Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гобеленова вишивка. Обговорення на LiveInternet

  1. Початок роботи
  2. починаємо вишивати
  3. Як вишивати косим швом
  4. Як вишивати подовженим швом
  5. Як вишивати прямим швом
  6. Як вишивати захоплюючим гобеленовим швом
  7. Відео: гобеленовий шов

  Т оргтехнікою вишивання гобеленовим швом проста, особливо якщо майстер, володіє такими якостями, як посидючість, акуратність і терпіння. Ідеально підходить гобеленовий шов для створення картин, килимів, елементів одягу, панно.

  Не обійтися без цього способу при вишиванні пейзажів природи з нечітко вираженими контурами. Малюнок добре лягає на тканину, шов виходить рівним і гладким, сама картина стає об'ємною і рельєфною, вишивка виглядає багато і оригінально. А завдяки щільному прилягання ниток, гобеленовий шов не дозволить готової картини з'їхати або розтягнутися.

  Початок роботи

  Що знадобиться для роботи

  • Схема для вишивання;
  • Щільна канва або інша міцна тканина;
  • Вовняні нитки (або муліне в 4-6 складань);
  • Голка з широким вушком;
  • П'яльці.

  Як закріпити нитку на тканині без вузликів

  Для створення гобеленового стібка голку проколюють через одну точку клітини тканини з виворітного боку, виводять на лицьову сторону через іншу точку перетину Для створення гобеленового стібка голку проколюють через одну точку клітини тканини з виворітного боку, виводять на лицьову сторону через іншу точку перетину. При цьому залишають закінчення нитки на поверхні тканини. Кінчик волокна (близько одного сантиметра) утримують пальцями і прокладають поверх нього наступним діагональним швом. Якщо нитка вийшла занадто довгою, її під час майстер класу акуратно обрізають ножицями.

  По завершенню ряду залишився кінчик вовняного волокна пропускають через лінію вже вишитих стібків. Щоб готова вишивка не спотворила і не перетворилася на косі стягнуті смуги, зав'язувати вузли перед початком і після закінчення процесу вишивання гобеленовим стібком не рекомендується!

  починаємо вишивати

  З виворітного на лицьову сторону виводять голку в верхній правий кут квадрата канви, пропускають через дно перетину ниток в нижній лівий кут і виводять назад з початкової точки.

  Для виконання першого стібка по відеоматеріалів голку протягують від правого верхнього кута клітки в нижній лівий куточок Для виконання першого стібка по відеоматеріалів голку протягують від правого верхнього кута клітки в нижній лівий куточок. Продовжують витягати товсту нитку швом по діагоналі до закінчення першого ряду. Під час роботи не потрібно занадто туго натягувати волокно, інакше лінія «поїде», а малюнок вийде перекошеним. Зворотний бік гобеленового з'єднання повинна також вийти акуратною - стежки короткі і прямі.

  Щоб почати новий ряд канву повертають на сто вісімдесят градусів і продовжують працювати звичним чином - виконувати шов з нахилом стібків справа наліво.

  Або можна залишити тканину в первісному положенні, виконуючи роботу в зворотному темпі - зліва направо, починаючи вишивати наступну лінію стібків. При цьому лінії нового рядка починаються з проколу голки на лицьову сторону з лівого нижнього кута секції в правий верхній ряд (тобто зворотним способом). Так продовжують працювати до закінчення другої лінії стібків і всіх наступних рядків малюнка.

  Гобеленова рядок для початківців на перший погляд по техніці створення може нагадувати вишивку полукрест . Різниця тут у тому, що для створення малюнка швом-гобеленом нитку виводять від верхнього правого кута в нижню ліву точку перетину, а процес вишивання напівхрестом спочатку бере свою основу з лівої нижньої точки квадрата тканини і проходить через правий верхній кут.

  Обов'язкова умова процесу вишивки гобеленовим швом - все стібки повинні бути однакового розміру. При цьому, чим менше ширина і висота кожного стібка, тим вишивка вийде вправнішим. А витрата ниток приблизно буде в два рази більше, ніж при вишиванні хрестиком .

  Як вишивати косим швом

  На сьогоднішній день існує кілька різновидів гобеленових швів На сьогоднішній день існує кілька різновидів гобеленових швів. Їх використовують для підкреслення окремих деталей або фону. Красиво поєднується на тканини відразу кілька типів стібків.

  Косий гобеленовий шов застосовують для вишивання великих і малих ділянок фону картини. Підходить він і для виконання переходів деталей, малюнків, візерунків різних колірних гам, з яких складається вишивка. Горизонтальні ряди виконуються як справа наліво, так і зліва направо.

  Перед початком роботи одну клітинку канви можна умовно розділити на чотири сектори: лівий верхній кут (точка А), правий верхній кут (точка Б), лівий нижній кут (точка В) і правий нижній кут (точка Г).

  Для створення лінії косим швом довгу голку виводять з точки Г на лицьову сторону вишивки, повертають волокно на виворітну сторону через точку Б. Таким чином виходить перший діагональний стібок.

  Потім знову виводять її на лицьову сторону через точку В, а дорога до вивороту лежить через точку А. Даним способом проробляють роботу до закінчення ряду. Другу лінію стібків починають вишивати таким же чином, тільки у зворотний бік.

  Як вишивати подовженим швом

  При створенні фонових елементів, великих об'єктів або іншої додаткової фактури застосовують подовжений гобеленовий шов При створенні фонових елементів, великих об'єктів або іншої додаткової фактури застосовують подовжений гобеленовий шов. Ця техніка вишивання дозволяє змінювати нахил стібків, робити кут більш-менш довгим. Стежки розташовують один під одним і продовжують вишивати в напрямку справа наліво або в зворотному порядку.

  Особливість процесу в тому, що нитка займає не одну клітку канви, а відразу дві верхні точки. З правого верхнього ділянки проводять лінію через одну секцію в нижній лівий кут і продовжують вишивати таким способом до кінця першого і всіх наступних рядів.
  В процесі вишивання вовняна нитка повинна добре закривати ділянки тканини, а нитки - лягати рівно. Під час роботи найкраще використовувати волокно не більше тридцяти сантиметрів. Якщо довжина буде більше, то нитка може розпушити, стати тонше і заповнить малюнок з чистими клітинами.

  Як вишивати прямим швом

  Прямий гобеленовий шов ідеально підходить для створення візерунків, трафаретів або облямівки для візерунків Прямий гобеленовий шов ідеально підходить для створення візерунків, трафаретів або облямівки для візерунків. Стежки прокладають звичним способом - справа наліво, з різницею лише в тому, що ряди виходять не косими, а рівними (горизонтальними).

  Довгу голку вколюють в правий верхній куточок і виводять на виворіт через нижню праву точку, а потім крізь верхній лівий кут клітки проводять шов до нижнього лівого проколу на тканини. Цим же способом продовжують вишивати всі наступні ряди.

  Щоб на тканини між клітинами не залишилися порожні місця, для прямого стібка використовують тонке волокно в декілька складань або підбирають одну товсту вовняну нитку.

  Як вишивати захоплюючим гобеленовим швом

  Завдяки цьому різновиді гобеленового шва, техніка дозволяє надати пейзажу або натюрморту незвичайну рельєфність Завдяки цьому різновиді гобеленового шва, техніка дозволяє надати пейзажу або натюрморту незвичайну рельєфність. Стежки в процесі вишивання стикаються один з одним, утворюючи собою косі суцільні лінії. Це надає закінченість і гармонійність віддаленим деталей на задньому фоні картини.

  Під час вишивання голку вже звичним методом виводять через виворіт на головну сторону з правої верхньої точки, проводять вниз - до лівого нижнього кута перетину ниток через одну клітку. Процес створення другого ряд повторюють таким же способом, але при цьому верхня і нижня строчка повинна стикатися один з одним через одну пропущену осередок.

  Якщо один верхній діагональний шов займає дві клітини, то нижній стібок проходить від однієї клітини першої лінії, закінчується в стороні другої кліткою нижньої лінії. Таким чином, кожен нова смуга стібків по обов'язково повинен захопити одну клітинку тканини попереднього рядка. Тоді вишивка вийде не тільки красивою, але і гладкою.

  Відео: гобеленовий шов

  http://vishivashka.ru/tehnika/gobelenovyi_shov.php

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только