Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Повернення меблів протягом 14 днів без пояснення причин

  1. якісні меблі
  2. браковані вироби
  3. Порядок повернення меблів
  4. Повернення передоплати

  Купуючи меблі, не завжди можна визначити, чи підійде вона за розміром у відведений їй місце житла. Колір і форма привабливо виглядають в просторому магазині, а вдома може виявитися, що меблевий комплект виглядає громіздко і непривабливо, викликаючи бажання терміново відправити покупку назад продавцеві.

  Для вирішення проблеми повернення необхідно звернутися до Закону про захист прав споживачів. Цей нормативний акт розроблений спеціально для споживачів, але в той же час враховує інтереси продавців. Спеціально привезений за заявкою гарнітур або виконана на замовлення меблева лінійка - дороге придбання. При складанні договору купівлі-продажу продавець розраховує на певний прибуток, і звичайно ж включає всі витрати у вартість товарів. Але якщо будь-який покупець без пояснення причин буде повертати вироби і отримувати назад кошти, підприємцю можуть загрожувати значні збитки.

  Так чи можна повернути меблі в магазин, чи підлягає розірванню договір купівлі-продажу дивана або кухонного гарнітура?

  Так чи можна повернути меблі в магазин, чи підлягає розірванню договір купівлі-продажу дивана або кухонного гарнітура

  якісні меблі

  Порядок продажу меблів відрізняється від загальноприйнятого. Якщо більшість покупок можна повернути в перші два тижні після покупки, то деякі меблі є винятком. В список товарів, не підлягає поверненню та обміну , Включені предмети меблів, тому купивши якісний комплект або гарнітур, покупець не зможе відмовитися від придбання в загальному порядку.

  Перелік передбачає ансамблі предметів - не один шафа, а цілу стінку. Саме комплекти з декількох предметів не можна повернути. Чи не підійшли за будь-яких причин поодинокі комод або диван можна повернути протягом двох тижнів або обміняти на більш підходящі.

  Великі меблеві магазини відрізняються від приватних підприємців більшою лояльністю до своїх клієнтів. Деякі договору про продаж меблів містять умови про індивідуальних випадках повернення покупки як всього асортименту, так і окремих предметів. Наприклад, вітринні зразки часто продають з великими знижками, до того ж дозволяють повернути товар назад, якщо він з якихось причин не впишеться в інтер'єр квартири.

  Повернення меблів належної якості можливий лише в тому випадку, коли ця умова прямо прописано в договорі. У всіх інших ситуаціях продавець правомірно відмовить в прийомі виробів назад.

  браковані вироби

  Описані вище умови відносяться тільки до меблів, що не має недоліків. Якщо ви виявили, що якість предметів гарнітура неналежне, продавець зобов'язаний прийняти назад всю покупку цілком.

  Повернення меблів неналежної якості гарантований для споживачів законом. Відповідно, браковані вироби магазин зобов'язаний забрати і повернути покупцеві гроші, сплачені за них, навіть якщо це цілий комплект меблів або гарнітур.

  При зверненні з досудової претензією споживач може вказати наступні вимоги:

  • повернення грошових коштів і компенсація за зворотну доставку або складання, якщо вони проводилися силами і за рахунок покупця;
  • обмін неякісного виробу на якісне або предмет іншої моделі, з відповідним перерахунком покупної вартості;
  • ремонт по гарантії;
  • зниження ціни, еквівалентну нестачі товару.

  Дефекти меблів не завжди яскраво виражені і відображаються на її якісних характеристиках. Виготовлений на замовлення шафа або комплект вважаються невідповідними для використання, якщо їх розміри не співпадають із заявленими до нього додається документах або замовленні. При виявленні невідповідностей за габаритами можна розірвати договір купівлі-продажу і отримати гроші назад.

  Щодо виробленої на замовлення меблів діють загальні правила. Саме в цій галузі дуже часто якісні предмети виявляються невідповідними. Якщо ви приймаєте виготовлений за індивідуальними розмірами гарнітур, переконайтеся у відповідності розмірів заявленим.

  Приймання меблів з магазину або при доставці її додому повинна проводитися з ретельним оглядом. Вимагайте звільнення деталей від поліетилену і коробок - під упаковкою можуть ховатися непереборні дефекти. Покупці, полінувалися або посоромився розкривати упаковку на кожній окремій деталі, приймають на себе всі можливі ризики, яким вироби піддавалися при транспортуванні. Підписавши акт прийому-передачі товару, ви вже не зможете довести, що виріб постраждало під час перевезення або було спочатку з відкололися шпоном.

  Порядок повернення меблів

  Ті, хто стикався з транспортуванням меблів, виявивши недолік, в першу чергу замислюються про те, як і чиїми силами буде здійснюватися розбирання і зворотна перевезення.

  Багато меблеві салони включають послугу по збірці і доставці в загальну вартість виробів. Розібрати і відвезти меблі повинні співробітники торгової компанії. Якщо ж ви забирали і збирали покупку самостійно або сторонніми силами, а потім привезли меблі назад, буде потрібно підтвердження зроблених витрат. В цьому випадку магазин повинен забирати неякісні меблі за рахунок продавця.

  Якщо продавець відмовляється брати участь у зворотній транспортуванні, зберігайте всі квитанції, пов'язані з перевезенням і складанням / розбиранням. При зверненні до суду цей захід дозволить вам компенсувати понесені витрати.

  Виявивши дефект, необхідно в першу чергу його зафіксувати. Зробити це можна кількома способами:

  1. Запросіть представника магазину для складання акта.
  2. Сфотографуйте недолік, якщо він видний неозброєним оком.
  3. Проведіть відеозйомку, якщо вона допоможе більш чітко показати наявність дефекту.
  4. Знайдіть свідків, які зможуть підтвердити наявність недоліків.

  Знайдіть свідків, які зможуть підтвердити наявність недоліків

  Наступним кроком буде письмове звернення до продавця. У тексті претензії необхідно описати причини повернення та вимоги. Краще відразу обумовити спосіб транспортування, або порядок компенсації за неї, якщо доведеться відвозити товар самостійно. Неякісна меблі повинна бути транспортована за рахунок коштів продавця.

  Якщо досягти домовленості не вдасться, не варто проявляти ініціативу з перевезення меблів в точку продажу. Такі конфлікти вирішуються в судовому порядку, причому продавець карається штрафом за незадоволення вимог споживача, якщо суд виносить рішення на користь покупця.

  Ці правила стосуються бракованих товарів. Повернення меблів протягом 14 днів без пояснення причин здійснюється силами покупця. Відмовляючись від договору купівлі-продажу м'якої або корпусних меблів належної якості споживач використовує своє право. Якщо в цьому випадку продавець зазнав збитків по доставці товару, що повертається, він постарається нав'язати вам обмін на інші відповідні зразки.

  Федеральним законом передбачено кілька варіантів вирішення спірних питань, але остаточний вибір завжди належить покупцеві.

  Повернення передоплати

  Окремою темою виступає придбання меблів за зразками або каталогами. У цьому випадку споживач вибирає сподобалися предмети і укладає договір купівлі-продажу з продавцем. Однак меблі доставляються покупцеві через деякий час. Така ж ситуація відбувається і при замовленні на виготовлення меблів за індивідуальними розмірами.

  У більшості випадків покупці не ризикують оплачувати всю суму за покупку до отримання замовлення, але продавець підстраховується і бере передоплату. Якщо з якихось причин споживач передумає і вирішить відмовитися від придбання, він може забрати передоплату, але за мінусом витрат, понесених продавцем на доставку або виготовлення меблів.

  Найважливішим моментом при покупці меблів є договір купівлі-продажу. Перш ніж оплачувати сподобався комплект, уважно ознайомтеся з умовами договору. Уточніть у співробітників магазину способи збирання і доставки, а також умови зворотного транспортування, якщо придбання вас чимось не влаштує. Віддавайте перевагу перевіреним меблевим салонам, які зацікавлені не тільки в прибутку, але і в підтримці хорошої репутації. Купуючи меблі у маловідомого продавця, ви ризикуєте отримати неякісні вироби, які в подальшому можуть доставити багато клопоту по поверненню придбання назад.

  Як показує практика, повернути меблі досить складно, як протягом перших чотирнадцяти днів, так і в разі розірвання договору в період гарантійного терміну . Якщо ви все ж зіткнулися з такою проблемою, спробуйте домовитися з продавцем, в іншому випадку конфлікт можна буде вирішити тільки в судовому порядку.

  Так чи можна повернути меблі в магазин, чи підлягає розірванню договір купівлі-продажу дивана або кухонного гарнітура?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только