Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Чи можна мамі, що годує фарбувати волосся при грудному вигодовуванні

  1. Фарбування волосся: шкода чи користь?
  2. Механізм дії фарби для волосся
  3. Основні правила безпечного фарбування
  4. Нові технології приходять на допомогу
  5. Ризики при фарбуванні: міф чи реальність?

  Споконвіку жінки підкреслюють своє витонченість і красу - так нас виховує суспільство, такий менталітет і історичне минуле Споконвіку жінки підкреслюють своє витонченість і красу - так нас виховує суспільство, такий менталітет і історичне минуле. І в особливі періоди життя, коли у представниць прекрасної половини людства з'являється власне чадо , Годують мами задаються питанням, чи можна їм фарбувати волосся в цей період і не завдасть ця процедура шкоди маляті, адже здавна побутують міфи про шкоду фарбування під час грудного вигодовування . Але виглядати чарівно хочеться завжди!

  Фарбування волосся: шкода чи користь?

  І ось у жінки з'явився малюк. Тепер вона щаслива мама, яка годує малюка грудним молоком . Але через дев'ять місяців вагітності , Якщо в цей період матуся не експериментувала із зовнішністю, коріння волосся вже значно відросли і катастрофічно псують її зовнішній вигляд. Більш того, невдоволення собою викликає негативні емоції, а деколи навіть апатію і депресію. Такі стани небезпечні для мами, що годує , Так як стрес здатний вплинути на лактацію і навіть спровокувати її повне припинення. І ось у жінки з'явився малюк

  Тому жінка і починає замислюватися, як їй бути, чи можна взагалі фарбувати волосся при грудному вигодовуванні, адже так не хочеться виглядати неохайно протягом всього періоду годування.

  Всі ми чули від наших мам і бабусь про шкоду фарби для волосся під час вагітності та годування груддю. Існує думка, що небезпечні хімічні речовини, що містяться в складі барвників, можуть потрапляти в кров через шкіру голови, таким чином потрапляти в молоко , Роблячи його токсичним і завдаючи шкоди маляті.

  Безумовно, правда в цьому є. Уже багато років, ще з кінця минулого двадцятого століття, вчені багатьох світових країн займаються дослідженням цього завжди актуального питання. І їх висновки змушують задуматися.

  Токсикологи і онкологи багато років в один голос кричать про шкоду таких фарб не тільки для майбутніх і молодих мам, а й взагалі для здоров'я жінки в будь-якому віці. Адже фарба потрапляє в кров не тільки через шкіру голови, а й через дихальні шляхи через активне випаровування аміаку під час процедури фарбування. Згідно з численними дослідженнями, вважається, що панянки, фарбувальні волосся регулярно раз на місяць протягом довгого часу, перебувають у групі ризику з онкозахворювань, і у них виявляється рак в два рази частіше, ніж у прихильниць природності. Токсикологи і онкологи багато років в один голос кричать про шкоду таких фарб не тільки для майбутніх і молодих мам, а й взагалі для здоров'я жінки в будь-якому віці Проте, переважна більшість жінок протягом практично всього життя фарбують волосся і, треба сказати, цілком успішно і без видимих ​​побічних дій для свого здоров'я. Однак, коли з'являється малюк, мова вже йде не тільки про своє здоров'я, але, в першу чергу, про здоров'я крихти.

  Важливо! Хімічні речовини в складі фарб для волосся підвищують ризик захворювання на рак лише трохи менше, ніж куріння.

  Пари аміаку при вдиханні проникають в грудне молоко і можуть викликати сильну алергію у карапуза. Більш того, в період годування організм матері кілька ослаблений через те, що багато живильні елементи передаються через молоко дитині, тому навіть у самої жінки може виникнути алергічна реакція на аміак, навіть якщо раніше ніколи не спостерігалося такого прояву.

  Безумовно, барвники для волосся токсичні, особливо при невмілому застосуванні в домашніх умовах і при використанні дешевої і неякісної фарби. Пари аміаку здатні отруювати організм, а інші хімічні складові з легкістю потрапляють в кров через шкіру голови. Але не все так плачевно. Безумовно, барвники для волосся токсичні, особливо при невмілому застосуванні в домашніх умовах і при використанні дешевої і неякісної фарби Сучасні фарби набагато безпечніше тих, які були в ходу в часи Радянського Союзу. Вони виготовляються за інноваційними технологіями, мають ступінь захисту і знижений рівень токсичності. Більш того, зараз існують барвники, які містять такого небезпечного аміаку.

  Важливо! Фарбування якісною фарбою в руках професіонала завдає мінімальної шкоди, чи не завдає його взагалі - все залежить від методу фарбування, виду фарби і умов процедури.

  Користі як такої у фарбування волосся не багато, крім тієї, що жінка буде задоволена своєю зовнішністю, а гарний настрій і квітучий зовнішній вигляд позбавляють від депресії і нудьги, що може лише сприятливо позначитися на обсягах лактації.

  Механізм дії фарби для волосся

  Найбільш поширеними є перманентні фарби для волосся, які в своїй основі містять гідроксид амонію або, простіше кажучи, аміак. Це саме те речовина, завдяки якому і відбувається фарбування волосся, і яке робить колір набагато більш стійким, ніж той, який можна отримати при безамміачний фарбуванні. Разом з тим це одне з найнебезпечніших речовин в складі фарби.

  Стрижень волосини покритий ретельно прилеглими один до одного лусочками. Коли лусочки так щільно прилягають, фарбувальні пігменти не можуть потрапити всередину волоса і пофарбувати його. А дія аміаку спрямоване якраз на те, щоб волосся максимально набрякли і лусочки розкрилися. В отвори між ними проникає перекис водню, знебарвлююча природний пігмент, і фарбують речовини, що заповнюють потім знебарвлені пігменти штучними кольоровими. Стрижень волосини покритий ретельно прилеглими один до одного лусочками Аміак - це токсична летюча речовина, яке починає дуже швидко випаровуватися при змішуванні фарби з окислювачем. При цьому виникає різкий специфічний запах, дратівливий слизові оболонки очей і дихальних шляхів.

  Важливо! Вдихання гідроксиду амонію при фарбуванні може викликати напад задухи. До того ж аміак дуже алергенний.

  Найсумніше, що на сьогоднішній день до сих пір не існує гідної безаммиачной заміни перманентним фарбам. Так, безліч виробників намагаються або знизити кількість аміаку в кристалах до мінімальної позначки, або взагалі використовувати нові формули без використання цієї речовини. Однак навіть найдорожчі і якісні безаммиачні фарби не можуть дати тієї яскравості і стійкості кольору, що дає перманентний барвник.

  Небезпека аміаку полягає не тільки в летючих парах. Речовина також проникає в кров при зіткненні зі шкірою голови. При алергічної реакції може викликати сильне печіння, свербіж і набряклість. Хоча, якщо у вас немає алергії на барвник, то ніякого впливу, швидше за все, ви не відчуєте.

  На жаль, через розкриття лусочок волоса аміак повністю змінює його структуру, роблячи волосся ламким, шорсткими, тьмяними. Тому, щоб шевелюра виглядала красивою і блискучою після фарбування, вона вимагає спеціального догляду, косметики для фарбованого волосся, а часом і штучного закриття лусочок. На жаль, через розкриття лусочок волоса аміак повністю змінює його структуру, роблячи волосся ламким, шорсткими, тьмяними Принцип роботи безаммиачной фарби схожий з аміачною. Основна проблема полягає в тому, щоб викликати набухання пасом і розкриття лусочок, інакше, якщо цього не відбудеться, фарбування буде безрезультатним, так як фарбувальні пігменти просто не зможуть потрапити всередину волосинок. А таке набухання може спровокувати тільки підняття лужного середовища волосся до високого рівня.

  Безаммиачні фарби хоч і не містять гідроксид амонію, але в їх до складу входить речовина, похідне від аміаку, - етаноамін. Особливість етаноаміна полягає в тому, що його молекули набагато більші, ніж у аміаку. Через це речовина набагато гірше проникає в клітини, тому що не може подолати бар'єр у вигляді клітинної захисної мембрани.

  До того ж через великих молекул етаноамін має погану летючість, завдяки чому він погано випаровується, не має сильного неприємного запаху, а тому не може викликати отруєння парами.

  Однак такі барвники і не дають стійкого яскравого результату. Втім, якщо ваша мета - вирівняти колір волосся, трохи змінити відтінок, і ви не прагнете до кардинальних змін «з брюнетки в блондинку», то на питання багатьох матусь, чи можна фарбувати волосся при годуванні грудьми , Можна відповісти ствердно.

  Звичайно, не можна говорити про повну безпеку безаміачних фарб, так вони містять безліч хімічних сполук. Але все ж вони більш безпечні для використання. І якщо дотримуватися всіх необхідних заходів обережності, такі барвники не завдадуть шкоди ні здоров'ю матері, ні здоров'ю малюка. Звичайно, не можна говорити про повну безпеку безаміачних фарб, так вони містять безліч хімічних сполук

  Чи знаєте ви? Жінки почали фарбувати волосся з незапам'ятних часів і користувалися для цього хною. Найцікавіше, що дами з Стародавнього Єгипту поголовно вважали за краще бути брюнетками, а ось панянки з Стародавньої Греції, навпаки, масово освітлювали свої шевелюри.

  Основні правила безпечного фарбування

  Незалежно від того, яку фарбу ви вибрали - аміачну або безаммиачной, є загальні правила проведення процедури, які навіть фарбування перманентним барвником зроблять максимально безпечним для малюка і комфортним для жінки.

  Кілька простих правил для безпечного фарбування:

  • вверьте свою зачіску рукам професіонала. Обов'язково попередьте майстра про своє становище матері-годувальниці і попросіть дотримуватися всіх заходів безпеки. Нехай фарбування в салоні буде дорожче, але зате безпечніше і якісніше, тому що ви будете захищені від помилок, які можете зробити самостійно в побуті;
  • не вдавайтеся до кардинальних змін. Краще виберіть природні відтінки, які на 2-3 тони світліше або темніше ваших пасом. В такому випадку волосся будуть виглядати доглянуто, а шкоди завдасте мінімум. До того ж, через збій гормонального фону в період вагітності і годування, багато фарби, сильно відрізняються від вашого натурального кольору, можуть дати абсолютно несподіваний результат, якого ви навряд чи зрадієте;
  • віддайте перевагу фарбам без аміаку - вони безпечніше;
  • наносити фарбу потрібно так, щоб барвна суміш не торкалася шкіри голови і хімічні компоненти не мали можливості проникнути в кров, а потім і в грудне молоко . Знову повертаємося до того, що краще звернутися до майстра, тому що самостійно це зробити буде практично неможливо;
  • приміщення салону, де проводиться забарвлення, має бути просторим і добре провітрюваному місці, щоб токсичні пари не затримувалися в приміщенні. Буде дуже добре, якщо ви попросите майстра увійти в ваше становище і відкрити вікно для додаткового провітрювання;
  • перед початком процедури обов'язково проведіть тест на алергію, і якщо виникне реакція, як мінімум, даної конкретної фарбою фарбуватися категорично заборонено;
  • погодуєте крихту перед початком процедури або, якщо немає можливості або малюк не голодний, зцідіть молоко. Після фарбування також не можна відразу давати груди карапузові. Зцідіть молоко з обох грудей, і лише потім дайте дитині груди з уже новою чистою порцією молока.

  Деякі годують мами цікавляться, чи можна робити мелірування при грудному вигодовуванні. Можна, якщо дотримуватися всіх вищевикладених рекомендацій. Більш того, мелірування навіть більш щадний, так як освітлюються тільки пасма, фарбувати їх можна не від самих коренів, що в підсумку істотно знижує ризик зіткнення фарбувальної суміші зі шкірою голови. До того ж, при мелірованії пасма загортаються в фольгу, що значно знижує випаровування хімічних сполук. Тому в даному випадку можна вдатися навіть до освітлення пасм аміачної фарбою.

  Чи знаєте ви? Не тільки хімічними фарбами для волосся можна змінити їх колір. Для освітлення волосся на пару тонів можна використовувати спеції з кухонного столу - червоний перець, імбир і корицю. Маска з цими прянощами не тільки освітлить пасма, а й оздоровить волосся і стимулює їх зростання.

  Нові технології приходять на допомогу

  У гонитві за безпекою фарбування сьогодні все більше набирають обертів два нових методи - елюмінірованіе волосся і «керамічне фарбування» (відомо також як «шовкове фарбування»).

  Обидва методи працюють за зовсім іншою технологією, ніж стандартна фарбування. У них немає ні аміаку, ні етаноаміна, ні інших настільки ж небезпечних речовин. Більш того, після проведених процедур можна стати володаркою не тільки нового кольору волосся, але і розкішної блискучої, гладкої і абсолютно здоровою шевелюри, так як ні елюмінірованіе, ні «керамічне фарбування» абсолютно не ушкоджують волоски.

  Елюмінірування - це фарбування волосся особливої ​​фарбою Elumen з ефектом ламінування. По суті, сама процедура ламінування є тим же Елюмінірування, тільки без фарбувального складу. Процедура має не хімічну основу, а фізичну, і суть її полягає в тому, що замість окисного процесу частинки барвника, що мають негативний заряд, «приклеюються» до позитивно заряджених волосків. Процедура не руйнує волосся, не розкриває лусочки. Фарбувальні частинки настільки малі, що проникають всередину волосини крізь щілинки між лусочками. Елюмінірування - це фарбування волосся особливої ​​фарбою Elumen з ефектом ламінування Плюс елюмініровання в тому, що фарбувальний склад не потребує окисленні, тому підсумковий результат відразу ж видно. Та й палітра кольорів в цьому методі дуже різноманітна.

  Після фарбування на волосся наноситься спеціальний ламинирующий склад, який обволікає кожен окремий волосок своєрідною плівкою, яка надійно захищає волосся, потовщує їх, надає яскравий глянсовий блиск, вирівнює по всій довжині. Причому ефект гладких волосся зберігається тривалий час.

  В ході безлічі досліджень науковим і досвідченим шляхом доведено, що елюмінірованіе волосся - абсолютно безпечна процедура, яка не те що не руйнує волосся, але навіть і лікує їх, відновлює і оздоровлює. І, звичайно ж, такий метод забарвлення не заподіє шкоди маляті годуючої мами, так як молекули складу не проникають в кров і не випаровуються.

  Чи знаєте ви? В наші дні деякі африканські племена, все ще далекі від цивілізації, теж освітлюють волосся. Правда, вони роблять це незвичайним способом - омивають волосся в сечі корів! Лужне середовище сечі під впливом ультрафіолету висвітлює волосся аборигенів до практично білого, злегка жовтуватого відтінку.

  «Керамічне фарбування» за методом впливу схоже на елюмінірованіе і так само грунтується на взаємній магнітному тяжінні різнозаряджені частинок. Відмінність в тому, що при такому способі фарбування використовується спеціальна керамічна суміш з додаванням природного лугу. До складу фарбувальної суміші входить шовк, який разом з пігментами барвника акуратно проникає всередину волосинки, під лусочки. Однак при цьому волосся не пошкоджується. Шовк за своєю структурою дуже схожий з волосом людини, тому при проникненні всередину волосяного стрижня шовк заповнює прогалини і пошкодження, як би спаюючи з волоском. Таким чином, відновлюється природна структура волоса, а лусочки закриваються. «Керамічне фарбування» за методом впливу схоже на елюмінірованіе і так само грунтується на взаємній магнітному тяжінні різнозаряджені частинок Ствердно відповісти на питання, чи можна фарбувати волосся молодій матусі, коли годуєш грудьми, дозволяють обидва цих інноваційних методу. Вони безпечні, а для волосся навіть мають оздоровчий ефект. Єдиний мінус - обидва способи відносяться до елітних методам, коштують досить дорого і вимагають високого професіоналізму і сертифікації майстра, який виконує роботу.

  Ризики при фарбуванні: міф чи реальність?

  Як ми бачимо, ризик при фарбуванні, безумовно, є. А все через небезпечних хімічних компонентів в складі фарби. Особливо це стосується аміаку, який вкрай токсичний і і є сильним алергеном. Але при належній підготовці, при дотриманні всіх запобіжних заходів навіть фарбування аміачної фарбою може пройти для мами і малюка безслідно.

  Важливо! Безаммиачні фарби більш безпечні, особливо в руках майстра і якщо не стосуються шкіри голови.

  Але сучасні методи фарбування волосся за допомогою елюмініровання і «шовкового фарбування» однозначно говорять «так!» Годуючим мамам, які бажають змінити колір волосся.

  Так що, висновок простий: коли-то ризик при фарбуванні був безсумнівною реальністю, але в світі сучасних технологій і великого спектру перукарських послуг ця реальність перетворюється в міф. Так що, висновок простий: коли-то ризик при фарбуванні був безсумнівною реальністю, але в світі сучасних технологій і великого спектру перукарських послуг ця реальність перетворюється в міф Отже, фарбування волосся при грудному вигодовуванні сьогодні не тільки можливо, але і може регулярно застосовуватися. Головне, вибирати правильні, безпечні для здоров'я матері і дитини методи. У наш час вже винайдені фарби для волосся, які дозволяють молодим мамам бути красивими і доглянутими протягом всього періоду вагітності та годування грудьми .

  Фарбування волосся: шкода чи користь?
  Фарбування волосся: шкода чи користь?
  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Ризики при фарбуванні: міф чи реальність?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только