Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити красиві локони праскою і не тільки

  1. Як підготувати волосся до завивки?
  2. Які локони ви хочете отримати?
  3. Як завити волосся?
  4. використовуємо плойку
  5. Старі добрі бігуді
  6. Фен допоможе!
  7. використовуємо праску
  8. Корисні поради

  Кожна дівчина хоча б раз мріяла про красивих і романтичних локони. Але що робити, якщо природа обдарувала прямим волоссям, а про кучерях доводиться тільки мріяти? Запасайтеся необхідними інструментами, читайте інструкцію і приступайте до справи.

  Запасайтеся необхідними інструментами, читайте інструкцію і приступайте до справи

  Як підготувати волосся до завивки?

  Щоб зачіска вдалася, потрібно підготувати волосся до завивки. Що для цього потрібно?

  1. По-перше, волосся повинні бути чистими. Але спеціально мити їх не варто. Наприклад, якщо ви вимили голову вчора, то це оптимальний варіант. Але якщо миття проводилося кілька днів тому, то краще процедуру повторити. Брудні волосся досить жирні, так що слухатися вони не будуть.
  2. По-друге, локони повинні бути сухими, так що просушіть їх феном. Так, наші мами завивали мокрі пасма, але це дуже і дуже шкідливо. Справа в тому, що волога під дією високих температур швидко випаровується, так що волосся стає дуже сухим і ламким.
  3. По-третє, щоб захистити своє волосся від негативного впливу високих температур, придбайте і регулярно використовуйте спеціальний засіб з функцією термозахисту .
  4. По-четверте, виберіть оптимальне для себе фіксуючий засіб. Найкраще придбати пінку або мус, вони відмінно лягають і при цьому не обтяжують волосся. А ось після завивки можна пасма обробити лаком для волосся.
  5. По-п'яте, виберіть оптимальний для себе температурний режим завивки. Наприклад, якщо ваше волосся піддавалися фарбуванню або іншим процедурам або ж вони дуже тонкі, то виберіть температуру від 110 до 150 градусів. А ось якщо волосся густе, жорсткі або нормальні, то можна виставити температуру від 160 до 200 градусів.

  Ці прості правила допоможуть вам зробити завивку швидко і легко і зберегти ефект надовго.

  Які локони ви хочете отримати?

  Перш ніж вибирати спосіб завивки, визначитеся з бажаним результатом.

  • Якщо ви хочете дрібні кучерики, то найкраще використовувати щипці невеликого діаметру або, наприклад, папільйотки. Це буде красиво виглядати на волоссі невеликої довжини (максимум до плечей).
  • А ось великі кучері можна отримати, використовуючи бігуді великого діаметра або ж щипці (діаметр, відповідно, теж повинен бути більше). До речі, якщо волосся довге, то саме такий варіант буде оптимальним.
  • Спіралеподібні кучерики можна отримати, якщо використовувати праску для волосся і фольгу (це дуже цікавий спосіб).
  • Кудрі-джгутики вийдуть при використанні того ж випрямляча для волосся.

  Так що визначайтеся і вибирайте оптимальний для себе спосіб.

  Як завити волосся?

  Отже, як зробити гарні локони? Справжні модниці знають масу різноманітних способів і використовують для завивки найнесподіваніші предмети. Пропонуємо кілька варіантів.

  використовуємо плойку

  Користуватися плойкою вміють, напевно, практично всі, так як щипці використовували ще наші мами. Але і тут є деякі нюанси.

  • Якщо хочете отримати спадаючі хвилеподібні локони, то відокремте пасмо і розташуйте прилад у її заснування. Потім накручуйте локон, починаючи від місця, розташованого ближче до ручки плойки і просуваючись до її кінця. Потім зафіксуйте пасмо приблизно на 15-30 секунд. Виконайте те ж саме з іншими волоссям.
  • Якщо вам потрібні більш кучеряве і дрібні кучері, то вчините так. Відокремте пасмо, кінчик її зафіксуйте між пластинами плойки, а потім обертайте плойку, накручуючи на неї локон, поки не дійдете до підстави. Потримайте пасмо в такому стані близько 20 секунд, потім відпустіть. Продовжуйте в тому ж дусі і далі, поки вся ваша голова не покриється кучерями.

  Старі добрі бігуді

  Отже, якщо ви не хочете свої дорогоцінні пасма піддавати термічній дії, то для вас найоптимальніший варіант - це бігуді. Але існує кілька видів бігуді, так що визначтеся:

  • Коклюшки - це, мабуть, найпростіший варіант. Вони являють собою круглі палички (можуть бути дерев'яними, пластиковими, гумовими), оснащені гумками. Накрутивши локон на таку паличку, потрібно зафіксувати його гумкою. Великі коклюшки дозволять отримати об'ємні локони, а маленькі забезпечать дрібні кучері. Якщо ви плануєте спати з такою конструкцією на голові, то віддавайте перевагу поролоновим бігуді.
  • Термо бігуді - це більш зручно. Вони прогріваються, потім використовуються. Тримати їх на голові занадто довго (як прості аналоги без нагріву) не потрібно, вистачить однієї години (а іноді й півгодини буває достатньо).
  • Спіральні бігуді є якісь спіральки. На них потрібно намотувати пасма, а потім закріплювати їх за допомогою спеціальних закріпних паличок. Спати в них буде незручно.
  • Папільйотки використовувати дуже зручно. Вони являють собою поролонові палички зі стрижнем з гнеться дроту. Починаючи з кінчика, пасмо потрібно намотати на папильотку, а потім загнути кінці пристосування, зафіксувавши локон.

  Фен допоможе!

  Фен допоможе

  Якщо ви хочете отримати локони і досягти ефекту недбалості, то допоможе вам в цьому самий звичайний фен. Але якщо волосся пряме і неслухняні, то яскраво виражені локони навряд чи вийдуть.

  Пропонуємо вам два варіанти:

  1. Найкраще проводити всі маніпуляції з вологим волоссям. Нанесіть на них мус або пінку для фіксації, розподіливши по всьому волоссю. А тепер м'яти пасма в довільному порядку і просушуйте їх феном. Потім сухе волосся збийте, злегка начешіте і обробіть лаком для волосся.
  2. Ефект мокрого волосся також може бути досягнутий при використанні фена. Волосся повинні бути вологими, але не мокрими. Нанесіть на них фіксує гель. І робіть все так же, як і в попередньому варіанті. Сушіть волосся, одночасно мнучи їх. Але після сушіння не розчісуйте пасма, просто збризніть їх лаком.

  використовуємо праску

  Є кілька варіантів:

  1. Зиґзаґоподібні локони можна зробити, використовую фольгу і праску. Виділіть невелику пасмо волосся, оберніть її смужкою фольги. Потім складіть обгорнутий локон гармошкою і в складеному вигляді зафіксуйте на півхвилини праскою . Знімайте фольгу тільки тоді, коли вона повністю охолоне!
  2. Легкі завитки можна зробити наступним чином. Праску розташуйте біля основи пасма, локон оберніть один раз навколо пластини, зафіксуйте його другий пластиною, але не до кінця, а злегка притримуючи. Тепер повільно і акуратно ведіть прилад вниз до кінця пасма. У вас вийде легкий завивати локон. Те ж саме виконайте і з іншими волоссям.
  3. Додайте праску біля основи пасма, локон зафіксуйте між пластинами і поверніть на 180 градусів. Потім просуньтеся далі по локону і знову зробіть поворот. Якщо ви будете повертати пластини в ту ж сторону, то отримаєте кучері з невеликими заломами. А ось поворот в інший бік допоможе отримати звивисті пасма.

  Корисні поради

  • Для зручності розділіть волосся на кілька зон: потиличну, скроневі, макушечную і лобову. Окремо закріпіть кожну частину.
  • Починайте з потиличної частини, переходите на макушечную, потім на скроневі, а потім на лобову.
  • Після завивки почекайте 5-10 хвилин, тільки потім фіксуйте зачіску лаком.

  Насолоджуйтесь локонами, билися всіх наповал!

  Як підготувати волосся до завивки?
  Які локони ви хочете отримати?
  Як завити волосся?
  Але що робити, якщо природа обдарувала прямим волоссям, а про кучерях доводиться тільки мріяти?
  Як підготувати волосся до завивки?
  Що для цього потрібно?
  Які локони ви хочете отримати?
  Як завити волосся?
  Отже, як зробити гарні локони?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только