Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Повний Грошовий гороскоп на 2018 рік

  1. Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець)
  2. Овен (з 21 березня по 20 квітня)
  3. Як Овна отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  4. Лев (з 24 липня по 23 серпня)
  5. Як Льву отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  6. Стрілець (з 23 листопада по 21 грудня)
  7. Як Стрільця отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  8. Знаки землі (Телець, Діва, Козеріг)
  9. Телець (з 21 квітня по 21 травня)
  10. Як Тельцю отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  11. Діва (з 24 серпня по 23 вересня)
  12. Як Діві отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  13. Козеріг (з 22 грудня по 20 січня)
  14. Як Козерогу отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  15. Знаки повітря (Близнюки, Терези, Водолій)
  16. Близнюки (з 22 травня по 21 червня)
  17. Як Близнюкам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  18. Ваги (з 24 вересня по 23 жовтня)
  19. Як Терезам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  20. Водолій (з 21 січня по 19 лютого)
  21. Як Водолія отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  22. Знаки води (Рак, Скорпіон, Риби)
  23. Рак (з 22 червня по 23 липня)
  24. Як Раку отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  25. Скорпіон (з 24 жовтня по 22 листопада)
  26. Як Скорпіонам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  27. Риби (з 20 лютого по 20 березня)
  28. Як Рибам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  2018 рік - рік жовтого земляного собаки 2018 рік - рік жовтого земляного собаки. А жовтий він неспроста! Це сонячний рік, і в новому році, як ніколи, всім знакам зодіаку буде летіти в руки грошова птах щастя.

  Астрономічно в 2018 році планети будуть перебувати в незвичайному положенні. Дружнє переплетення енергій створить сприятливий грунт для фінансового успіху відразу всіх знаків. Головне, вчасно зрозуміти, в який саме момент треба брати птаха щастя за хвіст! У більш детальному описі кожного знака, ви зможете знайти рекомендації, на які сигнали звернути увагу. ! До речі, в цьому році вигідно продавати нерухомість, авто, і взагалі будь-який товар, так як грошовий 2018 рік сприяти цьому.

  Зміст статті:

  Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець)

  Знаки вогню представляють собою групу найсильнішою вірші. Емоційність, пристрасть, лідерство - ось що є основами і принципами їх життя. Вони вміють сміливо дивитися в майбутнє і не зупинятися на досягнутому. Помилки не лякають їх. Адже помилки для них - це досвід. А не помиляється той, хто нічого не робить!

  Овен (з 21 березня по 20 квітня)

  Овен

  Овни - сильні люди. Сильні духом і тілом. Така у них енергетика. Вони впевнені в завтрашньому дні, але саме ця впевненість може збити їх з пантелику. Тому зодіаку на 20018 рік Овна потрібно більше уваги приділити свого внутрішнього світу. Там можуть знайтися сумніву, складні почуття до оточуючих людей. Можливо, якийсь один зовсім і не друг, а може на роботі доводиться під когось занадто сильно підлаштовуватися, і це зовсім не та людина, щодо якої слід це робити.

  Овен - це перший знак який знаходиться в зодіакальному колі. Звичайно ж, це відбивається і на його характеристиках. Овен це цілеспрямований знак! Такий цілеспрямованості немає жодного знака зодіаку. Яке б завдання не поставив перед собою Овен, він добивається всього. Він пройде на пролом. Овна важливо, щоб в світі була справедливість і рівноправ'я між людьми.

  Овен ніколи не опускає рук. Коли в житті щось не ладиться, навіть в самих безвихідних ситуаціях, Овен обов'язково знайде вихід. Але у барана є ще й слабкі сторони характеру. Йому важливо щоб оточуючі визнавали його першість. Він до цього не байдужий.

  Якщо говорити про жінок, то жінки Овни відрізняються незвичайним характером. Жінка-Овен - це одночасно сильна жінка, але, в той же час, і дуже м'яка. Якщо жінка-Овен зважилася на якусь дію, вирішила щось зробити, то вона обов'язково доведе це до самого кінця. І краще їй в цьому не заважати. Тому що будь-яка перешкода на своєму шляху вона переступить.

  Жінка-Овен прагне побудувати кар'єру. Це одна з головних цілей її життя. Якщо у неї щось не виходить, то вона буде змінювати напрямок шукати, шукати, і все одно знайде своє покликання. Тому гороскоп на 2018 рік для Овнів буде незвичайним. У рік жовтого собаки у Овнів справжній грошовий рай.

  У 2018 році у Овна буде просто нереальна кількість нових ідей в голові, які він захоче реалізувати. Звичайно ж багато ідей можуть здатися дивними, якісь ідеї працювати не будуть, але в 2018 році барани будуть шукати, шукати, і все одно знайдуть своє покликання, призначення, свій шлях. І саме в 2018 році, грошовому році, у Овнів буде щаслива доля. Також Овни в 2018 році будуть зустрічати дуже багато людей на своєму шляху, яким вони захочуть відкрити свої думки, довіритися, і саме в 2018 році такі люди їм буду зустрічатися.

  У 2018 році Овни будуть розпещені романтичними пригодами. Кар'єра, робота, проблеми, підуть на 2, 3, і навіть 4 план. Але в 2018 році Овнам не можна розганятися в цьому, щоб не переборщити з емоційністю і не перегоріти. Тому що романтичні пригоди можуть завести і в глухий кут.

  Проте, в 2018 році Овна, щоб реально віджати з 2018 максимум, потрібно приділити увагу колективу на роботі. Слід розібратися, хто реально тут щось вирішує, а хто заважає розвитку. Коли все буде поставлено на свої місця, то фінансове питання піде в гору.

  Також, грошовий успіх захований в економії. Овна потрібно знайти одну марну трату, до якої він звик. Він уже навіть не помічає, що витрачає на це, але на це йде чимала частина доходу. Потрібно позбутися від цієї звички і тоді це стане ще одним кроком до успіху.

  Найбільш сприятливими місяцями для Овна в 2018 році будуть березень і вересень. Саме в ці місяці потрібно дивитися по сторонах, слухати, що говорять навколишні і міняти стратегію поведінки.

  Як Овна отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  У Овна є слабкі сторони, якими з ним і буде гратися доля в 2018 році. Тому, щоб взяти цього року все, що тільки можна, Овна рекомендується:

  1. Чи не зловживати лінню. Лінь для Овна - це поганий друг. Він перетворює його в неконтрольованого індивіда, які відразу може бути дуже спокійним, а потім його відразу ж починає щось дратувати, він зривається і псує сам собі майбутнє.
  2. Звернути увагу на атмосферу в сім'ї. Можливо, запальний характер, невміння поступатися, робить обстановку будинку не найкращою. А доля цього не любить. У 2018 році Овна потрібно вести себе скромно, не псувати собі карму.
  3. Чи не спізнюватися. Запізнення - ще одна слабка сторона Овна. Вона, звичайно, властива не всім представникам цього знаку, але в 2018 році у долі буде пильна увага до поведінки. Одне з запізнень може згорнути всі грошові ріки і пустити потоки взагалі в іншу сторону. Тому тут потрібно бути дуже уважним. Тримати себе в дисципліні.
  4. Не рекомендується Овна в 2018 році слухати незнайомих людей. Овни досить часто і швидко знаходять нових друзів, відразу переймаючись довірою. Цього року їм потрібно поберегтися від таких дружніх взаємин, так як нові знайомства можуть приховувати в собі обман.
  5. Для врівноваженості характеру Овна рекомендується завести домашню тварину, яке б заспокоювало. Це може бути акваріумна черепашка, хом'ячок, рибки. Те, що заспокоювало і не вимагало великого відходу.

  Лев (з 24 липня по 23 серпня)

  Лев

  Лев - знак з особливим характером. Відрізняється врівноваженістю і вмінням спілкуватися з іншими людьми. Може вислухати будь-яку людину, зрозуміти його, підтримати, але при цьому залишитися при своїй думці, що не висловивши співрозмовнику свій погляд на ситуацію. У 2018 році, як уже говорилося, буде грошова хвиля, яка накриє все знаки Зодіаку. Лев не виняток. У Новому році цей знак отримає гроші з боку близьких людей і знайомих. Це може бути подарунок, а можливо повернення боргу.

  Проте, Льву потрібно приготуватися до отримання великої суми грошей. Хоча, звичайно ж, грошова хвиля може прийти звідки завгодно. Але Льва вона не обійде. Однак даний знак слід врахувати, що йому потрібно вести себе в певній мірі коректно. Можливо, трохи поміняти свій психологічний погляд на багато речей. Мовчазність може когось дратувати.

  Справа в тому, що Лев - досить спокійний і, мабуть, для того, щоб отримати гроші, які вже десь на горизонті, йому доведеться озвучити свою думку. Можливо, нагадати комусь про те, що гроші пора повертати.

  Лев - це знак, який не буває без грошей. Тому за попередні роки у Льва могли частина позичати гроші. І швидше за все, накопичився пристойний борг. У 2018 року кожен, хто зайняв у Льва, буде намагатися повернути. Льву слід бути обачним. Багато хто може порахувати що, якщо Лев мовчить, значить, він ні про що не думає, значить він забув. І саме цим користуються багато людей.

  Лер не вважає за потрібне нагадувати щось оточуючим, припускаючи, що ті і так знають, що вони йому повинні. Однак це не так. Навколишні люди, якщо бачать, що людина не зацікавлений, як-би на вигляд, в отриманні боргу, думають, що про нього можна забути. Тому зодіаку на 2018 рік Левам, у всіх, хто повинен їм що-небудь, будуть водитися гроші. І Левам потрібно скористатися моментом, щоб свої гроші повернути назад.

  Ну, звичайно ж, борги - це не єдина сфера, звідки можуть прийти фінанси. Як вже говорилося, можливо, це буде подарунок або премія, а може бути це буде підвищення по кар'єрних сходах. І тут теж Льву не можна мовчати. Лев повинен проявити ініціативу. Найбільш сприятливі місяці для Львів - червень і грудень 2018.

  Як Льву отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Лев як людина з владним типом характеру повинен дотримуватися наступних рекомендацій завдяки яким в 2018 році він зможе Направити в свою сторону грошову хвилю.

  1. Найчастіше спілкуватися з людьми. Не намагатися йти від діалогів. Якщо хтось про щось дуже хоче поговорити, слід Підтримати розмову. Можливо, співрозмовник просто шукає зручний момент, як заговорити про гроші.
  2. Не рекомендується сидіти вдома. Чим більше Лев буде сидіти вдома, тим менше шансів, що на нього зможуть вийти інші люди, щоб зав'язати з ним розмову. Тому, Льву краще відвідувати заклади, корпоративи - місця, де підвертається можливість поспілкуватися з оточуючими людьми. Якщо на роботі будуть запрошувати на свято до когось в гості, не варто відмовлятися краще піти.
  3. Лев може взяти кредит. Це буде вдалий час, щоб почати життя з нового рядка. Відкрити новий життєвий поворот.
  4. Льву необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом. У 2018 році на нього будуть дуже уважно звертати увагу його оточують. Особливо протилежну стать. Неохайний зовнішній вигляд може спровокувати, що людина, яка вирішила віддати гроші, або зробити подарунок - цього не зробить. Тому левам рекомендується в 2018 році, не проходити повз магазинів парфумерії та одягу, прикупити собі що-небудь цікаве.
  5. Рекомендується частіше спілкуватися зі своїми близькими. Якщо до цього не було часу, були причини відмовлятися від зустрічей, то в 2018 році цього робити не варто. Спілкування з близькими людьми нормалізує грошову гармонію в просторі, і дозволить Левам отримати розташування долі.

  Стрілець (з 23 листопада по 21 грудня)

  Стрілець

  Стрілець дуже схожий по психологічному спектру на скорпіона. Володіє емоційністю, але більш стриманий. Встигає подумати, перш ніж сказати.

  У 2018 році Стрілець може сміливо планувати будь-які починання. Міняти роботу, затівати бізнес, вступати до ВНЗ і т.д. Скрізь буде супроводжувати удача і грошова підтримка.

  Звідки чекати грошей. Саме Стрільцеві пощастить в 2018 році з друзями. Він познайомитися з людьми, які зіграють важливу роль в його подальшому житті. Серед друзів з'являться ті, з ким в старості можна буде згадати, які хороші були часи, і як багато грошей вдалося заробити.

  Найбільш сприятливі місяці в 2018 році - це вересень і грудень. У цей період Стрілець може готуватися до зустрічі з найкращими друзями в його житті. Вони можуть стати помічниками в бізнесі, хорошими порадниками, та й просто готовими завжди прийти на допомогу. За гороскопом на 2018 рік Стрілець повинен дуже багато часу приділяти спілкуванню з новими людьми і новим знайомствам.

  Як Стрільця отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Будь-яка позитивна енергія може зустрічати на своєму шляху перешкоди. Саме їх Стрільцеві необхідно буде мінімізувати. Тому зірки рекомендують наступне:

  1. Уважно вивчати людей, які набиваються в друзі. Серед них можуть виявитися не варті справжньої дружби.
  2. Стрільцям краще використовувати в своєму одязі відтінки жовтого і золотистого кольору. Це необхідно Стрільця, як і деяким іншим знакам Зодіаку, щоб залучити в своє життя енергію грошей.
  3. Варто утриматися від вживання алкогольних напоїв.
  4. Слід вести рахунок грошей і уважно розраховувати витрати. У 2018 року долю буде сприятлива до тих, хто не буде ставитися до грошей зневажливо.
  5. У спілкуванні з протилежною статтю краще не фліртувати з тими, з ким не планується створення серйозних відносин.

  Знаки землі (Телець, Діва, Козеріг)

  Знаки землі віддають перевагу реальним можливостям. Чи не женуться за лелеками, вважаючи за краще синиць в руці. Їм до смаку сьогоднішній день, з його сьогоднішніми радощами. Коли хтось говорить про майбутнє, у них є невизначене почуття паніки і страху перед невідомістю. Тому вони намагаються швидше повернутися в сьогоднішній день, плануючи максимум на кілька днів, можливо місяців.

  Телець (з 21 квітня по 21 травня)

  Телець

  Телець відрізняється впертість характеру. Буває, але не завжди, він стоїть на своїй думці доти, поки сама ситуації не змусить його переконатися в тому. Що мали рацію інші, а не він. За гороскопом на 2018 рік Телець буде приємно здивований. Протягом всього року саме його думка буде істинно вірним. І прислухатися до інших не варто.

  Цього року енергія космосу буде на стільки сильна, що інтуїція Тельця буде працювати, як годинник. Все, на що у нього буде з'являтися свою думку - буде істиною.

  Найбільш сприятливими місяцями для Тельця будуть січень і жовтень 2018 року. У ці періоди йому потрібно звернути на обстановку навколо. Гроші будуть маячити на горизонті. Це може бути ймовірність гарної угоди, договору. Можливо, чекає премія за гарну роботу. Також, саме в ці місяці, буде ймовірність успішно розпочатої ідеї.

  Як Тельцю отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Тельцю потрібно дотримуватися деякі рекомендації, щоб рік був реально вдалим:

  1. Потрібно стежити за своєю мовою. Не слід жартувати в колі людей, з якими немає близьких стосунки. Інакше це може образити людей, від яких безпосередньо може залежати грошовий приплив.
  2. Також слід дбайливо ставитися до вже наявних грошей. Не слід потурати всім своїм слабкостям. У 2018 році багато нових спокус. Від багатьох треба триматися подалі, інакше «чорна діра», яка чекає Тельця в 2018 році, може, як пилосос, засмоктати всі гроші, які, як цунамі, насуваються на нього.
  3. Слід обережно поводитися пожежонебезпечними предметами. Енергія космосу буде дуже сильна і це, частково, буде погано впливати на самосвідомість Тельця. Переслідуватиме забудькуватість.
  4. Тельцю не рекомендується захоплюватися будь-якими іграми в карти, казино, укладати сумнівні угоди. Це слабка сторона знака в 2018 році. Може привести до втрати коштів.
  5. Слід контролювати сигнали, що притягають гроші. Може свербіти ліва долоня, що буде означати: «пора щось робити, десь наближаються гроші».

  Діва (з 24 серпня по 23 вересня)

  Діва

  Діва - це романтичний знак. Дуже мрійливий. Діва вірити в хороше майбутнє. Діва не дуже любить колупатися в теперішньому часі. Цей знак найбільше приваблює щось позитивне попереду. У 2018 році Діві слід приділити увагу до пропозицій з боку шоу-бізнесу.

  Можливо, надійде пропозиція взяти участь в якомусь конкурсі, влаштуватися на роботу, пов'язану з красою і здоров'ям, можливо, спортом. Однак, щоб отримати розташування долі, Діва повинна враховувати деякі недоліки свого характеру. Зайва мрійливість може відвести в сторону грошову реальність. І Діва не помітить, що реальна пропозиція пішло з-під носа. Тому що, на перший погляд, пропозиція, яке надійде Діві, може здатися не зовсім привабливим. Однак, це буде хорошим стартапом до отримання великої суми грошей. Діві потрібно трошки переключитися з мрійливості і зануритися в справи насущні. Найкращі місяці, коли діва повинна зосередитися на наближенні багатства, це травень і серпень 2018.

  Як Діві отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  У 2018 році дається багато рекомендацій всім знакам щодо того, як отримати гроші. Що рекомендують зірки діві

  1. Діва повинна приділити увагу квітам свого гардероба. У 2018 році, в рік жовтого собаки, слід надягати одяг жовтих і золотистих відтінків, але не переборщувати. Нехай це будуть вишукані деталі: стрічки, аксесуари. Це дасть сигнал в долі, що Діва готова до зустрічі з фінансовим благополуччям.
  2. Не рекомендується переїдати. За гороскопом на 2018 рік Дівам фінансове благополуччя може призвести до бажання більше і смачніше є. Однак, цього робити не варто. Чакри повинні бути чистими і духовно налаштованими на гармонійний лад з грошової аурою.
  3. Якщо у Діви немає тварини, рекомендується в 2018 році завести собаку. Це не повинна бути велика собака. Досить навіть маленької тварини, щоб нормалізувати атмосферу, з'єднання енергією грошей воєдино.
  4. Слід частіше писати листи. Якщо є друзі, знайомі, родичі, з якими вже давно не підтримувалося спілкування, то слід почати діалог зі старими знайомими і родичами, з якими, можливо, вже давно втрачений контакт. Саме цей рік буде сприяти налагодженню гармонійних відносин між близькими людьми.
  5. Зірки радять частіше дивитися по сторонах на вулиці. Мрійливість - це не найкраща якість цього знака. У 2018 році неуважність Діви може привести до неприємностей. Тому вона повинна завжди уважно стежити за тим, де знаходиться, і що відбувається навколо.

  Козеріг (з 22 грудня по 20 січня)

  Козеріг

  Козеріг є знаком, який зачіпає відразу два роки в своєму циклі. За рахунок цього на нього поширюється дія відразу двох періодів. Тому в 2018 році Козеріг буде мати щастя задовольнятися благами долі, отриманими ще і в 2019 році.

  А самє, в 2019 году - це период благополуччя в сімейних відносінах. І не дивно, адже в 2018 Козеріг, як і інші знаки Зодіаку, отримає свою грошову порцію. Звідки чекати надходження коштів?

  Перш за все, це буде пов'язано з роботою. Можливо, це буде підвищення по службі, дадуть нове звання, або посада. Надійде пропозиція поліпшити своє становище на роботі і відповідно, збільшення зарплати.

  Однак Козеріг відрізняється повільним прийняттям рішення, довго роздумує, перш ніж на щось зважитися. Це може відвести удачу у нього з під носа, і його місце займе хтось інший.

  Як Козерогу отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  За гороскопом на 2018 рік Козеріг слід дотримуватися наступних настанов, щоб створити благополучну енергетичну грошову ауру?

  1. Якщо необхідно взяти паузу для роздумів, краще відразу визначити терміни. Щоб той, від кого буде слідувати пропозицію, міг спокійно чекати відповіді, інакше, якщо терміни визначені не будуть, це може змінити його рішення.
  2. У 2018 році Козерогу рекомендується більше відпочивати. Не забувати про відпустку і не звалювати на себе роботу, яку можуть зробити інші.
  3. Вільний час краще присвятити близьким, щоб розташувати долю до грошової щедрості.
  4. Якщо на горизонті будуть нові знайомства, то слід до них поставитися з великою увагою. Є висока ймовірність, що ці люди відіграють важливу роль в подальшому житті.
  5. Не рекомендується вживати багато жирного і гострого. Це може погано відбитися на травній системі в 2018 році. Через посиленого енергетичного обміну, чакри в районі травної системи будуть відчувати підвищене навантаження.

  Знаки повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

  Знаки води мріють. Коли у них з'являється можливість, вони завжди знайдуть тему, щоб поміркувати про те, що буде і як краще зробити, щоб попереду було прекрасне майбутнє. Справжнє їм здається не особливо привабливим. Адже сьогодні - це всього лише шлях на шляху до щастя в майбутньому. Сьогодні - це пусте. Важливо, щоб сьогоднішній день приносив максимум, щоб можна було планувати наперед. Якщо сьогоднішній день не гарантує завтрашньої реалізації мрії, це засмучує знаки повітря. Тому вони швидше намагаються налагодити грошові питання сьогодні, щоб знову поринути в мрії.

  Близнюки (з 22 травня по 21 червня)

  Близнюки

  Близнюки характерні подвійністю характеру. Іноді вони не знають, що саме вони думають з того чи іншого приводу. Тому близнюки завжди стоять перед якимось вибором: то чи це?

  За гороскопом у 2018 році Близнюків чекає відмінна можливість розбагатіти. Щоб це сталося, Близнюкам потрібно буде включити інтуїцію. Вона підкаже вірний шлях. Як уже писалося вище, в 2018 році енергія космосу буде такою сильною, що інтуїція у деяких знаків зодіаку буде працювати як годинник. Це відноситься і до Близнюкам.

  Звідки близнюкам чекати грошей? Гроші будуть приховані в романтичних стосунках. Тому слід уважно роздивитися, хто в якості супутника життя поруч із Близнюками. У цього знака зодіаку буде непряма грошова прибуток через кохану людину. Можна сказати, що саме другій половинці Близнюків підвернеться грошове справу. Або це буде кар'єрний ріст, а може виграш в лотерею.

  Найбільш сприятливі місяці для Близнюків це січень, лютий і листопад 2018 року. У цей час потрібно бути напоготові. Якщо в житті близнюків ще немає супутника життя, то в 2018 році у них нереальна можливість познайомитися з перспективним людиною. Це може бути як чоловік, так і жінка. До речі, дивіться рейтинг кращих сайтів знайомств в Інтернеті , Щоб не втратити час.

  Як Близнюкам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Щоб все вийшло, Близнюкам варто дотримуватися наступних порад:

  1. Стежити за своєю емоційністю і не вступати в сварки, навіть якщо немає сил стримуватися. Справа в тому, що це може злякати потенційні відносини, або, стати причиною розставання.
  2. Звертайте увагу освіті, щоб переключитися з поганих думок.
  3. Відмінний спосіб притягнути до себе грошове щастя, носити одяг жовтих і золотистих відтінків. Це покаже долю, що ви готові до зустрічі з успіхом.
  4. Не рекомендується перевищувати швидкість за кермом, а також переходити дорогу в недозволеному місці. У 2018 року долю не захищатиме тих, хто сам себе не береже.
  5. Вживання в їжу зернових (каші), сприятливо позначиться на здоров'ї. Це допоможе очистити чакри, щоб енергія космосу в долі Близнюків мала максимальну силу.

  Ваги (з 24 вересня по 23 жовтня)

  ваги

  Ваги, як ніхто інший, вміють зважувати ситуацію, знаходити плюси і мінуси, вибирати правильне рішення. Саме ця якість допоможе цьому знаку отримати по максимуму в 2018 році.

  Звідки чекати можливий прибуток? Найнесподіванішим чином гроші візьмуться звідти, звідки не можна було і чекати. Але орієнтовно, це виграш в лотерею, вдалий бізнес-проект, несподівана пропозиція зайнятися чимось цікавим.

  Кармічно важливі місяці для Терезів у 2018 році - це лютий і серпень. У ці місяці буде найбільше скупчення енергій, які привнесуть в життя Терезів фінансове благополуччя.

  Як Терезам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Кожному знаку йде різний енергетичний потенціал. Терезам слід орієнтуватися на наступні нюанси в своїх діях.

  1. Не вступати в з'ясування відносин інших людей. Попутка помирити когось призведе до того, що Терези будуть винні.
  2. Остерігатися сумнівних пропозицій. 2018 рік - фінансовий рік. Але пропозиції, які передбачають під собою халяву - будуть обманом.
  3. Терезам рекомендується відпочинок не один, а два рази в 2018 році. У цей період знак зодіаку Терези буде зазнавати труднощів у дисципліні, більше втомлюватися фізично.
  4. За гороскопом на 2018 рік Терезам рекомендується робити великі покупки в зазначені вище місяці.
  5. Не слід багато уваги приділяти капризам з боку близьких. Цей рік грошового благополуччя і капризи - ні що інше, як відгомін позитивних зодіакальних хвиль.

  Водолій (з 21 січня по 19 лютого)

  Водолій

  Водолій відрізняється врівноваженістю і зваженим поглядом на життя. Тому зодіаку на 2018 рік Водолія чекає розмірене збільшення прибутку. Гроші не впадуть, як сніг на голову, але будуть поступово з'являтися в житті, як замети під час нечутного падіння снігу.

  Найбільш грошовими періодами будуть червень і листопад 2018. Звідки можуть з'явитися прибутку? Найімовірніше, по лінії роботи. Або, це буде кар'єрний ріст, або трапиться інша більш високооплачувана вакансія. І саме в червні і листопаді Водолій повинен «тримати руку на пульсі».

  Як Водолія отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Зірки радять трохи підбадьоритися. Намагатися уважніше контролювати те, що відбувається. Можливо, ситуація буде максимально сприяє кар'єрному росту, але треба буде в потрібний момент заявити про себе.

  Наприклад, Водолій може почути якийсь діалог, в якому будуть обговорювати те, у чому Водолій професіонал. І тут треба проявити ініціативу. Приєднатися до діалогу і розповісти про себе, що призведе до підвищення в кар'єрі, або візьмуть на хорошу посаду в іншу організацію. Також, є ряд обов'язкових умов, які допоможуть Водолія в 2018 році досягти успіху, як ніколи, адже грошові потоки будуть найсильнішими:

  1. Не вживати алкоголь у неділю
  2. Чи не сваритися з родичами (особливо батьками).
  3. Чи не перевищувати швидкість, так як в 2018 році велика гонка за грошима ставить під загрозу життя водіїв.
  4. Не можна переїдати, інакше чакри, крізь які проходить енергія космосу, будуть неактивними і енергія грошових потоків пройде мимо.
  5. Рекомендується носити одяг жовтих відтінків, подаючи долі сигнал, що Водолій готовий зустрітися з успіхом.

  Знаки води (Рак, Скорпіон, Риби)

  Ці знаки не люблять багато базікати. А якщо і надається така можливість, то говорять по справі. На вигляд вони здаються мовчазними, проте в їх душі може вирувати справжній шторм емоцій. Знаки води дуже вразливі і дуже вразливе ставляться до думки про себе від оточуючих. Тому завжди намагаються на людях посміхатися і завойовувати увагу, віддаючи перевагу гарному одязі.

  Рак (з 22 червня по 23 липня)

  рак

  У 2018 році раку не доведеться сподіватися на оточуючих. Все буде йти йому в руки саме. Саме в рік жовтого земляного собаки у Рака є не просто шанс, а реальна можливість отримати все. Що захочеться. Причому гроші будуть з'являтися несподівано. Можливо, це буде дорогий подарунок, або вдалий продаж чогось. Варіантів много. Однак, головне для Рака - це не чіплятися за щось одне і, якщо є почуття, що це не варіант, кидати затію. Якщо цього не робити, то птах щастя може пройти мимо.

  Також Раку слід уважно прислухатися до розмов оточуючих. Ймовірно, хтось в оточенні його не любить, тому проти нього може затівати якась неприємна інтрига, пов'язана зі звільненням, або може з'явитися «третій зайвий» в сімейних відносинах. Тому спостереження допоможе запобігти поганий результат. І вже тим більше, якщо хтось захоче розповісти правду, Раку не слід відмахуватися рукою, закриваючи очі на можливу правду. Треба перевірити!

  Найбільш вдалі місяці для Рака в 2018 році - це липень і грудень. У цей період цього знаку потрібно максимально активізуватися. Гроші підуть в руку, їх залишиться тільки взяти, але потрібно буде руку простягнути. Тому легка ініціатива не завадить. Наприклад, нагадати начальству про премію або відпустці. А може бути і підвищенні. Також, слід не забувати можливі продажі. Саме в цей час слід розміщувати оголошення, так як енергія космосу сприятиме вигідну угоду.

  Як Раку отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Так як Рак - це незвичайний знак, неспішний, не завжди вірить в містику і гороскопи, то йому потрібно слідувати деяким рекомендаціям:

  1. Так чи інакше, потрібно звертати увагу на прикмети. Не варто ними нехтувати. Чорна кішка перебігла дорогу - краще згорнути, значить доля попереджає про небезпеку на цьому шляху. Розсипалася сіль - не треба шукати приводів для сварки. Буде конфлікт чи ні - залежатиме від Рака.
  2. За гороскопом на 2018 рік Раку не завадить приймати теплі ванни. Це необхідно, щоб відновлювати психологічну рівновагу, завдяки чому відкриються чакри для грошової енергії.
  3. Також Раку слід прислухатися до своєї інтуїції. Якщо є якісь сумніви, їх потрібно діставати з глибини душі, а не ховати. Інакше, це може збити кармічне розташування зірок.
  4. Раку не рекомендується ображати тварин, особливо собак. У 2018 року дуже багато енергії навколо людей братимуть тварини. За погане поводження з братами меншими, доля може відвернутися від раку, та й взагалі від будь-якого знака. Раку краще пригостити тварину, особливо вуличне, якщо така можливість є.
  5. Не рекомендується Раку в 2018 році захоплюватися спиртними напоями. Енергія космосу перестане надходити, так як енергетичні шляху будуть перекриті помутнінням свідомості.

  Скорпіон (з 24 жовтня по 22 листопада)

  Скорпіон

  Скорпіони можуть особливо не оглядатися навколо, коли ж і звідки їм надійдуть гроші. Так, за гороскопом на 2018 рік Скорпіонам теж покладається своя частина фінансового добробуту. Звідки його чекати? Звідки завгодно!

  Це може бути і кар'єрний ріс, і подарунок з боку родичів або коханої людини. А може бути це виграш в лотерею, або хтось буде просто радий вручити Скорпіону певну суму грошей за якісь минулі заслуги, про які він вже і забув.

  Так як Скорпіони - досить запальні за своїм характером, то це їх слабка сторона. Вона може перешкодити знайти належне в 2018 році.

  Як Скорпіонам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  У 2018 року енергія зірок буде дуже сильною. Тому Скорпіона слід звернути увагу на наступні рекомендації:

  1. Не слід спілкуватися з тими, хто дратує. Краще розривати відносини з такими людьми, щоб вони не виводили Скорпіона на конфлікт.
  2. У відносинах з протилежною статтю Скорпіону слід бути акуратним. Брати ситуацію під контроль розуму, не даючи почуттям завести цей знак в глухий кут.
  3. Для спілкування слід вибирати людей старше себе і вбирати їх життєвий досвід.
  4. Не слід багато часу приділяти перегляду емоційних відео. Це може ввести Скорпіона в неправильне психологічний стан. У 2018 році ця може погано позначитися на подальше долю знака.
  5. Скорпіону, як і деяким знакам в гороскопі, буде не зайвим звертати увагу на прикмети. Зі скорпіонами вони будуть працювати. Якщо розбилося дзеркало - його краще викинути, перехрестивши і прочитавши молитву над осколками, щоб уникнути нещастя. Якщо на шляху зустрінеться людина з порожнім відром, то в цей день не потрібно планувати справи, пов'язані з грошима. Може не піти. Краще перенести на інший день.

  Риби (з 20 лютого по 20 березня)

  риби

  Гороскоп на 2018 рік для риб вельми цікавий. На час, енергетичне море, яке існує в гороскопічним світі риб, ставатиме грошовим. Але суть в тому, щоб риби змогли зрозуміти, що це вже не вода, а гроші. Що це означає?

  Справа в тому, що рибам в якийсь момент може здатися, що гроші, які проходять повз них зовсім до них не відносяться. Що це як би їх звичне середовище. Але риби повинні чітко стежити за змінами.

  Якщо говорити більш конкретно, то якщо людина під знаком зодіаку Риби, наприклад, працює в банку, то йому потрібно чітко контролювати фінансові зміни, щоб вчасно дати зрозуміти начальству, що пора піднімати зарплату, адже прибутки збільшуються. При цьому саме начальство в 2018 році вже буде розуміти, що це робити треба, але буде чекати моменту, поки зацікавлені самі не звернуться за підвищенням. Тому 2018 рік для риб - рік грошової ініціативи і майже 100% прохання будуть задоволені.

  Найбільш сприятливими грошовими місяців для риб будуть лютий і грудень 2018 року. Саме в ці місяці потрібно контролювати те, що відбувається, як ніколи.

  Як Рибам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?

  Стихія риб - це вода. Риби відчуваю себе добре, невразливо, коли вони в своєму середовищі. Однак в 2018 році, риби можуть зіткнутися з приманками, які зіб'ють їх з пантелику, і вони пропустять свою грошову птаха удачі. тому:

  1. Риби не повинні погоджуватися на сумнівні пропозиції колег по роботі і друзів. Навіть, якщо відмова означатиме кінець дружнім відносинам.
  2. Не рекомендується в 2018 році рибам вживати багато солоної їжі, так як водно-сольовий обмін в 2018 році буде погіршено. Можуть бути набряки, поганий настрій і, відповідно, втрата контролю ситуації.
  3. Рекомендується записатися в спортзал. Заняття спортом очищають чакри, пускають нову енергію і роблять ауру Риб притягує. Що в 2018 році їм дуже буде до речі.
  4. В цьому році Рибам потрібно приділити увагу дітям, які їх оточують. Це можуть бути як свої діти, так і чужі. Вустами дитини глаголить істина, тому прислухайтеся до їхніх запитань і умовиводів. За допомогою дітей доля може дати Рибам сигнал, як далі діяти.
  5. Рекомендується більше часу проводити на свіжому повітрі. Прогулянки, умиротворення - це необхідно Рибам в 2018 році.

  Як Овна отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  Як Стрільця отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  Як Тельцю отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  Звідки чекати надходження коштів?
  Як Козерогу отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  За гороскопом на 2018 рік Козеріг слід дотримуватися наступних настанов, щоб створити благополучну енергетичну грошову ауру?
  Тому близнюки завжди стоять перед якимось вибором: то чи це?
  Звідки близнюкам чекати грошей?
  Як Близнюкам отримати максимальний прибуток з грошового 2018 роки?
  Звідки чекати можливий прибуток?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только