Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зустрічати Новий рік 2017

  1. Яким буде Новий рік 2017 - рік Півня Символом 2017 року Півень, керуюча стихія року - вогонь, тому...
  2. Як зустрічати Новий рік 2017. Меню
  3. Що подарувати на Новий рік 2017
  4. Рекомендуємо подивитися:

  Яким буде Новий рік 2017 - рік Півня

  Символом 2017 року Півень, керуюча стихія року - вогонь, тому півень буде Вогняною. Головний колір - червоний і всі відтінки, близькі до нього, в тому числі і вогненні тону - це золотий, жовтогарячий, жовтий. Як відзначають на Сході - Півень є главою сімейства, він рано встає, стежить за порядком і все тримає під контролем. Саме тому в наступаючому році слід постаратися не випадати з ритму, тримати руку на пульсі, всюди встигати і тоді удача обов'язково виявиться на вашому боці.

  Якщо говорити про те, яким стане 2017 рік Вогненного Півня, то можна точно стверджувати, що цей період буде яскравим, як півнячий хвіст, бурхливим і непередбачуваним як характер символу року. Одна подія буде стрімко змінювати інше, тому важливо встигати стежити за тим, що відбувається, щоб встигнути вчасно прийняти правильне рішення. Зміни відбудуться як в соціальному житті людей, таки і в світі в цілому. Деякі астрологи пророкують вкрай нестабільну обстановку в світі, проте з огляду на розташування планет, поки приводів для серйозного занепокоєння немає.

  Рік буде плідним і успішним для тих, хто намагатиметься проявити себе, блиснути своїми талантами, неординарним підходом до ситуації. Якщо такий шанс випаде, а він обов'язково випаде, то упускати його не можна ні в якому разі. Півень не терпить бездіяльності, у всьому цінує акуратність і порядок, багатьом доведеться привести в порядок думки, скласти план дій і планомірно йти до своєї мети без непотрібної суєти. Якщо для її реалізації доведеться переглянути свої принципи, ставлення до життя, світогляд, то краще попрацювати над цим. Зірки радять в рік Вогненного Півня навчитися бути відповідальним, взявши на себе певні зобов'язання, не варто ними нехтувати.

  Як правильно зустріти Новий рік 2017

  Для того щоб в Новому році все склалося успішно, важливо правильно його зустріти, задобрити вогняного господаря року. Роздумуючи над тим, як зустрічати 2017 рік Півня, потрібно буде вирішити відразу кілька питань. Зрозуміло, клопоти по підготовці до свята досить стомлюючі, але якщо про все подбати заздалегідь, а не залишати все це на останній день, то цей клопіт будуть приємними. До того ж до підготовки до святкування Нового року можна залучити всіх членів сім'ї, це буде не тільки весело, але і допоможе ще більше згуртуватися. Наприклад, діти разом з батьками цілком можуть впоратися з прикрасою інтер'єру, виготовленням іграшок на ялинку і іншими нескладними, але захоплюючими справами.

  Півень - птах акуратна, що цінує чистоту і порядок, тому перше, на що слід звернути увагу, займаючись підготовкою інтер'єру до свята, це чистота. Чи символ року буде радий недоглянутою квартирі з сантиметровим шаром пилу на підвіконнях. Після того як в приміщенні натерті до блиску підлоги та інші поверхні, можна приступити безпосередньо до декору. Що стосується кольорів для прикраси, то вони повинні відповідати вогненної стихії наступаючого року - Вогню, тобто переважати повинен червоний колір у всіх своїх варіаціях, починаючи від блідо-жовтого, закінчуючи пурпурним.

  Декорувати кімнату можна оригінальними гірляндами, фігурками півника або всього сімейства разом з курчатами. Це можуть бути декоративні іграшки з кераміки, скла, а можна виготовити м'які іграшки своїми руками, причому до цього заняття рекомендується залучити діточок, як правило, вони беруть найактивнішу участь в оформленні, як всієї квартири, так і своїх кімнат.

  Який Новий рік без ялинки? Зрозуміло, ніякого. Отже, декоруємо лісову красуню. Для цього знову використовуємо червоні кольори і його відтінки, яскраві красиві кулі, кольорову мішуру, стрічки, гірлянди у вигляді курчат, курочок, півників, саморобні іграшки, фрукти та цукерки.

  Для цього знову використовуємо червоні кольори і його відтінки, яскраві красиві кулі, кольорову мішуру, стрічки, гірлянди у вигляді курчат, курочок, півників, саморобні іграшки, фрукти та цукерки

  Уособленням вогненної стихії стануть свічки, для яких доречно буде використовувати красиво декоровані скляні або керамічні свічники або оригінальні дерев'яні, тут все залежить тільки від вашої фантазії. Скляні вироби можна прикрасити мішковиною або рогожкою, перев'язати яскравими стрічками, використовувати сухі колоски, квіти або пучок соломи. Ці ж елементи декору можуть бути і в оформленні самої квартири, адже Півник - птах, який живе на подвір'ї, тому і атрибутика повинна відповідати.

  Засушені колоски злаків, квітів, трави, натуральні тканини, оригінальна вишивка, кераміка: будь-які елементи сільського стилю будуть дуже доречні і актуальні в декорі приміщення до зустрічі Нового 2017 року.

  Засушені колоски злаків, квітів, трави, натуральні тканини, оригінальна вишивка, кераміка: будь-які елементи сільського стилю будуть дуже доречні і актуальні в декорі приміщення до зустрічі Нового 2017 року

  Як зустрічати Новий рік 2017. Меню

  Після того як квартира придбала святковий вигляд, слід переходити до складання святкового меню і подумати над сервіровкою столу.

  Перше, про що слід знати, це те, що не можна в якості гарячих страв і закусок подавати курку, це може дуже не сподобатися господареві року. А ось яйця подавати навіть рекомендується, якщо красиво прикрасити їх червоною ікрою, то можна залучити достаток і благоденство в будинок. Для зустрічі Нового року на стіл потрібно поставити горошок з зерном або вазочку з горішками, якщо з першим варіантом виникнуть проблеми. Півню гідно оцінить приготоване йому частування.

  Також на святковому застіллі має бути присутня свіжа ароматна випічка, яскраві фрукти в достатку, свіжі овочі, зелень. Така різноманітність на столі дозволить йому виглядати також яскраво і святково як хвіст півня.

  Така різноманітність на столі дозволить йому виглядати також яскраво і святково як хвіст півня

  Сервірувати стіл потрібно найкрасивішою посудом, яка є в будинку, ніякого пластику, тільки натуральні матеріали: глина, дерево. Ідеально, якщо на столі буде лляна скатертина, гостям будуть подані лляні серветки, а тарілочки можна буде ставити на плетені підставки. Для сервіровки рекомендується використовувати свічки, сухі букети із запашних трав і квітів, солом'яні кошики, заповнених фруктами, овочами, випічкою. Оздоблення столу повинно бути витонченим, але в той же час простим, їжа смачною, красиво оформленої, але без надмірностей.

  Що подарувати на Новий рік 2017

  Вибираючи подарунки на Новий рік для своїх близьких, особливу увагу слід приділити гостям і домашнім, які народилися в рік Півня. Вони раді будуть отримати в дар предмети незвичайні, десь зухвалі. Причому це може бути не тільки будь-яка конкретна річ, а емоції, наприклад, стрибок з парашутом або тест-драйв гоночного автомобіля. Якщо говорити про предмети в подарунок Півня, то вибрати варто презент дорогий і статусний, справжні представники знака по достоїнству оцінять такий жест.

  Решту гостей в новорічну ніч можна порадувати подарунками у вигляді фігурок півника, діточок - м'якими іграшками з смачним наповненням. Також доречно піднести витончену посуд з кераміки, фарфору, дерева, меблі та предмети інтер'єру з натуральних матеріалів, елементи декору у вигляді свічників, свічок з яскравими камінцями і склом, настінні або настільний годинник у вигляді півня або з півнем.

  Особливо цінними будуть в цей рік подарунки для дому та сім'ї, адже півень - глава сімейства, його головне завдання піклуватися про будинок, підтримувати в ньому порядок, він консерватор і цінитель традицій.

  Новий рік 2017 потрібно зустріти весело з хорошим настроєм і тільки позитивним настроєм, в дружній компанії приємних людей. Півень любить свята і феєрверки, тому варто запастися піротехнікою. Господар року вітає яскраві барвисті салюти, він обов'язково буде радий такій емоційній зустрічі і обов'язково візьме під своє крильце, щоб весь рік пройшов радісно і позитивно.

  Щасливого Нового року!

  Рекомендуємо подивитися:

  Новорічний Півень своїми руками крок за кроком з фото

  Характеристика людей, народжених в рік Півня

  Який Новий рік без ялинки?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только