Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Катерина Данкевич - Вишивка стрічками

  Катерина Віталіївна Данкевич

  Вишивка стрічками

  Дорога модниця і рукодільниця!

  Пропоную тобі познайомитися з уроками по вишивці стрічками. Вона знову входить в моду, а вироби, виконані за допомогою стрічок, виглядають дуже красиво! Такий вишивкою можна прикрасити одяг, літню сумочку і чохол для мобільного телефону, капелюшок і босоніжки ... Все залежить від твоєї фантазії!

  Перед тим як приступати до роботи, уважно прочитай текст і розглянемо картинки. Заздалегідь знайди всі матеріали та інструменти, які потрібні для виготовлення цих прикрас.

  Тобі будуть потрібні спеціальні голки, п'яльця і ​​стрічки. При шиття стрічкою використовуються гострі голки, вони повинні вільно входити в тканину, не утворюючи при цьому некрасивих затяжок. Вушко у голки має бути подовженим, щоб можна було легко вводити стрічку і вона, не скручуючись, ковзала по ньому.

  Вишивати можна по будь-якій поверхні, аби тканина була настільки міцною, щоб на ній надійно утримувалися стежки, і настільки еластичною, щоб крізь неї легко проходила нитка. Можна використовувати і набивні тканини, малюнок на яких стане корисною схемою, що дає поштовх твоєму уяві. Те, наскільки добре будeт поєднуватися тканину і стрічки, багато в чому визначить красу всієї вишивки.

  Крім вишивки, ти знайдеш в цій книжці опис і інших прикрас, які можна зробити зі стрічок, бісеру та шматочків тканини. Зрозуміло, твої вироби виявляться трішки іншими, ніж ті, які ти бачиш на цих сторінках. Чи не старайся знайти точно таку ж забарвлення тканини, точно такий же бісер ... Головне - повір в свої сили і не бійся фантазувати!

  блакитні квіточки

  Це одна з найпростіших вишивок. Такими квіточками можна вишити плаття для ляльки, розшити чохол для мобільника або сумочку.

  Тобі знадобляться блакитні стрічечки, досить широкі, і вузькі стрічки іншого кольору (або іншого відтінку) - для сердцевінок квітів. Для роботи над вишивкою також потрібні пяльци, гостра голка з широким вушком і ножиці. Тканина бери не надто тонку, але і не щільну.

  Якщо ти вишиваєш вперше, то тобі доведеться навчитися вставляти тканину в п'яльці. Поклади тканину на менший обруч п'ялець і наклади зверху більший обруч. Потім обережно загвинчують гвинт. Поки він не затягнутий, тканину можна трохи підтягнути, підправити.

  Вдень в голку синю стрічку. Тепер треба зав'язати вузлик. Підігніть кінчик стрічки два рази. Потім вколи голку в центр згину і акуратно протягнути стрічку до тих пір, поки на кінці не утворюється акуратний плоский вузол.

  Проведи голку зі стрічкою через центр пялец - з виворітного боку на лицьову, потім повернися назад, на виворіт, поруч з початком вишивки. При вишиванні притримуй стрічку великим і вказівним пальцями лівої руки - щоб вона не перекручувалася. Вийшла невелика петля. Розправ її голкою або мізинцем. Рівномірно «порозкидай» по тканині такі петельки. Вишивку не стягувати!

  Коли голка виходить на виворіт, стеж, щоб вона не проколювали стрічки на виворітній стороні. Зробивши бажану кількість петельок, закрепи стрічку на виворіт. Робиться це так: стрічку, виведену на виворіт, перевивали з деякою кількістю виворітних стібків, а потім обрізають.

  У центрі петельок треба зробити сердцевінкі-оченята. Вдень в голку тоненьку стрічку і зроби плоский вузлик. Довжина стрічки невелика (20-40 см). Виведи стрічку з вивороту на лицьову сторону в центрі петельки і пройди крізь неї. Перевий голку стрічкою два рази і застроми її близько того місця, з якого вийшов цей стібок. Потім - затягуй.

  При затягуванні стрічку треба акуратно притримувати великим і вказівним пальцями, щоб вигини стрічки залишилися на лицьовій стороні, а не «пішли» на виворіт.

  Навколо квіточок, якщо хочеш, зроби листочки з плоских стібків зеленої стрічкою.

  Троянди, вишиті шовковими стрічками

  Тонкими і ніжними шовковими стрічками можна вишити безліч квітів, і всі вони будуть виглядати як живі. Але найефектніші, звичайно, цариці квітів - троянди.

  Тобі знадобляться шовкові стрічки, нитки муліне, тканину-основа, п'яльці, голка з широким вушком і ножиці.

  Встав тканину в п'яльці. У голку встав нитку муліне в два складання. Колір муліне - такий же, як колір стрічки, з якої будуть сформовані пелюстки троянди. На кінці нитки зав'яжи вузлик і проведи голку з ниткою через тканину. Зроби один довгий стібок і повернися до початку роботи.

  Тепер зроби ще 4 таких же стібка від центру. Утворилося 5 променів. Гарненько закрепи нитку з вивороту! Це основа троянди.

  Вдень в голку з широким вушком червону шовкову стрічку, зав'яжи на ній вузлик. Починаючи роботу над трояндою, виведи стрічку з вивороту на лицьову сторону близько центру квітки і проведи голку під першим, найближчим, стібком основи.

  Потім стрічка проходить над другим променем основи, під третім, над четвертим і під п'ятим. Стрічку не натягуйте - тоді квітка вийде пишним.

  Продовжуй роботу таким же чином - над першим променем, під другим, над третім і так далі.

  Коли променів основи вже не буде видно, протягнув її на виворіт і закрепи. Відрізані кінчики стрічки оплавилася сірником - тоді вони не будуть «сипатися». Навколо квітки виший листя з вузьких зелених стрічок. Шов, який ідеально підходить для вишивання листя троянди, називається «петельки з прікрепкой зверху». Ось як він виконується.

  Спочатку зроби довгий стібок, який зображає держак листа. Виведи стрічку з вивороту на лицьову сторону трохи збоку від держака і, притримуючи пальцем, зроби петлю-листочок.

  Потім виведи голку всередину вийшла петельки і закрепи її маленьким стібком.

  Зроби такий же листочок з петельки з прікрепкой на кінці черешка. А потім - інші бічні листочки. Таким чином зроби стільки листя і стільки троянд, скільки хочеш.

  Розу можна вишивати, вдев в голку не одну, а відразу дві стрічки, близькі за кольором, тоді вона буде здаватися більш об'ємною і більш натуральною.

  Квіти з органзи

  Багатошарові квіти з напівпрозорої органзи прикрасять карнавальний костюм або поля річної капелюшки. Робляться вони швидко і просто, а виглядають дуже ошатно і святково, особливо доповнені яскравими стрічками, намистинами, бісером.

  Тобі знадобляться шматки різнокольорових органзи і капрону, свічка, шовкові стрічки, бісер, намистини з великим отвором, ножиці, голка з широким вушком, голка для бісеру і волосінь для бісеру (або прозорі нитки, які називаються «мононить»).

  Наріж зі шматка органзи кілька гуртків, кожен - трохи менше попереднього.

  Діаметр найбільшого гуртка - близько 10 см.

  Запали свічку і піднеси край гуртка до її полум'я (найкраще це робити під наглядом дорослих).

  Обережно, щоб тканина не загорілася, оплавлятися краю гуртка. При цьому вони загорнути всередину, і у тебе вийде «чашечка» з органзи.

  Виконавши цю операцію з усіма пелюстками майбутнього квітки (їх кількість - від 4 до 6), склади «чашечки» одна в іншу.

  Сердцевінку квітки можна оформити різними способами. Найпростіший - вшити в центр квітки велику красиву намистину.

  Але найкраще виглядає сердцевінку, вишита шовковими стрічками. Вдень вузьку (шириною близько половини сантиметра) стрічку в голку з широким вушком. Просмикни голку з вивороту квітки в центр його серцевини і підтягни нитку так, щоб з вивороту стовбичив тільки маленький кінчик стрічки.

  На лицьовій стороні зроби петлю з стрічки, встромивши голку в основу стрічки - там, де вона виходить назовні. При цьому з вивороту голка повинна вийти через той кінчик стрічки, який був залишений при початку роботи. Закріпивши стрічку, знову проведи голку на лицьову сторону.

  Зроби ще одну петлю з стрічки, потім ще і ще ... Закінчуючи роботу, проведи нитку на вивороті під стібками, освіченими стрічкою, і відріж надлишки стрічки. На виворітну сторону квітки можна пришити шпильку - тоді квітка стане брошкою. Зробиш кілька таких брошок - і зможеш міняти їх і комбінувати, як тобі заманеться!

  Айстри зі стрічок

  Ці квіти нагадують осінні махрові айстри. Вони можуть бути різних кольорів і розмірів. Їх можна пришити на одяг або зробити з них текстильні намиста.

  Тобі знадобляться вузенькі стрічки - одного кольору або близькі за колірною гамою, ножиці, міцні нитки і шматок щільного картону.

  Намотай стрічки на прямо-кутник з картону довжиною близько 10 см.

  Зріж стрічки з картонки, і у тебе вийде багато коротких відрізків. Стрічки різного кольору намотуй окремо.

  Збери відрізки стрічок в один пучок і зігни його посередині. Обмотай цей пучок ниткою - міцно-міцно! Кінці нитки зв'яжи один з одним.

  Тепер загнив вільні кінці стрічок (це будуть пелюстки квітки) в іншу сторону. Знову обмотай цей пучок ниткою і надійно її зав'яжи. Ось бачиш, як все просто! Квітка майже готовий.

  Кінець ознайомчого уривка

  СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

  Катерина Віталіївна Данкевич  Вишивка стрічками  Дорога модниця і рукодільниця
  Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
  ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только