Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зустрічати рік дерев'яної кози 2015

  1. Символ майбутнього 2015 року - Синя Дерев'яна Коза
  2. Як зустрічати 2015 рік Кози
  3. Що дарувати на майбутній 2015 рік Кози
  4. У чому зустрічати рік кози? Яку одяг вибрати для зустрічі 2015 року?
  5. Як прикрашати будинок для зустрічі року Синьої Кози
  6. Які страви приготувати на святковий стіл в рік Кози

  Всі ми звикли до того, що кожен Новий рік асоціюється з яким-небудь твариною, так званим символом Всі ми звикли до того, що кожен Новий рік асоціюється з яким-небудь твариною, так званим символом. Але мало хто знає, чому саме пов'язують року з тваринами, звідки це все почалося, і як збереглася традиція.

  Китайський гороскоп є не простим гороскопом, він являє собою своєрідний літопис, яка почала своє існування в 2637 р до нашої ери. Місячний Календар має звичайний цикл тривалістю 12 років. Повний Місячний цикл триває 60 років, що вміщує в собі 5 звичайних циклів. Цикл 12 років сформований на основі різних легенд.

  З глибини тисячоліть прийшло кілька легенд, які пояснюють виникнення китайського або східного гороскопу. В одній з найпоширеніших легенд говориться, що 12 тварин з'явилися за покликом Будди, який прощався з життям на Землі. І в честь цього Будда підніс кожному з них подарунок у вигляді року правління на Землі. Інша легенда свідчить, що тварин скликала щур, яка виконувала наказ імператора. У третьому варіанті легенди говориться, що ці звірі проходили змагання з бігу та плавання.

  Але незалежно від змісту кожної з легенд, 12 міфічних тварин є уособленням космічного впливу, яке певним чином впливає на життя і долю кожної людини, народженої в той чи інший рік.

  Східний гороскоп відрізняється від західного тим, що кожен «знак-тварина» править цілий рік, а не протягом одного місяця року. Відлік проводиться, спираючись на Місячний Календар, а рік починається з другого повного місяця, що йде за зимовим Сонцестоянням.

  Перелік звірів в гороскопі, звичайно, не є випадковістю. Кожна тварина наділяє рік певними якостями і характеристиками, що в поєднанні зі стихіями і енергією, відповідають східній філософії. Китайський гороскоп - це об'єднання всього того, що являє собою опис людської долі. Він ґрунтується на найдавнішої філософії Китаю і астрології . Він пронизаний мудрістю і досвідом, які пройшли крізь століття і дійшли до нашого часу.

  Кожна людина може знайти в гороскопі щось цікаве для себе. Також гороскоп підкаже, як краще спланувати свої дії, щоб вони принесли максимальний успіх. У цій статті ви зможете знайти масу корисної та цікавої інформації про покровителя майбутнього року, а також що краще одягнути і які страви приготувати, зустрічаючи Новий рік, як прикрасити оселю, які подарунки зробити близьким і коханим.

  Символ майбутнього 2015 року - Синя Дерев'яна Коза

  Майбутній 2015 рік є восьмим роком за рахунком в 12-річному циклі відомого всім китайського гороскопу. Традиційно за китайським гороскопом рік починається 19 лютого і торгівлі закінчується 7 лютого 2016. Коза або ж Вівця є покровителька цього року і символізують жіноче начало.

  Тварина не з числа сміливих, але цінує завзятість і наполегливість. Проявіть активність у вашій діяльності на роботі, і це стане запорукою вашого успіху в майбутньому. Коза є досить обережним тваринам, тому не варто дратувати її необдуманими вчинками і легковажністю. Саме в цей період слід сім разів відміряти, і лише один раз відрізати. Коза, як легковажне і непостійне тварина, має легкий характер і вельми мінливе настрій. Тому готуйтеся до частих змін настрою в цьому році. Основним якістю цієї тварини є елегантність, а також цнотливість. Цей знак характеризується рішучістю, силою і непохитністю.

  Стихією року Кози є дерево, що символізує весну і ранок. Творчість і уява - за ці якості відповідає дерево. Воно є найбільш плідним, на відміну від всіх інших елементів. Дерево є джерелом життя і знань, а також розуму. Ось чому цей рік є сприятливим для укладення шлюбу і для народження спадкоємців. Якщо ви готові до вступу в союз з другою половинкою , То обов'язково скористайтеся сприятливим для цього періодом. Квітами року є синій і зелений . Астрологи пророкують, що це буде мирний, щедрий і найбільш безпечний період, сприятливий для тих людей, хто готовий працювати і отримувати гроші . Той, хто давно мріє про поповнення в сімействі, їх мрія обов'язково збудеться. Знаючи рік тваринного-покровителя, можна зробити для себе деякі висновки і побудувати бажане майбутнє.

  Як зустрічати 2015 рік Кози

  Покровителем наступаючого 2015 року є Дерев'яна Коза, характеризується особливим гостинністю і толерантністю Покровителем наступаючого 2015 року є Дерев'яна Коза, характеризується особливим гостинністю і толерантністю. Ось чому не має значення, де і як зустрінете приходить рік. Проведіть свято весело і зі смаком, це не залишиться непоміченим господинею цього року. Особливих змін в наступному році не передбачається, життя буде протікати тихо і спокійно. Всі розпочаті в наступному році справи повинні закінчитися успішно, тому не втрачайте свій шанс і скористайтеся сприятливим періодом, щоб просунутися по кар'єрних сходах. Намагайтеся більше робити добрих справ, добродушність притаманне покровительці майбутнього року, тому ви обов'язково отримаєте за свої добрі вчинки заохочення.

  Рік Кози за прогнозами астрологів повинен бути досить вдалим і принесе багато сюрпризом для всіх знаків зодіаку . Слід правильно зустріти наступний новий рік, щоб Коза була до вас прихильна.

  Святкування новорічного торжества краще провести в віддаленому місці, де менше міського шуму. Коза - не міський тварина, тому зустріч нового року в заміській місцевості буде дуже навіть актуальна. Не варто влаштовувати при цьому пишних урочистостей, Козі це не сподобається, так як вона тихе і спокійне тварина.

  Створіть за святковим столом комфортну і душевну атмосферу. Обов'язково обміняйтеся побажаннями щастя і благополуччя. Можете навіть придумати лотерею, в якій кожен учасник буде витягати маленький листочок з передбаченнями, де будуть описані різні позитивні речі. Придумувати передбачення можна довільно, це принесе багато радісних емоцій у гостей. А перед боєм курантів можна буде обмінятися подарунками , Які приготували заздалегідь. Потім загадайте бажання і випийте по келиху ігристого напою. Знайте, ваше бажання обов'язково збудеться, варто тільки вірити в його виконання і побажати його від щирого серця.

  Потім можна помилуватися святковим феєрверком, для цього краще вийти на вулицю, щоб у всій красі побачити це чудове дійство. Новорічне свято дасть вам заряд позитивної енергії на цілий рік, тому постарайтеся провести його якомога веселіше. Якщо вам дуже хочеться, то можна відправитися після всіх урочистостей на вечірку з друзями або в нічний клуб, так як ця ніч призначена для веселощів і розваг.

  Що дарувати на майбутній 2015 рік Кози

  Кожна людина вважає новий рік незвичайним святом, яке насичене величезною кількістю загадок, веселощами, радістю і сюрпризами Кожна людина вважає новий рік незвичайним святом, яке насичене величезною кількістю загадок, веселощами, радістю і сюрпризами. Традиційно люди проводять свято вдома в оточенні близьких, але іноді трапляються винятки. Якщо у вас є друга половинка, то, звичайно ж, захочете відзначати свято разом з нею. Ось чому питання, який стосується подарунка на Новий рік, буде актуальним для вас. Спочатку може здатися, що це питання досить складний, але якщо ви дійсно хочете догодити коханій людині, то зробити це буде дуже просто.

  Виберіть вільний день, для того щоб вибрати новорічний подарунок. Пригадайте все, що стосується смаків і захоплень коханої людини. При виборі подарунка ця інформація допоможе без труднощів підібрати подарунок. Але іноді на поставлене запитання ви не отримаєте точної відповіді, і вам доведеться самим обмірковувати різні варіанти, які можуть сподобатися. Адже майже кожна людина, будь він дорослим або дитиною, мріє отримати подарунок, який буде асоціюватися тільки з позитивними емоціями.

  Не варто думати, що тільки дорогим подарунком ви зможете здивувати або порадувати кохану людину. Прекрасним сюрпризом може бути фоторамка із зображенням символу наступного року або ж красива статуетка на цю тематику. Подарунок, виконаний своїми руками, принесе вам ще більшу радість. Тому пофантазуйте і придумайте щось, що здивує і порадує близького для вас людини. Загляньте в гороскоп , Можливо, він вам підкаже і направить вас в потрібне русло при виборі сюрпризу. Якщо ви давно зустрічаєтеся з коханою людиною і знаєте його смаки, то в цьому випадку можна підібрати в якості подарунка нижню білизну або ж елітну парфумерію. У цій справі потрібно бути дуже уважним, щоб не допустити помилки при виборі.

  У чому зустрічати рік кози? Яку одяг вибрати для зустрічі 2015 року?

  Думка астрологів розійшлося щодо кольору символізує наступний рік Думка астрологів розійшлося щодо кольору символізує наступний рік. Так як символом 2015 року є Дерев'яна Коза або ж Вівця, колір, який відповідає символіці цієї тварини - синій і зелений . Так що добре переглянете свій гардероб і знайдіть одяг , Яка буде залучати удачу. А якщо не знайдете таку, то слід відправитися за покупками і прикупити що-небудь оригінальне з цих квітів.

  Звичайно ж, актуальними в новорічному ансамблі будуть відтінки зеленого і синього. Сукня, яке ви одягнете на новий рік обов'язково має бути оригінальним і незвичайним. А при підборі аксесуарів вам слід звернути увагу на витончені прикраси, виразні кулони і намиста, виготовлені з дерева, кільця з такими каменями, як аквамарин і перли, особливо чорний. Саме такий вид прикрас припаде до душі покровительці майбутнього року.

  Якщо покупка сукні на торжество необов'язкова, то підготовка новорічного образу стоїть на першому плані. Для прикраси і перетворення наряду для торжества прийдуть на допомогу такі цікаві аксесуари, як різні ажурні або шовкові хустки, а також оригінальні ґудзики або вишукані брошки.

  Готуючи все до святкового вечора, не забудьте зробити зачіску, яка буде відображати ваш внутрішній стан, в допомогу прийдуть лаки з блискітками. Для того щоб не робити все в останню хвилину, заздалегідь подумайте про те, який макіяж ви хотіли б зробити і розгляньте всі варіанти зачісок. Зачіски в рік дерев'яної Кози повинні бути вишуканими, але в той же час не дуже складними. Ви можете зупинитися як на яскравих блискучих пасмах або ж збитих кучерях, так і на всіляких видах кіс. Головне, мати в усьому почуття міри, як то кажуть в гороскопі на прийдешній 2015 рік. Не забувайте, що зачіска обов'язково повинна доповнювати ваш образ, а всілякі аксесуари повинні бути в одному стилі.

  Як прикрашати будинок для зустрічі року Синьої Кози

  Будь-яка підготовка до торжества починається з прикраси  приміщення  , В якому буде відзначатися свято Будь-яка підготовка до торжества починається з прикраси приміщення , В якому буде відзначатися свято. Так як символ прийдешнього року - це Коза, а її стихія - дерево, то цю інформацію необхідно врахувати при підготовці вашого будинку до свята. Всілякі атрибути з дерева залучать удачу в ваш будинок. В якості таких штучок можуть виступати статуетки, а також рамки. Але намагайтеся не перестаратися, тому що величезна кількість таких деталей не зможуть створити новорічний настрій.

  Кольори-символи цього року буде доречно додати в оформлення вашого житла. Коза обожнює затишок, а пастельні тони, такі як бежевий або кремовий допоможуть створити комфорт. Робіть акцент на м'яких відтінках синього і зеленого. Реалізувати ці кольори можна в декоративних подушках або м'яких іграшках, які будуть розташовані на меблів, вони створять затишок в домі. Прекрасним рішенням при оформленні інтер'єру стануть дзвіночки, розміщені над вхідними дверима, які будуть залучати удачу і щастя в ваш будинок. Кімнатні рослини не будуть зайвими в оформленні вашого будинку, так як Коза любить все зелене. Прикрашаючи будинок, застосовуйте свою фантазію, і тоді він стане не тільки красивим, але і дуже оригінальним. Залучіть до цього заняття ваших дітей, вони з великим задоволенням приймуть участь в цьому заході, і позитивні емоції захлиснуть не тільки вас, але і ваших улюблених.

  Звичайно ж, обов'язковим атрибутом у вашому домі будуть скляні кулі, гірлянди і серпантин. Але цих прикрас не повинно бути занадто багато, так як надлишок їх виглядає досить громіздко. Виготовте з дітьми різні кулі з ниток і розташуйте їх на ялинці, така прикраса буде виглядати оригінально і незвично.

  Найголовніша умова - робіть те, що вам подобається і приносить величезне задоволення. Створена вами атмосфера в будинку - незамінна складова свята.

  Які страви приготувати на святковий стіл в рік Кози

  Святковий стіл - це обов'язкова складова будь-якого торжества, а тим більше такого масштабного свята, як Новий рік Святковий стіл - це обов'язкова складова будь-якого торжества, а тим більше такого масштабного свята, як Новий рік. Будь-яка господиня хоче приготувати дуже апетитні і оригінальні страви, які зможуть здивувати гостей і порадувати їх прекрасним смаком. Але що ж «сподобається» Козі на святковому столі?

  Важливим елементом на святковому столі є зелень, тому не скупіться на зелень при оздобленні своїх страв. Готуйте більше овочевих салатів, це припаде до душі господині майбутнього року. М'ясні страви ви можете приготувати на свій розсуд, у цій справі обмежень немає. Тому можете фантазувати на цю тему і використовувати незвичайні рецепти. Десерт не повинен бути надто калорійним, тому вдалим рішенням стане різнобарвне фруктове желе і морозиво з різними фруктами.

  Як напоїв на вашому столі можуть виступати різноманітні компоти, морси і соки, звичайно ж, не варто забувати про шампанське. Чи не дуже старайтеся при приготуванні святкової вечері, щоб не перетворити свято в процес поглинання їжі. Приділіть більше уваги самій ідеї святкування Нового року. Коза це точно оцінить по достоїнству!

  Яку одяг вибрати для зустрічі 2015 року?
  У чому зустрічати рік кози?
  Яку одяг вибрати для зустрічі 2015 року?
  Але що ж «сподобається» Козі на святковому столі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только