Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Темперамент і зовнішність людини по знаку зодіаку

  1. Темперамент по знаку зодіаку - концепція Гіппократа
  2. Гороскоп і його відповідність зовнішності знаків зодіаку

  У кожного знака зодіаку свій, у багатьох сенсах винятковий темперамент, який є не що інше, як основа характеру. Темперамент гороскопу неодмінно відбивається і на зовнішності знаків зодіаку.

  Навіть просто розглядаючи фотографії зовнішності людей, можна майже безпомилково сказати , Який у них любовний темперамент!

  Темперамент по знаку зодіаку - концепція Гіппократа

  Які знаки зодіаку в астрології найбільш сильні, хто беззастережно впевнений в собі, хто вміє відстоювати свої права і постояти за себе? А які знаки воліють діяти інакше, іншими способами стверджуючи себе в світі? Відповіді може дати любовний темперамент по знаку зодіаку.

  Гіппократ, знаменитий лікар античності, давав пояснення темпераменту як особливостям поведінки, що беруть початок в переважанні в організмі одного з «життєвих соків», або чотирьох основних елементів: Води, Вогню, Повітря і Землі.

  • Знаки зодіаку з елементом Води за темпераментом спокійні і повільні. Переважання в організмі лімфи, або від грецького слова «флегма», що означає «мокрота», робить людину флегматиком. Іншими словами, знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби мають флегматичний темперамент по знаку зодіаку.
  • Гарячим знакам зодіаку з елементом Вогонь притаманний холеричний темперамент. За Гіппократом, в організмі Овна, Льва і Стрільця переважає жовч, по-грецьки, «холі», тобто отрута. Це робить все вогненні знаки активними, сильними, емоційними.
  • Переважання крові, від латинського «сангвіс», що, власне, і означає «кров», робить людину яскравим, рухомим, оптимістичним і поверхневим. Це за темпераментом знаки зодіаку сангвініки - знаки стихії Повітря: Близнюки, Терези і Водолій.
  • Переважання в організмі чорної жовчі, від грецького «мелена холе», елемента Землі, робить людину сумним і обережним. У знаків зодіаку Землі: Тельця, Діви і Козерога темперамент по знаку зодіаку меланхолійний.

  Концепція Гіппократа надала Величезний вплив на культуру, мистецтво і науку багатьох наступних століть. У психології нового часу ідея типів темпераменту відігравала важливу роль. У сучасній науці чітко виділяється два компоненти темпераменту за знаком зодіаку: активність і емоційність.

  Астрологи вирахували які знаки зодіаку зможуть залучити удачу в цьому місяці. Персональний гороскоп покаже що допоможе залучити до Вас багатство і достаток. безкоштовно дізнайтеся тут ....!
  Астрологи вирахували які знаки зодіаку зможуть залучити удачу в цьому місяці

  Гороскоп і його відповідність зовнішності знаків зодіаку

  Кожен знак зодіаку дарує своїм представникам не тільки свої характеристики, а й особливості зовнішності. Якщо бути уважним, то по зовнішності можна визначити знак зодіаку людини.

  • Зовнішність знака зодіаку Овен пізнавана за прямим і зухвалому погляду, риси обличчя різкі, брови насуплені, на обличчі помітна відмітина.
  • Люди знаку зодіаку Тілець мають ясний погляд, спокійні манери, повільні рухи, в яких явно видно сила.
  • У зовнішності знака зодіаку Близнюків риси обличчя дрібні, але чіткі, погляд рухливий, руху легкі, швидка мова.
  • Зовнішність у знака зодіаку Рак - круглі, широко розставлені очі, сильно виражені надбрівні дуги, тіло схильне трансформацій, тобто людина худне, то різко поправляється, і так багато разів протягом життя.
  • У знака зодіаку Льва в зовнішності превалюють «котячі» очі, пишне волосся, погляд ледачий і зарозумілий, руху м'які, мова некваплива, хода гордовита, Лев ніколи не ходить швидко.
  • Зовнішність знака зодіаку Діва маловиразна: дрібні, приємні риси обличчя, спокійний погляд, швидкі і точні руху, мова правильна, дотепна, але взагалі Діви не люблять багато говорити.
  • У знака зодіаку Терези в зовнішності гармонійні риси обличчя, плавна хода і приємний тихий голос.
  • У зовнішності знака зодіаку Скорпіонів риси обличчя великі, важкі, широкі брови, погляд похмурі або відсторонений, мова стримана, тембр голосу низький, раптово може ставати різким, неприємним.
  • У народжених у знаку Стрільця зовнішність ідентифікується як великі чіткі риси обличчя, високе чоло, погляд відкритий, ясний, сміливий. Рухи швидкі, мова образна, голос веселий і гучний.
  • Зовнішність знака зодіаку Козерога - особа блідо-землистого відтінку, погляд пильний, монотонна глуха мова, статура худорлява, важка хода.
  • У тих, хто народився в знаку зодіаку Водолій зовнішність представлена ​​рисами - тонкі риси обличчя, очі можуть бути різного кольору, погляд блукаючий, розсіяний, руху нервові. Водоліям властива хаотична активність - цей темперамент по знаку зодіаку важко сплутати з якимось іншим.
  • Знак зодіаку Риби відрізняється в зовнішності м'якими рисами обличчя, погляд занурений в себе, відсторонений і навіть сонний, хода повільна, змінна, голос тихий і задумливий мова. & 1

  З тегами: майбутнє ворожіння гороскоп знаки зодіаку поворожити передбачення

  ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

  ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ

  А які знаки воліють діяти інакше, іншими способами стверджуючи себе в світі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только