Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гороскоп Стрільця на 2018 рік

  1. Діловий гороскоп Стрільця на 2018 рік
  2. Фінансовий гороскоп Стрільця на 2018 рік
  3. Гороскоп здоров'я Стрільця на 2018 рік
  4. Любовний гороскоп Стрільця на 2018 рік
  5. Гороскоп чоловіки-Стрільця на 2018 рік
  6. Гороскоп жінки-Стрільця на 2018 рік
  7. Гороскоп Стрільця 2018 з року народження
  8. Стрілець - Бик
  9. Стрілець - Тигр
  10. Стрілець - Кот
  11. Стрілець - Дракон
  12. Стрілець - Змія
  13. Стрілець - Кінь
  14. Стрілець - Коза
  15. Стрілець - Мавпа
  16. Стрілець - Півень
  17. Стрілець - Собака
  18. Стрілець - Свиня

  Протягом практично всього 2018 року доля буде проявляти прихильність до Стрільцям. Представники цього знака Зодіаку дуже імпульсивні, тому почнуть розриватися між роботою і сім'єю.

  Звичайно, Стрільці доб'ються великого успіху в роботі і можуть розраховувати на кар'єрне зростання, але їм буде вкрай важко зробити вибір життєвих пріоритетів. Можуть виникати дуже сміливі, але досить важкоздійснювані задуми, які знайомі і близькі будуть вважати капризом. Зірки радять проявити природну наполегливість, завдяки чому Стрільці зможуть втілити в життя свої мрії.

  У січні Стрільців чекають не тільки досягнення в кар'єрі, до яких вони так завзято і давно йшли, але і домашня ідилія. Всі можливості будуть самостійно плисти в руки, головне, зараз не можна упускати ні один шанс, посланий долею, а їх буде дуже багато.
  Саме початок зими виявиться дуже насиченим і плідним періодом. Зараз потрібно постаратися зробити якомога більше, не боячись перевиконати план. Зірки радять налагоджувати зв'язки з потрібними людьми, попереду чекає багато ділових і важливих переговорів, які вже давно відкладалися. Все потрібно робити старанно, але тільки без фанатизму, інакше можна завдати шкоди власному здоров'ю.

  Темна смуга в житті Стрільців настане в лютому і триватиме аж до середини весни. Друга половинка представників цього знака має абсолютно протилежний характер, тому в парі можуть початися розбіжності і з'являться непорозуміння, які в результаті приведуть до серйозних конфліктів.

  Стрільці дуже емоційні, тому можуть запідозрити свою другу половинку в невірності. Що призведе до бажання постійно стежити за коханою людиною. Саме невдалий досвід і змусить поміняти власні погляди на довіру в сім'ї.
  Досить багато небезпек очікує Стрільців навесні. Не залежно від того, з ким доведеться спілкуватися, потрібно завжди бути дуже уважними і обережними. Зірки радять відмовитися від будь-яких авантюр і сумнівних угод в першій половині весни. Не варто піддаватися впливу друзів, в першу чергу це стосується саме молодих дівчат Стрільців. Швидше за все, нові знайомі, захочуть просто вас використовувати і, в кращому випадку, залишити поза справами.

  Удача і хороший дохід чекає Стрільців влітку. У цей період можна отримати перспективну посаду з прекрасною перспективою кар'єрного росту, зробити вигідну велику покупку, вдале капіталовкладення або створити міцну і щасливу сім'ю.
  Останній місяць літа сприяє відпочинку, тому бажано собі влаштувати невеликі канікули і провести їх на морському узбережжі. Ідеальним варіантом буде поєднати відпочинок та оздоровчі процедури, завдяки чому старі хронічні недуги не турбувати в найнесподіваніший момент.

  Неприємний сюрприз Стрільців чекає восени. Хтось із родичів або близьких друзів потребуватиме турботи та підтримки. В результаті, зваливши на себе нові обов'язки, Стрільці просто забудуть про власні амбіції і бажання.
  Можуть виникнути проблеми на роботі, через що доведеться покинути професію. Опорою і підтримкою для Стрільців стане друга половинка, адже гороскоп пророкує, що самотні особистості зустрінуть кохану людину в кінці вересня. Саме він і зіграє роль мудрого наставника, так необхідного емоційного Стрільця.

  Ситуація почне поступово налагоджуватися в грудні. Стрільці візьмуть себе в руки і наведуть порядок у фінансах і будуть приємно здивовані якимось вдалим збігів. Навколишні по достоїнству оцінять всі таланти представників цього зодіакального знака, завдяки чому вони отримають новий поштовх до власного розвитку. Ті Стрільці, які ще не зустріли свою другу половинку, закохаються в переддень Нового року і будуть на сьомому небі від щастя.

  2018 рік сприятливим періодом для поїздок, і Стрільці не стануть економити на цьому, і правильно зроблять. Подорож може супроводжуватися бурхливим і пристрасним романом, який має всі шанси продовжитися навіть після закінчення відпустки.
  Чоловіки Стрільці віддадуть перевагу екстремальному відпочинку та активних розваг - рафтинг, полювання або риболовля. Жінки Стрільці з великим задоволенням проведуть свою відпустку на морському березі. Щоб подорож не було занадто нудним, можна ризикнути і прокотитися автостопом, але у всьому потрібно знати міру, інакше в майбутньому доведеться шкодувати про вчинені вчинках, а виправити нічого вже не вийде.

  Добре проведена відпустка, насичений яскравими подіями і пригодами, подарує заряд бадьорості і позитивних емоцій на рік вперед.

  Діловий гороскоп Стрільця на 2018 рік

  Стрільці можуть зіткнутися з лукавством і ворожістю з боку колег. Завдяки гарному відношенню співробітників можна буде витримати велику конкуренцію.

  У першій половині року Стрільцям доведеться виконувати монотонну роботу в офісі, яка не тільки не буде приносити задоволення, але і змусить постійно перебувати в місті.

  Протягом практично всього 2018 року доля буде проявляти прихильність до Стрільцям

  Творчий вид діяльності дозволить Стрільця реалізувати себе

  Представники цього знака Зодіаку почнуть активно шукати нову посаду, яка повинна бути пов'язана з творчими завданнями і спілкуванням з людьми. Саме цей вид діяльності буде приносити Стрільцям не тільки справжнє задоволення, але і хороший заробіток.

  Фінансовий гороскоп Стрільця на 2018 рік

  У 2018 рік багато Стрільці набудуть не тільки з новою посадою, а й солідною зарплатою. Однак в цей період очікують не найвдаліші фінансові ситуації, які сильно вдарять по гаманцю представників цього зодіакального знака.

  Через важку фінансову ситуацію Стрільці змушені будуть взяти в борг, але для повернення позики доведеться знайти додаткове джерело доходу.

  У Стрільців 2018 обіцяє бути з пристойним заробітком

  Нова робота буде займати весь вільний час. На допомогу прийдуть родичі і близькі друзі.

  Вже ближче до грудня Стрільці зможуть повністю розрахуватися з усіма боргами і закрити кредити. Тому в прекрасному настрої вступлять в новий рік.

  Гороскоп здоров'я Стрільця на 2018 рік

  У 2018 році слабким місцем Стрільців буде опорно-руховий апарат. У холодну пору року є ризик підхопити грип. Не варто відмовлятися від візиту до лікаря, сподіваючись вилікуватися самостійно, так як подібні дії призведуть до різкого погіршення здоров'я.

  Не варто відмовлятися від візиту до лікаря, сподіваючись вилікуватися самостійно, так як подібні дії призведуть до різкого погіршення здоров'я

  Стрільцям слід часто проходити обстеження у лікаря

  Навіть банальна застуда може перерости в серйозне і небезпечне захворювання лімфатичних вузлів, підшлункової залози або нирок. Якщо в плани не входить провести кілька тижнів на лікарняному ліжку, необхідно вчасно проходити планове обстеження і при появі перших ознак погіршення здоров'я негайно звернутися за допомогою до лікаря.

  Любовний гороскоп Стрільця на 2018 рік

  У житті сімейних Стрільців початок року обіцяє бути цілком спокійним, тихим і щасливим періодом, але дуже скоро між подружжям почне наростати напруга. З'явиться відчуття, що друга половинка стала ставитися більш холодно, з'являться підозри в зраді або самі Стрільці відчують практично непереборне бажання знайти любовні пригоди на стороні.

  Самотні Стрільці на початку весни будуть користуватися великою популярністю серед представників протилежної статі. Але в цей період романи не опиняться тривалими, і пара розлучиться вже через місяць. Зірки не радять шукати розради в випадкових зв'язках, адже такі «подвиги» приведуть до розчарування.

  Уже в червні Стрільці з головою підуть в роботу, при цьому вони знайдуть час і для сім'ї, але все серцеві справи виявляться менш важливими. Зараз ніколи буде мріяти про створення ідеального союзу. Самотні особистості несподівано для самих себе зустрінуть людини з багатим духовним світом, який повністю змінить уявлення про любов і відносинах.

  Самотні особистості несподівано для самих себе зустрінуть людини з багатим духовним світом, який повністю змінить уявлення про любов і відносинах

  Нові почуття надихнуть Стрільців на звершення творчих подвигів

  Нові почуття надихнуть Стрільців на звершення як творчих, так і професійних подвигів. Багато представників знаку будуть серйозно налаштовані і незабаром зроблять пропозицію руки і серця своїй другій половинці, а вільні особистості продовжить активні пошуки партнера.

  Далеко не всі романи, розпочаті в 2018 році, закінчаться успішно, але не передбачається занадто серйозних розчарувань. Період правління Жовтої Собаки ідеально підходить для офіційного оформлення відносин, при цьому весілля найкраще планувати на вересень або жовтень. Торжество, проведене в грудні, принесе невдачу.

  Якщо планується зв'язати себе узами шлюбу зі Стрільцем, не можна навіть думати про зраду, адже друга половинка може не тільки сильно образитися, але і жорстоко помститися. Тільки завдяки відсутності романів на стороні будуть збережені міцні і щасливі відносини, які принесуть в життя масу яскравих емоцій і вражень.

  Гороскоп чоловіки-Стрільця на 2018 рік

  На початку 2018 року чоловіки Стрільці будуть зайняті виключно поліпшенням власного матеріального стану. Уже навесні стане видно, що доведеться їхати на заробітки в іншу країну.

  Уже навесні стане видно, що доведеться їхати на заробітки в іншу країну

  Чоловікам-Стрільцям можна довіряти навіть найвідповідальнішу роботу

  Якщо Стрільці зважаться взяти на себе більшу відповідальність, вони отримають прекрасну можливість керувати великим і прибутковим бізнесом. Але для досягнення успіху в цій сфері, необхідно налагодити злагоджену роботу всього колективу, показавши власний приклад.

  Ближче до середини 2018 року чоловікам Стрільцям варто з великою увагою ставитися до власного здоров'я, інакше є ризик втратити розвиток серйозного захворювання, що вимагає негайного лікування. Зірки радять вчасно проходити профілактичні огляди і не забувати про необхідність повноцінного відпочинку.

  Гороскоп жінки-Стрільця на 2018 рік

  З самого початку 2018 року самотні представниці знака будуть налаштовані на те, що зараз важливо відшукати хорошого претендента на роль другої половинки. Найголовніша проблема полягає в тому, що жінки Стрільці шукають ідеал і просто не помічають чоловіків, які перебувають поруч. Гороскоп пророкує, що поруч уже давно знаходиться відданий і вірний шанувальник, який може стати хорошим другом і надійним партнером.

  З настанням літа в життя жінок Стрільців з'явиться нове і злегка незвичайне захоплення, яке ненадовго відверне від головної мети.

  Жінки-Стрільці часом не помічають потрібну людину поруч з собою

  Але зірки пророкують, що саме завдяки цьому самотні представниці знака познайомляться зі своїм обранцем.
  Друга половина року виявиться наповнена найрізноманітнішими і яскравими подіями, які стосуватимуться вже наявних планів. Зараз ситуація складається найсприятливішим чином, тому можна сміливо втілювати в життя ідеї, навіть, якщо на перший погляд вони здадуться нереальними.

  Ближче до кінця 2018 року жінки Стрільці можуть кинути існуючі відносини на самоплив і весь свій час присвятять сім'ї або дитині.

  Гороскоп Стрільця 2018 з року народження

  Стрілець - Щур

  (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 роки народження)

  У рік Жовтого Собаки Стрільці-Щури можуть сміливо виходити з тіні, адже просто сидіти в нірці виявиться дуже нудно. Ці особистості отримають унікальну можливість стати справжнім мишачим королем, про який в майбутньому будуть розповідати легенди.

  Гороскоп Стрільця і ​​Щура

  Корона може дуже сильно знадобитися в сфері бізнесу, а в особистому житті найкраще проявити природну винахідливість. Стрільці-Щури на повал вбивати шанувальника, і вже ближче до кінця року стане дуже важко відбиватися від залицяльників, кількість яких буде збільшуватися в геометричній прогресії.

  Стрілець - Бик

  (1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 роки народження)

  Не тільки зірки, але і навколишні люди будуть в невимовному захваті від Стрільців-Биков, адже вони завжди і в будь-якій ситуації залишаються на позитиві.

  Гороскоп Стрільця і ​​Бика

  Прекрасно складається ситуація на особистому фронті, адже постійно поруч знаходяться віддані шанувальники, серед яких є не тільки успішні бізнесмени, а й олігархи. Можна не тільки створити міцну і щасливу сім'ю, але і вирішити всі наявні фінансові питання.

  Стрілець - Тигр

  (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 роки народження)

  У 2018 року Стрільцям-Тиграм не доведеться гарчати, адже Жовта Собака все зробить за них. Попереду повністю вільна дорога, при цьому можна вибирати практично будь-який напрямок шляху.

  Гороскоп Стрільця і ​​Тигра

  Активним і заповзятливим особистостям зірки радять зайнятися власним бізнесом, також варто звернути увагу на творчу сферу, де Стрільці-Тигри зможуть проявити всі свої таланти. Великий успіх чекає і в особистому житті - самотні представники знака зустрінуть свою другу половинку, а ті особи, які вже давно перебувають у відносинах, задумаються про поповнення сім'ї.

  Стрілець - Кот

  (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 роки народження)

  Стрільці-Коти зможуть швидко і абсолютно безшумно підкрастися до будь-якому конкуренту, при цьому залишаться непоміченими. Зірки радять використовувати доброту Жовтої Собаки і брати все, що подарує господиня року.

  Гороскоп Стрільця і ​​Кота

  Суперники будуть боятися цих активних і впевнених у собі особистостей, і навіть з'явиться слух, що Стрільці-Коти володіють чорною магією. Не варто нікого переконувати в зворотному, адже в той час, поки оточуючі будуть боятися, можна сміливо втілювати в життя наявні плани. Буде багато шанувальників, серед яких виявляться як прості конкуренти, так і впливові персони.

  Стрілець - Дракон

  (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000., 2012 роки народження)

  У 2018 році Стрільці-Дракони стануть більш легковажними, але і це якість їм обов'язково стане в нагоді. В результаті конкуренти перестануть сприймати всерйоз, а це буде даремно, вед Стрільці швидко скористаються цією ситуацією, щоб домогтися поставленої мети.

  В результаті конкуренти перестануть сприймати всерйоз, а це буде даремно, вед Стрільці швидко скористаються цією ситуацією, щоб домогтися поставленої мети

  Стрільці-Дракони стануть переможцями і на любовному фронті, до того ж в рік правління Жовтої Собаки варто задуматися і про створення сім'ї. Друга половинка вже поруч, головне, уважно дивитися по сторонах, щоб не упустити свій шанс стати щасливим.

  Також рекомендуємо: Любов до себе - егоїзм або норма?

  Стрілець - Змія

  (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001., 2013 роки народження)

  У рік Жовтого Собаки інтуїція Стрільця-Змії буде працювати в цілодобовому режимі, тому можна отримувати цінні підказки навіть під час сну. Саме тому зірки радять звертати увагу навіть на дрібниці, які на перший погляд можуть здатися незначними, але в результаті вони принесуть багато цінної інформації.

  Гороскоп Стрільця і ​​Змії

  Самотні особистості в 2018 році мають всі шанси зустріти свою любов і створити щасливу сім'ю. Благополучно буде складатися ситуація і в сфері фінансів, тому Стрільці-Змії зможуть втілити в життя стару мрію.

  Стрілець - Кінь

  (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002 2014 роки народження)

  Протягом усього 2018 року Стрільці-Коні будуть перебувати в центрі загальної уваги. Вони почнуть постійно отримувати запрошення на різноманітні світські заходи, але навіть під час відпочинку і розваг не варто забувати про бізнес, адже на вечірках можна завести корисні знайомства.

  Гороскоп Стрільця і ​​Коні

  У рік Жовтого Собаки Стрільці зможуть позбутися від усіх конкурентів, а найсміливіші і заповзятливі особи відкриють власну справу. Не варто витрачати отриманий прибуток на абсолютно непотрібні речі. Цілком благополучно складається ситуація і в особистому житті, самотні представники знака будуть отримувати масу уваги від шанувальників.

  Стрілець - Коза

  (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 2015 роки народження)

  У 2018 році Стрілець-Коза відчує катастрофічну нестачу дисципліни. Щоб виправити це дрібне упущення, варто звернутися за допомогою до близьких друзів, адже в рік правління Жовтої Собаки потрібно намагатися завжди бути пунктуальними і не спізнюватися на важливі зустрічі.

  Гороскоп Стрільця і ​​Кози

  Така поведінка зробить задоволеною господиню року, яка в свою чергу допоможе укласти вигідні угоди і підписати перспективні контракти. Самотні особистості будуть оточені прихильниками, які налаштовані тільки на серйозні і тривалі стосунки.

  Стрілець - Мавпа

  (1944, 1956, 1968 1980, 1992 року, 2004, 2016 роки народження)

  У рік Собаки потрібно бути максимально природним і постаратися повністю відмовитися від звички хитрувати і вивертатися. У сфері фінансів Стрільці-Мавпи зможуть домогтися небувалих успіхів, на які не сміли навіть розраховувати.

  Гороскоп Стрільця і ​​Мавпи

  Протягом усього 2018 року удача й успіх будуть вірними супутниками, а добре розвинена інтуїція допоможе знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Багато Стрільці-Мавпи в 2018 році можуть стати справжніми багатіями, звичайно, якщо не упустять шанс, посланий долею. Настає сприятливий час, щоб зайнятися пристроєм особистого життя.

  Стрілець - Півень

  (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 роки народження)

  Стрільці-Півні в 2018 году почнут купати в любові, до того ж Цілком сприятливі буде и фінансова сфера. Але зірки не рекомендують приміряти на себе роль доброго падишаха, інакше можна розтратити всі свої заощадження.

  Гороскоп Стрільця і ​​Півня

  Найкраще зайнятися поліпшенням житлових умов або розвитком бізнесу. У рік Собаки багато Стрільці зважаться на офіційне оформлення відносин, до того ж шлюби, укладені в цей період, будуть міцними і щасливими.

  Стрілець - Собака

  (1946 1958 1970, 1982, 1994 2006 роки народження)

  Господиня року стане вірною і відданою подругою Стрільцям-Собакам, однак не варто зловживати щедрістю і хорошим ставленням. У всіх сферах життя ситуація буде складатися цілком благополучно.

  Гороскоп Стрільця і ​​Собаки

  Стрільці-Собаки, які активно займаються побудовою кар'єри, можуть розраховувати на отримання нової керівної посади, що в свою чергу покращить і матеріальне становище. Самотні особистості будуть насолоджуватися увагою шанувальників, якщо відносини щирі, не варто зволікати з укладанням шлюбу, адже зірки повністю на вашому боці.

  Стрілець - Свиня

  (1947 1959 1971, 1983, 1995 року, 2007 роки народження)

  Стрільці-Свині володіють прекрасним почуттям гумору і завжди були авантюристами, при цьому вони зможуть догодити навіть суворої Собаці.

  Гороскоп Стрільця і ​​Свині

  Конкуренти теж будуть в невимовному захваті від цих особистостей, тому варто скористатися ситуацією, що склалася і для досягнення власних цілей. Зірки радять бути обережнішими з шанувальниками, адже багато хто налаштований серйозно і зроблять все можливе, щоб в 2018 році відгуляти весілля.

  Знайшли друкарська помилку? Віділіть и натісніть CTRL + Enter

  Знайшли друкарська помилку?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только