Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії

  1. Любов і відносини
  2. здоров'я
  3. Робота і кар'єра
  4. фінанси

  У 2018 році Зміям доведеться переосмислити звичну лінію поведінки, адже за чесним Півнем до влади приходить не менш прямолінійна собака . Будь-які зміїні хитрощі будуть суворо каратися, а всі маніпуляції і закулісні ігри - виводитися на чисту воду. Проте, Зміям не варто намагатися відсидітися в затишних нірках в очікуванні, коли влада перейде до більш прихильному знаку китайського гороскопу. Спробуєте застосувати тактику вичікування - відкотіться далеко назад в фінансових і кар'єрних питаннях.

  Але не поспішайте засмучуватися такому прогнозу! Жовта Собака приберегла для вас чимало приємних сюрпризів. Змії, які зможуть вийти із зони особистого комфорту, вже в другій половині року отримають важливу наводку, яка не просто змінить їхнє життя на краще, але і дозволить закласти відмінний базис на кілька років вперед. 2018 рік цілком може стати періодом яскравих перспектив і гучних перемог, якщо ви зумієте відкрито зустрічати будь-яку небезпеку і вступите на шлях боротьби з неприємностями.

  • Роки Змії: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001., 2013, 2025.
  • Особисті якості: інтелект, мудрість, хитрість, прагматизм, спокій, сила духу, товариськість, безтурботність.
  • Кращі професії: науковець, аналітик фінансової сфери, слідчий, художник-портретист, астролог, нумеролог, лікар-дієтолог, політолог, соціолог.

  Дружба з тотемом 2018 року можлива лише за умови абсолютної чесності з боку представників Змій. Петушок вже натякнув вам, що працьовитість, відкритість і цілеспрямованість завжди принесуть бонуси та заохочення, так що сміливо дотримуйтеся такої ж політики, а Собака потурбується про те, щоб дати вам кілька прекрасних шансів на успіх. Більш того - Змії відчують себе настільки діяльними і ініціативними, що легко завершать всі розпочаті раніше проекти і усунуть допущені промахи.

  У 2018 році настав час для реалізації найамбітніших ідей, будь то зміна місця проживання, нова робота або переїзд за кордон. Однак пам'ятайте, що всі ці плани потрібно залишити на другу частину року, щоб встигнути переконатися, що ви завоювали симпатії жовтої Собаки. На допомогу Зміям прийде їх природна мудрість і прагматичність - вони з винятковою точністю вміють прораховувати шанси на успіх і ніколи не кидаються в бій, не оцінивши сили і не розподіливши наявні ресурси.

  Товариські і дотепні Змії будуть користуватися особливим успіхом в будь-якому колективі. Головне - пам'ятати, що грандіозні плани і надії повинні залишатися таємницею. В іншому випадку недоброзичливці будуть ставити вам палиці в колеса. Основний девіз 2018 року - «гроші люблять тишу!», Тому, навіть отримавши прибуток, не розголошуйте точних сум і особливостей отримання вигоди, щоб не злякати птаха фінансового щастя.

  », Тому, навіть отримавши прибуток, не розголошуйте точних сум і особливостей отримання вигоди, щоб не злякати птаха фінансового щастя

  Отримавши фінансові бонуси, не поспішайте виставляти це напоказ!

  В кар'єрних питаннях можна буде трохи пришпорити коня. У минулому ви обережно повзли вгору по сходах, однак зараз настав час якнайшвидше рухатися вперед, приголомшив напором конкурентів. Зумієте налагодити відносини з колегами - незабаром будете займати нову посаду. Пам'ятайте тільки, що симпатії колективу повинні бути щирими, в іншому випадку для отримання в підпорядкуванні зграю лицемірів.

  В цілому, Зміям вистачить сил і здоров'я, щоб підвести підсумки року з позитивним результатом. Але стежте за здоров'ям: не дивлячись на всю витривалість і вміння перечікувати погані періоди з філософським настроєм, в 2018 році потрібно строго дотримуватися правильного режиму. Складність року може пробудити в вас апатичні настрої і бажання залягти на дно на півдорозі до перемоги.

  Любов і відносини

  У сфері почуттів Змій чекає непростий рік. Сімейним представникам знака здасться, що їх будинок наповнений нескінченними скандалами, - настільки часто доведеться з'ясовувати стосунки з партнером. Перш ніж приймати необачні рішення, задумайтеся, хто є справжнім ініціатором сварок. Небесні світила кажуть, що підбивати партнера можуть старші родичі. Постарайтеся не виносити сварок з хати і вирішувати спірні питання своїми силами. Ви здивуєтеся, наскільки швидко повернуться в сім'ю мир і розуміння.

  Одиноким представникам знака Змії рік обіцяє підвищену увагу з боку протилежної статі. Однак все залицяння будуть виходити від людей, які вже перебувають в парі. Пам'ятайте, що на чужому нещасті свого щастя побудувати не вийде. Зв'язок із заміжньою жінкою або одруженим чоловіком швидко стане надбанням громадськості. Свою другу половинку вам, швидше за все, в новому році знайти не вдасться. Вільний від чуттєвих захоплень час краще витратити на спілкування з друзями і допомогу родичам.

  2018 рік - відмінний час для укладення шлюбу і створення сім'ї

  Змії, що складаються в парі, отримають від Собаки поштовх до розвитку відносин. Сміливо виводите їх на новий рівень - починайте жити в одній квартирі або плануйте весільні торжества, адже шлюби, укладені в рік Собаки , Будуть особливо щасливими і довговічними. Єдина перешкода, яка вам належить подолати - питання, пов'язані з сімейним бюджетом.

  Змії і їх партнери звикли самостійно розпоряджатися заробленими грішми, тому з трудом сприймають думку про загальному фонді. Домовтеся про те, що невелику частину суми кожен залишить собі для особистих витрат, щоб зберегти невелику фінансову незалежність. Витрачати заначку можна на особисті потреби, а й про приємні сюрпризи для другої половинки забувати не потрібно.

  здоров'я

  Насичений 2018 рік Зміям вдасться прожити без особливих тривог про стан здоров'я. Будете проводити профілактику і загартовування, підкріплюючи імунітет вітамінізованим харчуванням, - організм впорається з будь-якими вірусами навіть взимку, коли кожна друга людина чхає і кашляє. Єдиною слабкою точкою Змій може стати нервова система. Постійні навантаження і необхідність контролювати кожну дрібницю спровокують емоційне виснаження, яке виллється в підвищену нервозність.

  Постійні навантаження і необхідність контролювати кожну дрібницю спровокують емоційне виснаження, яке виллється в підвищену нервозність

  Подбайте про здоров'я - займіться спортом або запишіться на фітнес

  Пам'ятайте, що найкращим відпочинком є ​​зміна діяльності, тому після довгого і напруженого трудового дня вирушайте в басейн або в спортивний зал, щоб відволіктися від розумової праці. Крім того, ледачі Змії часто страждають від підвищеної маси тіла, так що ви зможете позбутися не тільки від зайвих дум, але і кілограмів. Відпустка в 2018 році також повинен бути активним. Відмовтеся від споглядальних турів і валяння на пляжі на користь тривалих екскурсій і цікавих подорожей.

  Головне - не прагнете підкорювати занадто значну висоту. Зірки говорять, що в новому році для вас загострюється ризик падінь, які можуть спричинити за собою переломи. З цієї ж причини потрібно уникати екстремального лижного спорту - катайтеся неспішно і в задоволення. Не нехтуйте можливістю щільно поснідати - ваша активна життя призведе до порушення режиму харчування в обідню пору. Варто прийняти з ранку превентивні заходи, щоб уникнути спокуси шкідливого перекусу фаст-фудом в обід.

  Робота і кар'єра

  Тотем нового року не гарантує представникам даного знаку великої кількості матеріальних благ і фінансових надходжень, якщо вони не зможуть проявити всю креативність, що відпущена їм природою. Тільки сміливі ідеї та інноваційний підхід до вирішення поставлених керівництвом завдань може забезпечити Зміям належне визнання і професійне зростання.

  Можливий і інший варіант - ви відчуєте, що готові вести бізнес самостійно, тому не просто змініть місце роботи, а підете до лав приватних підприємців. Крок ризикований! Для початку складіть план дій і оціните реальні фінансові можливості. За умови грамотного бізнес-плану і надійного партнера проект піде в гору вже до кінця 2018 року.

  Задумайтесь: можливо, настав час організувати власний бізнес!

  Важливим моментом для кар'єрного просування будуть взаємини з колегами. Не намагайтеся завоювати симпатії колективу, граючи в закулісні ігри - Собака негативно налаштована проти інтриганів і маніпуляторів. Підтримка співробітників забезпечена, якщо ви будете їм допомагати в міру сил і можливостей. Затримайтеся на півгодини, щоб командно попрацювати над проектом, або підмінити колегу, з яким потрібно поїхати з дитиною в поліклініку. Віддача буде вище зусиль, витрачених на таку послугу.

  Ну а Змії, що займають керівні пости, не повинні в 2018 році спочивати на лаврах. Продовжуйте відточувати професійну майстерність, щоб зміцнити свою позицію. Крім того, візьміть під особисту увагу контакти з постачальниками - цілком можливо, що хтось із ваших підлеглих працює в збиток фірмі, отримуючи відкати з боку.

  фінанси

  Питання з фінансами зажадають від Змій переглянути раніше намічені плани. У першій половині року великі покупки робити не варто - фінансовий потік буде надходити до вас занадто нерівномірно. Проте, за умови розумної економії і працьовитості, у другій половині року вдасться переломити ситуацію на краще. Крім того, високий шанс на повернення старих боргів, які Змії давно вже віднесли до категорії абсолютно безнадійних.

  Крім того, високий шанс на повернення старих боргів, які Змії давно вже віднесли до категорії абсолютно безнадійних

  Є шанс, що в наступаючому році вам повернуть старі борги

  Зміям, які працюють в сфері біржової торгівлі, потрібно покладатися не тільки на математичні розрахунки, а й інтуїцію - вона допоможе уникнути фінансових втрат. Астрологи кажуть, що представники знаку Змії можуть підняти чимало грошей на спекулятивних операціях. Тільки пам'ятайте, що всі ваші викладки і передчуття варто тримати в секреті, щоб не злякати удачу.

  Тим, хто працює на ниві підприємництва, потрібно задуматися про диверсифікацію діяльності. Конкуренти не дрімають, займаючи все більші ніші на вашому ринку. Проаналізуйте купівельний попит і вкладіть гроші в рекламну акцію. Розіграш призів забезпечить більшу лояльність покупців. Звичайно, так буде лише в разі, якщо оголошене захід не буде вивертом - приз не повинен виграти родич або знайомий.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только