Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Жіночі відповіді на чоловічі питання. Обговорення на LiveInternet

  SWEET5 всі записи автора

  Для чого жінка прагне відірвати коханого від друзів? І не тільки від друзів. Від телевізора, газети, комп'ютера ...

  Їй потрібно більше спілкування, ніж ти думаєш. Подивися на дітей. Хлопчики майже завжди грають великими групами, в той час, як дівчаткам дуже затишно грати удвох. І дорослі дівчатка дуже цінують саме довірчі відносини з партнером, а всіх, хто відволікає його увагу, записують не в команду, а в конкуренти.

  1. Чи здатна ти захопитися одруженим чоловіком?
  Ні ніколи. По-перше, якщо він готовий так вчинити зі своєю дружиною, то немає ніяких гарантій, що потім не вчинить так само підло і зі мною. По-друге, зустрічі з одруженим чоловіком часто приносять розчарування і біль, а я вже давно зрозуміла, що мій спокій і гарний настрій в сто раз важливіше сумнівних зв'язків.

  2. Що треба говорити жінці в ліжку?
  "Давай, сама, сама ..." - як Михалков в "Вокзалі на двох" :) Може, героїні Гурченко це і подобалося, хоча, судячи з реакції, - навряд чи. А по мені - що сам хотів би почути, то і їй говори, дай зрозуміти, як вона сексуальна, красива, бажана. Тільки без вульгарності і брутальності.
  3. Як ти ставишся до орального сексу?
  Мені це подобається.
  4. Як ти ставишся до сексу з презервативом?
  Нормально. Жінки взагалі не відчувають, чи використовує чоловік презерватив, так що на сексуальні відчуття це ніяк не впливає. Трохи коробить вся ця метушня з ним, але що тут поробиш?
  5. Чому жінки не дуже люблять анальний секс?
  Боляче тому що. І більше нічого. Втім, напевно комусь це і подобається. Кожному своє - хтось і від батоги в захваті
  6. розчаруєш ти, якщо чоловік не досягне оргазму?
  Так. Мені здається, що в цьому випадку мені буде важко приховати розчарування. Може, я не порушую його? Або щось не так роблю? Хоча при всьому цьому я розумію, що відсутність оргазму у чоловіка - не обов'язково моя вина. До речі, я навряд чи додам цьому значення, якщо це одиничний випадок. Але якщо це буде повторюватися систематично ... Не знаю, чи здатна я і далі підтримувати відносини з таким чоловіком.
  7. Чи порушить тебе вигляд голого чоловіка на нудистському пляжі?
  Ні. Не особливо збуджує, якщо повністю оголений. Я не знаю, в чому тут проблема, але мене набагато сильніше тягне до хоча б трохи одягненому чоловікові. А взагалі подобається, якщо він в джинсах, у светрі або майці який-небудь м'ятою. Якщо він "як денді лондонський одягнений", то це радує око, але сексуально кілька розхолоджує.
  8. Що тебе найбільше збуджує в чоловікові?
  Розум і впевненість в собі. Цим мене можна купити з потрухами! Але якщо він буде занудою ... Втім, мені здається, що по-справжньому розумний чоловік завжди має почуття гумору як навантаження.
  9. Які чоловіки тобі не подобаються зовні?
  Бородаті. Але не те що не подобаються (подобається мені адже Ентоні Едвардс, доктор Грін з "Швидкої допомоги") - просто не уявляю, як з ними цілуватися можна ... А взагалі немає у мене ніяких упереджень щодо зовнішнього вигляду чоловіка. Головне, щоб виродком не був. Чоловікам взагалі в цьому плані легше. Їх зовнішність не оцінюють щодня на товарний вигляд, як це відбувається з жінками
  2 10. Чому жінки крутять "динамо"?
  Особисто я не вважаю, що "хто жінку вечеряє, той її і танцює", але багато чоловіків впевнені, що має право розраховувати на щось після букета квітів або вечора в ресторані. А якщо їм відмовляють - засмучуються, як дрібні шулери, яких самих обвели навколо пальця. Вони, мабуть, глибоко переконані, що жінка віддається "за їжу". Чоловікам з таким настроєм я б порадила топати прямо на Тверську. Там вони можуть витратити свої гроші цілеспрямовано.
  11. симулює жінки оргазм?
  Багато жінок так роблять. І досить часто. Мабуть тому, що для нас оргазм не є метою інтимної близькості. Але у чоловіків своя психологія, і іноді легше зімітувати оргазм, ніж пояснювати, чому він не так важливий для тебе. Або ж просто хочеться скоріше звільнитися, якщо секс невдалий або втомилася. Особисто для мене оргазм не є обов'язковою умовою для отримання задоволення від сексу з коханим. Я не бачу в цьому великої трагедії і ставлюся до цього набагато легковажні, ніж чоловіки, які дуже педантичні в цьому питанні.
  12. Чого бояться жінки в ліжку?
  Порвав презерватива.
  13. Про що думають жінки під час близькості?
  "Коли це закінчиться?!" - якщо секс не подобається. А взагалі-то ми думаємо про те ж, про що і ви: "Це чудово! Чи достатньо я сексуальна? Ах, як він хороший!". Або взагалі ні про що не думаємо і просто летимо. Можна ще пофантазувати, але особисто я, будучи в ліжку з одним чоловіком, ніколи не уявляю на його місці кого-то еще. Я можу уявити іншу ситуацію, але не іншого чоловіка. За інших жінок не ручаюсь.
  14. Чому жінки рідко проявляють ініціативу?
  Різні жінки бувають. Але, мабуть, тому, що бояться своїх бажань, які здаються їм досить "низинними". Або бояться показати, що чоловік їм подобається, тому що глибоко переконані, що він перестане поважати таку жінку, і тут же кине, побачивши, що вона без розуму від нього. Адже ми всі трохи граємо ролі в п'єсі "Чоловік - мисливець, жінка - жертва.". А стереотип вічно перебуває в глухій обороні жертви, заважає їй самій хоч трохи побути мисливцем.
  15. Чи люблять жінки багатих?
  Мені здається, міф про те, що жінки (не повія) люблять багатих, придумали ледачі слабаки. Насправді жінки люблять не багатих чоловіків, а сильних чоловіків, які змогли чогось досягти і продовжують діяти. Жінки люблять не гроші, а ту силу в чоловікові, яка і зробила його таким: багатим, надійним, міцним, впевненим і здатним защітіть.А якщо чоловік вважає, що його люблять тільки за його гроші, то такого чоловіка дійсно більше немає за що любити . І я б порадила йому не бути занадто впевненим, що жінка нікуди не дінеться, тому що повністю залежна від його фінансів. Це не так. Адже обходилася ж вона раніше без тебе.
  16. Чому жінки йдуть?
  Будь чоловіком. Сильним, ніжним, турботливим і люблячим. І не піде вона ніколи :) Але взагалі це все так індивідуально ... Я можу сказати тільки, чому йшла я.
  Я йшла тому, що він вдарив мене.
  Це було так несподівано! Ні боляче, ні страшно - дико і незрозуміло. У мені все відразу вимкнулося на цього чоловіка. Моментально! У секунду все стало нецікаво і не захотілося повторення. Я знаю, що деякі пари практикують цю комедію з подальшим валянням в ногах і завиванням: "Мила, більше ніколи!", З дорогими подарунками, каяттям і подальшим повторенням усієї сцени. Когось це влаштовує, але це італійське кіно не для мене.
  Я йшла тому, що мене дістав інфантилізм партнера.
  Я не матуся за вдачею. І я не можу бути з слабаками так само, як і з тиранами. Просто перший варіант не настільки радикальний і перший час вдало маскується ніжністю і романтикою.
  Я йшла тому, що мені було погано в ліжку.
  Що тут ще пояснювати? Я і не пояснювала. Це тільки б поранило його - чоловіки занадто вразливі у всьому, що стосується сексу.
  Я йшла по дурості, тому що, втомившись від буденності, хотілося спопеляючих почуттів, хотілося пограти в "розрив назавжди", налякати і змусити його страждати, всією душею бажати мене повернути. Чи не повернув :) А відіграти назад мені було важче, ніж виплакатися вночі в подушку :)
  Я йшла тому, що просто розлюбила.
  Мені стало нудно. Так мабуть і не любила все ж. Мені здається, що якщо жінка йде, то вона ніколи і не була твоєю.


  Всупереч поширеному стереотипу про те, що жінки люблять задавати безглузді питання, саме чоловіки тримають пальму першості в мистецтві приголомшити свою співрозмовницю який-небудь дурістю. Ось кілька найпоширеніших (і неправильно поставлених) питань, над якими чоловіки ламають голови, і їх підкориговані варіанти. 17. Чому дівчатам подобаються всякі придурки?
  Правильне питання: що цікавить дівчат у хлопців?
  Цікаво, а чоловіки оцінюють дівчат по таким же параметрам - в сенсі, наскільки вони придуркуватим або милі? Думати, що дівчата оцінюють молодих людей тільки за одним критерієм, як мінімум образливо для представниць слабкої статі. Навіть сама сіра мишка шукає в чоловікові відразу кілька ознак того Єдиного Принца.
  Зовнішність, гроші, впливовість, розмір гідності - будь-який з цих пунктів має на увазі щось більше, ніж банальне "придурок - НЕ придурок". І для кожної дівчини значення мають різні речі. Комусь подобаються блакитні очі, а хтось шукає того, хто оцінить красу душі. Якась дивакуватого або придуркуватість, безумовно, відразу ж приверне до себе увагу дівчини, але за цим має стояти щось ще.
  18. Що ти маєш на увазі, коли кажеш "..."?
  Правильне питання: "дівчина, що Ви мали на увазі, коли сказали" ... "?
  Універсального дешифратора жіночого мови не існує. Дівчина, яка говорить, що не готова до серйозних стосунків, може дійсно не хотіти заводити знайомство. А може, вона знаходить свого візаві недостатньо привабливим. А може, вона просто хоче, щоб її переконали. Або ж "відносини" для неї - нудна обязаловка в доважок до сексу, від якого вона не відмовилася б - версій маса.
  То який же з варіантів правильний? Це можна дізнатися, тільки поставивши запитання в лоб. Знавці жінок, у яких чоловіки люблять запитати поради, зовсім необов'язково матимуть рацію щодо конкретної дівчини.
  19. Чому дівчата набиваються на компліменти, кажучи, що вони товсті?
  Правильне питання: "наскільки зайві кілограми турбують вас?"
  Перша думка, яка виникає у чоловіків при такому питанні: вона прекрасно знає, що не товста, і просто хоче почути щось приємне на свою адресу. Таке трапляється, але зазвичай жінки дійсно думають, що вони недозволено жирні - в порівнянні з моделями з журналів вже точно.
  Втім, не варто думати, що жінки живуть в постійній ненависті до себе. У підлітковому віці це часто буває правдою, однак з роками дама звикає бути товстою - як звикає до обдертою собакою вхідних дверей.
  Відображення в дзеркалі може і не подобатися, але це те, що вже навряд чи зміниш. Багато жінок часто говорять: сьогодні, мовляв, я відчуваю себе товстухою. Все правильно: назавтра, подивившись в дзеркало, вона скаже собі - подруга, та ти просто красуня! Це залежить від зачіски, вбрання і настрою.
  20. Чому жінки ніколи не говорять, що насправді сталося?
  Правильне питання: "чому треба випитувати причину мовчання?"
  Шаблон "ніколи не скажу, що не так" ламається, коли ми помічаємо, що чоловіки, які визначають це питання своїм партнеркам, постійно скаржаться на те, що їх жінки вимучили їм весь мозок своїми постійними скаргами. Інше питання, що їх не хочуть слухати, тому вони й мовчать у відповідь на прохання розповісти, що сталося - а що ж, в такому разі, вони робили протягом півгодини до цього?
  Однак в деяких випадках дівчина не відповідають тому, що не бачить сенсу: детальна розповідь про те, що її турбує, справі не допоможе.
  Всупереч поширеному стереотипу про те, що жінки люблять задавати безглузді питання, саме чоловіки тримають пальму першості в мистецтві приголомшити свою співрозмовницю який-небудь дурістю
  Перший варіант - це коли її чоловік зробив щось настільки очевидно жахливе (звернув шию голубу або переспав зі своїм другом), що його питання вона розцінює як гру і спробу зробити з неї дурочку.
  Другий варіант - юна леді зрозуміла, що вибрала безумовно не ту людину, яка, хоч кіл на голові теши, не зрозуміє суті її претензій. Можна витратити роки на пояснення, чому напиватися до посиніння - погано, не привітати її з днем ​​народження, загравшись в комп'ютерну іграшку - ще гірше, а загравати з 16-річними дівчатами в соціальних мережах - взагалі неприпустимо.
  І все одно не досягти результату. Мовчання в таких ситуаціях треба розглядати не як німий докір, а як банальне небажання напружувати свої голосові зв'язки даремно.
  Третій варіант - найбезпечніший: дівчина чекає, що ви помітите її нову стрижку або просто запитаєте про те, як пройшов її день. На автоматі цікавитися такими речами не можна.
  Якщо дівчина скаржиться - мовляв, я просто хотіла, щоб ти запитав, як у мене справи, а молода людина відразу скидається - так-так, мила, і як же у тебе справи? - то в щирість такого інтересу вона при всьому бажанні не повірить. Тому і буде мовчати у відповідь на всі розпитування свого бойфренда.
  21. Чому дівчата стільки фарбуються (носять таку дику одяг, роблять шалені зачіски), коли нам подобається природність?
  Правильне питання: "ви дійсно робите це заради чоловіків?"
  Це факт: чоловіки рідко помічають, у що саме одягнені жінки. Коли представниця прекрасної статі купує собі плаття, вона знає, що на нього звернуть увагу лише інші жінки і чоловіки-геї. Візьміть будь-який жіночий журнал: на обкладинці обов'язково буде якась красуня, а всередині - поради про те, як виглядати чарівно в будь-якій ситуації. Бути білою вороною мало хто хоче, тому дівчата йдуть стандартам стилю, затвердженим глянцевими виданнями. І чоловіки тут ні при чому: важливо відповідати канонам краси.
  Також чоловіки часто не беруть до виду той факт, що ми фарбуємося не просто так, а з метою хоч трохи наблизитися до норми. Ті, кому не пощастило з кольором обличчя, користуються тональник і рум'янами, ті, у кого маленькі очі - підведенням і тушшю, і все заради того, щоб не виглядати потворою, а не тому, що у них щоранку утворюється півгодини вільного часу, яке потрібно якось вбити.

  22. Чому хлопці повинні домагатися відносин, а дівчата просто сидять і вибирають?
  Правильне питання: "чому я дивлюся тільки на тих жінок, які самі вибирають собі бойфрендів?"
  Головна проблема - це помилковий приклад. А рішення проблеми просто: потрібно ламати статистику. Навколо повно дівчат сором'язливих, зневірених або просто засумував. Спокусниці, які "сидять і вибирають" - це ті, хто кидається в очі через упевненість в собі і помітної зовнішності. Ті ж, хто мріє про те, що до них підійдуть знайомитися, часто випадають з поля зору чоловіків, тому що поводяться надто скромно. А може, це якраз ті, хто тобі потрібен?

  1. Чи здатна ти захопитися одруженим чоловіком?
  2. Що треба говорити жінці в ліжку?
  3. Як ти ставишся до орального сексу?
  4. Як ти ставишся до сексу з презервативом?
  Трохи коробить вся ця метушня з ним, але що тут поробиш?
  5. Чому жінки не дуже люблять анальний секс?
  Озчаруєш ти, якщо чоловік не досягне оргазму?
  Може, я не порушую його?
  Або щось не так роблю?
  7. Чи порушить тебе вигляд голого чоловіка на нудистському пляжі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только