Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ознаки одруженого чоловіка

  1. Сліди від кільця на пальці
  2. Одружений чоловік не запрошує додому
  3. Він майже завжди зайнятий і скритний
  4. Чи не дарує квіти і подарунки
  5. Запитайте його прямо
  6. Основні ознаки

  Як співається у відомій пісні: «Любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш». Жінка з усією силою, на яку здатна, поринає у вир пристрастей, забуваючи про все на світі. Але ніколи не можна бути впевненою в іншій людині, якщо знаєш його всього кілька місяців, особливо коли відчуваєш пристрасть. Та й багато чоловіків не відрізняються порядністю, тому не соромляться заводити коханок, запевняючи жінок, що абсолютно вільні. Щоб не стати жертвою такого ловеласа і не впізнати в один прекрасний момент, що він одружений і це для нього тільки швидкоплинне захоплення, прочитайте про те, як зрозуміти, що чоловік одружений .


  Зміст статті:


  Багато одружені чоловіки не поспішають повідомляти жінкам про те, що вони не вільні, небезпідставно вважаючи, що мало хто з них захоче витрачати свій час на невільного чоловіка. Серед прекрасної статі сьогодні тільки одиниці ще повірять казкам про хвору дружину, відмінності характерів і розлучення через тиждень, тому що настав час. Тому чоловіки до останнього намагаються приховати своє становище, інакше малоймовірно, що вони доб'ються від жінки бажаного.


  Щоб не потрапити в ситуацію, коли Ви починаєте відчувати до чоловіка дуже глибокі почуття, а виявляється, що він одружений, уважно спостерігайте за ним під час знайомства, на перших ваших побаченнях. Це дозволить зрозуміти, одружений чоловік чи ні. Прислухайтеся до своїх відчуттів, чи все в цих відносинах Вас влаштовує, чи немає якоїсь недомовленості або стійкого почуття, що певні сфери життя цієї людини для Вас так і залишилися недоступні, які то області свого життя він не зачіпає з вами абсолютно. Якщо це так, то або він Вам ще не довіряє, або одружений.

  Щоб не помилитися, насамперед, щоб зрозуміти, одружений чоловік чи ні, придивіться до його зовнішнього вигляду. Малоймовірно, що холостяк буде гладити свої штани, щоб на них добре виділялися стрілочки. Звичайно, сьогодні існують чоловіки, які не гірше жінок стежать за собою і своїм зовнішнім виглядом, але їх можна відразу розпізнати серед інших, а ось звичайний чоловік виглядає акуратно і дуже доглянуто, якщо за ним добре стежить його законна дружина. Легка неголеність може підказати, що, швидше за все Ваш обранець вільний, так як ніхто з ранку йому не нагадав, що потрібно поголитися.


  Сліди від кільця на пальці

  Зверніть увагу на безіменний палець, особливо це актуально влітку, так як білий слід від щойно знятого кільця краще будь-яких слів дасть Вам відповідь на питання «Одружений чоловік чи ні». Та й в іншу пору року, якщо чоловік зняв кільце, перед тим як до Вас підійти знайомитися, на його пальці повинні залишитися характерні сліди. Щоб позбавити себе від зайвих переживань в майбутньому, станьте на хвилинку справжнім детективом, уважно вивчають зовнішній вигляд незнайомця - для Вашої ж користі.

  Одружений чоловік не запрошує додому

  Якщо чоловік одружений, він ніколи не запросить додому іншу жінку.


  Він запропонує зустрічатися десь на нейтральній території і буде невимовно радий, якщо таким місцем стане Ваш будинок. Вільний чоловік, навпаки, з радістю запросить вподобану дівчину до себе. Удома йому легше налагодити з нею контакт і ближче познайомитися. Навіть якщо перед цим він наведе будинку порядок, Ви з легкістю помітите, що тут немає слідів жіночої присутності. Жоден чоловік не зможе створити вдома такий же затишок, який панує там, де править представниця прекрасної статі.

  У тому випадку, коли одружений чоловік все-таки запросить Вас до себе, його поведінка видасть його. Він буде постійно нервувати, відчувати себе незатишно і ніяково. Якщо таке відбувається, придивіться, чи немає тут речей, явно що належать жінці.

  Він майже завжди зайнятий і скритний

  Явною ознакою одруженого чоловіка є і ось що: чоловік, який знаходиться в законному шлюбі, не дасть номер свого домашнього телефону, не зможе відзначити з Вами свята або побути поруч у вихідні. Він не подзвонить вночі або ввечері, повернувшись з роботи. А якщо зателефонуйте Ви, то розмова буде схожий на вікторину «Питання - коротка відповідь». Якщо він взагалі, звичайно, підійде до телефону.


  Одружений чоловік під будь-яким приводом, щоб не залишати доказів, відмовиться сфотографуватися з Вами. Він не стане знайомити з батьками, товаришами по службі, знайомими і друзями, та й місце його роботи. Швидше за все, залишиться загадкою.

  Якщо з'явиться можливість вивчити його телефон, подивіться, під яким ім'ям Ви в ньому записані. Коли чоловік одружений, то в кращому випадку він запише Вас під прізвищем в чоловічому роді, а в гіршому, як друга дитинства під ім'ям Вася.

  Чи не дарує квіти і подарунки

  Зрозуміти, що чоловік одружений, можна і за кольорами і подарункам, точніше по їх відсутності. Не люблять одружені витрачатися на квіти і різні приємні дрібниці. По-перше, побоюючись, що їх хтось побачить із знайомих, які при зустрічі можуть поцікавитися у його дружини чи сподобався їй букет. По-друге, вони так втомлюються від конспірації, що ні на що інше їх вже не вистачає. Та й до того ж абсолютно переконані, що витрачатися варто тільки на жінку, яку потрібно завоювати і зазвичай це відноситься до майбутніх дружин. Він ніколи не розповість, де буває, як проводить час, адже боїться забутися і сказати зайве.

  Запитайте його прямо

  Щоб не ходити коло та навколо, запитаєте у чоловіка, чи одружений він.


  Якщо за цим питанням піде занадто бурхлива реакція або настане незручна пауза, можете сміливо відповісти за нього «Так». Для жінок, які відрізняються скромністю, можна скористатися відмовою від близьких відносин протягом тривалого часу. Чоловік, який одружений, навряд чи захоче витрачати свій час на незговірливу представницю прекрасної статі і поспішить ретируватися. Той же, кому Ви дійсно дороги, проявить повагу до Вашого рішення.

  Основні ознаки

  • Першою ознакою, що чоловік одружений, варто відзначити його поведінку з мобільним телефоном. Якщо чоловік в першу спільну ніч намагається піти з квартири, пояснюючи це необхідністю подивитися за машиною, покурити на вулиці або сходити в магазин, можете бути впевнені, він подзвонить дружині, щоб повідомити їй чергову легенду про своє місцезнаходження. Теж саме можна сказати, якщо він йде спілкуватися по телефону подалі від Вас або взагалі відключає мобільний телефон, коли Ви разом.

  • Зрозуміти, що чоловік одружений, можна, коли він не хоче залишитися ночувати після спільно проведеного вечора, посилаючись на різні причини. Варто замислитися над тим, куди він так поспішає. Особливо це має насторожити, коли це відбувається постійно або із завидною регулярністю.
  • Одружений чоловік в розмові більше цікавиться Вами, ніж прагне розповісти про себе і продемонструвати свої досягнення. Будь-який чоловік намагається бути на висоті в очах жінки, з якою мріє створити міцні і тривалі відносини. Якщо ж цього не відбувається, значить, він не розглядає Вас для серйозних стосунків і крім приємного проведення часу йому більше нічого не потрібно.
  • Зрозуміти, що чоловік одружений можна, якщо подарувавши йому милий подарунок, у вигляді брелка для машини або ключів, Ви більше не бачите цього подарунка у нього. Якщо ж подарунок виявляється там, куди він його повісив відразу після отримання, можете бути спокійні, чоловік вільний.
  • Ознакою одруженого є і те, що чоловік, який зайнятий, постійно кудись поспішає. Він може зірвати заплановане побачення, повідомивши, що ввечері виникли непередбачені проблеми з банком або шефом. А якщо це трапляється весь час, переконайтеся в своїй правоті, сказавши йому, що знаєте, що він одружений. Бажано при цьому, зробити вигляд, що Ви згодні продовжувати відносини з ним і далі і абсолютно не проти, що він буде обіцяти розлучитися з дружиною всі наступні 10 років. Навіть якщо помилитеся, тому що він виявиться вільний, краще посміятися разом з чоловіком над цим, ніж потім страждати і втрачати дорогоцінний час на зрадника. До того ж вільний чоловік оцінить, що Ви переживаєте з приводу його сімейного стану, значить, він Вам доріг.

  • Одружений чоловік не стане телефонувати, цікавитися Вашими планами і справами. Його дзвінки, швидше за все, будуть схожі на передачу даних розвіднику про місце і час майбутньої зустрічі.
  • Зрозуміти, що чоловік одружений, можна і за такою ознакою: сімейний чоловік не витратиться на цінні подарунки, не запросить відпочити разом з ним влітку і ніколи не покличе на свій день народження, Новий рік або 8 березня , Так як він святкує ці свята в колі своєї родини, рідних і друзів.

  Познайомившись з чоловіком, не поспішайте кидатися у вир пристрастей з головою. Перш ніж впустити його в своє серце, визначте для себе: одружений він чи вільний. Наскільки б зараз не були вільні звичаї, мало кому з жінок захочеться ділити свого коханого чоловіка з іншою жінкою. Якщо чоловік відчуває себе в сім'ї погано, він має право розлучитися, а не намагатися за рахунок почуттів іншої жінки вирішити свої сімейні проблеми, перетворивши її в коханку. Дізнавшись, як зрозуміти, що чоловік одружений, Ви вбережете себе від ловеласів, любителів гострих відчуттів і пристосуванців, які намагаються всидіти одразу на двох стільцях.


  Замість сумнівною ролі коханки, Ви звільните в своєму серці місце для справжнього кохання, ставши для свого чоловіка єдиною, неповторною і найбажанішою - дружиною.

  Автор: Устабаші Юлія
  Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

  Теги: як зрозуміти, що чоловік одружений

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только