Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як розвинути екстрасенсорні здібності. ментальна захист

  1. Спочатку познайомимося з прикладом дії цієї техніки

  А зараз розглянемо проблему ментальної і психічної захисту від так званих психічних і магічних атак А зараз розглянемо проблему ментальної і психічної захисту від так званих психічних і магічних атак. Можливо, Ви вже чули що-небудь про них.

  Існує група людей, на щастя, не дуже велика, які із задоволенням роблять спроби ментального нападу на інших. Розповідями про уявних або дійсних психічних атаках, які вони самі провели або відбили, вони намагаються посилити свій престиж, розраховуючи на повагу і шанобливість.

  Найчастіше ознаками психо-ментального нападу є:

  • психічна і фізична слабкість;
  • почуття сонливості і втоми;
  • проблеми з концентрацією;
  • відчуття, що йдуть життєві сили;
  • приходять чужі думки, емоції, бачення;
  • постійне відчуття присутності якоїсь особи або нематеріального істоти.

  У середовищі парапсихологів дуже часто ознаки, названі вище, вважаються результатом психо-енергетичної атаки або маніпуляції. Однак це не завжди так. На щастя, справжні атаки - це рідкість.

  Люди, надчутливі до найслабкіших (майже не відчуваються іншими людьми) енергій, вважають, що вони часто піддаються таким атакам. Такі люди, перебуваючи в геопатогенних зонах або поблизу установок, що створюють сильне електромагнітне поле, можуть відчувати схожі симптоми.

  Іншою причиною негативних відчуттів може бути природне для багатьох людей вміння вирівнювати свій рівень життєвої енергії за принципом з'єднуються судин. Часто це відбувається в родині.

  Коли одна людина відчуває себе погано, інші підсвідомо "віддають" йому надлишок власної енергії. Їх самопочуття раптово погіршується.

  Прикладом може бути "блукаюча" головний біль. Механізми цього типу найчастіше вступають в дію при близьких партнерських відносинах або в ситуації батько - дитина.

  Іноді зустрічаються люди, які неусвідомлено викликають описане вище явище - як у знайомих, так і у незнайомих людей. Так вони підсилюють свою енергетику, використовуючи присутність іншої людини. Про них часто говорять, що вони "випивають всю кров".

  "Потерпілі в результаті таких зустрічей не можуть нормально працювати і активно діяти, у них з'являються проблеми з концентрацією. Вони повинні відпочити і знову набратися сил.

  Є відомості, що деякі люди в концентраційних таборах саме завдяки такій енергетичної підзарядки і вижили в ті страшні умовах.

  Якщо хтось робить (або робив) подібне неусвідомлено, не можна це ставити йому в провину. Однак потрібно навчитися захищатися від таких дій. Особливо важливим є захист в тому випадку, коли людина діє цілком свідомо.

  Існують дві школи вирішення цієї проблеми. Одна пропонує передати надлишок енергії людям, які вимагають цього, тобто допомогти їм. Природно, такий метод можуть застосувати тільки ті, хто може генерувати велику кількість енергії.

  Віддаючи свою власну енергію, вони не тільки не послаблюють себе, але ще і підтримують інших. Ми поки що займемося іншою школою, яка категорично наказує: "Не віддавай іншим свою енергію".

  Биополевого оболонка людини є найголовнішою його захистом від шкідливого впливу інших людей. Складно собі уявити, наскільки раз за день піддається такому впливу наше біополе, і наскільки воно деформується: ми просто відчуваємо загальну втому, занепад сил, і нам необхідний нічний сон, щоб відновити свою енергію.

  Такі випадкові деформації, отримані в перебігу дня, поки ще не хвороба, але якщо вони стануть стійкі, то в районі порушення енергетичної гармонії людина починає відчувати певний дискомфорт.

  Завдяки топологічної діагностиці можна охарактеризувати наслідки і виявити ступінь впливу зла на захисну оболонку людини. Вся справа в тому, що емоції роздратування, заздрості, гніву і інші збуджують сильні енергетичні вібрації навколо джерела цих емоцій.

  І якщо людина в цьому стані концентрує на цьому злобу - ця вібрація здатна пробити або продавити биополевую оболонку жертви і в тому випадку, коли будь-яка чакра енергетично абсолютно нормальна, а поле підпорядкованого їй органу деформовано, отже можна стверджувати, що удар завдано ззовні.

  Часто можна зустрітися з переконанням, що ментальним атакам піддаються тільки ті люди, які поділяють з нападаючим систему вірувань. Це може бути віра в "Пристріт" , Заклинання і прокльони, чари, надтонкі енергії, астральні тіла, духів, телепатію негативні енергії, променисті форми та ін. Ймовірно, все це дійсно послаблює нашу опірність до таких дій.

  Віра в те, що даного явища не існує, може бути іноді дуже хорошим засобом захисту. Однак, оскільки ми говоримо про мало відомих явищах, не можна "будувати" наш захист тільки на факті невіри.

  Завжди може статися, що сила впливу людини, що намагається нам зашкодити, виявиться сильнішим. Така людина може "вивести на світло" наші фобії. Наприклад, може відновити в нашій свідомості прищеплене нам в ранньому дитинстві почуття провини або низької самооцінки.

  Одночасно "агресор" може спробувати нав'язати нам "єдино можливий спосіб" вирішення наших уявних проблем. Можливо, навіть існує спосіб, за допомогою якого можна відновити первісну і архаїчну систему вірувань, яка продовжує існувати в нашій підсвідомості (незважаючи на тисячоліття, що відокремлюють даний від минулого).

  Завдяки змінених станів свідомості, було доведено що страх перед великими котами і вужами все ще сидить в підсвідомості ескімосів - жителів далекого і холодного Півночі, які вже багато поколінь не мали можливості стикатися з цими тваринами і відчувати загрозу від них. Але, незважаючи на це, страх, який сидить в куточках їх свідомості, дожив до теперішнього часу.

  А тепер ми перейдемо до вивчення деяких технік ментальної захисту

  Якщо Ви боїтеся, що можете стати об'єктом чиїхось спроб негативного впливу, перш за все, змініть своє оточення. Якщо Ви погано почуваєтеся в даному місці, покиньте його.

  Вийдіть на прогулянку, найкраще на лоно природи. Виконайте кілька фізичних вправ, це може бути швидка ходьба, біг, довільний танець, під час якого можна виконувати руху, які звільняли б Вас від незримих оков, від натягнутої на Вас чужий шкіри.

  З'їжте що-небудь смачне - то, що Ви любите, добре, якщо це буде гостре або кисле блюдо. Можете прийняти холодний або гарячий душ, уявити собі, що стікає вода очищає Вас і захищає від усіх негативних впливів.

  У ситуаціях подібної загрози перенесіть свою увагу зі страху перед негативним впливом на щось інше. Сконцентруйтеся на своїй новій роботі або на поставленому перед Вами завдання. Займіться тим, що Вас цікавить і приваблює, що зазвичай повністю поглинає Вас.

  Інший спосіб захисту - це налаштувати себе на невіра в будь-яку можливість парапсіхіческіе атаки. Цей хороший метод, на жаль, є палицею з двома кінцями.

  З одного боку, він може захищати Вас від можливої ​​атаки, але з іншого - несе з собою певну небезпеку. Якщо Ви будете наполегливо твердити собі про безрезультатність парапсихологічних технік, самі заблокуєте можливість досягнення успіхів в цій області.

  Оскільки багато спроб негативного впливу складаються в енергетичному впливі, ми займемося створенням відповідного захисту - на енергетичному рівні. Принагідно будемо також розвивати наші здібності до візуалізації.

  Парапсихология. Вправа

  Виконайте вступну процедуру, скажіть захисну афірмацію.

  Стати вільно. (...) Витягніть вперед руки, поставте долоні під кутом 90 градусів відносно передпліччя. Зосередьтеся на центрі долоні. (...) Уявіть собі що знаходиться в цьому місці точку. (...) Відчуйте її присутність. (...)

  Відчуйте і усвідомте простір, яке знаходиться між Вашим тілом і цією точкою. (...) Уявіть собі, що Ваші долоні починають світитися біло золотистої енергією (...). Повільно опишіть долонями коло навколо свого тіла, на висоті плечей.

  Сяюча енергія починає створювати світлий коло навколо Вашого тіла. (...) Опустіть долоні вздовж тіла, розтягніть сяючу енергію витягнутими руками від стоп, уздовж тіла, до точки над головою. Утворений таким способом кокон наповніть енергією золотисто-білого кольору.

  Відчуйте, як вібрує і сяє навколо Вас позитивна енергія. (...) Кокон енергії оточує Вас з усіх боків. Вона знаходиться навколо Вашого тіла, над головою і під стопами. (...)

  У цьому коконі Ви в цілковитій безпеці, ніяка негативна енергія не має до Вас доступу. Будь-яка негативна енергія відіб'ється від Вашого захисного кокона. Вас оточує тільки позитивна енергія. (...)

  Зробіть глибокий вдих, уявіть собі цифру "5" і "видихніть" її з легких. (...) Кожен раз, коли Вам буде потрібно захист, досить буде подати цифру "5" і видихнути її з легких - і кокон оточить Вас щільним заслоном. (...)

  Виконайте цю вправу багато разів. У міру набуття навичок ефективність Вашого захисту буде зростати. Згодом, Вам буде досить уявити собі лише цифру "5", і створена Вами енергетичний захист сама з'явиться навколо тіла.

  Незважаючи на це, потрібно, щоб Ви час від часу оновлювали свій кокон і виконували всі дії, пов'язані зі створенням. Пам'ятайте, що, як будь-яка енергія, Ваша захист поступово згасає, і через деякий час Ви повинні будете її створити знову.

  Дуже важливо, щоб під час створення захисного кокона Ви усвідомили, що цей енергетичний заслін захищає Вас від впливу негативної енергії, одночасно пропускаючи будь-які позитивні вібрації.

  Якби утворився повністю непроникний кокон, то через деякий час Ви стали б "задихатися" в ньому. Щоб існувати, ми повинні мати можливість енергетичного обміну з навколишнім нас середовищем і іншими істотами. Від нас залежить вибір, на якому рівні і з ким ми будемо вести енергетичний обмін.

  До іншим технікам захисту відноситься візуалізація дзеркал, що відбивають чиєсь вплив і енергію, а також побудова стін, що відокремлюють нас від потенційної загрози. Ці техніки особливо добре допомагають при безпосередньому контакті з людиною, що намагається впливати на нас негативним чином.

  Ми впевнені, що, використовуючи досвід, отриманий при візуалізації кокона, Ви самі зможете виконати відповідні вправи з візуалізацією стіни або відображають дзеркал. Пам'ятайте, що такі непроникні заслони потрібно потім "розібрати", щоб Ви занадто довго не залишалися відрізаним від світу.

  Парапсихология. Вправа

  Самостійно опрацювати і виконаєте вправу з побудовою стіни і установкою дзеркал, що захищають Вас ментально. Постарайтеся, щоб Ваша візуалізація була якомога більш докладної, зі всілякими особливостями. Використовуйте для цього всі канали відчуттів.

  А зараз ми зробимо невеликі зміни в нашому захисному коконі і виконаємо кілька версій попередньої вправи.

  Парапсихология. Вправа

  Виконайте вступну процедуру, скажіть захисну афірмацію.

  Створіть свій захисний кокон. (...)

  Уявіть собі, що Ваш кокон наповнений червоним світлом, (...) приведіть його в круговий рух вліво, (...) відчуєте, як кокон обертається навколо Вашої осі, що проходить від стоп через хребет, до верхівки. (...)

  Уявіть собі свій кокон, заповнений енергією оранжевого кольору, і приведіть його в круговий рух вліво. (...) Аналогічно приведіть в рух жовту, (...) зелену, (...) блакитну, (...) кольору індиго, (...) фіолетову енергію. (...) А тепер приведіть в одночасний рух енергії всіх кольорів. (...)

  Під час їх з'єднання виникає загальна енергія білого кольору. Відчуйте, як вона обертається навколо Вас - повільно, рівномірно. (...) Кокон енергії оточує Вас з усіх боків.

  Він - навколо Вашого тіла, над головою, під стопами. (...) Ви перебуваєте в ньому в цілковитій безпеці, ніяка негативна енергія не має до Вас доступу. Всі негативні вібрації відбиваються від Вашого кокона. До Вас мають доступ лише позитивні енергії.

  Тепер, завдяки обертанню, Ваша захист стала більш ефективною.

  Зробіть глибокий подих, затримуючи повітря в легенях, уявіть собі цифру "5". Тепер "видихніть" її з легких. (...) Кожен раз, коли Вам буде потрібно захист, досить буде подати цифру "5" і видихнути її з легких - і обертається кокон оточить Вас щільним заслоном. (...)

  Парапсихология. Вправа

  Наступний варіант запропонованого вище вправи опрацювати і виконайте самі.

  Проведіть вісь обертання енергії (в напрямку проти годинникової стрілки) паралельно площині землі, вона проходить через Ваш центр ваги, який знаходиться на 2-3 сантиметри нижче пупка.

  А зараз ми перейдемо до візуалізації двох найефективніших версій захисних коконів.

  Парапсихология. Вправа

  Виконайте вступну процедуру, скажіть захисну афірмацію. Створіть свій постійний захисний кокон з багатобарвним енергії. (...)

  Уявіть собі, що створена Вами кольорова енергія починає обертатися і вливається через стопи всередину Вашого тіла, оточуючи його з усіх боків. Після цього вона знову вливається в стопи, щоб знову піднятися вгору по Вашому тілу. (...)

  Ви перебуваєте в повній безпеці в своєму обертовому коконі, ніяка негативна енергія не має до Вас доступу. Всі негативні вібрації відбиваються від Вашого кокона. До Вас мають доступ лише позитивні енергії. Тепер, завдяки обертанню, Ваша захист стала більш ефективною.

  Зробіть глибокий вдих, уявіть собі цифру "5". Тепер "видихніть" її з легких (...) Кожен раз, коли Вам буде потрібно захист, досить буде подати цифру "5" і видихнути її з легких - і обертається кокон оточить Вас щільним заслоном. (...)

  Парапсихология. Вправа

  Самостійно опрацювати і виконайте наступну версію вправи. Зробіть зміни в русі енергії. Коли вона виллється над головою з Вашого тіла, обертайте її навколо вертикальної осі Вашого тіла.

  Ви познайомилися з чотирма варіантами створення обертового захисного кокона. Постарайтеся повправлятися у створенні їх усіх. Той, який буде вдаватися найкраще, стане для Вас зразком. Постарайтеся його використовувати завжди.

  Інший, дуже хороший спосіб ментальної захисту полягає в абсолютній зосередженості на магічних предметах, таких як: амулети, медальйони, предмети культу - особливо, якщо вони були виконані за всіма правилами, і в них вміло була укладена сила.

  Концентрація уваги і енергії на даний предмет не дозволить нам піддатися чужому навіюванню і підкоритися чужій енергетиці. Якщо ми пов'язані з якоюсь релігією або віросповіданням, то через молитву і візуалізацію ми можемо попросити про захист відповідні сили і духовні істоти, наприклад, святих, духовних Вартових даного шляху розвитку.

  За допомогою молитви ми зможемо відповідним чином повідомити їм про беспокоящей нас проблеми і про що стоять на нашій дорозі труднощі. Чим сильніше наша віра і практика, ніж щире ми, тим більше сильний захист ми отримаємо.

  Хоча це може здатися парадоксальним, але наша психіка функціонує, як і енергетичний світ. Щоб щось отримати, ми повинні спочатку в це повірити. Ця умова також діє в разі прохання про захист та ін.

  Найефективнішою формою захисту є чиста совість і чисті наміри, почуття невинності. Людину, яка хоче нас ментально атакувати, ми повинні ПРОСТИТЬ від щирого серця. Ми не знаємо життєвого шляху цієї людини.

  Не знаємо, що схилило його до таких дій. Ми не в змозі об'єктивно оцінити його життя, і, врешті-решт, нам ніхто не давав права це зробити. Ми не тільки повинні пробачити його, а й самі подумки попросити у нього пробачення. Адже може, випадково, нашою поведінкою ми спровокували його до атак.

  Одночасно ми повинні віддавати собі звіт в тому, що наша поведінка, надзвичайно благородне, може привести до того, що негативна енергія нападаючого звернеться проти нього самого. Відповідно до законів природи все, що енергетично "випускається" нами в простір, повертається до нас в стані, посиленому у багато разів.

  Багато людей з працею помічають цю закономірність. Це відбувається тому, що відповідь Всесвіту на наші дії може повернутися до нас навіть через багато років.

  Ментальну захист ми використовуємо не тільки в цілях захисту проти ментальних або енергетичних атак, але також проти загроз у фізичному світі.

  Зараз ми познайомимо Вас з технікою, яка прийшла з Гаваїв. Там їй навчають Кагуни - так звані Правоохоронці Таємниці - жерці, маги, цілителі і психологи одночасно. Ви навчитеся керувати енергією, що йде від Найвищого "Я", з метою захищати себе та інших.

  Спочатку познайомимося з прикладом дії цієї техніки

  ПРИКЛАД

  У певному місці дві жінки, у яких були успіхи в духовній практиці, брали участь в медитації. Раптово увійшов п'яний чоловік, схопив стілець, щоб рознести все вщент. Жінки в думках сказали захисну формулу. У цей момент чоловік немов протверезів раптово, прийшов в себе, поставив на місце стілець і сказав: "Вибачте мене, я, здається, поводився недостойно". І вийшов.

  Парапсихология. Вправа

  Зробіть кілька Глибока вдіхів и відіхів. (...) Уявіть, що над Вашою головою висить величезна куля біло-золотистої енергії, яку випромінює Найвище "Я" - Найвище Істота.

  Зробіть глибокий вдих і на видиху промовте вголос або в думках:

  "Чудовий Світло Доброти на мені". (...) Уявіть собі, як біла енергія повільно стікає по Вашому тілу, оточуючи його з усіх боків. (...) Зараз Ви знаходитеся в повній психічної і фізичної безпеки - в "огортає" Вас з усіх боків енергії. (...)

  Зробіть глибокий вдих і на видиху вимовити вголос або в думках: "Чудовий Світло Доброти на Тебе". Уявіть собі, як біла енергія повільно стікає на людину, яку Ви хочете оточити захистом або від якого Ви чекаєте небезпеки.

  Тепер Ви і захищений Вами людина перебуваєте в повній фізичної і психічної безпеки, занурені в обволікаючу Вас енергію. (...)

  Завжди пам'ятайте про те, що спочатку потрібно оточити себе захисною енергією, а вже потім іншу людину. Розділяє нас відстань не має значення. Людина, якій ми хочемо допомогти, може перебувати як біля нас, так і на іншому континенті.

  Ні час, ні простір не в змозі обмежити енергію. Згодом, коли Ви придбаєте необхідні навички, представляти енергію буде необов'язково. Це буде відбуватися автоматично, досить буде лише вимовити слова захисної формули.

  Щоб посилити вплив цієї вправи, Ви можете в думках "помножити" вплив біло-золотистої енергії. Для цього, завершуючи проголошення формули, додайте: "раз".

  На місці трикрапки скажіть будь-яке число. Не хвилюйтесь над тим, яким чином працює цей механізм. Ваше підсвідомість звільниться від такого завдання.

  Цю техніку можна застосувати, коли дитина не повертається в обумовлений час додому або, коли хтось із близьких відправляється в подорож. Пам'ятайте! Сила цієї техніки зростає разом з розвитком Ваших здібностей до візуалізації, концентрації і роботі з енергією.

  Вона також буде залежати від Вашої віри в неї і навичок у практичних заняттях. Застосовуйте цей метод тільки для серйозних цілей, в ситуаціях, коли Ви (або хтось інший) дійсно потребуєте захисту.

  Не грайте нею, адже тоді Ви ослабите її ефективність і силу її впливу. Ваше підсвідомість може пізніше, в скрутну хвилину, що не розрізнити, жартуєте Ви або дійсно потребуєте допомоги.

  Далі ...

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только