Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 серпня по 2 вересня 2018

  1. Овен
  2. Телець
  3. Близнюки
  4. рак
  5. Лев
  6. Діва
  7. ваги
  8. Скорпіон
  9. Стрілець
  10. Козеріг
  11. Водолій
  12. риби

  Цей тиждень ознаменована переходом з літнього періоду на осінній. Давайте дізнаємося, чи будуть якісь особливі прикмети від астрологів.

  Овен

  Гороскоп пророкує Овна поїздки з метою освіти і накопичення знань. Це можуть бути відрядження і поїздки за кордон. Добре зайнятися вивченням іноземних мов, підвищенням кваліфікації і пошуком нової сфери діяльності. Тиждень прекрасно підходить для зустрічей з друзями, сімейних турбот і виховання дітей. Можливо, що на роботі до Овна почнуть чіплятися через будь-якого недоліку. Тримайтеся на плаву, щоб період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) пройшов на позитиві. Добре попрацювати на городі і в саду, а також виїхати на турбазу. В любові не варто боятися зайвої сентиментальності. Овна іноді не заважає розкритися духовно, щоб продемонструвати свою щирість.
  Гороскоп пророкує Овна поїздки з метою освіти і накопичення знань

  Телець

  На цьому тижні Телець не повинен знижувати самооцінку, інакше неприємності накриють з головою. Можливі святкові заходи, до яких слід ретельно підготуватися. Позитивний настрій Тельцю бажано висловити у творчості - на полотні, у віршах і музиці. Гороскоп рекомендує зміцнювати репутацію в колі родичів. Якщо з'являться проблеми в любовній сфері, можна розібратися в собі за допомогою психологічних тренінгів і читання відповідної літератури. Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) надовго запам'ятається Тельцю. Головне, займатися справами по душі і спілкуватися з приємними людьми. Завдяки високій опірності організму інфекціям, хвороби на тижні вам не загрожують.
  На цьому тижні Телець не повинен знижувати самооцінку, інакше неприємності накриють з головою

  Близнюки

  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) підштовхне Близнюків до кардинальних змін і навіть переїзду. Робіть усе спокійно і з часткою оптимізму, щоб не розгубити енергетичний запас. В особистому житті гороскоп обіцяє суцільні принади і задоволення, тому приводу для хвилювань немає. Але будьте обережні! Якась химерна особа буде провокувати на скандал. У спірній ситуації на роботі Близнюкам варто вибирати оптимальне рішення. Ну, а якщо весь тиждень виявиться завантаженою фізичною працею, то не забувайте робити перерву на обід і відпочинок. Можливий приїзд родичів здалеку. Сприятливо пройдуть заходи і переговори, які зміцнюють авторитет в суспільстві.
  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) підштовхне Близнюків до кардинальних змін і навіть переїзду

  рак

  Гороскоп радить Раку виключити відвідування багатолюдних місць і галасливих компаній. Вам «прописано» спокій душі і тіла, тому дотримуйтесь дисципліну. Творчим Ракам тиждень подарує енергетичний підйом, тому можна реалізувати проекти в конструктивному руслі. Контакти з родичами можуть розчарувати і засмутити, особливо, якщо Рак буде лізти «в пляшку». Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) прекрасний для саморозвитку, спілкування з мудрими людьми і духовних практик. Фінансова сфера не на висоті, Раку потрібно зібратися духом і проконтролювати всі свої витрати. У любові доля подарує вам те, про що ви давно мріяли. Значить, не відмовляйтеся від романтичних знайомств.
  Гороскоп радить Раку виключити відвідування багатолюдних місць і галасливих компаній

  Лев

  Цей тиждень буде однією з найбільш вдалих і щасливих в життя Льва. Навколишні люди у всьому підтримають, а також допоможуть втілити в реальність давні мрії. Головне, вірити в себе! Якщо скласти план на кожен день, то можна багато чого досягти. Гороскоп радить Льву бути максимально зібраними в робочому процесі. З боргами розплатитеся, а від позик відмовтеся. Щоб період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 року) не принесе розчарувань в особистій сфері, слід бути більш чуйним і турботливим до партнера. Будь-які пересування і перельоти виявляться успішними в плані кар'єри. Льву потрібно ізолювати себе від пліток, сварок та інтриг. Якщо в якийсь момент промовчите, щось не загрузнемо в негативі.
  Цей тиждень буде однією з найбільш вдалих і щасливих в життя Льва

  Діва

  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 року), у Діви виявиться так багато важливих справ, що без підтримки сторонніх осіб не обійтися. Але питайте ради тільки у тих, кому повноцінно довіряєте. Особисте життя Діві бажано тримати в таємниці. Особливо, якщо ваш роман почався недавно. Гороскоп рекомендує взяти на озброєння все, що стосується здоров'я, фінансів та побуту. За старою схемою діяти в роботі не слід. Цей тиждень підходить для нововведень і реставрації давніх проектів. Трішки наївності в спілкуванні з друзями не завадить, щоб Діва змогла вгадати - хто їй справжній товариш, а з ким краще розлучитися. Добре організована поїздка на природу подарує масу вражень і емоцій.
  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 року), у Діви виявиться так багато важливих справ, що без підтримки сторонніх осіб не обійтися

  ваги

  Гороскоп пророкує Терезам дилему - як вчинити в складній робочої ситуації? Слухати серце, або поклик сумління? Якщо зважити всі наявні шанси на успіх, то можна досягти прогресу. Можливі невеликі проблеми зі здоров'ям, якщо Терези без міри будуть веселитися, вживати алкоголь і займатися спортом. Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) сприятливий для відряджень, як по країні, так і за кордон. Відмінний ефект дадуть процедури, спрямовані на омолодження шкіри, масаж і йога. У фінансовій сфері події у Терезів будуть розвиватися в негативну сторону. Тиждень вимагатиме уваги і точного розрахунку. Відмовтеся від великих покупок і подарунків, особливо, без особливого приводу.
  Гороскоп пророкує Терезам дилему - як вчинити в складній робочої ситуації

  Скорпіон

  На цьому тижні Скорпіону краще займатися вирішенням фінансових питань, а не домашніми справами. Не бійтеся перекласти тягар турбот на плечі літніх родичів, вони впораються з ними з лишком. Пригнічений настрій можливо в любовних відносинах. Якщо Скорпіон обмежить себе від спокус і надмірних емоцій, то ситуація налагодиться. Гороскоп радить заявити про себе не лише в колективі, а й суспільстві. Вас помітять, оцінять по достоїнству і нагородять премією. Менше приділяйте уваги чужих проблем. Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) підходить для відпочинку на природі. Літо закінчується, тому використовуйте його за призначенням. Тобто, засмагати, купайтеся і радійте сонця.
  На цьому тижні Скорпіону краще займатися вирішенням фінансових питань, а не домашніми справами

  Стрілець

  Щоб період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) дозволить Стрільця зберегти накопичені кошти, потрібно відмовитися від покупок. Звичайно ж, не всіх, а найдорожчих і масштабних. І не карайте себе за те, що не змогли реалізувати. Доля дає Стрільця перепочинок, щоб обміркувати свої дії і рішення. Гороскоп рекомендує провести час з сім'єю і родичами. Це допоможе зрозуміти, як вас цінують і люблять, а також зайнятися улюбленим хобі. Дальні поїздки можуть завести Стрільця в глухий кут, в прямому і переносному сенсі цього слова. Ви заплутаєтеся в шляху, що призведе до втрати часу і грошей. Тиждень сприятливий для зміцнювальних процедур, косметичних сеансів і романтичних побачень.
  Щоб період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) дозволить Стрільця зберегти накопичені кошти, потрібно відмовитися від покупок

  Козеріг

  Гороскоп обіцяє Козерогу конфліктний період, коли кожен намагається підчепити, критикувати і викликати на суперечку. Головне, не біжіть від себе, а негативним особистостями датою гідну відсіч. Чудово складуться поїздки, навчання і зустрічі на діловому рівні. Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) має Козерога до нововведень, як в роботі, так і особистій сфері. Якщо стимулювати себе на активні дії, то вони принесуть неймовірний ефект. Від шопінгу краще відмовитися, інакше накупите масу дрібничок. Тиждень підходить для схуднення, дієти і занять в спортзалі. Хоча, якщо Козерогу більше до душі плавання, то можна відправитися в басейн. І для здоров'я, і ​​для хребта - користь.
  Гороскоп обіцяє Козерогу конфліктний період, коли кожен намагається підчепити, критикувати і викликати на суперечку

  Водолій

  На цьому тижні головною темою буде фінансова сфера. У переддень відпустки або подорожі, Водолій виявився не в райдужному грошовому стані. Але в першу чергу потрібно розплатитися з боргами, комунальними послугами та штрафами. Якщо чітко контролювати доходи і витрати, то гороскоп обіцяє стабільність в гаманці. Вдало складуться поїздки з особистих питань, особливо, на машині або водному транспорті. Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 року), у Водолія з'явиться шанс зустріти «свого» і кохану людину. Навіть, якщо ви і не мріяли про таке «сюрприз», приймайте його від долі з вдячністю. З боку здоров'я не виключені скачки тиску, захворювання спини і кінцівок.
  На цьому тижні головною темою буде фінансова сфера

  риби

  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) пройде «на ура», якщо вести себе справедливо і щиро. Навіть з людьми, які влаштовують Рибам підступи за спиною, потрібно бути усміхненим і коректними. Чим більше позитиву, тим краще пройде тиждень. В любові не шукайте «винуватих і скривджених», а з доблестю приймайте все, що є. Гороскоп радить Рибам на місці вирішувати всі поточні проблеми - побутові та фінансові. Якщо не хочеться заробити «горб» з неприємностей, то будьте наполегливіше і сміливіше. Чудовий день для Риб, що займаються мистецтвом, педагогікою і медициною. Нові проекти та нестандартні ідеї відкриють масу перспектив. Тільки за їх реалізацію хапайтеся не відразу - все обміркуйте.
  Період цього тижня (з 27 серпня по 2 вересня 2018 роки) пройде «на ура», якщо вести себе справедливо і щиро
  Читайте також: Серпуховічам пропонують змайструвати і вибрати найкращий сувенір міста. СМІтанка теж пофантазувала

  Слухати серце, або поклик сумління?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только