Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Зустрічати з хлібом і сіллю. Як зустрічають молодят батьки після загсу?

  1. Категорія: Розчерк пера 06 Марш Мендельсона поставив крапку в холостий життя. попереду - весільне...
  2. Благословення після РАГСу
  3. корективи
  4. Хто тримає коровай
  5. зустріч молодят
  6. напутні слова
  7. Що ж робити далі з короваєм
  8. Мова на короваї на весіллі.
  9. Пропонуємо вам кілька варіантів промов на коровай на весіллі.
  10. секрети традиції
  11. Як проходить зустріч?
  12. Коровай на весіллі
  13. Ікона Божої Матері
  14. Келихи з шампанським
  15. Слова напуття від батьків
  16. Насолити в останній раз
  17. Б'ємо посуд на щасливе життя
  18. Мова подяки батькам
  19. Що робити з короваєм?
  20. Що сказати?

  Категорія: Розчерк пера 06

  Марш Мендельсона поставив крапку в холостий життя. попереду - весільне торжество і нове життя. Якою вона буде залежить від чоловіка і дружини. А поки! .. Як зустрічають молодят батьки після РАГСу? Що сказати в такий хвилюючий для всіх день?

  Що робити?


  Що робити

  Якщо хочеться головним учасникам весільної церемонії зустріч молодят провести відповідно до християнських традицій, можна звернутися до місцевого прихід до священика, де будуть дані поради і отримані вичерпні відповіді на всі питання.

  Якщо ж такої можливості немає, то необхідно наступне:

  • Батьки і запрошені до місця проведення банкету повинні прибути раніше, щоб встигнути підготуватися до зустрічі молодих;
  • Приготувати ті ікони, якими були благословенні син і дочка на шлюб. Не забудьте про рушники для ікон. Який іконою зустрічати молодят? Тими ж іконами, якими благословляли дітей перед весіллям. Сина - іконою Ісуса Христа, дочка - іконою Божої Матері;
  • Спекти або купити коровай, а може просто хліб-сіль для зустрічі молодят. Тут також необхідний рушник, на який буде поставлений коровай;
  • Рушник, який стелиться під ноги молодим;
  • Приготувати пелюстки троянд, шишки хмелю, пшеницю, рис, пшоно, цукерки, монетки.

  При цьому наречений і наречена повинні бути хрещеними.

  Благословення після РАГСу

  Зустріч нареченого і нареченої перед входом в приміщення, де буде проходити банкет, проводиться батьками нареченого з іконами і хлібом-сіллю, так як в їх будинок входить новий член родини. Батьки нареченої зустрічають з келихами, наповненими шампанським. Гості також беруть участь у зустрічі. Вони шикуються в дві шеренги, утворюючи коридор. Чи не буде вважатися порушенням, якщо молода сім'я отримає благословення на щасливий шлюб після виходу з РАГСу.

  Приїхавши молоді йдуть до батьків по імпровізованому коридору, а гості обсипають їх пелюстками троянд, шишками хмелю, пшеницею, рисом, вівсом, цукерками. Все це має смислове значення - побажання щасливого і безбідного життя, здоров'я і краси, багато дітей.


  Все це має смислове значення - побажання щасливого і безбідного життя, здоров'я і краси, багато дітей

  Перед зустрічаючими батьками на підлозі постелений рушник. Молодята підходять до батьків і встають на рушник, який символізує довге і красиву сімейне життя. Мати нареченого, а тепер вже свекруха, з іконами благословляє дітей на сімейне життя. Бажано продумати слова благословення заздалегідь, але вони повинні бути щирими, від щирого серця. На щасливе сімейне життя можна благословити іконою Казанської Божої Матері. Ікони передаються молодій сім'ї, де вони і зберігаються.

  З короваєм слова напуття молодятам говорить свекор.


  Молоді можуть відкусити або відламати кожен по шматочку від короваю, посолити і пригостити один одного. Існує безліч значень цього ритуалу. Вважається, хто перший і більше хліба одломить від короваю, той і головувати в родині буде. А частування посоленим хлібом прийнято вважати, що так молоді останній раз «солять» один одному.

  Потім головних винуватців торжества батьки нареченої також благословляють на нове життя і пригощають шампанським. Шампанського надпити трошки, решта вилити за спину. Після цього келихи потрібно розбити, кинувши їх через плече. На щастя!

  Батьки проводжають молоду сім'ю до весільного столу і три рази обводять навколо нього для вічного зв'язку дружини і чоловіка. Щоб жилося без сварок, молоді розбивають тарілку і переступають через осколки - жити будуть без сварок.

  корективи

  Життя вносить свої корективи і не завжди може бути виконано задумане. Трапляється так, що на весіллі присутній тільки один з батьків. Нічого страшного в тому, якщо благословить один батько. При відсутності обох батьків благословення може дати старший з родичів або хресні батьки.

  Нерідкі випадки, коли наречений і наречена нехрещені, тоді їхня зустріч після РАГСу відбуватиметься з весільним короваєм і шампанським, без ікон.


  Нерідкі випадки, коли наречений і наречена нехрещені, тоді їхня зустріч після РАГСу відбуватиметься з весільним короваєм і шампанським, без ікон

  На багатьох весіллях з іконами дітей зустрічають мами нареченого і нареченої, а хлібом-сіллю і шампанським - батьки. Чи правильно це? Якщо не змогли отримати відповідь на це питання у священика, а вирішили дати благословення таким чином - робіть як вирішили. Головне, що все робиться від щирого серця, щиро.

  З'являються нові традиції, а старі забуваються. В ті часи, коли весільні бенкети влаштовувалися в будинку батьків нареченого, молодий чоловік вносив дружину в будинок на руках. На порозі лежав замок, який потім закривався на ключ. Потім ключ викидали. Зараз замки закриваються на мостах, на деревах.

  Що в цьому поганого? Дії батьків спрямовані на те, щоб життя у дітей склалася щасливо. Хто ж цього не хоче?

  Правильне виконання всіх традицій і обрядів не гарантує довге і щасливе життя молодої сім'ї. Головним гарантом сімейного щастя і благополуччя є чоловік і дружина.

  У весільному заході до сьогоднішнього дня збереглися традиції, які свято шанують молодята. Весілля - це народження сім'ї. І хочеться, щоб союз двох сердець бився в унісон довгі-довгі роки. Тому звичаї, які обіцяють майбутній сім'ї тільки хороше, не забувають і обов'язково дотримуються. Такою є і традиція - зустріч молодих з весільним короваєм. Отже, як зустрічати молодих з короваєм, що говорити, що робити з короваєм потім і багато іншого - далі.

  Хто тримає коровай

  Коровай на красиво вишитому рушнику зазвичай тримає мати нареченого. Так повелося з давніх-давен, адже наречена йшла жити в будинок чоловіка. Сьогодні багато молодята починають жити окремо від батьків, так що тримати коровай мають повне право відразу дві мами, тим самим втілюючи єднання двох сімей. Пам'ятайте про те, що весільний коровай важливий у справі, як зустрічати молодих. Що говорити в цей момент рекомендується хоча б приблизно подумати заздалегідь, щоб в потрібну мить не стушуватися і не забути все слова.

  Традиції як зустрічати молодих з короваєм (що говорити) не залишають осторонь і батьків сімейств. Вони беруть активну участь у зустрічі молодих. Обов'язок батька нареченого тримати ікону Божої Матері (якщо сім'ї релігійні) або два іменних келиха, наповнених червоним напоєм на підносі, а батька нареченої - тарілочку з розрізаним на половинки яблуком, але з'єднаного в цілий плід.

  Важливо! У келихи краще налити НЕ алкогольний напій, а брусничний морс. Він має гарний червоний колір і знижує тиск, який в цей день від хвилювань трохи може підвищитися. Варіанти,?

  зустріч молодят

  Після прогулянки молодят батьки зустрічають їх в місці проведення банкету, куди під'їжджають і інші гості, яким роздають крупу, цукерки, дрібні монети. Вони шикуються в два ряди, утворюючи коридор, по якому простують новоспечені чоловік і дружина. В кінці коридору молодят чекають батьки з весільним короваєм.

  Цікаво! Хочете, щоб молода сім'я жила в любові? Тоді обов'язково прикрасьте коровай фігурками голубків, калиною або трояндами - вони символізують любов. Бажаєте молодятам достатку, багатства? Додайте до візерунку колосся пшениці. Фігурки лебедів - це побажання вірності і відданості, а коси символізують переплетення доль двох сердець.

  напутні слова

  Перші слова вимовляє мати нареченого, мама нареченої приєднується до привітання другий. Визначитися, як зустрічати молодих з короваєм, що говорити батькам не складно. Слова повинні бути щирі і йти від серця.

  Це один з найбільш хвилюючих моментів, тому завчена мова будуть недоречна. Вона не повинна займати багато часу, проявити красномовство можна при озвучуванні тостів. А також матері спільно можуть заздалегідь підготувати напутні слова своїм чадам:

  • «Любі наші діти! Хочемо вам побажати щасливого і довгого сімейного життя . Рада вам та любов! »
  • «Дорогі діти! Вітаємо вас з початком нового життєвого шляху, по якому ви ступаєте разом рука об руку. На порозі цього щасливої ​​дороги дозвольте вам піднести коровай - символ благополуччя і достатку. Відламайте, будь ласка, діти по шматочку і почастуєте один одного. Нехай у ваших серцях збережеться тепло, яке зберіг для вас коровай. Рада вам та любов! »
  • Вирішити, як зустрічати молодих з короваєм і що говорити батькам нареченої можна спільно з батьками нареченого. Слова можуть бути сказані разом.


  Слова можуть бути сказані разом

  Ритуал частування символізує, що подружжя буду піклуватися протягом всього життя один про одного. А також шматочки хліба обов'язково занурюють в сільничку. Сільничку поміщають зверху на коровай або тримають окремо на тарілочці. Вважається, що чоловік і жінка таким чином «з'їдають» всі сльози, які очікували їх в подальшому сімейному житті, або вони насолили один одному в останній раз. Коровай вважається святинею. Тому влаштовувати з ним будь-які конкурси (наприклад, хто більше відкусить від нього) - блюзнірство.

  Далі коровай передається подружкам нареченої, які ставлять його на найпочесніше місце весільного столу - навпаки молодят. Так як зустрічати молодих з короваєм і що говорити (відео знайдете в статті) - це цілий ритуал, то і беруть участь в ньому всі запрошені.

  Потім батько нареченого підносить келихи з напоєм. Молодята дякують батьків і обов'язково висушують келихи до дна. Таким чином, чаша терпіння ніколи не переповниться. Розбивати чи ні келихи, кожен вирішує сам. У будь-якій ситуації актуальна.

  Це цікаво! Є дві протилежні точки зору: розбитий посуд - це на щастя і розбитий посуд власною рукою - до руйнування сім'ї, укладу життя.

  Що ж робити далі з короваєм

  Деякі віддають коровай до церкви, як пожертвування. Вважається, що це обіцяє молодій сім'ї лад і мир в домі. А зазвичай коровай роздають гостям, при цьому наречена пригощає своїх запрошених гостей і родичів, наречений - своїх. Таким чином показуючи гостинність молодої сім'ї.


  Цікаво! Наші предки роздавали шматочки так: центральна частина діставалася молодятам, інші шматки - батькам і родичам. А «підошва» з запеченими монетами призначалася музикантам.

  Отже, традиції і звичаї як зустрічати молодих з короваєм і що говорити існують споконвіку. Це цілі ритуали, які обіцяють довге спільне життя молодятам, любов і взаєморозуміння.

  Зустріч нареченого і нареченої після реєстрації з короваєм і сіллю - древній весільний обряд , Який прийшов до нас від наших предків і зберігся практично в первісному вигляді.

  Слов'янська весілля ніколи не обходилась без зустрічі короваєм молодих, які приїхали з церкви після вінчання. Новоспечених молодят на порозі будинку батьків нареченого зустрічали батько і мати молодого чоловіка. Батько нареченого тримав ікону, якій благословляли молодих на щасливе спільне життя, а мати - коровай хліба і сільничку. Молоді кланялися батькам, брали їх благословення і по черзі по три рази цілували батька і матір. Так як молодята найчастіше йшли жити до батьків чоловіка, зустріч з хлібом і сіллю проводили господарі будинку. Зараз молоді не завжди йдуть жити до батьків чоловіка. У зв'язку з цим, на деяких весіллях коровай тримає на тільки мати нареченого, а й мати нареченої.

  Рум'яний коровай тримають трохи голими руками, а обов'язково на красиво вишитому новому рушнику. В середині короваю робиться поглиблення, і ставиться сільничка з сіллю. За традицією, молоді повинні відламати або відкусити по шматку від короваю. Хто одломить або відкусить шматок більшого розміру, той і буде головувати в родині. Відламані шматочки опускають в сіль. Наречений дає своєю рукою спробувати свій відламаний шматок в солі нареченій, а наречена нареченому. Це символізує спільне подолання бід та смутку, що виникають в молодій сім'ї. Після обміну солоними шматочками, пара робить ковток шампанського або вина з келиха, який потім можна розбити на щастя.


  Мова на короваї на весіллі.

  Мама, що тримає коровай, вимовляє для молодих напутні мова. Занадто довге напуття вимовляти не варто, так як гості і молодята вже давно на ногах і всім не терпиться сісти за банкетні столи . Можна підготувати заздалегідь слова у віршованій формі, а можна сказати від себе. Якщо ви продумаєте або вивчите слова до весілля, ви будете почувати себе впевненіше і обряд пройде НЕ зім'ято.


  Сенс мови на короваї на весіллі полягає в побажанні щасливого сімейного життя, міцних відносин і безхмарного життєвого шляху, який тепер належить пройти молодим рука об руку.

  Пропонуємо вам кілька варіантів промов на коровай на весіллі.

  «Дорогі наші, щастя вам і міцного кохання на довгі роки! Нехай пройдуть роки, але ваші серця збережуть трепетне ставлення один до одного. Нехай двері вашого будинку завжди будуть відкриті для гостей і рідних, ваш стіл нехай ломиться від страв, а будинок буде наповнений щасливим сміхом ваших дітей! Злагода та любов!"
  «Хлібом, сіллю вас зустрічаємо і батьківською любов'ю, щоб на довгі роки були разом ви завжди!»


  Якщо коровай тримають обидві мами, можна вимовити таку віршовану мова:

  Мати нареченої:
  - Непростим хлібом хочемо пригостити і напутніми словами вас благословити.
  Мати нареченого:
  - Вручаємо святиню нашим доньці і сину, щоб ви відламали собі по шматочку. ти
  відкуси, синочок.
  Мати нареченої:
  - Ти теж спробуй, дочка. Нехай коровай цей буде запорукою здоров'я! запорукою
  щасливих і радісних років!
  Мати нареченого:
  - Улюбленою невісткою, (ім'я нареченої), ти будеш тепер. Тебе ж, (ім'я нареченого), чекає багато перемог!
  Мати нареченої:
  - Цінуйте один одного, і нас почитайте. Зростайте діточок, не знаючи турбот.
  Мати нареченого:
  - А цей шматочок святий короваю нехай вас благословить і на щастя веде! »


  »

  Після закінчення напутньої мови і проведення всіх дій з короваєм, молодих благословляють іконою. Після благословення молоді та слідом за ними всі гості відправляються в зал, де буде проходити весільний банкет . Коровай необхідно розламати на шматочки і роздати всім присутнім гостям.

  Роздрукувати сторінку

  Залиште свій коментар

  коли продумується весільна програма необхідно продумати безліч моментів. Дуже важливо заздалегідь підготувати слова зустрічі молодих з короваєм на весіллі. Адже коли, зберуться гості, чи не знайдеться зайвої хвилинки, щоб все обдумати. Крім цього, суєта здатна внести свої корективи, адже важко зосередитися і сказати дійсно важливі і красиві слова . Є багато варіантів того, які вітальні промови можна підготувати і все залежить тільки від власних уподобань.


  секрети традиції

  Усе весільні традиції мають свою історію, і прийшли в наш час з далекого минулого. Звичайно, деякі з традицій були загублені, а деякі перетворилися на сучасний лад . Ось і традиція з короваєм є обов'язковим ритуалом і без його участі не можна починати торжество. За традицією випікається він з пшеничного борошна, важливий і день тижня, прийнято готувати в четвер або п'ятницю. Також особлива увага приділяється прикрасі вироби, частіше за все, не верхівці присутні колоски і шишки, що символізує родючість і багатство. А ось якщо на ньому присутні голуби, вони будуть, каже про відданість і любов.


  Як проходить зустріч?

  коли весільний кортеж прибув після вінчання і розпису, на порозі залу, де буде проходити торжество молодих, зустрічають батьки.


  Коровай на весіллі

  Матері нареченого відводитися відповідальне завдання, піднести коровай молодим на рушнику. При цьому разом з короваєм повинна бути і сіль, у цій традиції є два сенсу. Перший - такий виріб символізує гармонію і багатство в подальшому сімейному житті. Про другий буде сказано трохи далі.


  Ікона Божої Матері

  Батько нареченого повинен тримати в руках ікону Божої Матері. Але іноді цю ікону може змінити ікона Миколи Угодник. Це буде говорити про духовність майбутньої сім'ї.


  Келихи з шампанським

  Завдання мами і тата нареченої вручення келихів із шампанським і меду, що говорить про медовий місяць і солодкого життя.


  Слова напуття від батьків

  Отже, коли молоді приїхали, вони повинні почути від батьків слова напуття в майбутнє життя. Що говорити, краще за все знають самі батьки. Але тут краще вибрати невеликі поздоровлення. По-перше, під час урочистості у кожного з батьків буде можливість сказати все важливі слова, а по-друге, гості чекають своєї черги привітати молодих.

  Насолити в останній раз

  Після цього молоді відламують по шматочку короваю, умочують в сіль і дають один одному з'їсти. Говорячи тим самим, що готові піклуватися про один одного, а сіль символізує те, що це останній раз, коли вони насолили. Також є традиції не відламувати коровай, а відкушувати і у кого шматок більше, той і буде головою сім'ї.

  Б'ємо посуд на щасливе життя

  Потім молоді повинні до дна випити шампанське, а ось самі келихи розбити, по осколках прийнято визначати стать майбутньої дитини, великі шматочки скла будуть говорити про хлопчика, а дрібні про дівчинку.


  Мова подяки батькам

  На закінчення молодята повинні виголосити промову подяки батькам, при цьому низько вклоняються. Це повинні бути теплі і ніжні слова, слід продумати заздалегідь, за що хочеться подякувати батькам, любов, турботу, підтримку, переживання. У цей день вони також відчувають дуже багато емоцій і заслуговують найщиріших і трепетних слів. Також за традицією вони повинні тричі поцілувати батьків.


  Що робити з короваєм?

  Не можна коровай ховати або прибирати, його слід поставити на стіл молодят, де він повинен знаходитися до закінчення торжества. А ось в кінці вечора його потрібно розділити, верхівка залишається молодим, а все інше ділитися між батьками і гостями. За традицією, кожен, хто отримує шматок короваю, повинен натомість обдарувати молодих. Тому заздалегідь готують блюдо або піднос, на який гості складають свої дари.


  Що сказати?

  • Незалежно від того яке поздоровлення вибрано, обов'язковою умовою є виключення двозначного змісту.


  Незалежно від того яке поздоровлення вибрано, обов'язковою умовою є виключення двозначного змісту

  • Слова повинні ставитися до обох молодятам, так як вони стали однією сім'єю. Слова свекрухи повинні стосуватися не тільки сина, а й невістки, а теща повинна звертатися до доньки і зятя.


  Слова свекрухи повинні стосуватися не тільки сина, а й невістки, а теща повинна звертатися до доньки і зятя

  • Краще якщо мова буде стосуватися не саме власних дітей, а їх обох як єдиного цілого. Доречні слова: нова сім'я , Наші діти, дорогі, улюблені і ін.


  Доречні слова:  нова сім'я  , Наші діти, дорогі, улюблені і ін

  • Тут виключається використання фраз жалю, докорів, жартів, невдоволення або рад. Це свято любові і єднання, вони щасливі і нічого не повинно затьмарити цей день.


  Це свято любові і єднання, вони щасливі і нічого не повинно затьмарити цей день

  • Краще якщо батьки будуть дотримуватися певного плану. Заздалегідь продуманий сценарій не допустить незручних моментів.
  • Незважаючи на те, що привітання має бути коротким, не варто скупитися на слова. Нареченій буде приємно чути ніжні, добрі слова схвалення і підтримки.


  Нареченій буде приємно чути ніжні,  добрі слова  схвалення і підтримки

  Для молодих день весілля дуже відповідальний, вони переживають дуже багато емоцій. Завдання батьків, допомогти, підтримати і бути поруч. Правильно підібрані слова викликають приємні і ніжні почуття вони залишаються в пам'яті на довгі роки.

  Зустріч молодят батьками - це особливий ритуал, який символізує зв'язок поколінь і традиції спадкоємності сімейних цінностей. У минулі часи молода сім'я найчастіше селилася в будинку батьків чоловіка. Після вінчання молодята вирушали до будинку свекра і свекрухи, де їх згідно стародавньому російському звичаєм зустрічали хлібом-сіллю.

  Зараз ця традиція поступово зживає себе, так як в даний час наречені зазвичай живуть окремо від батьків в своєму власному будинку. З цієї причини батьки зустрічають наречену з нареченим не вдома у чоловіка, а в дверях банкетного залу з короваєм і сіллю.

  Коровай готують заздалегідь, зазвичай за день до весілля. Його повинна прикрашати дерев'яна або срібна відкрита сільничка з сіллю. Також потрібно подбати про рушник - спеціальному рушник з орнаментом, на яке кладеться коровай.

  Коли молодих зустрічають вдома, мати молодого чоловіка, а тепер і друга мама його дружини, тримає коровай, а батько - ікону. Це символізує те, що свекруха благословляє молодят на життя в достатку і гармонії, а свекор нагадує їм про духовність і вічні цінності християнської любові. Молоде подружжя повинні в першу чергу перехреститися і вклонитися іконі, а потім відкусити або відламати шматочок від короваю і, вмочивши його в сіль, з'їсти. Після цього слід подякувати батькам і поцілувати кожного триразово в щоки.

  ♥ Родичі з боку чоловіка: батько чоловіка-свекор, мати чоловіка - свекруха, брат чоловіка - дівер, сестра чоловіка-зовиця, дружина брата чоловіка - невістка, невістка. ♥

  Потім батьки запрошують молодих та їх гостей в будинок до накритих столів або ж в зал, де буде проходити весілля свято.

  Якщо молоді їдуть не до батьків чоловіка, а в банкетний зал , То тут теж є свої особливості.

  Молодих такоже нужно красиво зустріті біля входу в ресторан або кафе Молодих такоже нужно красиво зустріті біля входу в ресторан або кафе. Тут могут стати в нагоді Такі поради относительно Дотримання недавно сформованому традіцій зустрічі молодят. Бажано, щоб Гості вішікуваліся в живий коридор. Прікрасять Зустріч и зворушать молодих підняті шкірних гостем троянди. В кінці «коридору» коштує мама нареченої, яка трімає Прозору тарілочку з медом и ложечку. В руках у мами нареченого повинен знаходітіся коровай. Папа молодої дружини зустрічає молодих келихами з шампанським. Папа нареченого тримає миску з монетами і цукерками і невеликий рушничок.

  ♥ Родичі з боку дружини: батько дружини - тесть, мати дружини - теща, брат дружини - шурин, сестра дружини - своячка, чоловік сестри дружини - свояк. ♥

  Свідки стоять на деякому віддаленні. В руках у свідка повинен бути великий рушник. Свідок стоїть навпроти свідка. Він допоможе їй розстелити рушник.

  Молоді, коли пройдуть «струмочок» і підійдуть до батьків, повинні три рази вклонитися їм в пояс. У цих поклонах виражається вся вдячність матерям і батькам за благословення на шлюб, за їх батьківську любов, працю. Це прояв поваги до батьків.

  Після цього молоді (можливо, що цю церемонію вестиме тамада, тоді він підкаже, що робити) підходять до мами нареченого, яка пригощає їх хлібом-сіллю.

  Подружжя повинні підійти, відламати по шматочку, вмочити їх у сіль і протягнути для частування один одному Подружжя повинні підійти, відламати по шматочку, вмочити їх у сіль і протягнути для частування один одному. Цей жест виражає турботу молодих один про одного, яку з цього часу вони повинні будуть постійно виявляти протягом усього життя.

  Адже лише про ті пари кажуть «пуд солі з'їли», які прожили разом довге і щасливе життя, терпляче ставлячись до недоліків партнера і намагаючись присвятити всього себе чоловікові / дружині.

  Після цього молоді проходять до мами нареченої, яка тримає в руках мед. Пригощаючи їм, теща бажає, щоб вся довга подружнє життя дітей була такою ж солодкою, а медовий місяць ніколи не закінчувався.

  Далі батько нареченої простягає молодим налите шампанське. Випити його необхідно до дна, оскільки це буде символом того, що чаша взаємного терпіння не переповниться ніколи, скільки б труднощів не випало в спільному житті. Після того як шампанське випито, можна розбити келихи «на щастя».

  ♥ Етимологія слова «свекруха» має коріння в вираженні «своя кров», а слово «невістка» походить від виразу «казна хто». ♥
  Батько нареченого повинен зав'язати руки молодих рушником. Саме так, рука до руки, і повинні пройти всю спільне життя молодята.

  Після цього молоді рука об руку підходять до свідка зі свідком, які тримають рушник. Вони розстеляють його, і молоді повинні на нього встати. Рушник в цьому випадку символізує життєвий шлях, по якому повинні пройти молоді.

  ♥ Молода дружина: батькові, матері, брата, сестри, дружини брата чоловіка - невістка, або невістка. ♥
  ♥ Молода дружина: батькові, матері, брата, сестри, дружини брата чоловіка - невістка, або невістка Існує навіть така приказка: «На рушник стати - назавжди разом бути: в радості і в горі, в бідності і в багатстві».

  Коли молодята стануть на рушник, батьки повинні посипати їх заздалегідь приготованими цукерками, щоб їхнє життя було солодким, монетами, щоб в будинку був достаток і пшоном, щоб в сім'ї було багато дітей.

  Потім молоді першими проходять в банкетний зал або до столів, якщо дія саме в залі. Слідом за ними слідували гості.

  До молодятам підходять їх мами і розв'язують рушник. Його необхідно зберегти як першу спільну сімейну реліквію і передати дітям під час їхнього весілля, які також повинні будуть на нього встати, щоб прожити в любові і злагоді все спільне життя.

  Батьки можуть провести зустріч молодих і в національних костюмах. Залежно від того, до якої національності належить молодята, костюми можуть варіюватися. Особливо красиво може пройти зустріч, якщо молодята відносяться до різних національностей. Це можна уявити як поєднання, союз двох народів, їх дружне сусідство і настало спорідненість.

  ♥ Молодий чоловік: батька і матері дружини-зять, брату і сестрі дружини - свояк, або зять, чоловікові сестри дружини - свояк. ♥

  Існує безліч інших, не менш красивих традицій зустрічі молодят. Так, наприклад, відповідно до татарської традицією зустріч відбувається після того, як молоді здійснять прогулянку по місту. Весь весільний кортеж прямує в будинок чоловіка. Слід зазначити, що у татар раніше було прийнято справляти весілля в спеціально споруджених для цього шатрах. Такий намет ставився у дворі у чоловіка і розрахований був на дуже велику кількість гостей. Сьогодні ця традиція поступово відходить у минуле, поступаючись місцем ресторанам і кафе, оскільки це значно зручніше. Але тим не менше після прогулянки молоді все одно приїжджають в будинок чоловіка, де їх зустрічають родичі тільки з боку нареченого. Всі вони стоять біля воріт (або біля під'їзду) і очікують молодих, які сповіщають про своє прибуття сигналами машин весільного кортежу.

  ♥ Родичі: одружені на двох сестрах - свояки, одружені на двоюрідних сестер - двоюрідні свояки, дружини двох братів - невістки. ♥

  Приїхавши, молодята обов'язково повинні поцілувати всіх родичів, особливо бабусь і дідусів, віддаючи їм тим самим данину поваги. Потім вони проходять в будинок, де у самого порога їх, зустрічають батьки нареченого. На підлозі лежить подушка, покрита хусткою, на яку наречений і наречена повинні встати разом в знак взаєморозуміння і згоди. В руках у мами знаходиться каганець з медом, а у батька - з молоком. Спершу мама дає молодим покуштувати меду, щоб їхнє життя було солодким і безтурботним, а потім батько пригощає їх молоком, щоб вони були здорові і багаті. Після цього всі чекають приїзду батьків і друзів з боку нареченої (якщо весілля проходить в наметі біля будинку) або ж відправляються в ресторан.

  ♥ Визначитися з вибором ресторану в Набережних Челнах Вам допоможе сторінка

  Що сказати?
  Як зустрічають молодят батьки після РАГСу?
  Що сказати в такий хвилюючий для всіх день?
  Що робити?
  Який іконою зустрічати молодят?
  Чи правильно це?
  Що в цьому поганого?
  Хто ж цього не хоче?
  Варіанти,?
  Хочете, щоб молода сім'я жила в любові?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только