Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати цифрове піаніно

  1. Основні особливості:
  2. Вимоги музичної школи до цифрових піаніно:
  3. НА ЩО ЗВЕРТАТИ увагу при виборі
  4. ВИРОБНИКИ СУЧАСНИХ ФОРТЕПИАНО

  Основні особливості:

 • цифрове піаніно включається в мережу 220 Вольт
 • має кнопку "ВКЛ." і регулятор "ГРОМКОСТЬ"
 • не має струн, тому воно не вимагає відвідування настройкщіка 2 рази в рік, банок з водою і лампочок розжарювання всередині
 • має практично ідентичну з класичним фортепіано клавіатуру, що відрізняється від синтезаторної (залежить від моделі)
 • фортепіанний звук в цифровому піаніно частіше за все не синтезований, а "записаний" з реального концертного рояля, "розкладений" потім на клавіатуру, таким чином досягається найбільша натуральність звучання; такий процес називається "сеплірованіем"
 • крім звучання фортепіано, є звуки скрипок, електрооргана, електропіано, вібрафона, ударних і т.д. (Залежить від моделі)
 • є функція запису в пам'ять інструменту Вашої гри, з подальшим відтворенням батькам або друзям ...
 • цифрове піаніно - те ж саме що і електронне піаніно
 • І ще кілька речей, які необхідно знати при виборі цифрового піаніно:

 • підходить для навчання музиці як в школі і училище, так і вдома
 • клавіші мають різну вагу: в нижніх регістрах вони важкі і чим ближче до верхньої частини клавіатуи - стають більш полегшеними
 • можна грати в навушниках, хоч цілодобово
 • натуральність звучання залежить від вбудованого процесора, його поліфонії **, потужності і якості вбудованих динаміків
 • пересувається з місця на місце однієї людської силою, деякі моделі можна "прибирати за шафу"
 • на деяких моделях є можливість записувати повноцінні аранжування
 • іспит в консерваторії здається на звичайному роялі!
 • "Натуральність" цифрового піаніно на жаль, часто залежить від його ціни.
 • ми свідомо не продаємо такі бюджетні бренди, як Orla, Galileo, Medeli, Alina-pro і інші так як вважаємо їх мало продуманими для початкових занять і вже тим більше для професійної діяльності.

 • Вимоги музичної школи до цифрових піаніно:

 • кількість клавіш - 88, мають "тяжкість" (певний рівень опору) при натисканні;
 • іншими словами мають "різну вагу" - у верхній частині клавіатури (2,3 октави) - легке натиснення, в середньої (мала і 1 октави) - важче і в нижній частині клавіатури (велика, контр- і субконтроктави) - важкі. На практиці, у серйозних виробників ( Roland , Yamaha ) Кожна клавіша має свою власну вагу.
 • "Чутливість клавіатури" - залежність гучності звучання ноти від сили натискання по клавіші
 • відстань від підлоги до клавіш - стандартне, 2-3 педалі
 • натуральне звучання фортепіано - основний показник якості цифрового піаніно, як правило прямо пропорційно залежить від його вартості;)
 • НА ЩО ЗВЕРТАТИ увагу при виборі

  Клавіатура. Щоб прийти до молоточкового механізму знадобився не один десяток років. Спочатку клавіші були легкими. При натисканні, клавіша миттєво поверталася в початкове положення за допомогою простої пружини. Зараз такі клавіші використовуються в синтезаторах. Далі, прийшли до того, що кожну клавішу варто погіршити - таким чином, було досягнуто більш натуральні відчуття при грі. Але використання пружини як і раніше не давало повну імітацію поведінки клавіші в акустичному піаніно. І, нарешті, з'явилися спеціальні молоточкові механізми, які імітують натуральну клавіатуру. Такі механізми повторюють весь ланцюг удару - від клавіші до молоточка, який в нашому випадку б'є не по струні а по спеціальним датчикам - сенсорам. Таких сенсорів може бути від 1 до 3, що також побічно впливає на нюансировку гри. Наприклад, "напівнатиснутій" клавіші теж має звучати, також як і понад повільне натискання не повинно відтворювати звуків взагалі. Такі нюанси в сучасних поколіннях фортепіано враховані всіма серйозними виробниками електропіаніно, тому на цей момент можна не звертати уваги.

  Отже, клавіатура у цифрового піаніно має 88 повнорозмірних клавіш, різних за вагою - у верхній частині регістрів клавіші легкі, в нижній - важкі, що повністю відповідає акустичному аналогу. Гучність звучання ноти залежить від інтенсивності (сили) натискання на клавішу. Така функція є у всіх цифрових піаніно, і називається вона "Чутливість клавіші до сили натискання" (не плутати з жорсткістю клавіатури). Чутливість всієї клавіатури змінюється електронним способом, тобто певної предустановками - найчастіше для цієї функції виділені окремі кнопки "Touch" (Hard-для експресивної гри, Medium-стандарт, Soft-для діточок з незміцнілими пальчиками і ін.). На практиці ж завжди використовується стандартний Medium режим.

  Крім того, так як інструмент - електронний, існує "розбивка" (дискретизація) для кожної конкретної клавіші чутливості до сили натискання. На ранніх стадіях розвитку електронних піаніно, таких "ступенів" було 6-8, що означає що у вас є 6-8 варіантів сили (або інтенсивності) натискання на клавішу, що в свою чергу призведе до 6-8 на рівні гучності клавіші (ноти) . Тепер же, такий градієнт в деяких моделях Casio досягає 128 варіантів, що найчастіше використовується в маркетингових цілях а не на практиці. Насправді цього важливого нюансу виробники приділяють першорядну увагу, тому що від цього залежить здатність інструменту передати всі фарби твори, його виразність або експресію.

  В даний час існують кілька запатентованих типів механіки клавіатури, що належить основним виробникам:

 • Roland: PHA III (Progressive Hummer Action) - Новітнє покоління механіки з функцією Escapement. Ця конструкція клавіш еволюціонувала довгі роки, досягнувши стадії, коли звук чуйно відповідає будь-яким змінам стилю гри і інших нюансів. Вони дають можливість швидкої репетиції клавіш і достовірно відповідають в повному обсязі, утримуючи клавішу. Зазначений механізм застосовується на моделях HP-507 , HP-505 . На користь PHA III висловлюються велика кількість професіоналів світу; цей механізм мабуть найнадійніший серед виробляються в даний момент. У моделі HP-503 застосовується практичний ідентичний механізм PHA II, трохи відрізняється спрощеною електронікою. Також PHA II застосовується в серіях DP-90 і RP-301 .
 • Yamaha: GH3 (Graded Hummer Action) - найкраща на сьогоднішній момент механіка клавіші від Yamaha. Цифра 3 означає 3 датчик, що дозволяє витягувати звук при неповному натисненні клавіші, що дозволяє досить точно передавати нюанси твору. Цей механізм застосовується в серіях CLP і CVP . У найбільш дорогих моделях використовуються клавіші з цільного бруска дерева. Про GH3 зазвичай відгукуються як про якісну безшумної клавіатурі. GHS - Graded Hammer Standart - перша розробка механізмів клавіатури Yamaha, який в даний час застосовується в серії Arius YDP і P -серії.
 • Технологія отримання звуку фортепіано виглядає приблизно наступним чином:

  Використовуючи один з кращих акустичних роялів, записується звук у всіх регістрах з різною динамікою натискання. Після цього кожен файл прецизионно обробляється. Це необхідно для отримання чистого звучання - адже, в верхньому регістрі однієї клавіші акустичного рояля відповідає 3 струни, а в середньому і басовому доводиться по 2 струни на кожну клавішу. Цей процес називається "семплюванням".

  У підсумку, звук виходить ідеально чистим, більш рівним, ніж у інструменту, з якого записувався. Він стає ідеальним по налаштуванню, по динаміці у всіх регістрах, по плавності тембрального переходу від басових до більш високих нотах (і навпаки).

  Сучасне фортепіано пішло далеко вперед, в порівнянні з його аналогами 10-20 річної давності. Звичайно, хороший акустичний рояль не перестає бути мрією музиканта, цінителя, професіонала. Саме рояль, але не акустичне піаніно. Для тих, у кого немає величезного залу для того, щоб розмістити рояль, а також тим, кому крім звуку потрібні додаткові можливості (тембри, метроном, функції запису і багато іншого), або, щонайменше, побутова практичність (можливість зменшити звук, грати в навушниках, відсутність необхідності в налаштуванні), електронне піаніно буде найдостойнішим варіантом!

  У 1984 році був проведений експеримент. Група з музикантів, звукорежисерів і людей, не пов'язаних професійно з музикою, слухали звук рояля і електронного піаніно. Звук видавався з одних і тих же акустичних систем, тобто самі інструменти видно не були. В результаті, більшість слухачів не змогли точно розрізнити звук акустичного і електронного рояля.

  У кожного виробника свій власний секрет відтворення звучання фортепіано. Але для нас з вами важливий кінцевий результат - чистота і прозорість справжнього фортепіано. Зазвичай тривалість семпли (записаний і розкладений на клавіші звук рояля) становить 1,8-2 секунди, решту часу цей відрізок непомітно повторюється поступово затухаючи. Найменш помітний (і добре реалізований) цей процес у інструментів Roland і Yamaha , а також Kawai , Що вельми добре, тоді як в інших марках через недостатню опрацьованості звук стає плоским, менш "пофарбованим" і швидше прагне до загасання.

  Маючи багаторічний досвід продажу та роботи з цифровими піаніно, ми виявили деяку градацію у всьому різноманітті звучань електропіаніно. Не вдаючись детально в тонкощі вилучення технологій, ми виявили приблизно 3 групи:

  - бюджетне звучання зустрічається в інструментах вартістю до 45 000 руб, і обумовлено воно найчастіше пластиковим корпусом, де або технологічно неможливо розмістити якісну акустику (в порядку зростання натуральності звучання і ціни: Casio CDP-120, Privia PX-150, -750, Yamaha P -105) або прагненням виробника "запхати" максимум функцій в "мінімум" ціни (наприклад Casio CDP-220, Casio Privia PX-350), або просто "обов'язком" серйозних виробників мати серед своєї продукції "доступні" моделі (Yamaha Arius YDP- 142, P-105, NP-серія, втім-останнім швидше "недопіаніно", тому що має полувзешенную 76-клавішну клавіатуру, яку в основному застосовують в якості MIDI-контролера)
  - середньо-компромісне звучання - це мабуть найбільша і популярна серія, тому що тут є величезний вибір в діапазоні від 40 000 до 80 000 руб. Ця категорія (в різного ступеня своєї фінансової доступності) відповідає за звучанням як початковим вимогам музичної школи, так і музикантам які "згадують" колишні навички або хочуть продовжити самостійне навчання музики. Такі інструменти як правило мають дерев'яний корпус з кришкою для клавіш (Casio PX-735, Yamaha YDP-162, Casio AP-450, AP-250, PX-850, Kawai CN-24, CN-34, Yamaha YDP-181, Yamaha CLP-430, Roland RP-301), або без кришки але в комплекті з накидкою від пилу (Yamaha P-105, P-155, Kawai CL-26, CL-36), масивну дерев'яну підставку в комплекті (Yamaha P-155 ); також присутній великий вибір кольорів (Roland HP-503rw - темний палісандр, Yamaha CLP-430b-чорний горіх, Kawai CN-34m - червоне дерево), в т.ч білий (Kawai CN-34, Yamaha CLP-430wh, Casio PX- 750we). Часом такі інструменти купуються для класів музичних шкіл, де за порівняно невеликий бюджет можна придбати досить якісні у багатьох відношеннях інструменти (Casio AP-450, Casio Celviano AP-650, Yamaha CLP-430, CLP-440, Roland RP-301, Roland HP -503, Kawai CS4, Kawai CS7, Kawai CS10).

  - максимально наближено-натуральне звучання в інструментах, де застосовані сукупно якісні динаміки більшого діаметра (Yamaha CLP-440 і 470, Roland HP-505, HP-507), передові технології видобування звуку, наприклад SuperNatural Piano від Roland, або звуковий процесор з поліфонією 256 від Yamaha (серія Clavinova CLP), максимально заточені під "класичний" звук сучасні концертні фортепіано Kawai (CA-65, CA-95). У деяких моделях застосовується також ефект "межструнного резонансу" і відкритої в різних положення кришки рояля (Roland HP-507 і LX-10), а також встановлюється "резонуюча дека" як в моделях Kawai CA-95, CA-111. Вартість в цій категорії зазвичай не менше 80 000 руб (Roland HP-503, Yamaha CLP-430, Kawai CN-34), середня ціна від 120 000 крб. (Roland HP-505, DP-90, KAWAI CS7, CA-65, CA-95). Також в такого роду інструментах як правило встановлюється клавіатура з самим передовим механізмом, часто з дерев'яними клавішами (Kawai CA-95, CA-111, Roland HP-507, LX-15, Yamaha CLP-470, CVP-505).

  Кожна марка (виробник) має своїм особливим звучанням, наприклад Kawai славиться своїм класичним звуком, Yamaha більш універсальний бренд, на якому займаються і класикою і грають джаз, фортепіано Roland мають теплий і насичений звук переважно через якісних динаміків чітко передають звучання нижнього діапазону струн . За цю виразність його вважають за краще все більше і більше професіоналів.

  Як правило в цифрових піаніно крім звуків фортепіано також присутні і інші звучання - скрипок, органів, ударних та ін. (Залежить від моделі). Ці звуки генеруються також як і в синтезаторах - многоволновой способом.

  Поліфонія (від грец. Πολύς - численний і φωνή - звук) - музичний склад (принцип побудови музичного твору), що характеризується багатоголоссям, тобто одночасним звучанням, розвитком і взаємодією декількох рівноправних мелодій.
  Стосовно до характеристик сучасних фортепіано, показник поліфонії в описі визначає здатність вбудованого звукового процесора одночасно відтворювати ту чи іншу кількість звукових хвиль, в сукупності визначають якість і натуральність звучання інструменту. В даний час проводяться інструменти зі звуковими процесорами підтримують 64, 128 і 256 "голосів" поліфонії. Найбільш поширені піаніно, мають 128 "голосів" поліфонії, що цілком задовольняє вимогам музикантів. Але якщо ви не професіонал, то з працею відрізните звук 64-голосний від 128 голосного, і вже тим більше 128 від 256. Тим більше що в "чистому" звучанні однієї клавіші не завжди використовується весь потенціал процесора, який в інших випадках необхідний при інтенсивній роботі педалями, клавіатурою із застосуванням різних ефектів просторової реверберації.

  корпус

  Існує 3 основних поділу зовнішніх виду цифрових піаніно:

  - компактні або сценічні (переносні), типу: Casio CDP-120, Roland FP-50, FP-80, Korg SP-170. Такі інструменти стандартно продаються без жорсткої дерев'яної підставки, яка фіксує стандартне відстань від підлоги до клавіатури. Це усвідомлено спроектовано для людей які часто переносять інструмент з місця на місце, возять на дачу, грають не регулярно прибираючи його "за шафу" або використовують в гастролює концертної діяльності. Основна відмінність від "корпусних" моделей - легкий пластиковий (але надійний) корпус, не завжди потужні динаміки і тільки опціонально пропоновані підставка і консоль з 3х педалей (1 педаль на дроті завжди входить в комплект).

  Найбільш популярні моделі цієї категорії: Casio PX-150, Casio CDP-120, Yamaha P-35. Модель Korg SP-250 має вбудовану складається підставку з алюмінієвої рами. Найчастіше "компактні" інструменти також включають в свій функціонал набагато більші можливості для сценічного виступу і написання аранжувань, наприклад Roland FP-50 і FP-80 мають можливості автоаккомпанемента і великим набором вельми якісних звуків, а Casio PX-350 і CDP-220 мають до 16 доріжок (осередків) для паралельного запису / відтворення мелодій і велика кількість звучань різних інструментів.
  Наш магазин пропонує спеціальні дерев'яні підставки для таких інструментів для установки стаціонарно при необхідності придбати в комплекті, наприклад: Casio Privia PX-135, Yamaha P-95, P-155, Casio PX-330, Korg SP-170.

  - корпусні сучасного виду (modern), найчастіше це все ті ж компактні інструменти але вже поміщені в легкий дерев'яний корпус (ламіноване ДСП). Основна перевага - можливість встановити більш якісні масивні динаміки (звукова система), що надає вже більш реалістичний і теплий звук; також є закриває клавіатуру кришка і нижня консоль з 3мя педалями в комплекті. Представників цієї категорії вже більше: Casio Privia PX-750 (аналог PX-150), Privia PX-850, Roland DP-90, Roland F-120, Kawai CL-26, Kawai CL-36.

  - корпусні інструменти - саме так має виглядати сучасне і якісне цифрове піаніно. Масивний корпус - запорука наявності якісних великих динаміків, передавальних (резонують) всю міць і відтінки звучання фортепіано на надійно стоїть на підлозі каркас інструменту. Ця категорія представлена ​​найбільш широко, тому що кожен виробник намагається в найкращому світлі показати всі свої передові розробки і досягнення саме в такому виконанні.
  Зазвичай викладачі рекомендують саме таке виконання, в якому найбільш повно можна висловити всі нюанси композиції як за звучанням так і по відчуттях руках.


  Але зовсім не обов'язково що корпусне виконання повинно відбитися в велику вартість інструменту. Наприклад існують бюджетні моделі в серії Yamaha Arius YDP-150, YDP-162 де є "джентельменський" набір функцій (метроном, запис на 1-2 треку і 7-14 звуків). Також в цій бюджетній серії присутній модель YDP-181, де для зручності доданий невеликий екран. Вся серія Yamaha Arius YDP має клавіатуру Graded Hammer Standard - механізм який встановлювався на перших серіях цифрових піаніно Yamaha.
  Виробники сучасних фортепіано зазвичай роблять більший рекламний акцент на своїх серіях корпусних фортепіано: Yamaha Clavinova CLP, Roland HP серія (Home Piano), Kawai CN серія, CA серія, Casio Celviano AP серія, Korg З серія (тимчасово знята з виробництва).

  додатковий функціонал

  У кожному Сучасний фортепіано є стандартний набір функцій, таких як:
  - метроном (для Тренування почуття ритму и розучування мелодій)
  - 2-3 звучання фортепіано, например класичне звучання, сучасне звучання, Honky-Tonk ТОЩО.
  - 5-15 звучання інших різних інструментів, таких як скрипки, орган, вібрафон і ін.
  - 1-2 доріжки (треку) для запису, що зручно для розучування мелодії, наприклад вивчивши і записавши партію правої руки можна включити її відтворення і вчити партію лівої, не відволікаючись на механіку.
  - транспонування (підвищення / пониження тону всієї клавіатури з кроком півтону)
  - вбудовані демонстраційні композиції з функцією відключення правої / лівої руки (партії), в комплекті при цьому є нотний збірник з цими творами
  - регулятор гучності і 2 роз'єми для навушників.
  Але існують інструменти з набагато більш "просунутим" функціоналом, наприклад збільшено кількість синтезаторних звуків (зазвичай 300-600), збільшено кількість доріжок для запису інструментів, є великий екран для зручності роботи. Яскравими представникам таких інструментів є: Yamaha CVP-601, 605, 609, Yamaha YDP-V240 (бюджетний варіант CVP серії), Casio Privia PX-350, Casio Celviano AP-650 (той же самий функціонал що і у PX-350 Але в дерев'яному корпусі з кришкою), Casio CDP-220,
  Roland RP-301R (то ж що і RP-301 але з функцією автоаккомпанемента), Roland FP-50, FP-80 - студийно-сценічні інструменти.
  Наявність такого функціоналу безпосередньо визначає вартість інструменту, однак це може бути дуже до речі якщо ваша дитина проявить інтерес до композиції, або коли йому набридне рутинне заняття класикою і він зможе переключитися на нові звучання, дізнатися нові музичні стилі тим самим розвиваючи свою любов до музики.

  Вбудовані акустичні системи (динаміки)

  Від якості, діаметра і потужності вбудованих динаміків багато в чому залежить суб'єктивне сприйняття того чи іншого інструменту. Тому тут необхідно врахувати, що потужні і тому якісні динаміки встановлюються саме в масивних корпусних інструментах, тоді як в компактних пластикових встановлюються 6-12 ватний колонки. Але це обумовлено і застосуванням інструменту. Якщо ви граєте в кімнаті невеликої квартири, то сумарної потужності в 10-20 Ватт (Casio PX-735, Roland RP-301) цілком буде достатньо. Якщо ж має бути серйозний виступ, то для кімнати 150-200 метрів необхідний інструмент з потужністю 60-100 Ватт (Casop Ap-620, Yamaha CLP-440). З іншого боку, якщо ви гастролюєте або виступаєте на сцені, то ви будете підключати інструмент до звукопідсилювальної системи; в цьому випадку вам важливо більше якість звукового процесора а не вбудованих динаміків компактного інструменту.

  ВИРОБНИКИ СУЧАСНИХ ФОРТЕПИАНО

  (Короткий огляд провідних виробників і їх серій)

  Ми могли б довго розмірковувати на тему що краще, натуральніше, зручніше і т.п., адже моделей електронних піаніно дуже багато, і з першого погляду розбігаються очі.

  Відразу забудьте про стереотипи, адже на дворі XXI століття: фірма виробляє калькулятори - виробляє клавішні музичні інструменти вже 30 років, Ямаха вже давно не "the best" з продажу піаніно, невідома марка Кавай є однією з кращих марок виробників цифрових піаніно.

  Перш за все, потрібно зрозуміти, для яких цілей буде використовуватися цифрове піаніно, а також для себе відповісти на наступні питання (це допоможе правильно вибрати інструмент і раціонально заощадить кошти):

  -Для навчання в ДМШ - підростаючому поколінню

  -Для себе - пограти для душі, згадати колишні навички

  -Для професійного навчання, продовження навчання.

  -Який бюджет передбачуваної покупки?

  На сьогоднішній день на ринку представлена ​​величезна кількість інструментів, на будь-який смак і гаманець.

  Наприклад, фірма Casio зайняла лідируючі позиції в сегменті недорогих цифрових піаніно, які користуються великим попитом для навчання в ДМШ. серія Celviano - для любителів класичного дизайну, серія Privia - для тих, хто вибирає компактність і сучасний дизайн, і хоче при цьому не втратити на звуці. серія CDP - інструменти, прості по звуку, але цілком непогані для своєї ціни. Цей бренд воліють покупці з обмеженим бюджетом, або ті хто не впевнений в твердий намір своєї дитини довго і наполегливо займатися музикою.

  фірма Yamaha виробляє весь спектр інструментів. Це компактна, серія Yamaha P - відмінний вибір для переїжджають музикантів або для кімнати, де простір обмежений; бюджетна серія Yamaha Arius YDP - перший щабель для освоєння молодими музикантами азів музики, що має чудове звучання від Yamaha і в той же час мінімальний набір функцкій; Yamaha Clavinova - серія перших цифрових піаніно, які з'явилися в РФ (тепер ця абревіатура стала номінальною) - великі корпусні електронні піаніно з приголомшливому звуком, відмінною "молоточкової" механікою і стильним дизайном; серія Yamaha CVP - крім переваг CLP серії, має воістину "студійним" функціоналом - величезна кількість всіляких звуків, многотрековой записом і атвоаккомпанементом. Також має низку хороших сценічних звучань серія CP.

  Лідерами з механіки клавіатури поряд з іншим відомим виробником вважаються Roland. Ця компанія розробила технологію Super Natural Piano (природне фортепіано), яку застосовують на все нові моделі. Звук у Roland завжди буде на висоті, навіть на найпростішій моделі RP-301. Отже, якщо потрібна компактність, то серії F і DP будуть рішенням! Якщо потрібно класичне піаніно, то серія HP - відмінний варіант, супер чутлива клавіатура, безліч красивих тембрів - грати на ньому - задоволення. Флагманськими інструментами у Роланда є LX-15 - все краще, що є в серії HP в поєднанні з гарним дизайном. Для транспортування вдалим рішенням будуть інструменти серії FP.

  Korg. Від серії SP і LP, до більш дорогих і якісних по звучанню серії C електронних піаніно. Великим, не побоюся цього слова, винаходом у Korg є серія SV1 - це сценічні електропіано з використанням лампи (!), Що надає звуку неповторної м'якості та краси! 30 чудових тембрів, знятих з реальних вантажних інструментів. Такий інструмент стане коником виступаючих піаністів.

  І, нарешті, представляємо фірму, яку ще чомусь не всі знають, але вона є воістину гідною в виробництві піаніно. Більше 80-ти років майстри Kawai створюють прекрасні інструменти, причому, тільки клавішні (акустичні та цифрові роялі, піаніно). По звуку яскраві і красиві. Це поєднання традиції і нових технологій. Більшість топових інструментів мають не тільки багатий набір шикарних тембрів, а й необхідну комутацію, яка стане в нагоді сучасному музикантові, композиторові, любителю, що навчається. Компактними є серії ES, CL, KDP. Серія CN - це потужні домашні інструменти, CS - класика в полірованому чорному кольорі. Серія CA - це вищий клас, концертна серія - професіонали і любителі гідно оцінять відчуття клавіатури при грі і звук, будуть отримувати задоволення, кожен раз торкаючись до клавіш.

  Ми свідомо не продаємо такі бюджетні бренди, як Orla, Galileo, Medeli, Alina-pro і ін. Тому вважаємо їх мало продуманими для початкових занять і вже тим більше для професійної діяльності.

  Якщо ви не можете вибрати підходящий інструмент, телефонуйте - нам, ми неупереджено допоможемо визначитися з вибором.

  (Стаття в процесі наповнення)

  Підготовлено співробітниками Pianino.ru. ©

  Який бюджет передбачуваної покупки?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только