Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кутикула - це ознака неохайності або захист нігтя?

  1. Що таке кутикула?
  2. Видаляти чи не видаляти? - за та проти
  3. Обрізний і не обрізної способи видалення - який вибрати?
  4. Видалення кутикули в домашніх умовах
  5. Європейський спосіб
  6. класичний спосіб
  7. Апаратна обробка кутикули
  8. Видалення кутикули без розпарювання - техніка сухого манікюру
  9. Основні правила при видаленні кутикули
  10. Як правильно доглядати?
  11. практичні поради

  Людина повинна доглядати за собою, і його приналежність до підлоги абсолютно неважлива. Мова йде не тільки про волосся і тілі, але і руках. Обов'язково потрібно проходити процедуру манікюру, основою якої є зрізання шкіри з нігтьової пластини. Щоб зрозуміти сенс даної дії, потрібно знати, що кутикула - це захисний шар, підрозділяється на два типи. Один шар може піддаватися зняттю, а інший ні. Розберемо докладніше значення слова і процедуру обробки.

  Що таке кутикула?

  Спеціалізована оболонка, яка виконує захисну функцію від проникнення мікробів під шкіру, називається кутикулою. Вона є не тільки у людей, але і у ссавців і деяких представників тваринного світу. У останніх перерахованих раніше особин, кутикула представлена ​​в іншому вигляді і іншій формі. На пальцях людей же є шкірне утворення у вигляді тонкої пленочки, вона розташована по всьому периметру нігтьової пластини.

  Основна функція кутикули - це запобігання попадання мікроорганізмів в нігтьове ложе. Вона класифікується на два підвиди - це плівка з мертвими клітинами, яка може піддаватися зняттю в процесі манікюру, а освіту з «живою» шкірою зрізати забороняється. Воно вимагає правильного і ретельного догляду.

  Воно вимагає правильного і ретельного догляду

  Видаляти чи не видаляти? - за та проти

  Перш ніж з'ясувати те, як прибрати кутикулу в домашніх умовах, потрібно чітко визначитися з тим, чи потрібно дана процедура. Фахівці пропонують два твердження, деякі за зняття кутикули, інші категорично проти.

  Видалення мертвих тканин на нігтях - це обов'язковий процес при манікюрною обробці.

  Без проведення даної маніпуляції домогтися охайного зовнішнього вигляду рук буде неможливо. Крім того, кутикула має властивість з часом сохнути і тріскатися, що призводить до утворення задирок. Вони не тільки псують естетичність нігтів, але і запалюються згодом, що сприяє появі ран і дискомфорту.

  Слід знати, що шкірна плівка може врости в нігтьову пластину - це небезпечно для здоров'я нігтів, вони спотворюються і втрачають свій приємний блиск і естетичність.

  Обрізний і не обрізної способи видалення - який вибрати?

  Вибір різновиду манікюру залежить від стану шкірного покриву навколо нігтя. Якщо шкіра виглядає здоровою і не вростає, отримує регулярний правильний догляд, то фахівці рекомендують відсувати кутикулу з використанням апельсинової палички або спеціальної лопатки.

  Потрібно чітко дотримуватися техніки виконання процедури, щоб уникнути травмування пластини.

  При наявності запального процесу по периметру нігтя, ознак вростання шкірного покриву, бажано зрізати кутикулу. При цьому потрібно використовувати тільки професійні і добре заточені ножиці. Манікюр - це ювелірна робота, тому вона не терпить поспіху.

  Вибір залишається тільки за людиною, головне виконувати всю процедуру згідно з правилами і рекомендаціями. Це допоможе створити акуратний манікюр без допомоги фахівця.

  Видалення кутикули в домашніх умовах

  Сьогодні майстрами пропонуються різні техніки виконання манікюру, в зв'язку з розвитком технологій з'являються все нові методики по догляду за руками. Розглянемо докладніше основні варіанти, які дозволяють якісно обробляти нігті.

  Європейський спосіб

  Європейський спосіб - це необрізний манікюр (гель-Ремувер), відсунення (апельсиновою паличкою, пушер ).

  Результат від даного методу буде видно вже через кілька сеансів, головне правильно обробляти і дотримуватися рекомендацій фахівців. Якщо є задирки, тоді будуть потрібні щипці для їх видалення, працювати потрібно акуратно особливо при наявності запалених ділянок. Манікюр без обрізання відрізняється своєю безпекою. Дуже добре підходить для власниць тонкої шкіри або з близько розташованими до основи нігтя капілярами. Коли кутикула досить щільна, то манікюр без обрізання шкірного покриву вимагає послідовності і терпіння.

  Для початку потрібно підготувати матеріали:

  • Серветку і рушник;
  • Засоби для видалення і розм'якшення кутикули;
  • Пилка для нігтів хорошої якості;
  • Компонент, який уповільнює зростання шкіри і живить її;
  • Покриття, відновлює нігтьову пластину.

  Серветку і рушник;  Засоби для видалення і розм'якшення кутикули;  Пилка для нігтів хорошої якості;  Компонент, який уповільнює зростання шкіри і живить її;  Покриття, відновлює нігтьову пластину

  Далі виконується ряд маніпуляцій. Видаляється старий лак, надається форма нігтям за допомогою пилки, краще підбирати скляний варіант. Шкіра близько нігтя видаляється з використанням мінеральної пилки. Потім наноситься розм'якчувач на одну хвилину, і відсувається кутикула апельсинової паличкою.

  Потрібно ретельно вимити руки після процедури з живильним милом і нанести укріплювач на нігтьову пластину. Тепер можна завершити манікюр фарбуванням і нанесенням фіксатора.

  Не рекомендується використовувати ножиці для додання форми нігтя, краще придбати хорошу пилку для цих цілей - це дозволить уникнути розшарування нігтьової пластини.

  Наочний приклад необрізної манікюру можна подивитися в наступному відео:

  класичний спосіб

  Класичний спосіб - це обрізний манікюр (Ножицями, щипцями, кусачками), найстаріший метод, що дозволяє доглядати за нігтями. Він є небезпечним, так як незручне рух призводить до появи невеликим травм. Тому обробка вимагає чіткого дотримання інструкції з проведення процедури.

  Для початку потрібно знати, як розм'якшити шкіру, тому що робота з сухою кутикулою призводить до появи тріщин і згодом ран. Потрібно зробити теплу ванночку для рук з ефірними маслами і сіллю, можна придбати спеціалізований набір в косметичному магазині. Через приблизно 15 хвилин можна починати процедуру.

  Зайва волога збирається серветкою, далі потрібно апельсинова паличка, за допомогою якої здійснюється відділення кутикули від нігтя.

  Потім потрібно приготувати щипчики, озброїтися кусачками для обрізання нігтя і гострими, тоненькими ножицями. Зручніше буде працювати з щипцями, вони захоплюють повністю шкіру навколо нігтьової пластини і з легкістю знімають її. Ножицями можна поранитися при відсутності належного досвіду. Обрізати потрібно строго по периметру і дуже акуратно, щоб не поранити живі тканини.

  Апаратна обробка кутикули

  Такий спосіб з'явився не так давно і застосовується в основному в салонних умовах. Він абсолютно безпечний для здоров'я, запобігає появі травм і інфекцій. Буде потрібно масло для змазування шкіри по периметру нігтьової пластини при наявності сильно грубої шкіри. Якщо ж за кутикулою здійснюється регулярний догляд, тоді це дію можна пропустити. Для обробки апаратом, на пристрій підбирається підходяща насадка, працює апарат він електромережі. перевагою апаратного манікюру є економія часу, приблизно буде потрібно одна хвилина на один ніготь. Процес абсолютно безболісний.

  Видалення кутикули без розпарювання - техніка сухого манікюру

  В даному випадку потрібно придбати спеціалізований набір для європейського варіанту обробки рук. Знадобитися також рідина для зняття лаку і засіб для манікюру навколо нігтя, яке краще вибирати з доглядають компонентами. Відрізняється зручністю варіант у вигляді олівця. Спочатку потрібно спиляти грубу шкіру, а потім обробити живу кутикулу. Робити потрібно все акуратно без застосування зайвої сили при натиску пилкою на пластину.

  Основні правила при видаленні кутикули

  Існує деякі рекомендації по правильній обробці кутикули, яких слід дотримуватися:

  • Заборонено використовувати леза;
  • Не можна обрізати шкіру дуже близько до основи пластини;
  • Обов'язково потрібно проводити дезінфекцію інструментів ;
  • Забороняється використання чужих приладів;
  • Шкіра потребує зволоження після процедури;
  • Ні в якому разі не відгризати задирки або кутикулу.

  Це прості правила, які допоможуть зберегти здоровий і приємний зовнішній вигляд рук.

  Як правильно доглядати?

  Важливо не тільки знати про те, як видалити кутикулу правильно, але і розуміти, що догляд за нігтями обов'язковий. Фахівці рекомендують виконувати такі дії:

  • Виконувати роботу по дому виключно в захисних рукавичках;
  • Регулярно обробляти нігті, не допускаючи сильного розростання кутикули;
  • Користуватися зволожуючими кремами;
  • Застосовувати спеціальні ванночки, які зміцнюють нігтьові пластини, регулярно;
  • Стежити за чистотою рук і використовувати для щоденного догляду мило з кремовою текстурою і доглядають ефектом.

  Ці рекомендації виконувати не складно, головне має бути присутня щоденна турбота про руки, яка продовжить їх молодість.

  практичні поради

  Ще трохи рекомендацій по правильному виконанню манікюру:

  • Обробляти нігті;
  • Видалити, що не обрізаючи шкіру зайвий шар;
  • Використовувати живильний гель для кутикули після кожного процесу обробки;
  • Прі не обрізний манікюр обов'язково застосовувати Ремувер (cuticle), пом'якшувальний і спрощує процес;
  • Дезінфікувати інструменти;
  • Використовувати якісні ножиці, щипчики, пилки;
  • Не можна часто покривати нігті лаком;
  • Підпилювати нігті потрібно в певному порядку без хаотичності;
  • Чистити простір під пластиною потрібно металевим інструментом.

  Фахівці вимагають дотримуватися цих правил для збереження здоров'я і форми нігтів.

  Прості рекомендації як позбутися від кутикули і правильно доглядати за руками, допоможуть надати рукам доглянутого вигляду. І ваші нігті будуть виглядати естетично навіть на найбільш наближеному фото. Основне правило кожної жінки - це своєчасне виконання процедур, не можна лінуватися, якщо хочеться ідеально виглядати з ніг до голови.

  Що таке кутикула?
  Видаляти чи не видаляти?
  Що таке кутикула?
  Видаляти чи не видаляти?
  Обрізний і не обрізної способи видалення - який вибрати?
  Як правильно доглядати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только