Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гороскоп на 2018 рік: Стрілець

  1. Здоров'я і відпочинок
  2. Фінанси і накопичення
  3. Кар'єра і бізнес
  4. Любов і сім'я
  5. Жінки - Стрільці
  6. Чоловіки - Стрільці

  Немає ніяких перешкод для вашого щастя, і гороскоп на 2018 рік Стрілець бачить так як повинно - в ролі підживлення його в упевненості в своїх силах

  Немає ніяких перешкод для вашого щастя, і гороскоп на 2018 рік Стрілець бачить так як повинно - в ролі підживлення його в упевненості в своїх силах. Рік Собаки для Стрільця - шанс розвиватися і рости в науках, медицині, отримувати знання в будь-якій сфері з максимально корисним коефіцієнтом.

  Якщо у вас є хобі, захоплення, улюблену справу, пора зробити його оплачуваним і навіть отримувати від цієї справи чималий прибуток. У першій декаді року у вас буде багато ідей, і краще, якщо ви станете уважно прислухатися до свого внутрішнього голосу, який підкаже дійсно перспективний напрямок занять.

  Якщо бізнес, який у вас є, не приносить очікуваного доходу, придивіться до колективу, так як ваша м'якість і відкритість є ахіллесовою п'ятою характеру. Там, де мова йде про гроші, немає місця панібратства і дружбу. Залишаючись в хороших відносинах з людьми, можна питати з них за їх роботу, відповідальність. Ваш бізнес не повинен залежати від настрою.

  В середині року для вас відкриється головний шанс стати повністю незалежним фінансово, і якщо ви правильно розпорядитися своїм вільним часом, досягнете успіху. У будь-якій ситуації, коли вам роблять пропозицію, не поспішайте відмовлятися, що не обдумавши докладно всі можливості того чи іншого підприємства. У вас є вміння бачити платину в сріблі і відокремити зерно від полови.

  Не поспішайте погоджуватися з тим, що суперечить вашим принципам. В силу вашого характеру ви намагаєтеся в першу чергу догодити людині поруч, а потім думаєте про себе, але завдяки такій постановці в вас немає гармонійного прийняття себе. Робіть те, що хочете, і відмовляйтеся від нав'язаних вам бажань.

  Друзі - ті люди, які будуть з вами в будь-якій ситуації, і немає сенсу догоджали. Та ж ситуація з дітьми. Їм важливо вашу увагу, але ніяк не користь, яку ви їм приносите. Знайдіть час для близьких, адже навіть серед завантаженості на роботі, серед всіх ваших термінових справ, ви можете знайти хвилини, які будуть цінні для вас.

  Здоров'я і відпочинок

  Немає причин для занепокоєння, якщо лікар порадить вам пройти діагностичне дослідження, так як лікування, яке можливо доведеться пройти, буде успішним і займе мінімум часу Немає причин для занепокоєння, якщо лікар порадить вам пройти діагностичне дослідження, так як лікування, яке можливо доведеться пройти, буде успішним і займе мінімум часу.

  Бережіть хребет, не беріть участи в серйозних змаганнях, так як для того, щоб досягти високих результатів, ви будете ігнорувати симптоми. У вашому характері багато сили і впевненості, але берегти себе все ж необхідно. Немає ніяких умов, які б коштували вашого здоров'я.

  Відпочинок, правильно чергується з працею - то, що вам зараз потрібно. Починаючи з другої декади втома дасть про себе знати, але це не означає, що потрібно опустити руки і тільки відпочивати. Ви цілком можете працювати і на відпочинку. Осінь стане тим часом, коли ви можете вирішити проблеми зі сном. Якщо ваш сон порушений, не слухайте своє бажання насолоджуватися цим станом і спонсорувати роботою свою безсоння. Вона обов'язково перейде в депресію, розлад сну, яке зможе вилікувати лише досвідчений лікар або навіть психолог.

  Поїздки на природу, на дачу, походи в театр, кіно, з друзями, дітьми, сім'єю - ось що необхідно для вашого доброго настрою. Гороскоп для Стрільців на 2018 рік - зоряна спроба дати вам зрозуміти, що всьому потрібна міра і обов'язкова боротьба з поганими звичками.

  Фінанси і накопичення

  Від вас, частіше за все, не залежить отримання великих сум, ви не вмієте зробити собі рекламу, просунути своє ім'я Від вас, частіше за все, не залежить отримання великих сум, ви не вмієте зробити собі рекламу, просунути своє ім'я. Природна скромність, тактовність і вміння слухати робить вас ідеальним другом і не дуже досвідченим бізнесменом.

  У вас є підприємницька жилка, уміння збирати, зберігати, але доброта, схильність до чужого думку робить вас надмірно довірливим. Настав час зробити щось важливе для себе, оскільки осінь дасть вам шанс заробити більше, ніж ви можете уявити собі.

  Не поспішайте давати в борг, не користуйтеся самі, але оформлення великих покупок і навіть іпотеки стане вдалим підприємством. Остерігся витрат по дрібницях, як правило, з таких дрібних покупок формуються великі суми, які йдуть в повітря. Фінансовий гороскоп на 2018 рік Стрілець повинен бачити як трамплін для своїх починань, а не можливість вкладення в чужій достаток. Спробуйте заробляти самі те, що ви забезпечуєте іншим.

  Кар'єра і бізнес

  Немає теми, яку, вивчивши, ви не зможете називати свого Немає теми, яку, вивчивши, ви не зможете називати свого. Стрілець від природи має допитливий розум, не поспішає сперечатися, перевіряє інформацію, не доводить голослівно того, в чому не впевнений абсолютно зі сто відсотковою гарантією компетентності джерела. Завдяки такому тонкому підходу до справи, Стрільці є серйозними співробітниками, думка яких важливо для керівництва і товаришів по службі.

  На повагу не купиш продукти, автомобіль і не полетиш у відпустку, спробуйте уявити, що на цьому можна заробити чималу суму грошей. Ваш досвід і відповідальність може непогано оплачуватися, якщо ви станете твердіше. Стрілець, кар'єра 2018 року якого будується виключно на досвіді, знаннях, власної впевненості, може домогтися максимуму.

  Починання в бізнесі стануть вдалими, якщо ви особисто візьмете на себе оформлення і становлення фірми або виробництва, ви повинні бути готові до того, що ваша м'якість - поганий будівельний матеріал для організації добре злагодженого колективу. Спробуйте залучити керуючого, який буде керувати колективом, так як особисто вам буде важко ставити на місце знахабнілих недбайливих співробітників.

  Любов і сім'я

  Стабільність, яка панує у вашій родині, може викликати тільки заздрість, і саме цього ви повинні боятися Стабільність, яка панує у вашій родині, може викликати тільки заздрість, і саме цього ви повинні боятися. Не варто виносити «сміття з хати», так як у вас є недоброзичливці, є заздрісники, які будуть намагатися сипнути солі в ваш вогнище. Це може розважити вас, трохи освіжити відносини, а може і подіяти як причина серйозних сварок і навіть розставання.

  Вільні знаки можуть дозволити собі розслабитися і тріумфувати від уваги, яку вам буде надано від протилежної статі. Радійте цьому, максимально відпочивайте, але продовжуйте придивлятися до претендентів. У квітні можливо зустріти свою половинку, яка пробуде з вами все життя. Немає ніяких перешкод до вашого щастя, крім вашої скутості, скромності. Любовний гороскоп на 2018 рік Стрілець може вважати подарунком зірок і сміливо йти вперед, не боячись неправильного кроку, оскільки поруч з вами будуть тільки потрібні люди.

  Не поспішайте відповідати взаємністю, якщо людина, що зацікавився вами, схиляє вас до адюльтеру, швидше за все, вам не будуть в радість ці відносини, а сил, часу і нервів ви втратите досить. Чоловік або дружина легко здогадається про відносини на стороні, оскільки ваш настрій і поведінку дуже змінюються від випробовуваних емоцій. Оцініть цінність вашої родини і зробіть правильний вибір.

  Жінки - Стрільці

  Ви навіть не могли уявити, що все обернеться таким чином, але ж вам вже говорили це не раз, але ви продовжували стояти на своєму. Початок року подарує враження, які залишаться ... Читати повністю >>>

  Чоловіки - Стрільці

  Хто як не ви знаєте, що можете, і хто як не ви зробить максимум для реалізації своїх планів? Прийдіть до мети завдяки таким простим речам, як віра в свої сили, підтримка близьких, правильний розподіл часу ... Читати повністю >>>

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только