник допомагає швидше одужати

  Одолень-трава сприяє одужанню, очищає душу, зміцнює організм. Це один з найбільш потужних символів. Вірять, що вишитий оберіг допомагає впоратися навіть з тими недугами, які вважаються невиліковними. Крім того, що знак має цілющу дію, він допомагає в подоланні перешкод і підказує рішення навіть, здавалося б, безвихідних ситуацій.

  Одолень-трава - потужний цілющий символ

  Ще один вогненний символ - духоборів. Його вишивають для людей з фізичними або психічними захворюваннями. Знак можна розмістити на одязі, але краще зобразити його на покривалі, щоб він впливав на все тіло хворого.

  Духобори краще вишити на покривалі, щоб вкривати їм хворого

  Обереги від пристріту

  Хочете вберегти себе і близьких від пристріту і магічних ритуалів на порчу? Вишийте на одязі вогненний символ обертового хреста - Чароврат. Знак вогню не підпустить до його власникові прояви злої магії.

  Знак вогню не підпустить до його власникові прояви злої магії

  Чароврат символізує обертається вогненний хрест, не підпускає до вас злі сили

  Вишитий весільник зберігає від пристріту і будь-яких негативних магічних впливів сім'ю, оберігає подружню пару від псування, захищає від негараздів. Знак символізує злиття вогняного чоловічого начала з водним жіночим.

  Весільник захищає сімейну пару від псування

  Огнеглаз вишивають для захисту від псування, лихого ока, заздрісників. Також символ знімає негативний вплив власних поганих думок і емоцій. Вогняне око розміщують на одязі, щоб воно відводило будь-які атаки недоброзичливців. Іноді в зіниці додатково вишивають Радінец - і оберіг стає ще більш потужним захисником, призначеним для маленьких дітей.

  Огнеглаз захищає від псування і заздрісників

  Молвінец - символ, який захищає від будь-яких негативних впливів, пов'язаних зі словами, промовою. Вишивка знімає негатив, який злостивці можуть послати через змови, прокльони, плітки, наклеп.

  Молвінец оберігає від змов і прокльонів

  Цур оберігає кордони, зберігає цілісність. Вишитий оберіг захищає будинок від посягань злодіїв і грабіжників, сім'ю - від магічних впливів заздрісників, розлучника. Туди, де знаходиться Чур, не можуть увійти темні сили.

  Цур оберігає межі будинку і сім'ї від негативних впливів

  Підготовчий етап

  Вишивку оберега краще починати на зростаючому місяці. Цей період вважається сприятливим для будь-яких починань і загадування бажань.

  Обов'язково перед початком роботи потрібно налаштувати себе на гарний лад, очистити голову від непотрібних думок. Ні в якому разі не сідайте за вишивку в поганому настрої - виріб вбирає ваш емоційний настрій. Вам потрібно перейнятися візерунком, вкласти в оберіг то, що ви хотіли б побажати його майбутньому власнику.

  Вишивку добре почати з прочитання молитви або магічного змови. Благословіть свою роботу на позитивні звершення. Стежками, один за іншим, вплітає своє бажання, як би програмуючи оберіг на допомогу в досягненні благих цілей. За бажанням можна запалити світла, щоб енергетика вогню допомагала вам і очищала простір, де ви творите.

  Обов'язково подбайте про те, щоб ніхто і ніщо не відволікало вас від сакрального процесу - створення потужної обережний вишивки. Вимкніть телевізор і комп'ютер, відключіть телефон, закрийте вікно.

  вибір матеріалу

  На Русі в вишивці використовувалася тканину з льону, зараз ви можете вибрати полотно з натуральних матеріалів, яке буде приємно вам. Якщо ви будете задоволені своїм вибором, це позитивно позначиться на обереге.

  Нитки для вишивання теж краще вибирати натуральні:

  • шовкові - для оберегів на удачу і досягнення цілей;
  • бавовняні - для вишивки символів, які захищають від негативу, магічних впливів;
  • вовняними вишивають знаки, що рятують від псування;
  • лляні підсилюють обереги, спрямовані на створення ладу в родині, які зміцнюють відносини.

  Бісер для оберегів краще не використовувати, тому що він створений з штучних матеріалів.

  Бісер для оберегів краще не використовувати, тому що він створений з штучних матеріалів

  Для вишивки оберегів краще вибирати натуральні матеріали

  Правила створення оберега

  Під час роботи важливо дотримуватися правил:

  • слов'яни Вишивана обереги в п'яльцях, вважаю, что з ними символи втрачають магічну силу, а чарівна вишивка становится просто поєднанням красивих візерунків, позбавленіх чудодійною ЕНЕРГІЇ;
  • на віворітній стороні не винних буті Довгих ниток, вузліків и непотрібних переплетень, смороду могут віклікаті перешкоду, Які перешкоджають здійсненню запланованого;
  • починати вишивку обережний символів прийнято з середини полотна, з першими стежками і хрестиками примножується магічна сила оберега, заповнюючи всі порожнини потужною енергією;
  • намагайтеся не користуватися ножицями, замість них використовуйте свічку, перепалюючи нитку в потрібному місці; вірили, що ножиці можуть разом з ниткою розрізати долю володаря на кілька частин;
  • незакінчену роботу не можна нікому показувати;
  • на ніч вишивку слід звернути в білу тканину і сховати в затишне місце.

  Коли можна і не можна вишивати

  Існує повір'я, що в п'ятницю будь-яка жіноча робота забороняється. Цей день був присвячений слов'янської богині Макоші. Вірили, що вона уважно стежить, щоб жінки в її день не брали в руки голок. В іншому випадку буде покаране - може виникнути ломота в спині або скрутяться пальці на руках.

  Не рекомендується вишивати в церковні свята. Вже тим більше з самого ранку не помолившись, не навівши свої думки в порядок. Робота буде здаватися монотонної і нецікавою, і результат буде не таким, як ви задумали. Якщо ви створюєте оберіг не на продаж, а в подарунок або для себе, після ранкової служби можна зайнятися вишивкою.

  Не варто вишивати в дні менструації. Вважається, що в цей період жіноча енергетика порушена, і це внесе розлад у роботу.

  В заборону на вишивання в церковні свята є виняток. Займатися такою роботою можна 17 грудня, в день святої Варвари - покровительки всіх рукодільниць. Є повір'я, що вона золотими нитками вишила ризи синові Божому. Вважається, що свята впливає на долю майстринь, присвячує їх у таїнства світу, спрямовує на звершення задуманого, допомагає в здійсненні бажань. У цей день незаміжня дівчина, яка мріє знайти свого судженого, повинна вишити перші хрестики на весільному рушнику або сорочці.

  Ні в якому разі не можна вишивати в недільний ранок, від цього не буде ніякої користі. Так ви тільки нашкодите собі і власнику оберега. Неділя - це день, коли люди приходять на службу до церкви, ставлять свічки за здоров'я своїх рідних. Після служби вишивка, навпаки, наповнюється чудотворною силою.

  Відео: в які дні можна шити і вишивати

  вишивальні прикмети

  Під час вишивки оберега звертайте увагу на народні прикмети:

  • якщо часто плутається нитка, про вас добре відгукується якийсь представник протилежної статі;
  • якщо ви вкололи голкою палець (будь-який, крім великого), робота буде гідна похвали; при цьому впала крапелька крові - загадувати бажання, і воно обов'язково здійсниться;
  • якщо ж ви поранили великий палець, можливі неприємності у вас або у людини, для кого ви створюєте оберіг;
  • не залишайте незакінчену роботу на ліжку, вишивка буде здаватися довгої, не приноситиме радість, а можливо, з часом ви просто її закинути.

  Деякі майстрині, довіряючи забобонам, побоюються займатися вишивкою під час вагітності. І дарма. Вважається, якщо ви створюєте оберіг в цей період, його чарівні властивості багаторазово зростуть.

  Під час роботи вагітній не можна обрізати нитку ножицями, так можна нашкодити дитині.

  Відео: чи можна вишивати вагітним

  Як зарядити вишитий оберіг

  Для зарядки вишитого оберега підготуйте матеріали, які будуть символізувати основні елементи:

  • Вогонь - запалену свічку;
  • Землю - дрібку землі або камінь;
  • Воду - склянку чистої води.

  Повітря можна буде закликати без особливої ​​попередньої підготовки.

  1. Покладіть оберіг на чисту поверхню, проговорите над ним все те, чого ви від нього чекаєте, благословіть його на виконання важливої ​​місії.
  2. Посипте на вишивку дрібку землі або проведіть по ній каменем.
  3. Окропити водою.
  4. Проведіть над вогнем свічки (обережно, щоб не підпалити).
  5. Подуйте на нього або потримайте біля відчиненого вікна.

  Закликаючи стихії, просіть у них допомоги, щоб вони наділили оберіг необхідними якостями, активували і посилили його дію.

  Закликаючи стихії, просіть у них допомоги, щоб вони наділили оберіг необхідними якостями, активували і посилили його дію

  Для активації оберега потрібно закликати допомогу чотирьох основних стихій

  Як правильно використовувати обереги-вишивки

  Зберігати вишитий оберіг потрібно в просторому і світлому місці. Важливо, щоб він постійно підживлювався енергією сонця і повітря.

  При необхідності періть вишивку в теплій воді з додаванням нейтрального миючого засобу. Попередньо його можна прополоснуть в міцному соляному розчині, щоб зняти з оберега накопичений негатив.

  Якщо виріб загубилося, зносилися нитки або з часом зламалася рамка картини-оберега, це означає, що талісман виконав своє призначення. Тепер ви можете зрадити його однією зі стихій: Землі (закопати), Вогню (спалити) або Воді (пустити по річці).

  Вишити слов'янські обереги можна на захист, удачу, залучення ладу в родині й достатку. Головне - підібрати підходящий візерунок і працювати, дотримуючись усіх правил.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только