Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Топ-15 позицій індустрії краси, які можуть нашкодити здоров'ю

  Фото: УНІАН

  Багато жінок не можуть жити без косметики . Вони навіть не замислюються про її шкоду. Скільки речовин, що підривають наше здоров'я, знаходиться в повсякденних речах для поліпшення зовнішнього вигляду, ви дізнаєтеся в цій публікації vprofi.com.

  1. Губна помада.

  The Washington Post опублікував інформацію, що 400 виробників губної помади використовували у виробництві свинець, який може негативно впливати на основні процеси організму і шкідливий для всіх органів людського тіла. (Однак дослідження показують, що свинець у значно більшій кількості міститься в їжі, ніж в губній помаді.) Але факт залишається фактом, вплив цього металу на організм може виявитися смертельним, і покупниці повинні бути обережні з тим, чим вони фарбують свої губи.

  2. Блиск для губ.

  Саме вазелін робить блиск для губ блискучим, але він є субпродуктом нафтопереробки. Протягом свого життя середньостатистична жінка неусвідомлено використовує більше трьох кіло відходів нафтопромисловості. Європейський Союз заборонив виробництво продуктів з використання вазеліну за те, що він може викликати онкологічні захворювання. Як виявилося, у жінок з раком грудей в крові міститься в два рази більше речовини, що входить до складу вазеліну, ніж у здорових жінок. Переконливо це звучить чи ні, але це дослідження показує, що заборона ЄС може врятувати життя багатьох жінок.

  3. Автозагар у вигляді спрею.

  Автозагар рекламують як найбезпечніший спосіб засмагнути ... або точніше так було до того, як з'явилося повідомлення про те, що основний інгредієнт у складі автозасмаги, DHA, може пошкоджувати клітини і, в кінцевому рахунку, провокувати рак. Хімічна речовина, яке робить вашу шкіру засмаглою, безпечно, якщо вживати його зовнішньо. Але якщо автозагар зроблений у вигляді спрею, то при нанесенні його можна випадково вдихнути і тоді він стає отруйним. Хоча не проводилося ніяких наукових випробувань на людях, лікарі впевнені, що такі спреї можуть викликати пороки у плода.

  4. Лак для нігтів.

  Коли було виявлено, що один з активних інгредієнтів лаку для нігтів, DBP, може бути потенційно небезпечним, був оголошений офіційну заборону на його використання. Проблема в тому, що багато лаків для нігтів продовжують утримувати формальдегід, речовина, якою вчені користуються, щоб зберігати мертві тканини. Він може викликати астму та провокувати розвиток раку. Деякі лікарі вважають, що заворушення, пов'язані з DBP і формальдегідом, занадто перебільшені, оскільки поверхня нігтя непроникна для речовин.

  5. Сонцезахисний крем.

  Робоча група з охорони навколишнього середовища повідомляє, що вітамін А, що міститься в 40% сонцезахисних кремів, завдає шкоди шкірі, особливо, якщо він піддається впливу сонячних променів. Ці ушкодження можуть навіть призвести до раку. Однак любителям полежати на пляжі варто знати, що ці випробування проводилися на мишах, а вони більш схильні до раку шкіри, ніж люди. Крім того, миші не так вже й добре виглядають в бікіні. Цілком ймовірно, на тілі людини сонцезахисний крем виконує свою єдину функцію - захищає від сонця.

  6. Дезодорант.

  Починаючи з 60-х років минулого століття, досить поширеним є думка, що інгредієнти дезодорантів-антиперспірантів дуже шкідливі для людського організму. Але комплексні дослідження доводять, що антиперспіранти безпосередньо не викликають рак грудей. Справа в тому, що хімічні елементи, що містяться в них, можуть підвищувати рівень естрогену, через якого може статися розростання тканин молочної залози, що в свою чергу може привести до виникнення ракової пухлини.

  7. Фарба для волосся.

  Результати двох досліджень повинні стривожити, як перукарів, так і любителів змінювати колір волосся. Перше дослідження показало, що жінки, які вважали за краще фарбувати волосся в темні кольори з 1980-х років, піддаються більшому ризику виникнення неходжкінської лімфоми. В результаті другого виявилося, що перукарі, які працюють з фарбою для волосся більше п'яти років, мають в три рази більше шансів захворіти на рак грудей, ніж жінки, які не мають контакту з фарбою для волосся.

  8. Бразильське кератинове лікування волосся.

  Бразильське кератинове лікування (БКЛ) волосся дуже популярно серед американок, оскільки обіцяє блискучі, об'ємні і рівні волосся, незалежно від їх первісного стану. Чари відбувається завдяки впливу на волосся кератинових протеїнів, але експерти вважають, що вся справа в формальдегіді. Крім того, під час процедури БКЛ відбуваються шкідливі випари, тому ризику піддається людина, що проводить процедуру, і той, кому її проводять.

  9. Дешева біжутерія.

  Ті, хто не може собі дозволити щось дороге, частенько користуються дешевими аналогами. Саме тому виробництво дешевої біжутерії вельми прибутково, особливо, якщо орієнтоване на дівчаток-підлітків. Але в результаті перевірки дешевої біжутерії для підлітків в складі були виявлені свинець, миш'як, кадмій і ртуть. З 99% досліджуваних прикрас одна чверть мала надзвичайно підвищений вміст токсинів, деякі з яких викликають зниження розумових здібностей і рак. Перед продавцями біжутерії тепер поставлена ​​задача, як визначити якість товару.

  10. Тісний одяг.

  Розповіді про шкоду корсетів вже давно пішли в історію. Але, за твердженнями провідних неврологів, елементи сучасного одягу, такі як джинси-скинни або білизна Spanx, можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю. Тісний одяг може провокувати появу тромбів і інфекції сечового міхура. У деяких випадках, вищезгадані джинси, які повинні робити фігуру стрункішою, можуть викликати пошкодження шкіри на стегнах, або напівкруглу ліпоатрофії.

  11. Мікроголки.

  Ви робите масаж обличчя шипованним роликом? Тоді ви готові до процедури лікування Мікроголки, яка обіцяє більш здоровий вигляд шкіри обличчя. Але процедура може виявитися і травмоопасной, оскільки деякі з тих, хто їй піддався, скаржилися на пошкодження шкіри. Експерти заявляють про ще більш небезпечні наслідки такого лікування, оскільки салони краси не можуть забезпечити належну стерилізацію голок після кожного клієнта. Працівники салону в свою чергу стверджують, що для кожного з клієнтів використовується новий ролик з Мікроголки, але на все 100% це не перевірялося.

  12. Грудні імплантати.

  У сучасній красі є одна серйозна проблема - ніхто не може досягти того рівня краси, який можна було б назвати достатнім. Імплантати грудей, на сьогоднішній день один з найпопулярніших варіантів зміни людського тіла (10 мільйонів жінок зробили собі подібну операцію), чергове підтвердження того, наскільки високі стандарти сучасної краси. Але іноді жінки помирають під час операції зі збільшення грудей, як наприклад, порнозірка Сексі Кора. Розриви, рубці, страшний біль і смертельні інфекції можуть також виявитися наслідками операції. (На думку Управління контролю продуктів і ліків (США) операція по збільшенню грудей є безпечною.)

  13. Перманентний макіяж.

  Щоденний макіяж далеко не те, про що мріє жінка вранці. Тому в деяких країнах перманентний макіяж став досить популярним в деяких країнах. Ця процедура по суті своїй косметична татуювання. Як і татуювання, її варто довіряти тільки кваліфікованому професіоналові, але за спостереженнями Управління контролю продуктів і ліків (США) перманентний макіяж може викликати появу пухлин, надмірне рубцювання і навіть рак шкіри. Економія 20-ти хвилин вранці не варто усього життя.

  14. Татуювання.

  Незважаючи на те, що основна частина салонів тату контролюється державою і їх робота регулюється місцевими законами, занадто мало робиться для того, щоб дотримання цих законів перевіряти. В результаті ми маємо дуже великий ризик алергічних реакцій, хронічних захворювань шкіри, зараження ВІЛ, сифіліс та гепатит В і С. Проблема в тому, що не існує служби, яка б безпосередньо контролювала індустрію тату-салонів. Прикраса себе татуюваннями відносно безпечна процедура. Однак варто мати на увазі, що дослідники з південно-західної медичної школи Університету Техас стверджують, що татуювання може бути «переносником номер 1 гепатиту С».

  15. ... І все інше.

  Хоча все нові хімічні речовини тестуються, немає способу дізнатися їх віддалені наслідки. Тому заголовки новин частенько рясніють інформацією про шкідливі інгредієнти, які містяться в повсякденних продуктах. З останніх «обвинувачених» - фталати. За твердженням журналу Environmental Health Perspectives, фталати, що входять до складу практично всіх видів косметики від губної помади до лаку для нігтів, можуть привести до високого ризику діабету. Велика частина косметики маркована, тому уважні покупці можуть уникнути цього ризику, але не завжди виробники настільки відповідальні.

  Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

  Ви робите масаж обличчя шипованним роликом?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только