Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати сноуборд для початківців по зростанню, вазі і довжині

  1. Як правильно вибрати сноуборд
  2. Помилки при виборі першої дошки для сноубордингу
  3. Вибір екіпіровки для сноубордингу
  4. Вибір сноуборду: основні критерії
  5. Як підібрати дошку для сноуборду за зростом і вагою
  6. Рекомендовані розміри сноуборду в залежності від зростання і ваги райдера
  7. Як впливають параметри конструкції на вибір сноуборда
  8. Види прогинів:
  9. зворотний прогин
  10. плоский прогин
  11. форми сноубордів
  12. Спрямована (directional)
  13. Направлено-симетрична (directional-twin)
  14. Підводимо підсумки, як вибрати довжину сноуборда для початківців

  Snowboard є спортивним снарядом, і як в будь-якому індивідуальному виді спорту - підбирається персонально. Насамперед у будь-якого новачка виникає питання: як вибрати сноуборд для початківців? Тут все залежить від Ваших антропологічних показників і побажань до кількості адреналіну.

  З цього огляду Ви дізнаєтеся, як вибрати розмір дошки для сноуборду, що підходить по зростанню, вазі, і стилю катання. Перший і головний рада: дивіться борд в магазині тільки після того, як покатаєтеся в прокаті / оренді на снігу, наб'єте синців і відчуєте швидкість.


  Як правильно вибрати сноуборд

  Насамперед потрібно зрозуміти навіщо Вам це. Дивлячись на красиві ролики і картинки в стрічках Ваших друзів в соціальних мережах виникає бажання зайнятися тим же, адже це так круто і просто? Але це не на велосипеді покататися в парку, хоча навіть від подібних поїздок з незвички тіло болить.

  У перші дні знайомства з бордом на снігу можливо ви станете одним з героїв похмурого атракціону відбивання різних частин тіла при падіннях в «жабнику» (безпечна зона для дітей і початківців райдерів). На незручною дошці, в незручних черевиках, в безглуздих позах і про твердий сніг. Не завжди перша поїздка з метою освоїти зимові види спорту приносить більше задоволення, ніж втоми і болю.

  Не варто забувати про безпеку. Вона залежить від наступних факторів:

  • наявності у райдера на голові шолома;
  • знання техніки катання та правил безпечної поведінки в різних метеоумовах і на різних типах спусків;
  • правильної екіпіровки та інвентарю, який дасть необхідну швидкість і безпеку на трасі.

  Помилки при виборі першої дошки для сноубордингу

  Спуск з гори по снігу має дуже багато тонкощів, від яких залежить тип необхідного спорядження. Вартість інвентарю досить висока, тому помилка в підборі може негативно відбитися на гаманці покупця.

  Перше правило для новачка: перед покупкою власного борда потрібно вирішити, де і коли Ви будете кататися. Для початківців не зайвим буде читання спеціалізованої літератури, пошук рад від бувалих майстрів і оренда екіпіровки для перших спусків. Прокат обійдеться від 3 до 10 разів дешевше, ніж покупка. Якщо взятий напрокат конкретний інвентар буде незручним, то Ви завжди зможете орендувати інший. Чого не можна сказати про вже куплений товар.

  Продовжуємо виконувати алгоритм дій, що визначають правильну підготовку новачка до катання. Це тільки Ваш власний досвід, заснований на оренді різного інвентарю або покупка, якщо Ви не боїтеся помилитися в характеристиках і витратити зайві кошти.

  Вибір екіпіровки для сноубордингу

  Купівля та використання дошки не принесуть задоволення, якщо на Вас виявиться неправильно підібраний одяг. Навіть така, здавалося б дрібниця, як відсутність «Бафа», в певних умовах може сильно зіпсувати приємні відчуття від катання.

  Навіть така, здавалося б дрібниця, як відсутність «Бафа», в певних умовах може сильно зіпсувати приємні відчуття від катання

  Вибір підходящої екіпіровки не менше цікавий процес, ніж підбір самого борда для спуску із засніжених вершин. Тим більше, що асортимент і кількість брендів дозволяють задовольнити будь-який попит і смак. Розумне рішення - отримати оптимальне поєднання якості, краси і ціни. Наприклад, одяг для сноубордингу виробництва санкт-петербурзької компанії «Stayer» .

  Беріть «дихаючий» одяг. У цьому випадку, після припинення фізичної активності холодно не стане. Надлишки вологи вийдуть через мембранну тканину, і комфорт збережеться. Якщо Ви плануєте активно кататися, а не просто відпочивати в горах, не беріть світлу екіпіровку, вона буде зливатися з кольором снігу. Мчить на швидкості райдер може не встигнути розгледіти Вас і зробить наїзд.

  Вибір сноуборду: основні критерії

  Грамотний підбір можна порівняти з підбором палички у фільмі про Гаррі Поттера: «Гаррі, ти вибираєш, а вона тебе». Зовнішній вигляд - це не той критерій, на який варто звертати увагу в першу чергу. Взаємозв'язок райдера і його борда знаходиться в полі різних фізичних величин: зріст, вага, передбачувана швидкість, маневреність, рівень професіоналізму, безпеку, місце для катання. Важливо усвідомити навіщо Ви хочете кататися і який стиль спуску Вам підходить.


  За стилем катання борди зазвичай ділять на 4 типи:

  • для фрірайду;
  • для фрістайлу;
  • для карвінгу;
  • олмаунтін.

  Вони відрізняються жорсткістю довжиною, шириною, формою, ступенем вигину та навіть кріпленнями черевик. Тому перед тим, як з'ясувати, який сноуборд вибрати, потрібно визначитися з тим де і як Ви будете кататися. Новачки, як правило, починають з стилю олмаунтін (all mountain), оскільки це універсальна і найбільш популярна дисципліна, що дозволяє визначитися з подальшим напрямком розвитку майстерності.

  Новачки, як правило, починають з стилю олмаунтін (all mountain), оскільки це універсальна і найбільш популярна дисципліна, що дозволяє визначитися з подальшим напрямком розвитку майстерності

  Незалежно від стилю катання спочатку потрібно визначити провідну ногу. Це встановить напрямок стійки, в якій Ви будете перебувати на борді: ліва (гуфі) або права (регуляр). Робоча нога - та, яку виставляєте вперед, коли котитеся стоячи, наприклад, з крижаної гірки. Або виставляєте вперед при падінні. Для визначення можна провести один експеримент, але будьте обережні. Попросіть одного злегка підштовхнути Вас - запобігаючи падінню, Ви виставите провідну ногу вперед.

  Як підібрати дошку для сноуборду за зростом і вагою

  Необхідно визначитися з її довжиною, від цього показника залежить маневреність і стабільність: чим коротше, тим простіше повертати, але важче встояти на високих швидкостях. Найпростіший спосіб, як вибрати довжину і ростовку сноуборда - подивитися в таблицю:

  Рекомендовані розміри сноуборду в залежності від зростання і ваги райдера

  Рекомендовані розміри сноуборду в залежності від зростання і ваги райдера


  Якщо під рукою таблиці не виявилося, довжину можна розрахувати. Він буде менше Вашого росту на 15 сантиметрів. Обрану дошку необхідно «приміряти», поставивши її вертикально перед собою. Якщо край вище ключиць і нижче підборіддя - розмір правильний. Додайте 5 сантиметрів, якщо Ви масивний чоловік і навпаки, якщо легше середнього - укоротите борд на 5 см. Якщо ніколи не каталися, краще додати ще 10 сантиметрів.

  Ширина не повинна бути менше зовнішнього розміру черевик. В іншому випадку буде складно уникати заметів хвоста і носа, а також буде неможливо добитися ідеального контролю країв сноуборду. Тут все просто, оскільки по ширині розрізняють всього дві категорії: стандартні і широкі. Останні є сенс використовувати тільки власникам великого розміру ноги і бажаючим покататися по пухляку - тільки що випав м'якому снігу.

  Як впливають параметри конструкції на вибір сноуборда

  Від конструктивних особливостей залежить жорсткість. Жорсткі і довгі беруть для високої швидкості на підготовлених ратраками схилах. Їх використовують тільки з жорсткими крепами і черевиками для фрірайду або карвінгу. Для фрістайлу краще підходять м'які борди, так як вони легше гнуться при виконанні трюків.

  Зазвичай сноуборд має жорсткість за шкалою від 1 до 10 і у різних виробників шкали цього показника відрізняються. Для новачка підійде середній рівень.

  Ще один критерій - кривизна. Це профіль дошки при погляді збоку. Він впливає на площу зіткнення зі снігом, і, відповідно, на керованість.

  Види прогинів:

  • класика (camber);
  • зворотний (rocker);
  • плоский (flat).

  класичний прогин

  Щодо хороший для будь-яких стилів, але через універсальність це буде катання середнього рівня. Середина в ненавантаженому стані не дістає до поверхні. При маневруванні канти відпрацьовують всій своїй довжиною і рівномірно тиснуть на сніг стикаючись зі схилом. Це дає передбачуваність маневрів.

  зворотний прогин

  Такий борд в профілі нагадує коромисло - зігнута донизу. Підняті при цьому ніс і хвіст спрощують виконання трюків і полегшують обертання при проїздах по Рейлі і боксів. За схожість профілю з бананом цей прогин так і прозвали. Підняті кінці рідко чіпляються за сніг і зменшують ймовірність падіння, коли на інших моделях можна «схопити канта».

  плоский прогин

  Тут прогину немає взагалі, тільки загнуті хвіст і ніс. Ця конструкція хороша для новачків, так як досить безпечна. Відсутня повітряний люфт, як у camber, що дає повне зіткнення. З таким прогином не варто робити обертання - легко зачепитися за поверхню і впасти.

  форми сноубордів


  Симетрична (twin)

  Гнучкі борди з однаковою конструкцією, формою і жорсткістю носа і хвоста. Ця симетричність дозволяє комфортно виконувати трюки, так як і під правою і під лівою ногою однакова дошка.

  Спрямована (directional)

  Має чітко виражений вектор руху через різницю форми у хвоста і у носа. Ніс м'якший і широкий. Це добре для спусків по пухкої і свіжої цілині.

  Направлено-симетрична (directional-twin)

  Комбінована конструкція, дозволяє катати по м'якому снігу, зміщуючи кріплення до одного з кінців. Якщо розмістити крепи по центру, вийде симетричний борд для катання в парках.


  Підводимо підсумки, як вибрати довжину сноуборда для початківців

  • Виявляємо потребу в заняттях цим видом спорту.
  • Визначаємо фінансову можливість екіпіруватися.
  • Купуємо правильний одяг для сноубордингу.
  • Визначаємо стійку по провідній нозі.
  • Вираховуємо відповідну довжину дошки.
  • Визначаємося зі стилем катання.
  • Перевіряємо правильність вибору стилю на орендованому спорядженні.
  • Ще раз перевіряємо обґрунтованість стилю і розмір.
  • Купуємо борд, що підходить по антропометрії і подобається візуально.
  • Їдемо в гори і тестувати покупку в справі.

  З питанням, як правильно підібрати кращу дошку для сноуборда, черевики, кріплення і одяг, можна звернутися до продавця в конкретному маркеті. Це дозволить уникнути помилок і придбати необхідне спорядження конкретно під Ваші дані. Характеристики інвентарю різних брендів можуть відрізнятися за цілою низкою параметрів. Навіть модель з одним і тим же назвою, випущена в різні роки не буде однаковою.


  Заняття зимовими видами спорту сильно схильні до впливу погоди - в горах вона мінлива і ситуації в умовах низької температури навколишнього повітря часом непередбачувані. Щоб не залежати від цих чинників, важливо відповідально підійти до вибору ефективної екіпіровки. Відмінний асортимент гірськолижної та сноубордічеськой одягу і аксесуарів на будь-який смак і бюджет пропонує російська компанія «Stayer» , Яка вже 19 років спеціалізується на виробництві спортивного екіпірування.

  Насамперед у будь-якого новачка виникає питання: як вибрати сноуборд для початківців?
  Дивлячись на красиві ролики і картинки в стрічках Ваших друзів в соціальних мережах виникає бажання зайнятися тим же, адже це так круто і просто?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только