Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Психологія кольору в рекламі: значення поєднань в маркетингу

  1. Особливості колірних рішень
  2. Вплив тонами на людину
  3. практичні приклади

  Психологія кольору в рекламі має на увазі зовнішнє сприйняття споживачем, для якого створюється та чи інша інформація.

  У різних культурах кольору наділяються різними значеннями, тому вкрай складно уніфікувати оформлення продукції.

  При просуванні товарів у різних країнах і регіонах необхідно знаходити компроміси в розробці етикеток і упаковок, щоб вони адекватно були сприйняті покупцями на максимальному географічному просторі.

  Реклама повинна викликати інтерес, будити емоції та увагу. Вона покликана зробити пропозицію виробника відповідає самим різним інтересам і зробити його переконливим.

  На 60% успіх реклами залежить від колірного її рішення. Психологічні дослідження стверджують, що лише 20% кольору і світла поглинається зором, а 80% - нервовою системою.

  Фахівці заявляють, що збалансоване використання кольору в рекламі привертає потенційного споживача, створює сприятливу атмосферу, заспокоює і полегшує сприйняття інформації. Колер істотно впливає на емоційний та інтелектуальний стан людей, оскільки він, перш за все, впливає на почуття.

  Колір викликає підсвідомі асоціації, отже, між колірним рішенням реклами і сприйняттям глядача існує чітка залежність. Повинно бути все продумано до дрібниць. В першу чергу роль кольору в рекламі - це залучити аудиторію, зацікавити конкретною продукцією. Тому колір в маркетингу використовується надзвичайно продумано.

  Особливості колірних рішень

  Оптимізація колірних рішень в просуванні конкретної продукції - одна з основних задач, які необхідно надзвичайно точно вирішувати при розробці Оптимізація колірних рішень в просуванні конкретної продукції - одна з основних задач, які необхідно надзвичайно точно вирішувати при розробці.

  Особливо актуальне це питання при просуванні глобальних брендів . Перед російськими виробниками колірні рішення постають не менш гостро, якщо врахувати різноманіття культурних, соціальних, демографічних і етнічних відмінностей серед населення нашої країни.

  РЕКЛАМІСТУ доводиться задаватися масою питань. В тому числі, як сприймають колір споживачі рекламної інформації? Як сприймається він масовою свідомістю в різних місцевостях, регіонах і етнічних інтеграції? Як реагують на колір різні вікові і соціальні групи?

  Психологія кольору в рекламі розроблялася фахівцями з прицілом на підприємницьку сферу. Дослідження показали, що колірне рішення упаковки суттєво впливає на вибір того чи іншого продукту.

  Експерименти і тестування контрольних груп були спрямовані на те, щоб допомогти рекламістам, товаровиробникам, менеджерам і дизайнерам зробити найбільш оптимальний вибір для «одягу» продукції, з урахуванням вигоди та ефективності.

  Наприклад, виробники цукру на сьогоднішній день прекрасно знають, що упаковка їх продукції ні в якому разі не повинна бути зеленого кольору, який асоціюється у більшості споживачів з поняттям «кислий».

  Більшість виробників використовують блакитний колір, який пов'язаний з відчуттям солодкого і ніжного. Таким чином, роль кольору в рекламі і поєднання різних відтінків складно переоцінити.

  Вплив тонами на людину

  Психологи провели дослідження впливу кольору на людей різних країн. Результати часто були різні. наприклад:

  • Червоний в Китаї означає удачу або свято, в Америці - любов, в Росії - активність і навіть агресію, в Індії - життя.
  • Жовтий в Росії сприймають, як розлуку, в Америці - процвітання, в Бразилії - відчай, в Сирії - траур.
  • Зелений китайці асоціюють з розкішним життям, американці - з надією, індуси - зі світом.
  • Блакитний в Індії означає правдивість, в Америці - віру, в Китаї - траур.
  • Білий американці асоціюють зі світом і чистотою, а китайці з небезпекою і підлістю.
  • Чорний в Америці - складну ситуацію, а в Китаї - чесність.

  Психолог Марк Люшер (Швейцарія) вивчав вплив кольорів та їх поєднань на людину. І встановив, що певні відтінки викликають в людях конкретні емоції. Наприклад, червоно-жовті тони збуджують і хвилюють. Сірі і сині навпаки заспокоюють і розслаблюють.

  Чорний колір має значення культурності і вишуканості, оскільки сприймається, як протистояння «вульгарності фарб». Яскраві відтінки відповідають волі, святковості та емансипації.

  Колірні поєднання стають важливим компонентом рекламного образу і самої речі. Коли говорять про функціональність фарб, мають на увазі їх співвідношення між собою і з навколишнім середовищем.

  практичні приклади

  Оскільки в країнах Євросоюзу все більше посилюється протистояння тютюнової та алкогольної продукції, то існують і колірні обмеження Оскільки в країнах Євросоюзу все більше посилюється протистояння тютюнової та алкогольної продукції, то існують і колірні обмеження.

  У деяких державах на рівні законодавства дозволені лише чорно-біле оформлення. Відомо, що великий шрифт блакитного або червоного кольору на білому тлі викликає у покупців бажану поведінку, а дрібний шрифт чорного кольору - небажане.

  Найбільш ефективні з психологічної точки зору рубіновий, жовтий, синьо-фіолетовий і бірюзовий. Фахівці вважають, що всі кольори мають додаткові властивості від природи, або від способу, в якому вони використовуються.

  Специфіка предметів розкоші або високоякісних товарів краще підкреслюється поєднанням чорного і червоного, або чорного і золотистого.

  Свіжість краще передають холодні відтінки - зелений, синій або жовтий. Зовсім не випадковий вибір блакитних тонів для морепродуктів, зеленого - для молочних товарів, коричневого - для виробів з кераміки, яскравих кольорів - для промислової продукції, а блакитних, червоних і синіх - для ювелірних виробів.

  У звичайній рекламній практиці використовують не більше двох різних тонів, які урізноманітнюють різними їх відтінками. Такі поєднання не дратують зір і створюють відчуття послідовності. Людина має досконалу систему сприйняття кольору.

  Розроблено безліч способів використання фарб для різних потреб, як професійних, так і особистих. Реклама з кожним роком стає все більш успішною завдяки грамотному використанню в ній кольорів.

  В результаті вони можуть стати і фірмовим стилем компанії, наприклад, зелений - у Ощадбанку Росії, а блакитний - у Газпрому. Існує спеціальна галузь в маркетингу, яка займається вибором кольорів для продукції. Тут важливо все: традиції, естетичність, психологія, стереотипи і багато іншого.

  В тому числі, як сприймають колір споживачі рекламної інформації?
  Як сприймається він масовою свідомістю в різних місцевостях, регіонах і етнічних інтеграції?
  Як реагують на колір різні вікові і соціальні групи?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только