Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Сприятливі дні для стрижок в листопаді 2011 | Інформаційно-довідковий портал Білорусі - interfax.by

  Коли слід записатися в салон краси, а в який день краще відмовитися від візиту до перукаря Коли слід записатися в салон краси, а в який день краще відмовитися від візиту до перукаря. портал interfax.by вивчив вдалі і несприятливі для стрижок дні в листопаді 2011 року за місячним календарем.

  1 листопада - вівторок. Місяць у Козерозі. Відвідування перукарні в 7-й місячний день місяця неминуче призведе до сварок в сім'ї і конфліктів з начальством. Але вдома ви можете присвятити час собі і зайнятися фарбуванням волосся або накласти на них живильну маску. Сприятливий день для манікюру і педикюру, а також проколювання вух та пірсингу.

  2 листопада - среда. Місяць у Козерозі (з 01.07 у Водолії). Сприятливий день для стрижки та фарбування волосся. Якщо ви плануєте візит в до майстра, постарайтеся записатися до 19 години вечора.

  3 листопада - четвер. Місяць у Водолії. 9-ий місячний день - візит до майстра можливий, але в цьому випадку вам слід уважно поставитися до свого здоров'я. Зрізуючи волосся в цей день, ви послабляєте свій імунітет.

  4 листопада - п'ятниця. Місяць у Водолії (з 10.47 в Рибах). Ще один спалює день за тибетським календарем. У першій половині дня від стрижки краще утриматися. Після обіду не рекомендується навіть просто мити голову - можуть з'явитися проблеми з лупою.

  5 листопада - субота. Місяць у Рибах. Чи не найсприятливіший день для стрижок. Але ви можете відправитися в перукарню, якщо вам необхідно посилити свої здібності до передбачення і проникливість розуму. Завивка і фарбування волосся не рекомендуються.

  6 листопада - неділя. Перша чверть в Рибах (з 22.02 в Овні). Несприятливий день для стрижки та фарбування волосся. Візит до перукаря приверне до вас нещастя. Не виключені навіть серйозні травми по дорозі туди або назад. Особливо ближче до вечора.

  7 листопада - понеділок. Місяць у Овні. В принципі 13-ий місячний день сприятливий для стрижки та фарбування волосся. Але в листопаді 2011 року вам доведеться зробити виняток із правил: стрижка в цей день негативно позначиться на загальному стані організму.

  8 листопада - вівторок. Місяць у Овні. Візит до перукаря поки краще не планувати. Але для збільшення добробуту астрологи радять в 14-й місячний день обов'язково що-небудь зробити зі своїм волоссям. Хоча б провести по них рукою.

  9 листопада - среда. Місяць у Овні (з 10.45 в тільце). Чи не найкращий час для стрижки та фарбування волосся - до 11 годин. Похід в перукарню до полудня, нічого крім головного болю це не принесе. Після настає сприятливий момент для стрижок, фарбування волосся, оздоровлення шкіри голови, зміцнення сивого волосся за допомогою поживних лосьйонів.

  10 листопада - четвер. Повний місяць у 23.16. Утримайтеся від візиту до перукаря. За народними прикметами стрижка волосся може залучити зраду. Ви будете нервувати зайвий раз, що помітно позначиться на стані вашого здоров'я.

  11 листопада - п'ятниця. Місяць у Тельці (з 23.09 в Близнюках). У 17-й місячний день до майстра теж краще не ходити: по східним повір'ям стрижка в цей день приверне до вас шкідливих духів. Однак вдома ви можете самостійно пофарбувати волосся.

  12 листопада - субота. Місяць в Близнюках. Стригтися в 18-й місячний день, все одно, що роздавати своє добро направо і наліво. Несприятливий цей день і для здоров'я - спалює за тибетським календарем.

  13 листопада - неділя. Місяць в Близнюках. Планети в цей день розташовані таким чином, що від походу в перукарню також краще утриматися.

  14 листопада - понеділок. Місяць в Близнюках (з 10.08 в Раку). 20-ий місячний день нейтральний для стрижки волосся, але не сідайте в крісло до незнайомого перукаря, інакше нова зачіска викличе у вас огиду до життя.

  15 листопада - вівторок. Місяць у Раку. 21-ий місячний день - сприятливіші для стрижки та фарбування волосся. Зачіска зробить вас цікавіше, що одразу ж позначиться на вашому настрої. Також хороший день для процедур по очищенню шкіри.

  16 листопада - среда. Місяць у Раку (з 19.17 у Львові). У 22-ий місячний день астрологи рекомендували стригтися тільки тим, хто планує вирішити житлове питання. В інших випадках, за народним повір'ям, візит до перукаря призведе до зайвих кілограмів. Яка тут взаємозв'язок, сьогодні сказати важко. Доводиться приймати на віру.

  17 листопада - четвер. Місяць у Леві. Сприятливий час для походу в салон краси. В 23-ий місячний день рекомендовано не тільки стригтися, але і робити процедури по догляду за шкірою. Також хороший момент, якщо ви вирішили зробити хімічну завивку.

  18 листопада - п'ятниця. Місяць у Леві. Нейтральний для походу в перукарню день.

  19 листопада - субота. Місяць у Леві (з 01.18 в Діві). Народні прикмети не радять торкатися до волосся ножицями в 25-ий місячний день, інакше вам загрожує загострення очних захворювань. Як мінімум, ячмінь схопиться.

  20 листопада - неділя. Місяць в Діві. Утримайтеся від стрижки в цей день.

  21 листопада - понеділок. Місяць в Діві (з 04.16 в Терезах). Вдалий день для візиту до перукаря. Сміливо експериментуйте над своєю зовнішністю у 27-ие місячна доба. Також хороший день для процедур по очищенню шкіри. Сприятливий день для проколювання вух та пірсингу.

  22 листопада - вівторок. Місяць у Терезах. Сприятливий день для стрижок. Також хороший день для процедур по очищенню шкіри. Сприятливий день для проколювання вух та пірсингу.

  23 листопада - среда. Остання чверть в Терезах (з 04.58 в Скорпіоні). Надайте собі чарівності в 28-ій місячний день.

  24 листопада - четвер. Місяць у Скорпіоні. Несприятливий день, відправляючись до перукаря на 29-е місячна доба ви ризикуєте розгубити по дорозі всю свою енергію, а в його кріслі з волоссям розум состріжете.

  25 листопада - п'ятниця. Молодик в 09.09. Несприятливий день для відвідування перукаря. Підстригаючи волосся в 1-ий місячний день місяця, ви скорочуєте своє життя, стверджують астрологи.

  26 листопада - субота. Місяць у Стрільці. Не найкращий день для стрижок. Якщо ви все таки вирішили відправитися в салон краси в 2-ий місячний день, готуйтеся до сімейній сварці. Сприятливий день для манікюру і педикюру, проколювання вух та пірсингу.

  27 листопада - неділя. Місяць у Стрільці (з 06.04 в Козерозі). 3-ий місячний день місяця один з найбільш несприятливих для візиту до майстра. Стародавні вірили, що стрижка в цей день завдає шкоди шкоди організму, роблячи його відкритим для хвороб, залучаючи до людини неприємності, в тому числі і фінансові. Сприятливий день для манікюру і педикюру, проколювання вух та пірсингу.

  28 листопада - понеділок. Місяць у Козерозі. Відвідавши перукарню в 4-й місячний день, ви відчуєте почуття внутрішнього дискомфорту. До того ж великий ризик застудитися. Сприятливий день для манікюру і педикюру.

  29 листопада - вівторок. Місяць у Козерозі (з 10.01 у Водолії). Ідеальний час для походу в перукарню. Якщо вірити народним прикметам стрижка волосся в 5-ий місячний день гарантує збільшення добробуту.

  30 листопада - среда. Місяць у Водолії. стригти волосся небажано: навіть з новою зачіскою у вас буде нездоровий вигляд. Дивишся, і справді захворієте від розладу.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только