Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати отпариватель для одягу для дому

  1. Які завдання виконує отпариватель для одягу для дому?
  2. Класифікація відпарювачів
  3. ручний
  4. вертикальний підлоговий
  5. Як вибрати отпариватель для одягу - поради професіонала
  6. Функціональність пристрою і режими роботи
  7. споживана електроенергія
  8. Завдання, які повинен вирішувати прилад
  9. бренд
  10. цінова категорія
  11. Надана гарантія
  12. Таблиця - стандартні функції отпарівателя
  13. Який отпариватель вибрати - відео-інструкція
  14. Парогенератор або отпариватель: що вибрати?

  Сьогодні кожна господиня замислюється, як вибрати отпариватель для одягу для дому? Прилади з'явилися на ринку недавно, але встигли заслужити любов покупців.

  Зі статті ви дізнаєтеся про види відпарювачів, доступних на ринку, чи можна замінити ними звичні праски і основні відмінності їх від парогенераторів. Ми спеціально підготували поради професіоналів для допомоги у виборі оптимального товару.

  Які завдання виконує отпариватель для одягу для дому?

  Для початку розберемося, як вибрати отпариватель для одягу для дому. Звичайному покупцеві, погано представляє функції і призначення техніки, підібрати оптимальний варіант накладно. Довіряти нав'язливим порадам зацікавлених менеджерів не кращий варіант: ви ризикуєте переплатити за непотрібні функції.

  Відпарювачі створені для вирішення завдань по розгладженню складок. Подібні пристрої діють не зовсім звичайним способом. Вони розпрямляють волокна пом'ятою тканини гарячою парою, не надаючи вплив на ворс і діючи без безпосереднього контакту з речами.

  Дана особливість полегшує процес прасування, оскільки немає необхідності розправляти виріб на дошці для уникнення нових складок. На відміну від праски, не потрібно чекати кілька хвилин поки отпариватель розігріється. Його переваги очевидні при розгладженні складок на сукнях або сорочках з рюшами.

  У підсумку, за пару хвилин можна встигнути привести в порядок будь-яку річ зі свого гардероба. Отпарівателем може виступати і в ролі дезинфектора. За допомогою гарячої пари ви легко продезінфікуйте не тільки одяг, але і м'які меблі, іграшки, хутряні вироби.

  Ви з легкістю зможете отпарить найтонші тканини

  Багато хто вважає, що відпарювачі споживають багато води, але витрата невеликий і зазвичай запасу вистачає на півгодини роботи. Важливо використовувати дистильовану воду, що дозволить зберегти прилад в робочому стані, підвищить якість його роботи.

  Ринок рясніє моделями різних марок і цінових категорій. Для використання вдома найкращий варіант - прилад, що відповідає всім потребам користувача і влаштовує його за ціною.

  Перед покупкою важливо ознайомитися з характеристиками приладу і почитати відгуки про нього в інтернеті.

  Зверніть увагу: багато магазинів пропонують клієнтам перевірити техніку в дії прямо в торговому залі. Обов'язково користуйтеся такою можливістю, придбайте нові корисні знання і навички!

  Класифікація відпарювачів

  Для правильного вирішення якої отпариватель вибрати, варто ознайомитися з основною класифікацією. Прилади ділять на дві групи:

  • ручні;
  • підлогові.

  Відпарювачі кожного виду мають переваги і недоліки в залежності від умов роботи. Одним з головних достоїнств моделей виступає компактність, що робить їх незамінними помічниками у відрядженні і подорожі.

  ручний

  Хочете дізнатися, як вибрати ручний отпариватель для одягу і на що звертати увагу? В першу чергу з'ясуйте, яким блоком управління він оснащений. Доступні два види:

  • механічний, з ручним регулюванням роботи;
  • електронний, де параметри задаються перед початком роботи.

  Модель зручна при подорожах і ділових поїздках

  Моделі подібного виду від різних фірм нерідко різняться по потужності, вазі, обсягу. Найчастіше вони легкі, компактні і мобільні, так що для них завжди знайдеться місце навіть в невеликій квартирі. Перед покупкою рекомендуємо визначитися, які роботи ви плануєте виконувати за допомогою приладу.

  вертикальний підлоговий

  Цей варіант працює стаціонарно, і його закріплюють на горизонтальній поверхні. Зазвичай до подібній техніці додатково додається спеціальна стійка-вішалка для одягу. Подібні прилади набагато довше працюють без перерви завдяки об'ємному резервуару з водою.

  Високою продуктивністю відрізняються великогабаритні пристрої. Підлоговий отпариватель, за цим параметром, незначно обходить ручної.

  Підлоговий отпариватель, за цим параметром, незначно обходить ручної

  За принципом дії вертикальний прилад розділяється на два типи:

  • самопливний;
  • працює від тиску.

  У другого варіанту помітно вище продуктивність, завдяки наявності в пристрої клапана.

  Як вибрати отпариватель для одягу - поради професіонала

  Якщо ви думаєте над тим, як вибрати отпариватель для одягу - поради професіонала допоможуть вам зробити вдале придбання. Радимо вам звертати увагу на:

  • рівень споживання електрики;
  • виконувані завдання;
  • наявність основних і додаткових функцій;
  • марка;
  • вартість;
  • гарантія виробника.

  Функціональність пристрою і режими роботи

  Існують моделі з зажимами для виробів з плічками, підлаштовуватися під розмір, і додатковими насадками для тканин. Зручніше повісити її і, акуратно притримуючи зверху, підносити пристрій. У магазині ви знайдете варіанти зі спеціальними рукавицями для захисту від гарячої пари. Їх радять вдягати поверх гумової рукавички.

  Всі додаткові деталі не впливають на якість роботи приладу, але з ними процес прасування стає зручніше.

  Ідеально підходить для розгладження щільних тканин на штанах

  Зараз виробники випускають моделі з одним або декількома режимами, за рахунок чого можна регулювати рівень подається пара.

  Пристрої з великою кількістю опцій підходять для професійного застосування, коли доводиться стикатися з різними видами тканин. Рекомендуємо придивитися до пристроїв з декількома режимами, вони більш економічні. При роботі отпарівателя завжди необхідна вода.

  Залежно від моделі її може знадобитися декількох сот грамів або один - два літри. Найефективніше користуватися дистильованою водою. Даний факт впливає на якість роботи приладу, його збереження і кінцевий результат.

  споживана електроенергія

  Багато в чому вибір отпарівателя для одягу визначається споживаної потужністю. Від параметра залежить струмінь подачі і температура пара. За рівнем споживаної електроенергії пристрої діляться на три види:

  • 800 Вт - прийнятно для розгладження тонких тканин і позбавлення від незначних забруднень;
  • 1200-1500 Вт - підходить для очищення тканин від забруднень будь-якого типу;
  • Понад 2000 Вт - професійна лінійка.


  Завдання, які повинен вирішувати прилад

  Отпариватель застосовується не тільки для розгладження одягу, дезінфекції речей, але і при прибиранні квартири. Він генерує вологий пар температурою близько 97 - 99 градусів за Цельсієм. основні завдання для вирішення:

  • ефективно розгладжує тканини;
  • прибирає забруднення з поверхні виробів;
  • усуває запахи.

  Деякі функції праски залишаються незамінними - створення стрілок на брюках.

  бренд

  На сучасному ринки існує більше десятка брендів, що пропонують покупцям відпарювачі. Ціни на прилади починаються від 2 000 рублів. Вартість професійних моделей може досягати 10 000 рублів. На ціну впливають основні параметри пристрою:

  • потужність;
  • продуктивність;
  • матеріал виготовлення Тена;
  • обсяг бойлера;
  • рівень тиску.

  потужність;  продуктивність;  матеріал виготовлення Тена;  обсяг бойлера;  рівень тиску

  На даний момент популярні моделі: Grand Master, Philips, Tefal, Polaris, KITFORT. Ціна залежить від бренду.

  Наприклад, Philips Steam & Go і Tefal DR8085E1 однакові за вартістю і функціоналом, але перша модель володіє резервуаром всього на 0,06 л., А друга 0,2 л. Polaris PGS 1709 з резервуаром об'ємом в 1,3 л., Низьким рівнем продуктивності - 4 гр. / Хв і пропозиція від KITFORT з резервуаром 1,6 л., Продуктивністю до 30 також не розрізняються в ціні.

  цінова категорія

  Ціна і якість роботи обумовлено потужністю приладу. Умовно по параметру відпарювачі поділяють:

  • Самопливні агрегати - ціна до 4000 рублів. ТЕН до 1600Вт. і видача пара до 25 г / хв. Низька швидкість і один режим роботи.
  • Самопливні пристрої з вартістю 6000-9000 руб. ТЕН 1800Вт. і швидкість видачі 35- 50 грам / хв. Економний варіант.
  • Відпарювачі, що подають пар тиском. Новинки володіють потужністю 1900-2500 Вт. і потоком пара до 55 г / хв. Швидко і якісно справляються зі своєю роботою. Найчастіше використовуються професіоналами.

  Найчастіше використовуються професіоналами

  Надана гарантія

  Поширені випадки збуту неліцензійного товару. Купуючи у недобросовісних продавців, споживачі стикаються з проблемою неможливості отримати гарантійне обслуговування. В офіційному сервісному центрі не беруть на ремонт нелегальну техніку.

  Якщо ви не хочете стати жертвою шахраїв і втратити можливість гарантійного обслуговування, придбайте товар тільки у офіційних постачальників. Зазвичай гарантія на прилади становить від 1 року до 3 років.

  Зазвичай гарантія на прилади становить від 1 року до 3 років

  Таблиця - стандартні функції отпарівателя

  Не знаєте як вибрати отпариватель для одягу для дому? Поради професіонала допоможуть зорієнтуватися на сучасному ринку пристроїв.
  При виборі такої техніки важливо врахувати три параметра:

  • потужність;
  • температура пара;
  • тривалість безперервної роботи.

  На першому етапі визначте якого виду прилад вам потрібен: ручний або підлоговий. У таблиці нижче ми описали особливості пристроїв обох конструкцій для простоти порівняння.

  Тип відпарюванняБлок управлінняТип подачі париРучні

  Горизонтальний Механічний Самопливом Підлога Вертикальний Автоматичний Автоматизована

  Який отпариватель вибрати - відео-інструкція

  Відповісти на питання, який отпариватель вибрати, допоможе відеоролик.

  Парогенератор або отпариватель: що вибрати?

  Якщо ви ще не визначилися з питанням парогенератор або отпариватель? Що вибрати і як заощадити гроші?

  Перший створений тільки для прасування і дозволяє швидко привести в порядок речі незалежно від типу тканини. Його підошва пристосована для прасувальної дошки, в якій не потребує отпариватель, так як він може працювати тільки у вертикальному положенні.

  Подібна техніка створює пар, видатний назовні під тиском і з температурою в 140 - 155 градусів.

  Парогенератор, на відміну від отпарівателя, вимагає часу на підготовку і нагрів. Додатково він невимогливий до якості води і немає необхідності заливати в резервуар дистильовану очищену воду.

  За допомогою обох апаратів ви без праці розгладите вироби на вазі, оскільки у них один принцип дії.

  отпариватель

  Які завдання виконує отпариватель для одягу для дому?
  Сьогодні кожна господиня замислюється, як вибрати отпариватель для одягу для дому?
  Які завдання виконує отпариватель для одягу для дому?
  Парогенератор або отпариватель: що вибрати?
  Якщо ви ще не визначилися з питанням парогенератор або отпариватель?
  Що вибрати і як заощадити гроші?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только