Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Боюся самотності в свята або Новий Рік на самоті

  1. Ритуал на залучення бажань - «мандала»
  2. Як зробити свою «мандалу»
  3. Притча про втілення думок «Чарівне дерево»

  Привіт шановні читачі блогу Сампросветбюллетень!

  «Боюся самотності, особливо в свята. Я боюся передбачення: «як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш». Ось зустріну Новий Рік на самоті, так і буду весь рік одна. У мене завжди паніка якась перед святами з'являється. Не знаю, як це змінити », - пише Тетяна.

  «Знову буду зустрічати Новий Рік на самоті! Відчуваю, що починає підповзати депресія, тому що до сих пір не складаються стосунки з чоловіками . Подруги зі своїми чоловіками вже все розпланували, хто за кордон їде, хто в ресторан на новорічну програму, хто просто вдома з дітьми і коханим, хто на дачу. Зараз на роботі все це обговорюють. але чому не щастить з чоловіками , Я відчуваю себе якимось ізгоєм. Дуже боюся самотності в свята », - пише Наталія.

  За моїми спостереженнями вираз: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш» більшою мірою стосується нашого внутрішнього настрою, ніж конкретних подій, що відбуваються в цей час За моїми спостереженнями вираз: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш» більшою мірою стосується нашого внутрішнього настрою, ніж конкретних подій, що відбуваються в цей час. Скільки разів мені доводилося розбирати випадки, коли жінки зустрічали Новий Рік з коханим, навіть отримували пропозицію руки і серця, але через пару місяців посварилися і вже не знали, як пережити розрив відносин . Інші припинили відносини, які роблять їх нещасними, провели Новий Рік на самоті, а через пару місяців зустріли свою долю.

  Свята, такі як Новий рік чи День Народження, можуть стати справжнім випробуванням для одиноких людей, особливо якщо у них немає поблизу сім'ї і близьких друзів. Але найголовніше в цій проблемі, як і в багатьох інших, це змінити свій спосіб мислення.

  Легко піддатися зневірі і почати культивувати в собі мислення жертви: жаліти себе і нарікати, що має неприємні наслідки. Ви відчуваєте себе пригніченими і по «Закону Притягання - подібне притягує подібне» залучаєте негативні події в своє життя.

  Бути однією, не означає бути самотньою Бути однією, не означає бути самотньою. Тільки тому, що у вас зараз немає ні з ким відносин, не означає, що ви повинні відчувати себе ізгоєм. Як тільки ви це зрозумієте, свята не будуть вас більше лякати. Використовуйте святкові моменти, щоб зосередитися на тому, кого ви дійсно повинні любити - на самій собі! Перестаньте зосереджуватися на інших, приділіть увагу собі! Якщо ви будете наповнені любов'ю, радістю, впевненістю, то ваша позитивна енергія приверне когось особливого в ваше життя. Замість того щоб чекати, що щось хтось увімкне вас у ваші плани, подумайте, як би ви хотіли провести цей час, що вам потрібно зробити, щоб це реалізувалося в життя.

  Є багато способів, як провести Новий Рік людям, у яких ще немає ні з ким відносин. Це лише питання вашої фантазії і матеріальних можливостей. Можна відправитися в подорож з груповою екскурсією по цікавих місцях. Можна попросити ваших заміжніх подруг, щоб запросили на свої заходи: в гості, ресторани або клуби. Дуже часто сімейні пари люблять знайомити одиноких, можливо, вони проявлять більше ентузіазму, ніж ви очікуєте, відгукнувшись на ваше прохання. А можна спробувати стати на свята доброю феєю. Моя знайома, після розриву відносин, боячись самотності на свята, взяла участь у благодійній акції для багатодітних сімей в її місті. Зустріч Нового Року пройшла в дружньому колективі організаторів і волонтерів. Вона сказала мені потім, що такого веселого і наповненого змістом Нового Року у неї ніколи раніше не було. Впевнена, якщо ви поміняєте мислення жертви на позитивне, то і самі зможете знайти безліч чудових ідей для свята.

  Але якщо з якихось причин ви не маєте можливості кудись вийти, і змушені провести Новорічну ніч одна вдома, то й це не біда! Адже це чудовий шанс провести ритуал на залучення бажань.

  Ритуал на залучення бажань - «мандала»

  Що таке ритуал з точки зору психотерапії Що таке ритуал з точки зору психотерапії? Це метод самодопомоги - спосіб позбутися від негативного образу мислення «я жертва обставин», навчитися жити «тут і зараз», знайти гармонію, почати діяти в потрібному напрямку і мислити позитивно.

  Механізми психологічного захисту, вироблені нашою психікою в результаті травмуючих подій в дитинстві, можуть обмежувати нас у всіх сферах життя, спотворювати сприйняття реальності, заважати побачити і використовувати всі доступні можливості, приводити нас в стан, коли ми відчуває себе «в глухому куті», «загнаними в куток".

  Почуття самотності - це ні що інше як той же «глухий кут» або «кут», куди, як нам здається, загнала нас життя. Для того щоб подолати бар'єри необхідно закликати на допомогу наші внутрішні ресурси.

  Щоб активізувати наш внутрішній потенціал використовується робота з «мандалою» - симетричним малюнком всередині кола. Такі зображення зустрічаються в різних культурах. В сучасну психологію ідею «мандали» ввів К. Юнг, і тепер вона успішно використовується в арт-терапії для психодіагностики, як засіб самодопомоги при емоційних і соматичних розладах, для вирішення сімейних, творчих, професійних проблем.

  Крім того робота з «мандалою» допомагає активізувати наше творче мислення, без якого дуже складно щось змінити в своєму житті і побачити нові можливості.

  К. Юнг вважав «мандалу» проекцією психічного світу, шлях до відкриття нашої неповторної індивідуальності. Він вважав, що робота з «мандалою» допомагає збільшити обсяг самосвідомості, відкрити джерело внутрішньої енергії.

  Кожна «мандала» висловлює певну ситуацію, будучи енергетичної матрицею, проекцією нашої свідомої і несвідомої активності Кожна «мандала» висловлює певну ситуацію, будучи енергетичної матрицею, проекцією нашої свідомої і несвідомої активності. Через «мандалу» ми взаємодіємо з енергіями: приймаємо і віддаємо. Розфарбовуючи кожен фрагмент «мандали», висловлюючи кольором свої бажання, ми формуємо свою енергетичну матрицю, яка створює усередині нас певні вібрації, що притягають бажане подія. Наприклад, ви можете позначити різними кольорами якості чоловіки , Якого хотіли б залучити в своє життя .

  Як зробити свою «мандалу»

  Малюнок «мандали» вибирається спонтанно, під настрій. Ви можете скористатися вже готовими альбомами для розфарбовування, наприклад, як на «Озоне»:

  Медитація. 48 мандал для розфарбовування

  Мандала. Орнамент в колі. Раскраска с наклейками

  Можна самостійно пошукати схеми в інтернеті. Також я зробила для вас добірку схем з німецького сайту, де їх можна безкоштовно скачати в форматі PDF і потім роздрукувати на принтері. Я даю посилання по розділах, просто вибираєте вподобану схему, тиснете на кнопку «PDF» під малюнком і зберігаєте на своєму комп'ютері.

  Матеріал для розфарбовування і колірна гамма, також береться за вашим бажанням. Зазвичай це кольорові олівці або фломастери. Тривалість роботи залежить тільки від вашого насичення процесом і задоволення від зробленого.

  Створіть для себе святкову обстановку, включіть музику для релаксації. Музика робить нас більш вразливими до своїх внутрішніх енергій, допомагає вкласти в малювання свій стан душі і свої бажання.

  Наприклад, можете використовувати музику «Сигнал Любові»

  Подумайте про все у вашому житті, за що ви можете бути вдячною. Вимовте вголос, напишіть на листку паперу. Потім почніть думати про наступний рік. Ви хотіли б знайти коханого? Виберіть «мандалу», яку будете розфарбовувати для тяжіння кохану людину в своє життя.

  Зафарбовуючи кожен елемент орнаменту, висловлюйте певним кольором:

  - якості, які ви б хотіли бачити в своєму обранцеві;

  - позитивні емоції, які ви хотіли б пережити з ним разом;

  - події, які б ви хотіли прожити разом.

  Наприклад, зафарбовуючи якийсь фрагмент жовтим кольором, ви уявляєте собі, як будете разом сміятися над жартами один одного, потім зафарбовуючи інший фрагмент зеленим, ви визуализируете кольором надійність вашого майбутнього партнера і так далі.

  Вибирайте кольори спонтанно, слідуйте за своїми відчуттями Вибирайте кольори спонтанно, слідуйте за своїми відчуттями! Можна вважати, що ваша робота завершена, коли ви відчуєте, що малюнок вам подобається. Бажано дати закінченою «мандале» назву, яке спонтанно прийде в голову. Малюнок можна вставити в рамку і повісити на видному місці.

  Впевнена, що вже після першої роботи ви відчуєте, як наповнюється внутрішньою гармонією, вам захочеться малювати і розфарбовувати «мандали» ще і ще. Вважається, що постійна робота з цим чарівними малюнками лікує душевні рани, поступово дозволяє психологічні проблеми, що заважають нам жити повноцінним життям.

  Тому, якщо ще будуть сили і бажання, ви можете створити «мандалу» вибравши одну або кілька тем, які вам ближче:

  - Любов, кохання, - "Любов, кохання",

  - «Щастя»,

  - «Впевненість»,

  - «Заспокоєння»,

  - «Успіх в карьра / Бізнесі»

  - «Образ Я»,

  - «Майбутні події».

  Надалі, ви можете використовувати роботу з «мандалою» в періоди смутку, сумнівів, коли відчуваєте внутрішню напругу, коли не можете в собі розібратися, а ще краще постійно приділяти цьому процесу частину свого вільного часу.

  Після завершення ритуалів «мандали» переходите до наступної частини.

  Задайте собі питання:

  Які перешкоди не дають вам жити життям, яким ви хочете?

  Що ви робите для досягнення своєї мети і що ще можете зробити?

  Складіть план дій на наступний рік.

  Свята можуть бути стимулюючими для особистого росту і внутрішніх змін! Використовуйте вільний час з користю для себе, незважаючи на обставини, в яких ви зараз опинилися! І наостанок притча для роздумів.

  Притча про втілення думок «Чарівне дерево»

  «Одного разу подорожній, що бреде по дорозі, втомлений і виснажений палючим сонцем, вирішив відпочити в тіні розлогого дерева. Присівши відпочити, він навіть не міг припустити, що дерево виявиться чарівним. Це дерево могло виконувати будь-які бажання. Подорожньому хотілося їсти, і він подумав про те, що добре б тут з'явився стіл з різними наїдками ... І, раптом, з'явився стіл! Наївшись, подорожньому захотілося випити прохолодного вина, і як тільки він про це подумав, перед ним з'явився глечик з вином. Подорожній насторожився і вирішив, що тут відбувається якесь дивне диво. «Може, це чаклують якісь страшні сили?» - майнула у подорожнього перелякана думка. Негайно він побачив дивних і страшних істот. «Які вони страшні! Зараз вони мене з'їдять! »- подумав подорожній ... І його з'їли».

  Удачі вам і до швидких зустрічей на сторінках Сампросветбюллетеня!

  Робот вибрав для вас інші статті на схожу тему:


  Ви хотіли б знайти коханого?
  Що ви робите для досягнення своєї мети і що ще можете зробити?
  «Може, це чаклують якісь страшні сили?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только