Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кроляча ферма - як почати бізнес з розведення кроликів?

  1. Кролівництво як бізнес: чи вигідно?
  2. Як стартувати?
  3. Ціни на гранулятор кормів
  4. Юридичний бік питання
  5. Як купувати?
  6. вибираємо породу
  7. Як реалізувати продукцію?
  8. Що потрібно знати про годування і розведення?
  9. Ціни на комбікорм для кролів
  10. Способи утримання кролів
  11. Ціни на клітини для кроликів
  12. Кроляча ферма: пристрій і особливості
  13. Виготовлення ферми Михайлова
  14. Особливості методики Михайлова

  Кролі відомо людству з давніх часів. Його актуальність не втрачається і в сучасному світі: продукція, що отримується від даної галузі народного господарства, надзвичайно затребувана на ринку. Початківцям кролівникам буде корисно дізнатися основи, на яких ґрунтується успішне розведення кроликів, і що робити, щоб кроляча ферма приносила дохід. Кролі відомо людству з давніх часів

  Кроляча ферма

  Зміст статті

  Кролівництво як бізнес: чи вигідно?

  Мета будь-якого тваринництва - отримання необхідної продукції в максимально можливих кількостях. Розведення кроликів зарекомендувало себе виключно з кращого боку. Цьому посприяли такі причини:

  • невибагливість. Кролівництво не вимагає великих економічних витрат;
  • продуктивність. Поголів'я збільшується стрімкими темпами;
  • затребуваність. Попит на кроляче м'ясо і хутро стабільний і надійний.

  Кролики невибагливі, продуктивні і затребувані

  Продукція кролівництва:

  • м'ясо. Є основним видом доходу. Досвідчені тваринники спеціалізуються саме на отриманні м'яса. Продається оптово або в роздріб. Особливо популярно в ресторанах. Частка м'яса від загальної маси тварини становить приблизно 50%;
  • хутро. Використовується в легкій промисловості як матеріал для елегантної і теплого одягу;
  • безпосередньо кролики. Породисті особини цінуються як домашні вихованці;
  • кролячі екскременти вважаються відмінними добривами для безлічі сільськогосподарських культур.

  Рентабельність кролівництва становить приблизно 70%. Це великий показник, який свідчить про високу ймовірність успіху підприємства. Про плодючості кролів відомо багатьом: половозрелая самка за рік може принести до 30 кроленят, що гарантує швидку окупність бізнесу. Тварини швидко ростуть: за 1 місяць маса особини збільшується приблизно в 10 разів. Вже через три місяці середній кролик важить близько 2,5 кілограм.

  Вибір породи безпосередньо залежить від цілей. Однак більшість опитаних фермерів віддають перевагу універсальні породи. Приклад: кролики-акселерати, що набирають масу всього за пару місяців.

  Гігантські особи-акселерати

  Як стартувати?

  Перед початком слід подбати про юридичну та економічну сторони підприємства. Бізнес з нуля зажадає наступних ресурсів:

  • простір для вирощування. Буде потрібно земельну ділянку, бажаний розмір якого - не менше ніж 15 соток. Законодавчо заборонено вирощування поруч з житловими будинками;
  • електрика, вода, тепло. Як і будь-якого іншого живого виду, кроликам необхідні базові умови для існування;
  • обладнання: місця поїлки, харчування, клітини, інструменти;
  • бійня. Необхідна для безпосереднього виробництва продукції;
  • корм.

  Перераховані ресурси є обов'язковими як для великого підприємства, так і для міні-ферми. Факультативно може знадобитися персонал, якщо початківець кролівник збирається працювати над одиночній тюремній камері.

  Левову частку витрат займуть корми. Рекомендується обзавестися спеціальним складом з запасами на кілька місяців вперед. Корм простіше купувати оптом: велика кількість за дешевою ціною. Улюблена їжа тварин - сіно і злаки. Досвід професіоналів показав, що кролики не люблять подрібнені злаки. Найкраще робити суміші з різних культур.

  Комбікорм для кроликів

  Комбікорм для кроликів

  Вибір комбікорми для кроликів

  Невеликому підприємству варто стартувати з 2-3 міні-ферм, які будуть включати в себе 3 самок і 1 самця. Якщо врахувати обладнання і корм, то підсумковий розмір стартового капіталу складе приблизно 120 000 рублів. Маленький бізнес має невеликі ризики і вимагає скромних вкладень.

  Система з двох міні-ферм забезпечує гарний початок бізнесу

  Порада: 16 самок - ідеальне кількість для продуктивної і прибуткової діяльності. У міру зростання заходи слід виходити на цю цифру.

  Таким чином, приблизний бізнес-план буде виглядати наступним чином.

  Початкові витрати Щомісячні витрати Доходи Поголів'я + обладнання Корм ​​Продаж хутра і м'яса близько 120 000 рублів 1500 рублів Залежить від поголів'я

  Ціни на гранулятор кормів

  гранулятор кормів

  Юридичний бік питання

  Кролячу ферму можна відкрити в двох організаційно-правових формах: ІП та ЛПГ. Порівняння дано в таблиці нижче.

  ІП ЛПГ Можна перейти на Єдиний сільськогосподарський податок Звільнено від податків Діяльність контролює Россільгоспнагляд Діяльність контролює адміністрація міста чи села Документи: сертифікати, декларації відповідності Правовстановлюючий документи, санітарна книжка ІП ЛПГ Можна перейти на Єдиний сільськогосподарський податок Звільнено від податків Діяльність контролює Россільгоспнагляд Діяльність контролює адміністрація міста чи села Документи: сертифікати, декларації відповідності Правовстановлюючий документи, санітарна книжка

  Розведення в особистому підсобному господарстві. Зручно і немає необхідності платити податки

  Яку вибрати? Приватне господарство згодиться для невеликих ферм, так як немає податкового навантаження. З іншого боку, ринкові агенти і державні підприємства охочіше співпрацюють саме з індивідуальними підприємцями. Крім ІП та ЛПГ, можна також створити СФГ. За характером діяльності фермерське господарство нічим не відрізняється від ВП. Два нюанси СФГ як організаційно-правової форми: правова невизначеність (смутні норми закону) і можливість отримати підтримку з боку держави. Підсумок: для участі в ринку найкращим рішенням буде ІП, для скромного підприємства «для себе» - підсобне господарство.

  Як купувати?

  Початківцю бізнес необхідно подбати про статевому співвідношенні особин. На практиці найбільш поширений коефіцієнт - 1 самець на 10 самок. Пол визначається просто: кладемо кролика на спину і відтягує хвіст вгору. Наявність відростка у вигляді трубочки свідчить про самця, його відсутність говорить про самку.

  Де придбати тварин? Приватні організації займаються їх продажем. Мало сенсу від походу в зоомагазин - велика ймовірність, що їх там не виявиться. Загальна рада: пошукати пропозиції професійних фермерів. Допоможуть Інтернет, газетні оголошення та інформація від знайомих. У кожному регіоні є десятки кроліководческіх ферм.

  При покупці варто керуватися наступними правилами:

  • рекомендується купувати кроленят. Тварини ростуть швидко, а ціна молодняку ​​набагато нижче вартості дорослих особин. Ідеальний вік для придбання - від 2 до 6 місяців;

   Молодняк - відмінний вибір

  • проводимо огляд. Каламутні очі, погана шерсть, мокра морда - все це симптоми недуг. Хутро має бути рівним і пухнастим. Не менш важливі вуха: внутрішні сторони повинні бути чистими;

   У здорового кроля сухий ніс, густа шерсть і немає висипань навколо очей

  • не беремо сильно ожіревшіх особин. Зайва вага негативно позначається на заплідненні;
  • уникаємо родинного схрещування. Брати самку і самця з одного і того ж гнізда не рекомендується.

  Грамотний вибір початкового поголів'я вирішальним чином впливає на майбутнє розведення. Наступний важливий момент - порода тварини.

  вибираємо породу

  Все залежить від поставлених початківцям кролівників цілей. Якщо завданням ставиться виробництво м'яса, то перевагу слід віддавати м'ясним породам, якщо хутро - то шкурковие.

  Велика кількість м'яса гарантується від наступних порід:

  • білий Новозеландський . Великі і потужні. Середня вага близько 5 кг. Практично відсутні зайві жирові відкладення. Частка м'яса - приблизно 70%;

   Новозеландський білий

  • Каліфорнійський. Користуються великим попитом. Вихідці з США. Каліфорнійці - типові представники м'ясної породи. Мають спокійною вдачею. Вага дорослої особини становить близько 4,5 кг;

   Каліфорнійський кролик

  • сріблястий . Представники мають широкий прямокутним тілом сірого кольору. Вага дорослої особини може досягати 6 кг. М'яке м'ясо популярно за смак.

   сріблястий кролик

  сріблястий кролик

  Кролики м'ясних порід

  з статті ви дізнаєтеся, які кролики дають найбільше м'яса. Опис м'ясних, м'ясо-шкурних, пухових порід. Поради по їх розведення та утримання, відгодівлі та лікування м'ясних кроликів.

  Якісне хутро приносять представники наступних порід:

  • Рекс . Найпопулярніший варіант. Порода - безсумнівний лідер по хутрі. Латинський переклад назви - «король»;

   Рекс

  • Радянська шиншила. Сріблясто-блакитне забарвлення хутра. Дуже затребувана на пострадянському просторі.

   Радянська шиншила

  Крім шкуркових і м'ясних порід, існують змішані види, розведення яких приносить і якісне хутро, і відмінне м'ясо. приклади:

  • Чорно-бурий. Вітчизняна порода. Невибаглива і витривала. Середня вага - 6 кг. Хутро чорно-бурого кольору, нагадує лисячу шкірку. Дуже густий;

   Чорно-бурий кролик

  • Білий велетень. Хутро білого кольору, дуже м'який і приємний на дотик. Вага відгодованої особини може досягати 7 кг.

   білий велетень

  Має сенс спочатку брати альбіносів. Білий велетень, Новозеландський, Каліфорнійський - породи, що використовуються практично повсюдно. Їх відмітні риси: спокійна поведінка і універсальність одержуваної продукції.

  Як реалізувати продукцію?

  Успіх рано чи пізно змусить задуматися над продажем підсумкової продукції. Як правило, ферма приносить дохід вже по закінченню одного року з моменту створення. Перед безпосередньою реалізацією проводиться вивчення місцевого ринку. Визначається попит на продукцію. Практика свідчить: місць збуту багато, а конкуренції мало.

  Способи реалізації м'яса:

  1. Рекламування через газету або Інтернет.
  2. Дзвінки в магазини і ресторани. Кроляче м'ясо вважається делікатесом, і багато ресторанів готові співпрацювати.
  3. Розвішування оголошень.

  Кроляче м'ясо затребуване в ресторанах і магазинах

  Краще рішення - використовувати всі методи в комплексі. Не сидіти на місці, обходити кожну торгову точку і пропонувати товар. Продавати продукцію можна і приватним особам, але це більш тривалий і трудомісткий процес. Основні місця збуту - супермаркети і м'ясопереробні комбінати, в першу чергу звертаємося до них. Нестандартний підхід: перевозити продукцію в інші регіони, однак на початковому етапі подібний захід проблематично.

  Що потрібно знати про годування і розведення?

  Оптимальний варіант годування - комбікорм. Його склад опрацьовувався фахівцями з урахуванням усіх вимог підростаючого організму. Влітку рекомендується додавати до корму свіжу траву, а взимку - сіно. Вагітним і хворим необхідно давати мінеральні комплекси. Обов'язкові фрукти і овочі. Основний корм - рослинний. Іноді можна балувати тварин їжею тваринного походження, але в малих кількостях.

  Принципи, що лежать в основі правильного годування: свіжість продуктів, різноманітність і велика кількість їжі. Вимоги легко реалізувати, якщо слідувати наступним простим правилам:

  • забезпечуємо вихованцям постійний приплив їжі;
  • стежимо за чистотою води;
  • не даємо їжу, багату вуглеводами (солодощі, борошняне);
  • використовуємо годівниці;
  • стежимо за реакцією організму після прийняття їжі.

  Саморобна поїлка для кроликів

  Розведення проводиться з урахуванням наступних основних вимог:

  • не схрещуються вгодованих особин. Великий ризик стерильності і поганий стан потомства;
  • підтримуємо постійну температуру середовища;
  • забезпечуємо безпеку особин;
  • дотримуємося світловий режим. Статева активність досягає піку в світлий час доби.

  Дебела особина має проблеми зі спарюванням

  З огляду на всі перераховані вимоги, початківець кролівник забезпечить своєму бізнесу процвітання і благополуччя.

  Ціни на комбікорм для кролів

  Комбікорм для кроликів

  Способи утримання кролів

  У кролівництві поширені кілька способів утримання кролів.

  форма Опис форма Опис

  клітини

  Класичний спосіб. Клітини бувають переносними та стаціонарними. Мобільні використовуються в холодних кліматичних умовах. Класичний спосіб

  шеди

  Вдосконалений варіант клітинної системи. Являє собою з'єднаний ряд з клітин. Ключовий гідність: багатоярусна система дозволяє ефективно розводити велику кількість тварин в умовах приміщення. Вдосконалений варіант клітинної системи

  вольєр

  Являє собою огороджена ділянка. Спосіб особливо популярний в Європі. Його головна перевага: наближеність до природному середовищі існування. Являє собою огороджена ділянка

  ями

  Суха яма з глибиною до 2 метрів. Кроликам дається свобода будувати нори і підземні ходи. У підсумку виходить велика кількість м'яса, але поганий хутро через постійні сутички між особинами. Яма добре підійде породам Метелик і Каліфорнійська.

  Яма добре підійде породам Метелик і Каліфорнійська

  Кролики в ямі

  Зміст кроликів в ямі - цікавий і незвичайний спосіб, заслужено цікавить багатьох Вермер. У статті розглянемо, в чому плюси і мінуси утримання кролів в ямі. З чого почати будівництво житла? Що робити, якщо кролики не хочуть рити нори?

  Переважний метод - клітинний. При значному поголів'я можна використовувати шеди, є, по суті, різновидом клітин. Переваги клітинної системи:

  • регулювання годування;
  • заплановані злучки;
  • легка племінна робота;
  • ізоляція хворої тварини.

  Вольєри для кроликів

  Саме клітинний спосіб дає максимальну продуктивність. М'ясо та шкури виходять високої якості, які цінують на ринку. У країнах СНД професійні кролівники використовують переважно клітини.

  Ціни на клітини для кроликів

  Клітка для кроликів

  Кроляча ферма: пристрій і особливості

  Міні-ферма - система клітин, які об'єднані в одну конструкцію. Мережа займає мало простору і вміщує велику кількість тварин. Орієнтовна площа міні-ферми становить 2 м², на яких можна розташувати до 40 особин.

  Типи міні-ферм:

  • декоративні;
  • міні-дачні;
  • присадибні;
  • промислові.

  Зміст кроликів в промислових масштабах

  Найбільш прийнятний варіант для розведення - присадибні. Декоративні не використовуються протягом всього року, а для великих необхідні чималі інвестиції. Присадибні міні-ферми економічні і місткі. Залежно від кількості ярусів розрізняють одноярусні і багатоярусні ферми. Вибір грунтується на масштабах підприємства.

  Конструкція будь-міні-ферми повинна включати в себе:

  • підставку;

   Зразковий вид підставки

  • основну клітину. Бажаний вигульний відсік;

   Комбінована клітина для кролика з вигулом

  • годівниці;
  • поїлки;

   Годівниці і поїлки в кролячих клітках

  • гніздовий відділ;

   гніздовий відсік

  • пометосборнік;
  • верхній ярус.

  Бажаний вигульний відсік;  Комбінована клітина для кролика з вигулом  годівниці;  поїлки;  Годівниці і поїлки в кролячих клітках  гніздовий відділ;  гніздовий відсік  пометосборнік;  верхній ярус

  Крільчатник своїми руками

  Споруді крільчатника необхідно приділити пильну увагу - від цього залежить стан здоров'я кроликів і навіть кількість витрат фермера на утримання. Якими бувають крільчатника? У нашій статті ви знайдете креслення, інструменти та матеріали, фото + відео.

  Для підвищення ефективності потрібно також бункерна годівниця. Її наявність сприяє дотриманню санітарних норм: корми безпечно завантажуються 1 раз в тиждень. Характерна особливість кролячих міні-ферм - хороший функціонал і підвищена автономність. Подібні якості забезпечують постійний приплив продукції і мінімальні витрати.

  Конструкція ферми Михайлова

  Незважаючи на велику кількість конструкцій, найбільшу популярність придбала так звана ферма Михайлова. І не без причин. До теперішнього моменту вона вважається класичною. Варто розібрати її докладніше.

  Виготовлення ферми Михайлова

  Для будівництва потрібні наступні компоненти:

  • пиломатеріали. Дерево попередньо обробляється протигрибковими засобами. Брус купується звичайних розмірів (20-40 мм);
  • фанера;
  • залізо;
  • інструменти: ножівка, лобзик, дриль, молоток, ножиці, плоскогубці;
  • цвяхи;
  • сітка. Раніше використовували металеву сітку, зараз популярні м'які матеріали, так як кролики можуть поранитися;
  • покрівля.

  Ферма Михайлова є конструкцією, що складається з 3 взаємопов'язаних елементів: верхнього і нижнього ярусів і підставки. Верхній відділ - з вигульній секцією, нижній - з годівницею і водою. Верхній ярус буває Відсадочні і маточним. У маточне ярусі матка схрещується з самцем-виробником. У Відсадочні вирощується молодняк.

  Клітини мають площу близько 1,5 м². Кожна вміщає до 20 особин. Ферма Михайлова, по суті, являє собою багатоярусні шеди. Найчастіше застосовують двоярусні конструкції.

  Ферма, побудована за моделлю Михайлова

  Характерні риси конструкції Михайлова:

  • автономна очищення. Всі відходи життєдіяльності тварин потрапляють прямо в сміттєвий відсік без втручання людини;
  • необмежена вода і їжа. Система використовує прості закони природи: корм надходить у міру зменшення за рахунок гравітації, а вода - за рахунок закону сполучених посудин;
  • система підігріву, що забезпечує постійну і сприятливу температурну середу взимку;
  • повне задоволення тваринних інстинктів. Конструкція нагадує природні нори і лази кроликів;
  • функціональність. Молодняк можна перемістити в інше відділення без шкоди для них.

  Термін експлуатації ферми Михайлова становить приблизно 20 років. Це майже в два рази більше, ніж використання традиційних моделей.

  Це майже в два рази більше, ніж використання традиційних моделей

  Складові елементи конструкції Михайлова

  Виготовлення ферми Михайлова:

  1. Робимо підставку. Це горизонтальна рама, що кріпиться до чотирьох брусів.
  2. Вигульний відділення. Розташовується безпосередньо над підставкою. Дно має бути суцільним, але деяким породам підійде сітчастий підлогу (каліфорнійська і срібна породи).
  3. Нижній ярус розташовується на підставці на 4 стійках з бруса. Одну зі стінок оснастити сіткою. Нижній ярус включає в себе кілька відсіків.

   Розміри клітин Михайлова

  4. Пол віготовляється з рейки. Укладаємо по діагоналі під кутом 45 градусів. Зверху підлогу накриваємо металевою пластиною, щоб захистити м'який матеріал від кролячих зубів.
  5. Гніздовий відділення виконується з суцільним підлогою. Відділення є висувну ємність, яка вистелена соломою і пухом. Передня стінка повинна бути відкидний - це дозволити безпосередньо працювати з виводком. Бажана система підігріву.
  6. Поїлки і годівниці. Розташовуються таким чином, щоб їх зручно було заповнювати зовні. Ємності з водою - це перевернуті каністри з трубками, які виходять безпосередньо в миску.

   клітка Михайлова

  7. Вентиляційна система. Хороший варіант - підняти дах на кілька сантиметрів.
  8. Верхній ярус призначений для вирощування молодняка. Являє собою більш довгі аналог нижнього відділу. Виготовляється, як правило, без гніздового відділення. Рекомендується зробити окрему секцію для самця-виробника (якщо верхній ярус використовується для розмноження).

  Каліфорнійський кролик комфортно почуває себе і на сітчастому дні

  Каліфорнійський кролик комфортно почуває себе і на сітчастому дні

  Креслення клітин Михайлова

  Готова міні-ферма розміщується де завгодно. Вона НЕ займає много місця. Досвідчені кролівники радять розмішати конструкцію на відкритому повітрі - це сприяє здоровому розвитку потомства. При такому розміщенні доведеться подбати про ізоляцію - кролики погано переносять протяги.

  При такому розміщенні доведеться подбати про ізоляцію - кролики погано переносять протяги

  Чим можна і не можна годувати кроликів?

  Без розуміння основ годування здорових кроликів не виростити. з цієї статті ви дізнаєтеся, якими бувають корми для кроликів і як правильно годувати вухатих, знайдете норми і режими годування. А в цієї статті ви дізнаєтеся, чим годувати кролів категорично заборонено.

  Особливості методики Михайлова

  Ігор Миколайович Михайлов - російський кролівник, методика розведення кроликів якого стала еталоном і хрестоматійним прикладом. В результаті довгих експериментів, Михайлову вдалося вивести акселеративному методику, яка забезпечує максимальну продуктивність. Доведено на практиці, що михайлівський спосіб істотно знижує витрати на догляд за вихованцями.

  Доведено на практиці, що михайлівський спосіб істотно знижує витрати на догляд за вихованцями

  Легенда кролівництва - Ігор Михайлов

  Характерні риси методики:

  • необхідність в міні-фермі. Без неї неможливо правильне і успішне розведення тварин;
  • забезпечення зв'язку молодняка і матері. Потомство харчується від самки протягом перших 3 місяців (традиційно було всього 3 тижні), після чого воно переходить на звичайний корм. Подібне довгий годування від матері забезпечує швидке зростання і підвищення імунітету;
  • відхідні продукти не повинні потрапляти в корм. Це гарантується особливістю конструкції ферми;
  • мікраксель. Хутро, отриманий в результаті використання методики Михайлова, дуже цінується в легкій промисловості.

  За підсумком використання способу Михайлова кожен кролівник отримує близько 100 кілограм м'яса і приблизно 40 шкур на рік. Стабільний прибуток і постійний приплив клієнтів забезпечені.

  Стабільний прибуток і постійний приплив клієнтів забезпечені

  Кролики в клітинах на фермі

  Пристрій ферми - найважливіший технологічний процес, в результаті якого бізнес з розведення кроликів окупиться в перший же рік експлуатації. Вибираючи між різними конструкціями, початківець кролівник повинен звернути особливу увагу на методику Михайлова як перевірену часом практику.

  Відео - Розведення кролів на фермі

  Кролівництво як бізнес: чи вигідно?
  Як стартувати?
  Що потрібно знати про годування і розведення?
  Як купувати?
  Де придбати тварин?
  Як реалізувати продукцію?
  Що потрібно знати про годування і розведення?
  З чого почати будівництво житла?
  Що робити, якщо кролики не хочуть рити нори?
  Якими бувають крільчатника?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только