Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як заплести косу самої себе: покрокова інструкція з фото

  1. Як навчитися заплітати коси самої себе
  2. Як заплести французьку косу самої себе: покрокова інструкція
  3. Як заплести косу на бік самої себе
  4. Покрокова інструкція плетіння красивою коси навколо голови самій собі
  5. Інші техніки плетіння кіс самої себе

  Коси є відмінним способом урізноманітнити повсякденні зачіски, а також можуть послужити основою для створення урочистої укладання. Навчитися заплітати волосся можна досить швидко, слідуючи схемам і поетапні інструкції.

  Але, навіть вміючи плести коси іншим, багато людей не можуть самостійно зробити таку зачіску на своїй голові. Якщо є бажання зробити собі який-небудь варіант коси, але виходить не так як хочеться, саме час приступити до навчання.

  Як навчитися заплітати коси самої себе

  Найголовніша складність у плетінні на собі полягає в тому, що не видний результат і вся технологія виконується «наосліп». Крім того, руки знаходять не тільки поза зоною видимості, але і в не дуже зручному положенні. Щоб полегшити завдання і досягти відмінного результату, можна використовувати кілька порад і хитрощів:

  • перший час, для плетіння та оцінки процесу можна користуватися системою дзеркал або трельяжем, щоб дивитися, наскільки виходить або не виходить візерунок;
  • щоб волосся не розсипалися при формуванні коси, краще заплітати її на трохи вологих пасмах або використовувати пінку або мус, також можна змочити руки водою;
  • гребінець з довгою і тонкою ручкою не тільки додасть локонам акуратний вигляд, але і допоможе розділити їх на рівні пасма;
  • щоб результат був гарним і акуратним, необхідно при плетінні намагатися відокремлювати більш-менш рівні пасма, а також натягувати їх з однаковою силою;
  • після закінчення плетіння або для відділення частини волосся, найкраще користуватися гумками, закріплюючи їх в потрібних місцях.

  Найдієвіший спосіб навчитися заплітати коси самої себе - це багато і довго практикуватися, поки дії не дійдуть до автоматизму. З кожним разом буде виходити все краще, а швидкість збільшиться.

  В результаті, плетіння стане акуратним, а результат саме таким, як було задумано. Вивчення різних складних технік послужить відмінним тренуванням для пальців і мислення, що розвине дрібну моторику, уяву і допоможе навчитися плести наосліп.

  Як красиво зібрати волосся Як красиво зібрати волосся  можна дізнатися з публікації нашого сайту можна дізнатися з публікації нашого сайту.

  Чи допомагає цинкова мазь від прищів, читайте в цієї статті .

  Звідси ви дізнаєтеся, з чим можна носити брюки чінос.

  Як заплести французьку косу самої себе: покрокова інструкція

  Французька коса є однією з найпопулярніших серед дівчат різного віку. Вона виглядає романтично і стримано, але, в той же час, досить оригінально. За технікою і зовнішнім виглядом вона дуже схожа на всім знайомий «колосок», якби його перевернули на виворіт.

  Плететься дуже схоже, але є одна принципова відмінність, завдяки чому коса виявляється опуклою і знаходиться зовні. Секрет полягає в порядку перекладання пасом.

  Алгоритм плетіння наступний: на тім'яній зоні виділяється об'ємна пасмо, яку далі ділять на три рівні частини; далі починають плести звичайну косу з трьох, однак, бічні пасма заводять під ту, яка в даний момент знаходиться в центрі, а не кладуть на неї, як це звично для багатьох.

  Зробивши таким чином дві ланки, починають акуратно при кожному переміщенні бічний пасма в центр, захоплювати з боків рівні й акуратні локони. Дійшовши до потиличної частини, доплетают до кінчика звичайною косою з трьох опинилися в руках пасом, а результат закріплюють гумкою.

  Найскладніше в плетінні такої коси самої себе, брати рівні пасма на однаковій висоті з боків, а також дотримуватися рівномірний натяг волосся по всій довжині. Однак, методом проб і помилок, поступово можна навчитися цьому виду плетіння, і отримувати в результаті ідеальну зачіску на кожен день.

  Як заплести косу на бік самої себе

  Заплести косу на бік можна в різних техніках, проте, зміщення центру не дає можливості красиво застосувати оригінальні техніки, тому, найпростіше плести класичну косу. Коса на боці може бути будь-який, але більш красиво виглядатиме відносно вільна зачіска, не надто стягувана в процесі плетіння.

  Для того, щоб коса вийшла збоку, все волосся краще зачесати наверх, або зробити проділ в необхідному місці, але не в центрі. Прибравши все волосся, гребінцем з рідкими зубами зачесати волосся у напрямку від одного вуха до того, де повинна в підсумку перебувати коса.

  Далі, шевелюру необхідно розділити на три рівні частини, і від потилиці почати плести класичну косу, чергуючи пасма. Кінчик закріпити гумкою.

  Крім простий коси з трьох, можна зробити колосок збоку. Для цього, все волосся зачісується на одну сторону, після чого, в місці передбачуваного початку коси, віддаляється частина волосся. Розділити даний фрагмент ще на три і почати плести стандартним плетінням.

  Зробивши дві ланки, почати підхоплювати невеликі локони з боків, перед тим, як перекласти бічну пасмо через середню. Дійшовши до вуха, почати плести звичайну класичну косу, кінчик якої скріпити гумкою.

  Покрокова інструкція плетіння красивою коси навколо голови самій собі

  На основі плетіння створено безліч красивих і цікавих зачісок, які виглядають дуже незвично, а робляться зовсім не складно. Одним з варіантів зачіски з плетінням є коса навколо голови і її варіації:

  • зачіска для волосся середньої довжини: локони розділити на проділ в середині голови, в скроневій частці з будь-якій зручній боку відокремити пасмо потрібної ширини і розташувати її перпендикулярно росту волосся; поділити цей фрагмент на три частини і почати плести «колосок» або французьку косу, на вибір; зробивши дві ланки коси, почати підбирати невеликі пасма знизу і зверху, при використанні бічних локонів коси; дійшовши до протилежного скроні, закріпити кінчик, замаскувавши його невидимками або декоративним елементом;
  • для довгого волосся можна повторити цю зачіску, але, дійшовши до скроні, продовжити плести косу, якою можна оперезати як лоб, як і укласти її другим рядом навколо потиличної частини; також, при плетінні на довгому волоссі, можна також починати плетіння біля скроні, але плести в бік лоба і доплетать до місця, де почали;
  • плетіння навколо голови або зачіску, яка імітує дану техніку, також можна виконати з двох кіс: волосся розділити проділом навпіл, одну сторону закріпити гумкою; у другій частині відокремити широку пасмо над вухом, після чого почати плести «колосок» або французьку косу, поступово підхоплюючи локони зверху і знизу; дійшовши до середини потилиці, доплестися косу до кінця в класичній техніці; то ж зробити з другою стороною, після чого кінці кіс перехрестити між собою один або кілька разів, в залежності від довжини, а самі кінчики акуратно замаскувати, позбувшись від гумок, невидимками; також можна сформувати об'ємний валик з цих кіс і прикрасити його на свій розсуд.

  зачіска для волосся середньої довжини: локони розділити на проділ в середині голови, в скроневій частці з будь-якій зручній боку відокремити пасмо потрібної ширини і розташувати її перпендикулярно росту волосся; поділити цей фрагмент на три частини і почати плести «колосок» або французьку косу, на вибір; зробивши дві ланки коси, почати підбирати невеликі пасма знизу і зверху, при використанні бічних локонів коси; дійшовши до протилежного скроні, закріпити кінчик, замаскувавши його невидимками або декоративним елементом;  для довгого волосся можна повторити цю зачіску, але, дійшовши до скроні, продовжити плести косу, якою можна оперезати як лоб, як і укласти її другим рядом навколо потиличної частини; також, при плетінні на довгому волоссі, можна також починати плетіння біля скроні, але плести в бік лоба і доплетать до місця, де почали;  плетіння навколо голови або зачіску, яка імітує дану техніку, також можна виконати з двох кіс: волосся розділити проділом навпіл, одну сторону закріпити гумкою; у другій частині відокремити широку пасмо над вухом, після чого почати плести «колосок» або французьку косу, поступово підхоплюючи локони зверху і знизу; дійшовши до середини потилиці, доплестися косу до кінця в класичній техніці; то ж зробити з другою стороною, після чого кінці кіс перехрестити між собою один або кілька разів, в залежності від довжини, а самі кінчики акуратно замаскувати, позбувшись від гумок, невидимками; також можна сформувати об'ємний валик з цих кіс і прикрасити його на свій розсуд

  Інші техніки плетіння кіс самої себе

  На основі перерахованих технік, можна заплести також дві коси. Для цього ділять волосся навпіл, прибираючи одну половину, щоб вона не вплутувалася в плетіння. Відокремлюючи на потрібній висоті частину волосся, починають плести косу в одній з класичних технік, прихоплюючи з боків невеликі локони.

  Таким чином, роблю дві косички. Незважаючи на дві доступні для самостійного плетіння техніки, коси виходять дуже різними за рахунок можливості почати їх на різній висоті, а також зробити збоку, в середині і ближче до потилиці, що абсолютно змінює остаточний вигляд зачіски.

  Ще однією ефектною технікою плетіння, яку під силу виконати кожній дівчині без залучення сторонньої допомоги, є так званий «риб'ячий хвіст». Для того, щоб заплести цю цікаву косичку, необхідно поділити волосся навпіл за допомогою проділу.

  Далі, з одного боку відділяється вузький локон, яким перехрещують всі інші волосся. З іншого боку також крайню пасмо перекладають на протилежну сторону, перетинаючи інші. Так плетуть до самого кінця, скріпивши результат зручним чином.

  І, мабуть, найлегшим способом зробити собі косичку, є джгут. Ця техніка дуже проста і не вимагає особливих навичок, але не виглядає на волоссі різної довжини, так як вони будуть некрасиво стирчати. Для даної зачіски все волосся гладко зачісувати назад і формують високий хвіст.

  Після цього ділять його навпіл, кожну частину формують в пружний і щільний джгут, причому, закручують їх в протилежні сторони, при цьому, не має значення - у напрямку один до одного або навпаки.

  Після цього, міцно тримаючи руками, джгути скручують між собою, скріплюючи на кінці.

  Незважаючи на відсутність складного плетіння, ця зачіска буде триматися, а секрет якраз в різному напрямку закручування пасом.

  Коси дають дуже великий простір для творчості, адже їх можна використовувати як самостійну зачіску, так і в якості декоративних елементів. Розпущене волосся можна прикрасити різними плетінням, локони і завитки чергувати з хитросплетенням кіс, обплітають навіть найпростіші форми, перетворюючи їх на справжній витвір мистецтва.

  Розпущене волосся можна прикрасити різними плетінням, локони і завитки чергувати з хитросплетенням кіс, обплітають навіть найпростіші форми, перетворюючи їх на справжній витвір мистецтва

  Краса і стиль починаються з малого. Навчитися плести собі коси не так складно, як здається, зате після, на основі цього вміння, можна створювати абсолютно неповторні зачіски, які точно виділять з натовпу і стануть справжньою знахідкою.

  У наступному відео дуже наочно показано, як заплести французьку косу самій собі.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только