Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Чорне волосся на сосках. Волосся навколо сосків: як позбутися від неприємної особливості

  1. Чому на сосках росте волосся?
  2. Що робити, якщо на сосках у жінки росте волосся?
  3. Причини появи волосся
  4. способи видалення
  5. Відео
  6. Причини надмірного росту волосся на сосках грудей:
  7. Позбавлення від волосся на грудях
  8. Причини появи волосся навколо сосків у жінок
  9. Що робити, якщо почали рости волосся навколо сосків
  10. Як боротися з волоссям навколо сосків

  Деякі жінки ретельно приховують той факт, що у них на сосках росте волосся, намагаючись позбутися від зайвої «рослинності» усіма можливими способами. Звичайно, зрозуміти таку позицію можна, адже жіночі груди - це не тільки орган, призначений для годування дитини. Але і сама ерогенна частина жіночого тіла, яка грає важливу роль в відношенні естетичного сприйняття жінки протилежною статтю. Тому що ростуть навколо сосків волосся стає справжньою проблемою, що породжує комплекс неповноцінності і труднощі в особистому житті.

  Не будемо «йти» від труднощів, і спробуємо розібратися, в чому причина появи волосся в настільки не властивому для них місці.

  Чому на сосках росте волосся?

  Кожну дівчину хвилює зовнішній вигляд і здоров'я її грудей, що цілком логічно, якщо брати до уваги всю ступінь відповідальності, покладену на цей орган. Тому поява волосся навколо сосків у жінок не залишиться непоміченим. Таким чином організм намагається донести, що відбулися певні збої, які вимагають термінових заходів.

  Найчастіше причиною росту волосся на сосках у дівчат стають гормональні порушення: в нормі в жіночому організмі присутні андрогени, якщо їх кількість з тих чи інших причин підвищується, зовні це проявляється у вигляді підвищеної «рослинності». У зв'язку з цим кожній жінці, яка зіткнулася з цією проблемою, необхідно звернутися до фахівця, здати аналіз на гормони і, виходячи з результатів, починати лікування.

  Також існує і ще одна причина, чому росте волосся навколо і на сосках. Це підвищена чутливість андрогенних рецепторів, яка обумовлена ​​генетичною схильністю. В такому випадку естетичну проблему можна вирішити в косметологічному кабінеті.

  Що робити, якщо на сосках у жінки росте волосся?

  Залежно від того, що послужило першопричиною зростання небажаного волосся , Різні і методи боротьби з настільки неестетичним явищем.

  Отже, якщо причина появи волосся - це, тоді лікарем призначається спеціальна гормональна терапія.

  Якщо ж гормони в нормі, то лікування не потрібно. Так як в даному випадку це не є загрозою для здоров'я. А щоб зовнішня особливість не доставляла незручності, можна спробувати від неї позбутися. За тривалістю ефекту способи видалення волосся на сосках розрізняються:

  За тривалістю ефекту способи видалення волосся на сосках розрізняються:

  Волохаті соски у жінок - це досить поширене явище. Більшість представниць слабкої статі намагаються всіляко приховати цей факт, вдаючись до різних способів видалення небажаної рослинності. Справа в тому, що волосся на грудях у дівчини породжують в ній комплекс неповноцінності, який позначається на її психологічному стані і, як наслідок, на особистому житті.

  Іноді у представниць прекрасної статі може спостерігатися тільки один волохатий сосок.

  Причини появи волосся

  Волосся в області грудної клітини характерні для багатьох представників чоловічої статі, але коли вони з'являються на грудях у жінки, це в обов'язковому порядку повинно змусити панночку звернутися до лікаря, а не придумувати самої види звільнення від небажаної рослинності.

  Слід розуміти, що не велика кількість волосків на сосках у жінок (в межах 10 одиниць) - це цілком нормальне явище, хоча і дуже неприємне. Росте волосся навколо сосків, на самих ореолах їх немає. У тому випадку, коли їх кількість значно перевищує 10 штук або вони починають рости не тільки навколо сосків, а й на грудній клітці , Жінці варто звернутися за допомогою в лікарню.

  Існує безліч причин, чому росте волосся на грудях у жінок, але однією з найпоширеніших є збій в роботі ендокринної системи, що приводить до порушення гормонального фону. Саме підвищення кількості чоловічих гормонів і призводить до того, що з'являється волосся навколо ореоли у жінок. За протилежної причини, тобто коли організмом хлопця виробляється недостатня кількість андрогенних гормонів, не тільки на грудях не росте волосся, але їх може не бути і на обличчі.


  Спровокувати порушення рівня кількості гормонів можуть різні фактори , З'ясування причини яких теж рекомендується довірити досвідченому фахівцеві.

  способи видалення

  Звернутися для з'ясування питання, чому на грудях росте волосся, можна до гінеколога або ендокринолога. Якщо за результатами обстеження фактором, що спровокував появу власний рослинності, визнається вагітність, то, як правило, гормональний фон приходить в норму після пологів. Тобто проблема буде актуальна тільки на період виношування.


  Іноді причина може полягати в прийомі деяких гормональних препаратів . У такій ситуації, для того щоб волосся на жіночих грудей перестали рости, потрібно скорегувати дозування або підібрати інше лікарський засіб . Якщо провокатором послужила генетична схильність до такого неприємного явища, то волосся на сосках доведеться постійно видаляти одним з косметологічних способів.

  Слід розуміти, що волохаті соски - це наявність досить довгих і темного волосся на тілі, число яких може різнитися. Видаляти слабозаметний волосяний покрив, який покриває не тільки дану інтимну область жінки, а й практично все тіло, вкрай небажано. Справа в тому, що такі дії можуть призвести до порушення структури волосків. Вони стануть товщими, довгими і темними.

  Після видалення за допомогою пінцета жінці вдасться зберегти чистоту шкіри грудей протягом пари тижнів, а потім доведеться повторити процедуру позбавлення від рослинності знову.

  Також волосся можна зрізати за допомогою ножиць або скористатися для гоління верстатом, але тоді ефект від такого видалення буде недовгим. Уже через кілька днів волосся виросте заново.

  Альтернативним варіантом станків для гоління є спеціальний крем для депіляції. Їх існує досить велика кількість різновидів, з них кожна жінка може підібрати оптимальний для себе засіб по догляду за тілом. При використанні депіляційним крему, навіть розрахованого на ніжну шкіру, потрібно бути акуратним. Область ореоли легко травмувати хімічними речовинами, крім того, може виникнути алергічна реакція.

  Часто коли у жінок волохаті соски, вони вдаються до такого способу видалення, як епіляція воском або користуються спеціальним апаратом - електроепілятором. даний метод вельми ефективний, але його недоліком є ​​хворобливість процедури.


  даний метод  вельми ефективний, але його недоліком є ​​хворобливість процедури

  До сучасним методам , Які дозволяють забути назавжди про проблему, відносять лазерне видалення і фотоепіляції. Щоб волохаті соски більше ніколи не заважали вести жінці нормальний спосіб життя, потрібно провести кілька сеансів. Попередньо рекомендується відвідати лікаря-мамолога для проходження обстеження на предмет наявності протипоказань.

  Фотоепіляція і лазерне видалення не проводяться в наступних випадках:

  • запалення грудної залози;
  • в період лактації;
  • при декомпенсованій стадії цукрового діабету;
  • при серйозних серцево-судинних порушеннях;
  • якщо молочна залоза травмована;
  • закупорений молочний проток;
  • при наявності новоутворень.

  Даний список протипоказань є неповним. Більш детальну інформацію можна дізнатися під час відвідин лікаря.

  Відео

  Що таке гірсутизм? Детальніше ви дізнаєтеся в наступному відео.

  На превеликий жаль і здивування багатьох жінок, у них цілком можуть з'явитися волосся навколо сосків. Що ж робити з цим досить неестетичним явищем? Перш ніж давати відповідь на цей для багатьох животрепетне питання, доведеться розібратися в причинах появи волосся в цьому незвичайному для них місці.

  Отже, якщо волосся навколо сосків з'явилися несподівано, протягом дуже короткого проміжку часу, або раніше їх було кілька, а зараз раптом стало набагато більше - негайно відвідайте лікаря. Можливо, у вас є проблеми з гормональним фоном.

  Взагалі, можна назвати тільки дві основні причини такого незрозумілого явища, як волосся навколо сосків у жінок. По-перше - зростання числа в організмі. Таке явище може мати місце в разі вагітності або в результаті прийому гормональних препаратів. По-друге, схильність до появи волосків може передатися у спадок. Точніше, генетично ми можемо успадкувати чутливість андрогенних рецепторів.

  Якщо лікар не виявив відхилень у структурі гормонального фону, значить, можна трохи заспокоїтися: для здоров'я волоски навколо сосків небезпеки не представляють. Однак жінки все одно залишаються незадоволені і прагнуть винищити цю рослинність. Погодьтеся, це цілком зрозуміло - така несимпатична особливість знижує самооцінку.

  Розглянемо деякі способи ліквідації волосся біля сосків. Найпоширеніший спосіб - озброївшись пінцетом. Візьміть волосок і різко витягніть у напрямку росту. Після видалення всіх волосків протріть це ніжне місце лосьйоном. Зрозуміло, що результат не буде довготривалим. Так що днів через десять чекайте появи волосків знову.

  Видалення за допомогою засобів для епіляції. Їх застосування досить ефективно - під дією сильного речовини волосок і в деякій мірі його підшкірна частина цілком можуть розчинитися, і їх можна буде легко змити губкою. Однак не зловживайте такими кремами. Уникайте їх потрапляння на соски, змивайте вчасно і в усьому дотримуйтесь інструкції. У цьому випадку також доведеться повторювати процедуру приблизно кожні 10 днів.

  Стрижка волосків - безпечний спосіб, після нього ніколи не виникне роздратування, як після нанесення крему, а й ефект дуже короткочасний.

  Електрична епіляція та видалення волосся за допомогою воску можуть бути досить болючими. Результат може триматися до п'яти тижнів.

  Електроліз - це радикальний метод, який дозволить назавжди забути про те, що у вас були волосся навколо сосків. Його суть полягає у знищенні росткових клітин у волосяному фолікулі. Робиться це за допомогою введення в кожну волосяну цибулину тонкої голки , Через яку подається електрострум. Шкірний покрив не пошкоджується, але на ньому деякий час можуть залишатися рубці або невеликі синці.

  метод лазерної епіляції дуже ефективний, якщо тільки волосся не росте через фону. Його великі переваги полягають у тому, що такий метод безболісний і безпечний. Необхідно повторити лазерну епіляцію кілька разів, щоб назавжди позбутися від волосків.

  Ще один спосіб - фотоепіляція - також безболісний і характеризується досить тривалим ефектом. Але обмежитися одним сеансом не вийде. І ще: перш ніж відправитися до косметолога для видалення волосків навколо сосків цим методом, проконсультуйтеся у мамолога.

  Не рекомендується такий «варварський» метод, як сбривание небажаних волосків. Повірте, не варто цього робити: ви лише на короткий час видаліть зовнішню частину волоса (яка вже на наступний день стане помітна), а волосся після цього будуть помітно жорсткіше.

  Волосся покриває все тіло людини, крім ступнів і долонь. Чоловіків волосистость робить мужніми і привабливими. Волос у них набагато більше на тілі через підвищеного рівня андрогенів, ніж у жінок. А ось на тілі жінки волосся в деяких місцях, особливо помітні, є зайвими, і з цього приводу вони звертаються до лікарів і косметологів. Особливу проблему представляють волосся на сосках у дівчат.

  Причини надмірного росту волосся на сосках грудей:

  Генетична причина.
  У кожної людини є свій генотип і спадкові схильності, особливості рівнів гормонів. У деяких людей, чоловіків і жінок, генетично визначається вище середнього рівень андрогенів, що провокує підвищений оволосіння на тілі у чоловіків і жінок. Тому у деяких чоловіків зовсім немає волосся на грудях, спині, плечах, і навіть на ногах мало, а у інших іноді можна шкіри не побачити. Все записано в генетичному матеріалі людини. І проти цього все безсиле. Так і у жінок волосся на сосках можуть рости через спадковості.

  Гормональні зміни.
  Це ті стану, при яких певну кількість часу спостерігаються гормональні сплески. А саме, при перехідному періоді у дівчат і при вагітності у жінок. У цих періодах життя волосся на сосках можуть почати рости більше і бути помітними, що безсумнівно створює комплекси і доставляє дискомфорт.

  Порушення в ендокринній системі.
  При патологічних процесах в гіпоталамусі, гіпофізі або щитовидній залозі може порушуватися нормальна секреція гормонів тропів, які впливають на регуляцію росту волосся на сосках у жінок і не тільки. Порушення кровообігу, пухлини або запальні процеси в цих залозах можуть сприяти підвищеного оволосіння делікатних зон.

  Чи потрібно позбавлятися від зайвого волосся на сосках у жінок?
  Позбавлятися чи ні від зайвого волосся на сосках - особиста справа кожної жінки. Зараз все більше входить в моду чиста шкіра, без зайвого волосся. Жінки роблять епіляцію на ногах, руках, в зоні бікіні і пахв. Тому волосся в області грудей у ​​більшості жінок викликає величезне бажання позбутися від них. Тим більше що методів для цього існує багато, можна вибрати безпечний, безболісний, але тривалий і недешевий. Або ж швидкий, але болючий. Безсумнівно, багато чоловіків вважають за краще бачити груди своєї обраниці жіночною, чистою і без волосся, зріст яких асоціюється з мужністю. Але, якщо дівчина виявила у себе надлишковий ріст волосся на сосках, вона повинна звернутися до гінеколога-ендокринолога для з'ясування причини. Адже це може бути проявом захворювання, яке потрібно лікувати. при невиявлених патологічних причин можна сміливо вибирати методи позбавлення від зайвої рослинності.

  Обстеження у мамолога

  Позбавлення від волосся на грудях

  Є кілька способів видалення зайвого волосся навколо соска. Все залежить від довжини, товщини волосся і густоти зростання. Найпростіший і доступний метод - вищипнути зайві волосся пінцетом. Але цим методом рідко користуються, так як це приносить больові відчуття, адже шкіра тут дуже ніжна і чутлива.

  Видалення волосся на сосках воском - найпоширеніша, ефективна, нетравматичний методика вирішення проблеми рослинності на жіночих грудей. Як і епіляція пінцетом, є найбезпечнішою, адже нешкідливість випромінювання (лазерного, електричного і т.п.) на молочну залозу при проведенні подібних косметологічних процедур ніхто досі не підтвердив ....

  Що робити, якщо росте волосся навколо сосків

  Причини появи волосся навколо сосків у жінок

  Існує 2 основні причини такого явища, як волоски близько сосків у жінок:

  Збільшення кількості чоловічих гормонів в організмі. Подібне явище може спостерігатися в разі вагітності, захворювань ендокринної системи, а також в результаті прийому деяких гормональних препаратів.

  Схильність до виникнення волосся навколо сосків може передаватися у спадок. Іншими словами, жінка може генетично успадкувати чутливість андрогенних рецепторів.

  Що робити, якщо почали рости волосся навколо сосків

  Якщо волоски близько сосків з'явилися раптово, протягом невеликого проміжку часу, або ж раніше їх було кілька штук, а тепер раптом стало більше - обов'язково відвідайте лікаря-ендокринолога. Причому постарайтеся це зробити в самий найближчий час. Не виключено, що у вас є проблеми з вашим гормональним фоном.

  У разі, якщо лікар не знайшов будь-яких відхилень у структурі вашого гормонального фону, можна кілька заспокоїтися: для вашого здоров'я волосся навколо сосків не становлять небезпеки. Проте, жінки все одно часто залишаються незадоволені і бажають вапна зайву рослинність. Адже через цю неприємною особливості можливе зниження самооцінки. Однак можна знайти рішення - видалити волоски, які ростуть навколо сосків.

  Як боротися з волоссям навколо сосків

  Отже, ось кілька можливих способів усунення волосся навколо сосків. Найпоширеніший з них - озброїтися звичайним пінцетом. Захопивши волосок, різким рухом витягніть його у напрямку росту. Після ліквідації всіх зайвих волосків протріть ніжний ділянку шкіри навколо сосків лосьйоном. Зрозуміло, отриманий результат не стане довготривалим. Приблизно через 10 днів рослинність з'явиться знову. Не рекомендується вдаватися до Збривання рослинності близько сосків. Ви лише на дуже короткий час усуньте зовнішню частину волоска (вона стане помітна вже на наступний день). А головне, після цього волосся буде помітно жорсткіше.

  Усунення волосинок за допомогою засобів для епіляції. Використання останніх досить ефективно - під їх впливом волосся і певною мірою його підшкірна частина можуть розчинитися, після чого область навколо сосків не важко змити губкою.

  Однак такими кремами не варто зловживати. Уникайте потрапляння цих коштів на соски, змивайте їх вчасно і в усьому дотримуйтесь інструкції. Таку процедуру вам доведеться повторювати приблизно раз в 10 днів.

  Состріганіе зайвих волосків манікюрними ножицями - досить безпечний спосіб. Після нього не з'явиться роздратування, як після нанесення засобу для епіляції, проте сам ефект досить короткочасний.

  Усунення волосків при допомогою воску та електрична епіляція можуть бути кілька хворобливими. Зате результат цілком може зберігатися до 5 тижнів.

  Існує і радикальний спосіб, який допоможе назавжди позбутися від волосків близько сосків, - електроліз. Його суть полягає в ліквідації росткових клітин в фолікулі волосся. Робиться це шляхом введення в волосяну цибулину тонкої голки, через яку подається електрострум. Хоча сам шкірний покрив при цьому не пошкоджується, на ньому протягом деякого часу можуть залишатися невеликі синці або рубці. Перш ніж вирушити в косметологічний салон для видалення небажаного волосся методом фотоепіляції, проконсультуйтеся у лікаря-мамолога.

  Метод лазерної епіляції досить ефективний, якщо тільки волоски не ростуть через будь-яких порушень гормонального фону. Істотні переваги цього способу полягають в тому, що він безпечний і безболісний. Щоб позбутися від зайвого волосся назавжди, потрібно повторити процедуру лазерної епіляції кілька разів.

  Фотоепіляція - ще один безболісний спосіб, який характеризується досить тривалим ефектом. Однак обмежитися всього одним сеансом не вдасться.

  Тепер ви знаєте, що робити, якщо росте волосся навколо сосків.


  Чому на сосках росте волосся?
  Що робити, якщо на сосках у жінки росте волосся?
  Чому на сосках росте волосся?
  Що робити, якщо на сосках у жінки росте волосся?
  Що ж робити з цим досить неестетичним явищем?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только