Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вишивати хрестиком

  1. Як вишивати хрестиком: спокій і радість в кожному стежці
  2. Як вишивати хрестиком: підготовка до роботи
  3. Як вишивати хрестиком: вибір сюжету вишивки
  4. Як вишивати хрестиком: вибір тканини для вишивання
  5. Як вишивати хрестиком: вибір ниток для вишивання
  6. Як вишивати хрестиком: підбір голок для вишивання
  7. Як вишивати хрестиком: вибір п'яльці для вишивання
  8. Як вишивати хрестиком: організація робочого місця
  9. Як вишивати хрестиком: процес вишивання
  10. Як вишивати хрестиком: готуємо канву до вишивки
  11. Як вишивати хрестиком: освоюємо простий лічильний хрест
  12. Як вишивати хрестиком: закріплення нитки на початку і в кінці роботи
  13. Як вишивати хрестиком: оформлення готової роботи и догляд за нею
  14. Як вишивати хрестиком: хитрості і секрети

  Вишивання - дивовижне заняття. Варто вам хоч раз скоротати вечір над вишивкою, і простий лічильний хрестик назавжди завоює ваше серце.

  Психологи стверджують, що вдало підібране хобі приносить гармонію і умиротворення в наше життя. Не важливо, що саме ви любите робити у вільний від роботи час - стрибати з парашутом, займатися волонтерством або вивчати японську мову - головне, щоб це приносило вам справжнє задоволення.

  Як вишивати хрестиком: спокій і радість в кожному стежці

  Сьогодні ми хочемо запросити вас в дивовижний світ вишивки і розповісти, як вишивати хрестиком. Ті, хто називає розмірений танець голки на тканини нудним заняттям, частіше за все не має і найменшого поняття про специфіку вишивального мистецтва. Насправді, за вишивкою можна не тільки відпочити після важкого трудового дня, але і реалізувати свій творчий початок в процесі творення прекрасного. Це підтвердить кожна рукодільниця. А яка ейфорія і гордість переповнює душу при вигляді готової роботи, не передати словами! Вишиті картини хрестиком - унікальні твори мистецтва, створити які під силу кожному.

  Відчуття радості, спокою і задоволення вишивка приносить невипадково. Медики стверджують, що заняття, пов'язані з роботою на кінчиках пальців, стимулюють активні точки, які прискорюють вироблення жіночих гормонів, що відповідають за врівноваженість, жіночність і гарний настрій. Вишивання - відмінна профілактика нервово-психічних розладів. У тому, як здорово вишивати хрестиком, вас переконають такі фото.

  У тому, як здорово вишивати хрестиком, вас переконають такі фото

  Сперечаємося, вам вже не терпиться навчитися вишивати хрестиком?

  Як вишивати хрестиком: підготовка до роботи

  Вишивати хрестиком тим простіше, ніж ретельніше ви підготуєте все необхідне для цього заняття.

  Як вишивати хрестиком: вибір сюжету вишивки

  Яку картинку вишити, особиста справа кожного. Хтось без розуму від метеликів, а кому-то по душі черепашки і морський прибій. Однак тут криється чи не найпоширеніша помилка новачків, і зараз ви зрозумієте, як саме. Якщо у вас досить скромний досвід вишивання або його немає зовсім, постарайтеся об'єктивно оцінити свої можливості. Не завжди нестримне бажання звернути гори відповідає реальним можливостям умільці. Так з'являються незакінчені роботи, несправедлива самокритика і пропадає бажання вишивати.

  Щоб не розчаруватися в улюбленому хобі, майте на увазі, що схема зимового лісу, польових квітів або портрета / ікони може містити більше 30 - 35 відтінків ниток, а це може стати непідйомною ношею для недосвідчених вишивальниць.

  Щоб не розчаруватися в улюбленому хобі, майте на увазі, що схема зимового лісу, польових квітів або портрета / ікони може містити більше 30 - 35 відтінків ниток, а це може стати непідйомною ношею для недосвідчених вишивальниць

  Як вишивати хрестиком, простіше зрозуміти, працюючи над простим геометричним візерунком або простим у виконанні зображенням кошенят (пташок, «мультиків» і т. П.) Проста схема вишивки зручна для того, щоб «набити» руку: наносити рівні акуратні стежки, спритно перескакувати з одного ряду в інший, підбирати відтінки на свій смак. Прості схеми складаються, як правило, з 6 - 9 кольорів, які в процесі роботи можна замінити тих чи інших відтінком за власним бажанням. Нехитра картинка створюється за кілька днів, а вишивання принесе умільці набагато більше задоволення, ніж тривала копітка робота над масштабним полотном.

  Нехитра картинка створюється за кілька днів, а вишивання принесе умільці набагато більше задоволення, ніж тривала копітка робота над масштабним полотном

  Вибрати сюжет, підібрати нитки певних кольорів і відтінків для його оформлення під силу вишивальниць зі стажем, тим же, хто ще толком не розібрався, як вишивати хрестиком, краще купити набір для вишивки, де є все необхідне: наочна ілюстрація готової роботи, доступна новачкові схема , канва потрібного розміру і необхідний набір ниток. Це ідеальний варіант, щоб вишивати хрестиком для початківців було легко і захоплююче.

  Це ідеальний варіант, щоб вишивати хрестиком для початківців було легко і захоплююче

  Якщо ви не звикли йти по шляху найменшого опору і вирішили самостійно підібрати матеріали до вже наявної у вас схемою вишивки, ми підкажемо вам, на що звернути увагу в процесі підготовки до роботи над сюжетом.

  Як вишивати хрестиком: вибір тканини для вишивання

  Спеціальна тканина-основа для вишивання хрестиків називається канвою. Її полотно складається з рівної кількості ниток по ширині і висоті, які переплітаються в чіткі і рівномірні квадрати - вишиті хрестики виходять однаковими і акуратними.

  Найбільш затребуваною сьогодні маркою тканини для вишивання називають канву Аїда, яку виробляє всесвітньо відома німецька компанія Zweigart. Не менш популярна канва наступних фірм: DMC, Rico (Франція), Panna, Ріоліс (Росія), Lecien (Японія).

  Не менш популярна канва наступних фірм: DMC, Rico (Франція), Panna, Ріоліс (Росія), Lecien (Японія)

  Розмір осередків канви визначає, наскільки щільною буде готова вишивка. Залежно від розміру осередків канва ділиться за номерами. Так, великі клітки Аїди №8 призначені спеціально для дітей і початківців рукодільниць, а на канві Аїда №20 створюють воістину ювелірну вишивку, якої прикрашають мініатюрні закладки для книг, брошки і медальйони. Найбільш поширена і зручна - канва Аїда №14. Вона підходить для відтворення простих і складних картин.

  Будь-яку канву можна з успіхом замінити небіленим лляним полотном - на ньому також легко помітні переплетення ниток. Тканина білого або сірого кольору стане ідеальним тлом для будь-якого сюжету, вишитого різними відтінками ниток. З лляного полотна виходять прекрасні вишиті скатертини, серветки, штори, прихватки і підставки під гаряче.

  Як вишивати хрестиком: вибір ниток для вишивання

  Загальний зовнішній вигляд готової картини, безсумнівно, залежить не тільки від тканини, на якій її створили, але і від якості ниток, якими зроблені її хрестики.

  Сьогоднішній асортимент ниток для вишивання, або муліне справді величезний. Нитка може бути на 100% натуральної: лляної, конопляної, бавовняної, шовкової, вовняний. Але з муліне синтетичного або змішаного виробництва також виходять чудові вишиті роботи.

  Але з муліне синтетичного або змішаного виробництва також виходять чудові вишиті роботи

  Якісні нитки для вишивання міцні, мають рівномірну фактуру без вузликів і ущільнень з однотонним глибоким кольором по всій довжині. Кожен моточек муліне має індивідуальне маркування - цей номер майже завжди вказують в схемах для вишивання, щоб умільці було простіше підібрати необхідний колір.

  При покупці муліне неодмінно звертайте увагу на довжину нитки в мотку. Робити це потрібно з чисто практичних міркувань. Вперше вишиваючи картину, ви помітите, що колір однієї нитки буде використаний для створення якихось 10 - 15 хрестиків, в той час як муліне іншого кольору потрібно в десятки разів більше, так як відтінок або колір цієї нитки буде основним в композиції. Тому нитки, задіяні в роботі по мінімуму, потрібно купувати в мотках з найменшим метражем, а головну нитку придбати з запасом на всякий випадок. Складена в 6 разів нитка довжиною 7 м - стандартний моток муліне. У продажу також можна зустріти мотки ниток по 3,5 і 10 м.

  «Гамма» - одна з найпопулярніших марок ниток для вишивання сьогодні. Виробника є за що поважати: у муліне, виготовленого з єгипетської бавовни на обладнанні японської збірки, рівномірна фактура і приголомшливий насичений колір, який не боїться прання. Готові набори для вишивання найчастіше укомплектовують саме «Гамою».

  Гідну конкуренцію «Гаммі» складають муліне Madera (Німеччина) і DMC (Франція). Ці нитки не сплутується і не перекручуються в процесі роботи, стійко пофарбовані і не вигоряють під прямими сонячними променями. Однак і коштує таке задоволення дорожче, ніж товари вітчизняного виробництва.

  Організація зберігання залишилося після завершення роботи муліне - справа тонка. Найзручніше намотувати нитки на щільні картонні бобіни із зазначенням номера кожного кольору.

  Найзручніше намотувати нитки на щільні картонні бобіни із зазначенням номера кожного кольору

  Як вишивати хрестиком: підбір голок для вишивання

  На тонкої тканини працюють тонкої голкою з круглим вушком, тоді проколи на канві виходять практично непомітними, і вишивка виглядає дуже витончено і акуратно. Для вишивання на щільної тканини використовують товсті голки з тупим кінчиком і довгим вушком.

  Зручніше за все робити стібки спеціальної гобеленової голкою для вишивання: у неї широке вушко і тупий кінчик, який, на відміну від гострого, не зашкодить готові хрестики або саму канву. Такий голкою легко розсовувати нитки канви і протягувати крізь них муліне. Широке вушко ви оціните, якщо під час роботи вам потрібно буде часто міняти колір - в таку голку нитку протягується без проблем.

  Широке вушко ви оціните, якщо під час роботи вам потрібно буде часто міняти колір - в таку голку нитку протягується без проблем

  Щоб раз і назавжди вирішити для себе питання про голках для вишивання, варто купити готовий набір з голками різних розмірів. Найчастіше в роботі використовують голки № 22, 24, 26 і 28 не більше 3 см в довжину.

  Дітям і людям з поганим зором знадобиться нітковдеватель - дротова петелька на ручці, щоб не витрачати дорогоцінний час на незліченні спроби всунути нитку в голку.

  Як вишивати хрестиком: вибір п'яльці для вишивання

  Щоб зробити процес вишивання більш комфортним і менш витратним за часом, багато умільці використовують пластмасові або дерев'яні п'яльці. Це найчастіше круглі, а іноді і овальні обручі, незначно відрізняються за розміром один від одного. Останнім часом випускають пяльци, оснащені спеціальним замком, щоб регулювати розмір верхнього обруча на канві було легше. Вставлена ​​і закріплена в п'яльці тканину добре натягується і не мнеться при роботі.

  Для маленького або зовсім мініатюрного відрізка канви підійдуть круглі обручі, а c великими полотнами зручніше працювати на великих прямокутних пяльцах. Їх конструкція вдосконалена спеціальною підставкою, яка дозволяє звільнити ліву руку вишивальниці і тим самим прискорити процес вишивки.

  Їх конструкція вдосконалена спеціальною підставкою, яка дозволяє звільнити ліву руку вишивальниці і тим самим прискорити процес вишивки

  Ті, хто відноситься до вишивання дуже серйозно, працюють на вишивальному верстаті. Пристосування туго тримає тканину і дозволяє майстрині бачити всю робочу поверхню канви - так відразу можна відзначити найбільш проблемні місця в композиції і уникнути можливих помилок.

  Пристосування туго тримає тканину і дозволяє майстрині бачити всю робочу поверхню канви - так відразу можна відзначити найбільш проблемні місця в композиції і уникнути можливих помилок

  Початківцям, звичайно, можна обійтися і без п'яльці, натягуючи полотно канви пальцями лівої руки. Однак такий прийом підходить тільки для маленьких картинок, які вишиваються за лічені дні. Якщо вишивання захопить вас всерйоз, рано чи пізно ви неодмінно задумаєтеся про покупку п'яльці.

  Як вишивати хрестиком: організація робочого місця

  Перш ніж почати вишивати хрестиком, прийміть заходи, які убезпечать вас від викривлення хребта і розвитку короткозорості. Так-так, ви правильно зрозуміли: відсутність відповідних умов для заняття улюбленим хобі може завдати відчутної шкоди вашому здоров'ю. З любов'ю організоване робоче місце - запорука відсутності проблем з шиєю, спиною, очима і руками.

  Світло повинне падати на вишивку з лівого боку. Природно, краще вишивати в денний час доби, але часом виділити пару вільних годин на улюблене захоплення виходить тільки ввечері, тому потрібно обзавестися якісної настільною лампою.

  Чим довше ви будете вишивати, тим більше будете «обростати» мотками муліне, залишками ниток, схемами, наперстками і іншими необхідними дрібницями. Найзручніше зберігати все це багатство в спеціальних органайзерах для інструментів і ниток. Організатор з успіхом замінять кілька картонних коробочок або шкатулок середнього розміру, які зручно тримати під рукою.

  Слідкуйте за своєю позою під час вишивання: плечі повинні знаходитися в розгорнутому положенні, груди бути вільним, не затиснутою, корпус трохи нахилений вперед. Ці нехитрі правила вбережуть вас від сутулості. Відстань між вишивкою і очима не повинно перевищувати 25 - 30 см.

  Відстань між вишивкою і очима не повинно перевищувати 25 - 30 см

  Як вишивати хрестиком: процес вишивання

  Як вишивати хрестиком: вчимося розуміти схему

  Схема - докладне керівництво до дії. Це схематичне зображення вподобаного вам малюнка, розлініяний на дрібні квадратики. Кожен квадратик - це один вишитий хрестик на канві. Квадрати на схемі розфарбовані квітами, відповідними певним кольором ниток. Іноді квадратики чорно-білих схем заповнюють різними символами, які означають ті чи інші відтінки і кольори муліне. Часто квадрати схеми для вишивки одночасно оформляють і кольором і символами - для більшої наочності.

  Навчитися вишивати хрестиком за схемою зовсім не складно - знадобитися лише трохи часу і посидючості. Вся схема поділена на великі квадрати (10 × 10 клітинок), завдяки чому дуже просто розмітити тканину-основу, готуючи її до вишивання. Зручно це ще й тим, що можна швидко порівняти відповідні один одному ділянки роботи на канві і папері.

  Приступаючи до вишивання, уважно вивчіть символи і номера ниток, які їм відповідають. Кожному моточків муліне, як ви пам'ятаєте, привласнений індивідуальний номер. У разі не помічені, порожні квадратики на схемі означають, що в цих місцях на канві вишивати нічого не потрібно.

  Середина схеми і середина канви - традиційний початок роботи та гарантія того, що вишита картинка виявиться на своєму місці, а саме строго посередині полотна. Ви заздалегідь попередьте прикрі помилки в розрахунках, якщо олівцем або спеціальним маркером позначили по краях схеми стрілочки, які вказують середину кожного боку композиції, а потім за місцем їх горизонтального і вертикального перетину визначте центр картини.

  Ви заздалегідь попередьте прикрі помилки в розрахунках, якщо олівцем або спеціальним маркером позначили по краях схеми стрілочки, які вказують середину кожного боку композиції, а потім за місцем їх горизонтального і вертикального перетину визначте центр картини

  Як вишивати хрестиком: готуємо канву до вишивки

  У канви є один прикрий недолік: вона розпускається по краях в процесі роботи. Щоб уникнути цього, тканина обметують, використовуючи шов «через край» або, що ще простіше, обробляють її краю клеєм ПВА, який легко відстає при пранні готової вишивки в теплій воді.

  На початку роботи канву розмічають відповідно до схеми, щоб всі елементи зображення на папері і вже вишитого малюнка зійшлися в потрібних місцях. Найбільш зручно розкреслити тканину квадратами 10 на 10 клітинок.

  Як вишивати хрестиком: освоюємо простий лічильний хрест

  Всі приготування позаду, і тепер справа залишилася за малим: започаткувати красивою вишитій картини першими стежками на канві. За всю історію свого існування вишивка поповнилася більш ніж 30 видами хрестиків, але найпопулярнішим був і залишається звичайний хрест, який цінують за простоту виконання і універсальність - на його основі можна створити як найпримітивніші картинки, так і масштабні барвисті полотна.

  Простий хрестик становлять 2 похилих стібка: підніміть голку знизу через отвір в канві, покладіть на тканину діагональний стібок і опустіть голку в протилежну дірочку на полотні.

  Простий хрестик становлять 2 похилих стібка: підніміть голку знизу через отвір в канві, покладіть на тканину діагональний стібок і опустіть голку в протилежну дірочку на полотні

  Це важливо! Слідкуйте, щоб верхні стібки хрестиків були вишиті з нахилом в один бік, інакше хрестики, покладені «вроздріб», додадуть готової роботі неохайний вигляд.

  Якщо ви сіли за вишивання вперше в житті, страх невдачі допоможе побороти спеціальний «тренувальний» клаптик канви, де можна «набити» руку, зробивши кілька рядів хрестиків. За їх якості ви зможете оцінити силу натягу нитки, загальний вигляд вишитих смужок і, зробивши певні висновки, перенести відкориговані хрестики на «чистової» варіант канви.

  В одній роботі можна робити стібки 2 способами - датським і традиційним. Кожен з них зручний по-своєму.

  Створюючи ряд хрестиків традиційним способом, кожен хрест вишивають повністю (простягають відразу 2 похилих стібка) і тільки потім йдуть далі. Ця техніка вишивання підходить для оформлення невеликого сектора або окремої смужки хрестиків.

  Якщо ниткою одного кольору належить вишити велику ділянку на канві, краще зробити це датським способом: протягнути спочатку похилі стежки в одну сторону (наприклад, зліва направо), а потім зробити те ж саме в зворотному напрямку. У цій техніці можна створювати хрестики в будь-якому напрямку: зверху вниз або знизу вгору, по діагоналі або ж зліва направо.

  Щоб пропустити невелику кількість квадратиків на тканини, нитку можна протягнути по вивороту тканини і вивести назовні в потрібному місці. Тільки майте на увазі, що розмір таких «протяжок» не повинен перевищувати 2 - 3 см, в іншому випадку вони стягнуть тканину з вивороту і будуть заважати роботі, та й зовнішній вигляд виворітного боку сильно постраждає.

  Як вишивати хрестиком: закріплення нитки на початку і в кінці роботи

  Для того щоб закріпити одинарну нитку на початку вишивання, протягніть голку в канву з її лицьової сторони так, щоб хвостик муліне залишився зовні. Ви заховаєте його під стібками, зробивши перші 2 - 3 хрестика. «Хвостик» нитки обріжте.

  Другим способом зручно закріплювати нитку на початку роботи, якщо ви вишиваєте в 2 або 4 нитки (парною кількістю). Складіть нитку навпіл і протягніть її вільні «хвостики» в голку. Коли ви протягнете голку з ниткою знизу канви назовні в лівому нижньому кутку майбутнього хреста, на виворітній стороні залишиться петелька. Тепер зробіть стібок, простягнувши голку з ниткою в правий верхній кут квадратика на канві, щоб всунути голку в петельку на вивороті. Акуратно затягніть нитку. Все - невидимий вузлик готовий.

  Все - невидимий вузлик готовий

  Щоб закріпити нитку в кінці роботи, акуратно протягніть її під 3 - 4 хрестиками на зворотному боці вишивки. Для міцності оберніть її навколо 1 - 2 стібків. Не робіть занадто довгі протяжки, які неодмінно позначаться на лицьовій стороні готового виробу.

  Не робіть занадто довгі протяжки, які неодмінно позначаться на лицьовій стороні готового виробу

  Як вишивати хрестиком: оформлення готової роботи и догляд за нею

  Як вишивати хрестиком, ми з'ясували. Тепер поговоримо про те, як гідно оформити своє творіння і як поводитися з ним, щоб воно надовго зберегло свій первісний вигляд.

  Пам'ятайте, що колір рами неодмінно повинен гармоніювати із загальним колірним рішенням вишитій картини і бути в одній тональності з домінуючим відтінком у вишивці.

  Мініатюрні роботи ви можете обрамити і самі, уклавши їх в оригінальні невеликі рамки для фотографій. До речі, дерев'яні рамочки можна додатково прикрасити кавовими зернами, черепашками, гудзиками і іншої підручній дрібницею. Тільки не перестарайтеся, інакше вишита картинка буде не основним елементом декору, а фоном для незвичайної рамки.

  Вишиті хрестиком ікони, багаті пейзажі, натюрморти та інші складні картини «розцвітають» в строгих дерев'яних рамках, які можна замовити в багетній майстерні.

  Перед укладенням роботи під скло її потрібно освіжити. Для цього дбайливо виперіть вишивку в теплій воді з додаванням мильної стружки і декількох крапель оцту. Коли тканина висохне, обробіть її з вивороту ватяним тампоном, просоченим крохмальним розчином, після чого пропрасуйте через марлю гарячою праскою.

  Для подальших прання з рами вишивку потрібно витягувати по мірі її забруднення / запилення. Очищають тканину так само, як і при першій пранні: замочують в теплій мильно-оцтової воді на деякий час. Великі вишиті роботи кладуть в спеціальний мішок для дбайливого прання і ставлять пральну машину на делікатний режим.

  Мокру вишивку, навіть дуже велику, викручувати не можна! Після прання полотно акуратно розкладають на чистому махровому рушнику, нещільно скручують і проминають руками. Коли частина вологи з вишивки «забере» рушник, роботу акуратно пропрасовують з вивороту гарячою праскою через тонку тканину.

  Як вишивати хрестиком: хитрості і секрети

  1. Як вже було зазначено, за негласною традицією вишивати починають з середини схеми. Але якщо є можливість відразу приступити до роботи з темними нитками, а до світлих ділянках перейти пізніше, неодмінно скористайтеся нею. Так ви не встигнете затерти і забруднити світлі сектора малюнка в процесі тривалого вишивання.
  2. Якщо ви вирішили спробувати свої сили у вишивці вперше, віддайте перевагу вінілової канві. Вона досить щільна і жорстка, тому пяльци вам не знадобляться і краю тканини не потребуватимуть додаткової обробки.
  3. Найбільш комфортна довжина робочої нитки не більше 50 см. За старих часів майстрині визначали потрібний відрізок, прикладаючи нитку до руки - від зап'ястя до ліктя.
  4. Візьміть собі за правило робити ксерокопію робочої схеми вишивки. На ксерокопії можна викреслювати олівцем «відпрацьовані» хрестики: так ви ніколи не вишиєте зайвого і не втратите місце, де зупинилися минулого разу.
  5. Не викидайте круглу основу від паперових кухонних рушників: на неї зручно намотувати і зберігати готову вишивку, поки не вставите її в рамку. Покладіть полотно на м'який папір або тонку тканину лицьовою стороною вниз і намотайте її на картонну трубку.
  6. У перервах між роботою не працюйте голку в краєчок канви, так як вона розтягне тканину і широкий отвір буде дуже помітним на полотні.
  7. Якщо ви купили нитки невідомого виробника, і щодо стійкості їх фарбування у вас є великі сумніви, проведіть простий експеримент. Невеликі зразки муліне опустіть в гарячу воду на кілька хвилин, а потім відіжміть їх і покладіть на білу тканину. Якщо не світлої матерії не залишиться слідів від муліне, нитки придатні для вишивання.
  8. Якщо ви, вишиваючи, через неуважність пропустили 1 - 2 хрестика (але не більше!), Не засмучуйтеся сильно і не поспішайте розпорювати вже готові стежки. Як правило, такі промахи ніхто не помічає, так як вони не псують загальний вигляд готової картини.
  9. Вишивати хрестиком можна де завгодно: на пластиковій канві, наволочках, одязі і навіть на яєчної скарлупа. Просто відпустіть фантазію у вільний політ і творіть!

  Просто відпустіть фантазію у вільний політ і творіть

  Скільки б вам не пояснювали, як вишивати хрестиком, ви не зрозумієте цього з усією ясністю до тих пір, поки самі не візьмете в руки голку з ниткою і канву. Майстерність прийде з часом - було б бажання. Зрештою, снованіе голки на тканини дійде до автоматизму, і ви нарешті зможете зрозуміти, чому вишивання цінують за заспокійливий і розслабляючий ефект, так як самі відчуєте його дію на собі. Творчих вам успіхів!

  Як вишивати хрестиком. Відео

  Сперечаємося, вам вже не терпиться навчитися вишивати хрестиком?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только