Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Aquarium - Radio Aerostat vol. 56

  Нова хвиля,
  11 червня 2006

  послухати  запис на сайті Радіо Росії послухати запис на сайті Радіо Росії

  На жаль мені, на жаль На жаль мені, на жаль! Так намагаюся цілий рік, так розповідаю вам про будь-яку музику - а сам упустив цілий розділ з цієї прекрасної книги. Адже недарма було проспівано -
  Нова хвиля, де вона?
  Я рок-людина, що мені хвиля ...
  Ось знову: як заспівав, так воно і вийшло!
  Але повно лити сльози. Жаль ніколи нікому не приносило нічого хорошого. Тому - просто поспішаю з радістю виправити свою помилку. Отже - Здравствуйте!

  Термін нова хвиля виник, коли начальнику нью-йоркської незалежної фірми Sire Records Саймуру Стейну (Seymour Stein) треба було загальна назва для стилю груп, видаються на його фірмі Термін "нова хвиля" виник, коли начальнику нью-йоркської незалежної фірми Sire Records Саймуру Стейну (Seymour Stein) треба було загальна назва для стилю груп, видаються на його фірмі. Всі ці групи грали в клубі CBGB і взагалі-то називалися панк - але радіоконсультанти переконали всі радіостанції, що панк - це вже несолідно. І - щоб його артисти не залишилися без радіо - Саймур винайшов термін "нова хвиля" - слідом "нової хвилі" французького кіно 60-х років. Як і французи-кіношники, групи Саймура були дуже анти-корпоративних, експериментальні і вкрай серйозно ставилися до того, що робили. Власне, тільки тут і проходила тонка грань між панком і новою хвилею - панки більше ставили на прямоту і анархізм, а нововолновци більше працювали з музикою і текстами. Кінець енциклопедичної довідки.

  Devo - Whip It Devo - Whip It

  Це були добрі нью-йоркські молодці з перевернутими червоними квітковими горщиками на головах Це були добрі нью-йоркські молодці з перевернутими червоними квітковими горщиками на головах. Devo - від слова "дееволюції", тобто еволюція в іншу сторону; а по російськи Диво-дивне. Вони були дуже концептуальні, але ще більш - бадьорі, і цими привабливими рисами справили багато шуму. Забавно, але про них було нічого не чути років 20, але саме зараз вони переродилися цілком концептуально - теперішнє Divo - це група дітей, яка грає пісні Divo під керівництвом старих участнеги.

  А ось ще один примітний екземпляр нової хвилі - напівлюдина, напівробот Gary Numan (він же Tubeway Army або Армія Метро) з питанням - Чи бувають друзі електричними А ось ще один примітний екземпляр нової хвилі - напівлюдина, напівробот Gary Numan (він же Tubeway Army або "Армія Метро") з питанням - Чи бувають друзі електричними.

  Gary Numan - Are Friends Electric Gary Numan - Are Friends Electric?

  Як розповідають очевидці, атмосфера часів пост-панку (тобто періоду відразу після того, як з'явилися і розвалилися Sex Pistols - як не дивно, ера панку була на диво скороминущої); так ось атмосфера пост-панку була дуже радісною і збудженої Як розповідають очевидці, атмосфера часів пост-панку (тобто періоду відразу після того, як з'явилися і розвалилися Sex Pistols - як не дивно, ера панку була на диво скороминущої); так ось атмосфера пост-панку була дуже радісною і збудженої. Успіх Sex Pistols зламав всі бар'єри: ми перемогли, нас грають по радіо, тепер можна все. Всі спілкувалися з усіма, все ділили все - стара добра комунальна етика.
  І прекрасні групи в такій атмосфері плодилися як гриби. Ось як ці фантастичні експонати під назвою XTC. Їхній ватажок, 100-відсотково анти-комерційно настороеніе Andy Partridge вірить в гру тільки за своїми правилами, і тому група міцно окопалася в сільській місцевості під назвою Swindon, і звідти ні кроку досі. Але репутація у них бездоганна - ось послухайте самі чому.

  XTC - Making Plans For Nigel XTC - Making Plans For Nigel

  У Лондоні ж нова хвиля поділялася на більш тонкі страти У Лондоні ж нова хвиля поділялася на більш тонкі страти. З угруповання, яка спочатку тусуватися навколо Sex Pistols, частина більш відв'язаних почала грати свій власний панк, а частина позадумчівее дісталася до синтезаторів і назвалася "новими романтиками". Один зовсім замислений так і називався - Steve Strange, Стів Дивний. Його схильність до древнеегіпеткім головних уборів забезпечила йому місце в кліпі Девіда Бауї "Ashes To Ashes" - і це дало йому такий творчий заряд, що він, не сходячи з місця, заснував групу "Visage", віртуальну таку групу, і прославився на весь світ сверхноворомантіческой піснею "We Fade To Grey".

  Visage - We Fade To Grey Visage - We Fade To Grey

  Однак, крім трохи манірних нових романтиків (до речі, відгукнулися в Росії голосною луною - нових романтиків дуже любила група Кіно), велика частина Лондона від коренів панка далеко відходити абсолютно не збиралася і продовжувала грати високоенергетичну музику - ось, як наприклад, зовсім невідомі у нас, але дуже улюблена англійським народом група The Jam Однак, крім трохи манірних нових романтиків (до речі, відгукнулися в Росії голосною луною - нових романтиків дуже любила група "Кіно"), велика частина Лондона від коренів панка далеко відходити абсолютно не збиралася і продовжувала грати високоенергетичну музику - ось, як наприклад, зовсім невідомі у нас, але дуже улюблена англійським народом група The Jam.

  The Jam - Going Underground The Jam - Going Underground

  Ну і звичайно, в першому ряду британської нової хвилі пліч-о-пліч стояли три кросавчега з волоссям, пофарбованим у сліпуче-білий колір - забіякуваті The Police, що дали світові улюбленого всіма Стінга (Sting) Ну і звичайно, в першому ряду британської нової хвилі пліч-о-пліч стояли три кросавчега з волоссям, пофарбованим у сліпуче-білий колір - забіякуваті The Police, що дали світові улюбленого всіма Стінга (Sting).

  У ті дні він був колишнім шкільним учителем, великим любителем джазу і басистом Police У ті дні він був колишнім шкільним учителем, великим любителем джазу і басистом Police. Ударником ж в Police служив двометровий серцеїд Stewart Copeland. Між Стінгом і Стюартом весь час виникали розбіжності з приводу інтерпретації деяких пасажів з "Квіточок Франциска Ассизького" і "Добротолюбіє" - та й по всіх інших питань теж. Розбіжності незмінно закінчувалися бійкою. Слова не могли сказати, щоб не побитися. Добре, що гітаристом в Police був філософ Andy Summers, за довге життя на сцені побачив всіх - від Джимі Хендрікса до Роберта Фріпп - він і утримував їх від смертовбивства.
  Творчі суперечки, однак, іноді виливалися в хороші пісні.

  Police - Message In The Bottle Police - Message In The Bottle

  На батьківщині ж багатостраждального терміна нова хвиля, в Америці, все теж йшла блискуче - цілі школи нововолновщіков утворювалися в різних районах країни - але велика їх частина продовжувала лякати до всього звичний Нью-Йорк - і особливу увагу привертала до себе деклассированная угруповання з дівчиною на басу і дивним типом з нетутешніми кривляннями, співаючим якісь ні в козу, ні в червону армію тексти про психів-вбивць і читання книг На батьківщині ж багатостраждального терміна "нова хвиля", в Америці, все теж йшла блискуче - цілі школи нововолновщіков утворювалися в різних районах країни - але велика їх частина продовжувала лякати до всього звичний Нью-Йорк - і особливу увагу привертала до себе деклассированная угруповання з дівчиною на басу і дивним типом з нетутешніми кривляннями, співаючим якісь ні в козу, ні в червону армію тексти про психів-вбивць і читання книг. Угруповання називалася говорять Голови або Talking Heads.
  Само собою, їх чекало блискуче майбутнє.

  Talking Heads - Once In A Lifetime Talking Heads - Once In A Lifetime

  І ще дві історії, без яких розповідь про нову хвилю був би не більше, ніж історичною довідкою І ще дві історії, без яких розповідь про "нову хвилю" був би не більше, ніж історичною довідкою.
  Одна дівчинка з міста Абердіна в Шотландії - батьки-комуністи, верфі закрилися, безробіття, ну, зрозуміло - рухома любов'ю до музики, спакувала в рюкзак флейту і приїхала в Лондон вчитися в Королівській Музичній Академії.
  І десь там на перехрестях долі зустріла удолбанного юнака з королівськими кучерями і нетутешнім блиском в очах, який в 16 років втік з дому, коли в його маленьке містечко приїхала з концертом група Amazing Blondel - він просто зібрав манатки і поїхав на наступний ранок бродяжити разом з ними.

  Обидва потім згадували, що їх притягнула один до одного жалість Обидва потім згадували, що їх притягнула один до одного жалість. Дівчинку звали Анни Леннокс (Annie Lennox), хлопчика - Дейв Стюарт (Dave Stewart). Так на світ з'явилася група Eurythmics.

  Eurythmics - Sweet Dreams Eurythmics - Sweet Dreams

  А за десять років до них, на якийсь сусідній точці затишного Лондона репетирував інший колектив, який зібрався під стягом того, що все навколо грають недостатньо вишукано і дивно А за десять років до них, на якийсь сусідній точці затишного Лондона репетирував інший колектив, який зібрався під стягом того, що все навколо грають недостатньо вишукано і дивно.
  Одягнені вони були в шовку і аметисти, а на клавішах у них був юний красень-аристократ із середньовічними локонами, в боа з страусиного пір'я, який зовсім не знав ніяких акордів і тому гордо називався фахівцем по електронній обробці звуку. Звали його - Brian Peter George St. John le Baptiste de la Salle Eno або просто Brian Eno.

  Згодом він переверне світ популярної музики і стане батьком-засновником нової електронної музики - але спочатку буде вигнаний з групи ревнивим співаком Брайаном Феррі (Brian Ferry), який сказав, як свідчить легенда: Я тут працюю, як вовк до сьомого поту, співаю - а він стоїть крутить ручки, і всі дивляться тільки на нього Згодом він переверне світ популярної музики і стане батьком-засновником нової електронної музики - але спочатку буде вигнаний з групи ревнивим співаком Брайаном Феррі (Brian Ferry), який сказав, як свідчить легенда: "Я тут працюю, як вовк до сьомого поту, співаю - а він стоїть крутить ручки, і всі дивляться тільки на нього ".
  Група називалася Roxy Music і дуже серйозно вплинула на нову хвилю - а Brian Eno буде продюсувати багатьох видатних нововолністов, включаючи і Talking Heads.

  Roxy Music - Do The Strand Roxy Music - Do The Strand

  Ну і під кінець я приберіг вам перлину Ну і під кінець я приберіг вам перлину. У 76-му році юний Declan McManus закинув комп'ютерне програмування та пустився в океан музики. Ірландське ім'я в Англії - велика перешкода, і тепер ми знаємо його під ім'ям Elvis Costello.
  Занадто розумний для того, щоб бути масово популярним, занадто сочиться отрутою, щоб бути гармонійним і - безумовний гріх - знає занадто багато поєднань нот - він, тим не менш, зібрав під свої прапори незліченні легіони; поклоніння йому може зрівнятися тільки з поклонінню самому Бобу Ділану. І - подібно Ділану, Елвіс ніколи не соромився співати свої пісні в самому дивному супроводі - від йоржистого і забійного чогось, занадто розумного для панку - до альбому "Листи Джульєтти" (The Juliet Letters), записаного зі струнним The Brodsky Quartet, і спільних альбомів з Burt Bacharach і навіть Полом Маккартні, який одного разу привернув його в якості заміни Джону Леннону і два альбоми виконував отримані пісні. На таке розмаїття не наважувався ще ніхто - і Елвіс продовжує робити це донині.

  Elvis Costello - Oliver's Army Elvis Costello - Oliver's Army

  Сьогодні ми з вами насолоджувалися звуками нової хвилі, і це знову змусило мене порадіти тому, як багато в світі чудової музики; і справді виходить, що всі епохи в музиці по-своєму золоті, якщо підходити з розбором Сьогодні ми з вами насолоджувалися звуками "нової хвилі", і це знову змусило мене порадіти тому, як багато в світі чудової музики; і справді виходить, що всі епохи в музиці по-своєму золоті, якщо підходити з розбором.

  Спасибі і до наступного тижня, коли ми святкувати день народження чергового генія Спасибі і до наступного тижня, коли ми святкувати день народження чергового генія!

  Gary Numan - Are Friends Electric?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только