Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Навіщо потрібно пити солону Воду?

  1. Що таке є Солона Вода?
  2. Навіщо потрібно пити солону Воду?
  3. Допомагає нашому тілу втамовувати спрагу без розведення електролітів
  4. Сіль багата мінералами і мікроелементами
  5. Покращує травлення і засвоєння їжі
  6. Знахідка для нервової системи
  7. Необхідна для процесу детоксикації
  8. Для боротьби з алергіями
  9. Потрібна для нормального артеріального тиску
  10. Допомагає боротися з хронічним запаленням
  11. Допомагає позбутися від тяги до солодкого
  12. Необхідна для боротьби з Синдром Стомлених Наднирників
  13. Механізм дії Солоної Води
  14. Як приготувати солону Води для пиття?
  15. Нам знадобляться:
  16. Спосіб вживання:

  Поділитися "Навіщо потрібно пити солону Воду?"

  Через якихось супер корисних властивостей кожен повинен почати пити солону Воду. Як і чому справжня сіль може допомогти нам зміцнити здрово і поліпшити протягом багатьох хвороб.

  Я думаю, що більшість з Вас з великим скептицизмом прочитали назву цієї посади. Пити солону Воду? Так, як так ?! Адже навіть сіль в їжі потрібно мінімізувати до мінімуму, а деякі стверджують, що краще і без неї.

  Сіль називають білою смертю, на неї грішать, що вона є чи не головною причиною підвищеного кров'яного тиску, проблем з нирками, набряків і загального слабкого здоров'я. І так, в якій частині я м ОДУ з цим погодитися - все це цілком має місце бути, якщо Ви вживаєте фрік природи - просту столову білу сіль, в якій не залишилося абсолютно нічого корисного і натурального.

  Але без солі життя неможливе, ми не здатні функціонувати без цієї унікальної на мій погляд субстанції, вона необхідна нашому тілу для абсолютно всіх біохімічних реакцій!

  Природна ж сіль, типу рожевої Гімалайської або морський, містить в собі численні мінерали в ідеальному співвідношенні, який так важливий для нашого тіла, а зокрема для підтримки електролітного балансу. А в наш час проблему з цим життєво важливим балансом можна зустріти практично у кожної людини, з огляду на те, що ми часто п'ємо надто велика кількість води і розбавляємо ці самі електроліти.

  Але цю догму про 8-ми склянках води я обов'язково скоро розвію, в цьому ж пості я відкрию секрет, як легко і просто можна відновити баланс в нашому тілі, випиваючи з ранку Солону Води, а також для яких причин це потрібно обов'язково зробити.

  Що таке є Солона Вода?

  Всі ми знаємо, що сіль розчиняється у воді. І ось, коли вода насищяется сіллю і більше не може в собі її розчиняти - це і називається корисною Солоної Водою.

  Цей напій дуже ефективний для нормалізації мінерального балансу, стабілізації pH і зменшенні хронічного запалення.

  Навіщо потрібно пити солону Воду?

  Який сенс збільшувати вживання солі, якщо все навколо кричать про те, як сильно вона шкідлива? Ну приблизно з тієї ж причини, чому нам стверджують, що рослинні масла , знежирені молочні продукти і уникнення жиру корисні для нас! Давайте я краще вам приведу доводи, чому я стала пити солону Воду і Ви вже вирішите після цього самі для себе.

  Отже, розчин насиченою Солоної Води:

  Допомагає нашому тілу втамовувати спрагу без розведення електролітів

  Мабуть, ми єдині в тваринному світі, хто перестає слухати своє тіло і інстинкти і п'є 2 літри води, навіть, якщо ми не хочемо її пити. Мене цей тренд «вимивання токсинів» теж не обійшла стороною. Я пила, як ніби в останній раз Мабуть, ми єдині в тваринному світі, хто перестає слухати своє тіло і інстинкти і п'є 2 літри води, навіть, якщо ми не хочемо її пити І тільки порівняно недавно, я відкрила те, що наше тіло потребує і підтримує особливу концентрацію мінералів і електролітів, необхідних для правильного функціонування. Що ж проіс ходить, коли ми починаємо навантажувати наші бідні нирки і прагнути до цих 2-м, а іноді і 3-м літрам води? Наша позаклітинна рідина розбавляється, що автоматично активує синтез гормонів стресу, таких, як наприклад Адреналін. А стрес - це завжди дуже погана новина для нашого тіла. Як в принципі і надлишок того чи іншого гормону. Тому пиття цього солоного напою відновлює правильний, природний баланс мінералів і електролітів в нашому організмі.

  Сіль багата мінералами і мікроелементами

  А Ви знаєте, що навіть вітаміни не можуть засвоюватися нашим тілом без мікроелементів? А натуральна сіль - це один з найкращих джерел мінералів, які необхідні нашому тілу. вона містить магній (Який в дефіциті у більшості людей), Барій, Борон, Хром, Кобальт, Молібден, Селен, Цинк і багато інших. Не можу не додати, що проста, здавалося б, сіль навіть здатна боротися з судомами!

  Покращує травлення і засвоєння їжі

  Сіль активує наші слинні залози і синтез ферменту Амілази. У нашому шлунку сіль симулює вироблення Соляний кислоти (зауважте, що співзвучно з самим словом сіль!) І травних ферментів. І наверх всього цього - стимулює нашу печінку і підшлункову залозу.

  Знахідка для нервової системи

  Така шкідлива сіль заспокоює нашу нервову систему, зменшує викид гормонів стресу - Адреналіну і Кортизола (коли надмірне питво навпаки стимулює) і покращує тривалість і якість сну.

  Необхідна для процесу детоксикації

  Сіль сама по собі має антибактеріальну властивість і здатна відчищати наше тіло від важких металів і токсинів.

  Для боротьби з алергіями

  Майже в 100% випадків все алергії - це непереносимість або чутливість до будь-якого продукту. Сіль має натуральний анти алергенним, Антігістаміновие ефектом, що порівняно зменшує зовнішній прояв алергічної реакції.

  Потрібна для нормального артеріального тиску

  Натуральна сіль не тільки не підвищує наш тиск, але і стабілізує його. З цієї причини дуже нерозумно уникати вживання солі людям, які страждають від гіпертонії.

  Допомагає боротися з хронічним запаленням

  Коли ми не їмо досить солі, наше тіло входить в так званий кризовий режим, для того, щоб зберегти нормальний баланс рідини в тілі і нормальний артеріальний тиск. Це підвищує рівні ферменту Реніну і гормону Альдостерону, що з часом призводить до циркуляторних пошкоджень і запускає процес повільного хронічного запалення. І, як мої постійні читачі вже знають, цей вид запалення руйнівний для нашого тіла і є однією з головних причин хронічних захворювань.

  Допомагає позбутися від тяги до солодкого

  Це не підкріплено поки ні якими дослідженнями, але я це відчула на своєму власному досвіді. Почавши пити солону Воду, вже через 2-3 дні у мене геть пішло бажання з'їсти чогось солоденького. Я це списую на нормалізацію мінералів, так як їх недолік часто і показується у вигляді тяги до солодкого.

  Необхідна для боротьби з Синдром Стомлених Наднирників

  від цього синдрому страждають більшість людей, так як викликається він цілою низкою чинників, які дуже сильно поширені в наш нелегкий час. І сіль і Солона Вода є дуже ефективним засобом для того, щоб нормалізувати наші наднирники і дати їм їх заслужений відпочинок.

  Механізм дії Солоної Води

  Так як все-таки Солона Вода діє на наше тіло? У чому механізм її дії?

  Позитивні іони солі оточують негативні іони молекули води. Це створює абсолютно нову і унікальну структуру, що має електричний заряд. І ця нова структура дуже легко всмоктується і засвоюється нашим тілом. Як тільки ми випиваємо невелику кількість солоної води, електричний заряд в цьому розчині починає посилати електричні сигнали між клітинами і допомагає ниркам в підтримці балансу рідини.

  Як приготувати солону Води для пиття?

  Я думала, що Ви вже ніколи і не запитаєте Я думала, що Ви вже ніколи і не запитаєте  Приготувати цей чудодійний еліксир дуже просто Приготувати цей чудодійний еліксир дуже просто!

  Нам знадобляться:

  Метод приготування:

  1. Кладемо сіль в банку і заливаємо її фільтрованої водою.
  2. Гарненько встряхиваем банку, щоб спровокувати розчинення солі.
  3. Ми залишаємо нашу Солону Воду на ніч. І з ранку, якщо вся сіль розчинилася - додаємо ще 2 столові ложки, знову струшуємо і залишаємо на ніч. І так потрібно продовжувати до тих пір поки на дні банки залишиться хоч якусь кількість нерозчиненої солі.
  4. Наш розчин готовий до вживання, коли сіль в ньому більше не може розчинятися.

  У міру того, як ми будемо його вживати, нам треба буде додавати в нього фільтрованої води і знову дивитися, якщо вся сіль розчинилася чи ні. Якщо так, то знову потрібно додати солі. Таким чином Солона Вода ніколи не буде закінчуватися і ми маємо можливість пити її вічно!

  Спосіб вживання:

  З ранку, тільки прокинувшись, перед тим, як Ви що-небудь попили або поїли, кладемо 1 чайну ложку нашого Солоного розчину в стакан, додаємо в нього води і випиваємо. Н а смак він досить приємний, злегка солонуватий!

  Починати потрібно поступово з 1/2 чайної ложки. Пити це Солону Воду потрібно постійно.

  важливо:

  • Для цього розчину необхідна тільки справжня гімалайська сіль. Проста біла сіль або як я її ще називаю - біла смерть для цього звичайно ж не підходить за цілком розумними причин.
  • Нічого металевого не повинно стикатися з нашим Солоним розчином інакше це відіб'ється на його електричному заряді.

  Я знаю, що для багатьох з вас це пост звучить як маячня «сивої кобили»! Але Ви самі сядьте і подумайте - сіль є основою багатьох ферментів і навіть того ж самого шлункового соку, вона необхідна нам!

  Всі проблеми з нею почалися після того, як люди вирішили, що оброблена і напхана синтетичним Йодом біла сіль буде і краще і дешевше. Не бійтеся солі! Головне вибирайте її правильний варіант!

  Я користуюсь ось цією сіллю .

  І навіть не дивлячись на свою недовіру, спробуйте зробити Солону Воду, може і для Вашого здоров'я вона зробить щось зовсім немислиме і допоможе боротися з багатьма хронічними станами!

  А як Ви ставитеся до солі? Чи готові Ви почати пити солону Воду?

  * Важливо: Дорогі читачі! Всі номери ссайт iherb містять мій особистий реферальний код код. Це означає, що якщо ви заходите за цим посиланням і замовляєте з сайту iherb або вводите HPM730 при замовленні в спеціальному полі (реферальний код), то отримуєте 5% знижку з усього свого замовлення, я отримую за це невелику комісію (це абсолютно ніяк не позначається на ціні вашого замовлення).

  Поділитися "Навіщо потрібно пити солону Воду?"

  (Visited 76 216 times, 1 visits today)

  схоже

  Що таке є Солона Вода?
  Навіщо потрібно пити солону Воду?
  Пити солону Воду?
  Так, як так ?
  Що таке є Солона Вода?
  Навіщо потрібно пити солону Воду?
  Який сенс збільшувати вживання солі, якщо все навколо кричать про те, як сильно вона шкідлива?
  Що ж проіс ходить, коли ми починаємо навантажувати наші бідні нирки і прагнути до цих 2-м, а іноді і 3-м літрам води?
  У чому механізм її дії?
  Як приготувати солону Води для пиття?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только