Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кольоротип Жінка - Зима! Все про них. - Ярмарок Майстрів

  1. Кольоротип Жінка - Зима! Все про них. При описі «зимової» жінки мимоволі підбираєш ефектні епітети:...
  2. ЯСКРАВА ЗИМА
  3. контрастні ЗИМА
  4. НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА
  5. Кольоротип Жінка - Зима! Все про них.
  6. СВІТЛА ЗИМА
  7. ЯСКРАВА ЗИМА
  8. контрастні ЗИМА
  9. НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА
  10. Кольоротип Жінка - Зима! Все про них.
  11. СВІТЛА ЗИМА
  12. ЯСКРАВА ЗИМА
  13. контрастні ЗИМА
  14. НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА

  Кольоротип Жінка - Зима! Все про них.

  При описі «зимової» жінки мимоволі підбираєш ефектні епітети: елегантна, драматична, екстравагантна, аристократична, імпозантна, горда, неприступна. Всі разом це не відноситься до всіх жінок зимового типу в рівній мірі, але який-небудь епітет застосуємо до кожної. Жінки зимового типу часто здаються абсолютно впевненими в собі - і це дійсно так. Вони вміють себе «подати» перш за все на роботі - і знають, чого варті. Зимові »жінки виглядають незалежними. Їм не властива природність весни, лагідність літа або теплота осені. Від них виходить прохолодна стриманість, яка почасти й притягує. Жінки зимового типу завжди здаються істинними аристократками.

  На роботі вони поводяться дипломатично і стримано. Їх великим плюсом є стабільність і авторитет. Багато жінок зимового типу дуже пихаті і вміють досягати успіху. Вони притягують до себе погляди, завжди в центрі уваги і виробляють на підлеглих враження, що все тримають під контролем.

  Жінки зимового типу випромінюють сильне еротичне біополе, але одночасно з цим - і холодну неприступність. Це робить їх таємничими, спокусливими і бажаними. Їм вдається, використовуючи кілька предметів туалету, завжди виглядати виключно елегантно. Навіть в «маленькому» чорній сукні вони можуть в буквальному сенсі слова бути царицею балу - причому це явно вроджена здатність.

  Жінки зимового типу з першого погляду викликають захоплення, однак їм потрібен час, щоб налагодити зі знайомими або колегами тепліші відносини, що є побічним наслідком їх прохолодною аури. Вони здатні бути особливо елегантними на прийомах, красиві і в той же час холодні - як морозний зимовий день.

  Лів Тайлер

  Елізабет Тейлор

  Сінді Кроуфорд

  Софі Лорен

  Моніка Белуччі

  Пенелоппа Круз

  Сальма Хайек

  Анжеліна Джолі

  Демі Мур

  Одрі Хепберн

  Айшварія Рай

  Діта фон Тіз


  Наталія Варлей

  Анастасія Заворотнюк

  Оксана Федорова

  Любов Поліщук

  Анна Самохіна


  Тіна Канделакі


  СВІТЛА ЗИМА

  Очі - сталеві блакитні, синьо-сірі, льодово-зелені, насичено карі.
  Волосся - сиві, темні або яскраві попелясті, попелясто-білі.
  Шкіра - фарфорова.

  Основним кольором в цьому ансамблі буде світлий, до якого можна додати базові яскраві тони. Дуже насичені яскраві тони в невеликих обсягах не завдадуть шкоди.

  ЯСКРАВА ЗИМА

  Очі - карі, сині, синьо-зелені, фіалкові.
  Волосся - попелясто-коричневі, каштанові, сиві. А також відтінки інших колоритів.
  Шкіра - бежева, смаглява, оливкова.

  У палітрі яскрава зима переважають яскраві відтінки, вміло комбіновані зі світлими.

  контрастні ЗИМА

  Очі - сині, фіалкові, блакитні, темно-карі.
  Волосся - каштанове, сливові, чорні.
  Шкіра - алебастрова, біло-бежева, порцеляновий.

  Темні відтінки будуть основою ансамблю «контрастною зими». Жвавість і динаміку привнесуть світлі відтінки і яскраві акценти.

  НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА

  Очі - чорні, темно-карі, вишнево-карі, темно-горіхові.
  Волосся - чорні, коричневі, попелясто-коричневі. Всі відтінки темні і насичені.
  Шкіра - з синюватим подтоном, рожева, землисто-оливкова.

  Світлі тони з мінімальним додаванням насичених і як основа - темний. Такий союз фарб характерний для «натуральної зими.

  ІДЕАЛЬНІ БАРВИ ДЛЯ ЗИМОВИХ ЖІНОК

  Припудренние, розмиті пастельні відтінки літа виглядають на жінках зимового типу скуочно. Щоб нагадати собі палітру фарб зими, уявіть, що ви гуляєте в морозний, прозорий і сонячний зимовий день. Ви не встртіте особливого раноцветія, проте все фарби будуть яскравими, чіткими і святяться.

  Земля лежить під білосніжним покривалом, сніг так іскриться під СОЛНЕА, що боляче очам. Небо - пронизливо-синього, золодного кольору. Сонячне світло не теплий і жовтий, як навесні, а прохолодний і поколює. Чорні контури дерев чітко виділяються на тлі неба. На замерзлому озері мерехтить зеленуватий лід.

  Тільки жінки зимового типу сміливо можуть носити одяг яскравих, навіть кричущих квітів, вони не будуть виглядати в ній дисгармонійно або занадто нарядно. Їх зовнішності навіть вигідні такі чіткі контрасти, які посилюють її чарівність. Теплі відтінки, наприклад, соковитий томатно-червоний, сонячно-жовтий або колір зеленого яблука, зроблять жінку зимового типу бляклої. Помаранчевий, золотистий, коралово-червоний, персиково-рожевий або кукурудзяно-жовтий-всі ці кольори абсолютно не підходять жінкам зимового типу. Багато жінок вважають зимову палітру особливо красивою і привабливою. Це природно, такі прекрасні кольори нікого не залишать байдужим. Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у "зимових" жінок підкреслять їх красу.

  Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у зимових жінок підкреслять їх красу

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ


  ЧОРНИЙ

  Цей колір існує спеціально для вас! ви виглядаєте надзвичайно ефектно. При бажанні ви можете носити чорне з ранку до вечора. Це ідеальна оправа для вашої краси.

  БІЛИЙ

  І цей колір створений виключно для жінок зимового типу. всіх інших жінок зробить бляклими, але на вас він виглядає чудово.

  ЧЕРВОНИЙ

  Інтенсивний, прозорий червоний колір виглядає на жінках зимового типу дуже красиво. Він повинен бути темним і без домішок, але ні в якому разі не відтінку червоної іржі або близьким до помаранчевого. Жінкам зимового типу йде також, пурпурно - або чи. Колір червоної герані - не дуже хороший, тому що в ньому міститься домішка жовтого кольору. Червоно-коричневий колір жінці зимового типу зовсім не підійде.

  Найкраще вибрати дуже яскравий і інтенсивний колір. Приглушений пурпурно-рожевий, трохи розмитого відтінку, краще виглядає на жінках літнього типу. Для жінок зими кращі холодні, але світяться тони.

  СИНІЙ

  Зимовий тип - класичний для кольору синього моря. Добре підійде також,, синій колір океану або тирлич. Джинсовий колір - колір індиго - йде представницям літнього типу, для жінки зими його відтінок надто приглушений. Зате жінкам зимового типу на-віч глибокий колір нічного неба.

  ФІОЛЕТОВИЙ

  Згадайте темні Бугенвіль, лілові клематиси, люпин чи. колір дуже красиво виглядає на жінках зимового типу. Спектр фіолетових відтінків простягається від або, до чисто фіолетового кольору.

  ЗЕЛЕНИЙ

  Прикладіть до себе тканину соковито-зеленого нефритового кольору. Напевно ви будете виглядати сліпуче. Зелений колір нефриту з легким синюватим відтінком ідеальний для жінок зимового типу. Якщо нефритово-зелений здасться вам занадто темним, возмьміте, а чи чистий зелений колір.

  ЖОВТИЙ

  Це не найкращий колір для «зимових» жінок. Більшість відтінків жовтого колір - теплі і золотисті, тобто зовсім не для зимового типу. Сонячний жовтий колір, кукурудзяно-жовтий або жовтий колір нарцисів також не входять до зимову палітру. Єдиний відтінок, який буде виглядати на вас красиво, -

  КОРИЧНЕВИЙ

  Використовуйте тjлько. Всі інші відтінки, в тому числі світло-коричневий, не підійдуть жінкам зимового типу.

  СІРИЙ

  Будьте обережні з цим кольором. Зверніть увагу на чистий, майже прозорий сірий колір - до антрацитового - тільки його ви можете носити. Змішані тони, наприклад, сіро-блакитний, абсолютно вам не йдуть.

  Це «антіцвет» для жінок зимового типу. Вони здаються в ньому стомленими, змарнілий і бляклими.

  ОДЯГ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Серед жінок зимового типу є такі, яких протягом усього життя притягують ніжні відтінки і м'які, романтичні силуети літа. Є й такі, які захоплюються палітрою осені: люблять золотисто-червоний колір, м'яко спадаючі тканини, одяг з широко розвівається подолом. Жінки зимового типу - ідеальні моделі для чіткої та простий дизайнерської моди. Згадайте сукні,, моду Соні Бонье або Вольфганга Іоопа. Елегантні ансамблі, в яких, в загальному, нічого особливого і немає, виразні саме своїми простими, чіткими лініями силуетів, відмовою від вигадливих деталей. Найбільша помилка, яку може зробити жінка зимового типу, - це покупка блузи, спідниці або плаття романтичного стилю з надмірно вигадливими деталями. Жінкам зимового типу необхідна певна строгість в одязі. Жінка зимового типу, що знайшла свій стиль, незабаром переконається в тому, що в сукнях-костюмах або брючних костюмах простого покрою вона виглядає сліпуче. Те ж відноситься до суконь: ніколи не купуйте жіночно-витончені, театрально-ефектні сукні! Найкраще «неприступним» жінкам зимового типу підходять строгі силуети підкреслено жіночих фасонів. Для основи гардероба найкраще взяти такі кольори: - чорний - синій колір моря - червоний - білий - антрацитовий Жінкам зимового типу з менш темним волоссям можна порекомендувати кілька світліші нюанси червоного, синього і сірого кольору. Головне, щоб ці відтінки були чистими і чіткими. Для комбінування перед вами широкий вибір - вдивіться уважніше в вашу колірну палітру. Як жінка зимового типу ви можете підібрати собі різні відтінки, наприклад: - яскравий пурпурово-рожевий - темний колір цикламена - смарагдово-зелений.

  ЩО НАДІТИ НА ВІДПОЧИНКУ

  Жінки зимового типу не повинні відмовлятися від чітких і простих силуетів навіть під час відпочинку. Все залежить від їх чуття та вміння комбінувати фарби. Наприклад, ви будете виглядати чудово в білих джинсах в поєднанні з пуловером кольору синього моря або червоного кольору. Морський стиль - ідеальний варіант для зимової жінки. Поєднання білого, синього і червоного кольору найкраще підійде саме для них. Химерних, театральних деталей одягу жінкам зимового типу краще уникати, вони не повинні виглядати підкреслено спортивними. Гарні класичні речі простого крою типу анораки, блейзера, льняного сукні, вишуканість яким надає саме проста стилю.

  ЦІ РЕЧІ МОЖНА НАДІТИ НА РОБОТУ

  При виборі одягу ділового стилю жінкам зимового типу найкраще звернутися до строго зшитим суконь-костюмів, вузьким спідницям і класичним Блейзера чорного або темно-синього кольору. Вони підкреслять їх компетентність і впевненість, додадуть їм необхідну незалежність, яка часто потрібно в діловій обстановці. Якщо прості силуети і темні кольори здадуться вам занадто невиразними, поекспериментуйте з яскравими кольорами - напевно ви досягнете вражаючих ефектів. Блузка пурпурно-рожевого кольору добре контрастує з чорним костюмом, а світиться королівський синій колір пожвавить стриманий темно-синій діловий костюм. Пам'ятайте про те, що вам також йдуть білосніжні блузи. Жінки інших типів в них будуть здаватися блідими і стомленими, а ваша краса в них розквіті.

  ВЕЧІРНІЙ ТУАЛЕТ

  Увечері жінка зимового типу може виглядати драматично і екстравагантно. Чорне вечірнє плаття з глибоким декольте або вишуканий чорний брючний костюм виглядатимуть на ній чудово. Строгий вечірній костюм з брюками в стилі смокінгів теж відмінно виглядає на жінках зимового типу. Елегантніше і ефектніше чорного вбрання буде виглядати вечірню сукню вогненно-червоного кольору. Це дуже сміливе рішення, однак жінки зимового типу можуть собі його дозволити. Для них прийнятний навіть білосніжний колір вечірнього вбрання. Важливо, щоб колір сукні справляв враження, а фасон залишався стриманим. Величезні банти, широкі оборки на жінках зимового типу виглядають безглуздо. Матеріал вечірніх туалетів повинен бути благородним, а фасон - строгим.

  УЗОРИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Квіти і ніжні акварельні візерунки йдуть жінкам літнього, але аж ніяк не зимового типу. «Зимовим» жінкам потрібні контрасти. Широкі блоки смужок, геометричні малюнки - ось її забарвлення. Контрасти в візерунку і кольорі - ідеальні. Це можуть бути смужки білого і чорного, синього і білого, нефритового і білого кольорів. йдуть тільки жінкам зимового типу, то ж відноситься до суворих геометричних чорним з білим малюнків. Квіточки і цяточки не підходять стилю жінки зими. Їм потрібна «крижана» прохолода. Жінкам зимового типу відмінно підійде блискуча чорна лакова шкіра або - ще краще - стильна композиція з чорної, як смола шкіри. Образ жінки зимового типу вимагає чітких візерунків і тканин, в яких немає нічого розмитого, нічого «миленького». Дуже привабливо виглядають на «зимових» жінок такі тканини, як шовк, льон, шкіра і кашемір.

  ПРИЧЕСКИ І ФАРБУВАННЯ

  Красиво на «зимових» дівчатах виглядатимуть волосся однієї довжини. Гармонійно також будуть виглядати витягнуті «праскою» волосся. Головне, щоб густота волосся дозволяла це зробити. Підійдуть також чубчика - геометричні, чіткі, як рівні й прямі, так і косі. Тут ми повинні враховувати ще й форму особи. Волосся повинні передавати статику, чіткість. Додати динаміки можна за допомогою «рваних» стрижок, тугих лискучих локонів, «мокрою хімії». Начісування «зими» теж підходить, тільки він повинен бути не легким і повітряним, як у «літа», а більш пишним, помітним, але при цьому статичним. Важливо не залишати «пушок» від начосом.
  При фарбуванні варто поглиблювати природний відтінок за допомогою тонування. Можна поекспериментувати з модними тонами і акцентами. Для світлої «зими» підійдуть відтінки нордичного блонда, платини. На відміну від літа, світлої «зими» можна пофарбувати волосся в однорідний колір. Важливо зберігати гладкість і блиск волосся.

  ЗИМОВИЙ МАКІЯЖ

  Зима - це холодний тип, з цієї причини і косметика повинна обов'язково бути витримана лише в холодних тонах, ну а зробити натуральні фарби особи ще кілька більш контрастними дадуть можливість яскраві косметичні засоби.

  Для основи представницям зими одно, як і дівчатам літнього типу, підійдуть саме рідкі тональні засоби і прозора пудра рожевого або біло-бежевого кольору. А теплі бежево-жовтуваті відтінки в даному випадку здаються настільки далекими, що можуть зруйнувати весь інший макіяж. При цьому основу треба наносити тонким шаром, простеживши за тим, щоб вона плавно переходила в натуральний колір шкіри в лінії підборіддя. Вірно підібрана і грамотно нанесена, вона буде неодмінно підкреслювати аристократичну білизну шкіри, плюс, створювати ефект Білосніжки, в той час як густі креми обов'язково приховають натуральний колір обличчя, в результаті чого будуть виглядати неприродно.

  При нанесенні рум'ян треба пам'ятати про те, що жінці-зими вони необхідні в мінімальних кількостях. Так, холодно-рожеві або пурпурно-червоні відтінки фарб, ледве помітні мазки, які наносяться легким дотиком до вилиць і ретельно растушёванние - всього цього буде достатньо.

  Для дівчини-зими макіяж очей треба витримати обов'язково в темних і холодних відтінках. У тому випадку, якщо очі карі, тоді найкраще застосовувати сливово-сині тони, а також холодні кольори какао або шампанського, або синьо-зелені морські. При цьому сині очі стануть набагато яскравіше на тлі завданих синьо-чорних тіней, ну а зелені краще підкреслити рожево-фіолетовими або густо-зеленими тонами. Блакитнооким дуже підійдуть холодні і яскраво-сині, світло-жовті або сріблясті фарби. Крім того, «зимової» жінці з абсолютно будь-яким кольором очей легко можна застосовувати світлий пурпурно-рожевий або димчасто-сірий, або сіро-коричневий, або ніжно-фіолетовий тони.

  Роблячи макіяж очей, дівчині-зими треба засвоїти правило про те, що вони не можуть виявитися яскравіше губ, з цієї причини не можна допускати надмірності холодного блакитного, зеленого або фіолетового відтінків на століттях. У значній кількості дані фарби будуть дуже виділятися і складуть певну «конкуренцію» губам. Треба знати також те, що подібні тони можна наносити лише разом з холодними рожевими або фіолетовими тінями, але з яскраво-червоними вони ніколи не будуть виглядати.

  Контур на століттях дівчині-зими йде набагато більше, ніж іншим. Самі контрастні кольори - це чорний по верхній повіці, а також білий, нанесений по внутрішній стороні століття нижнього - відмінно підкреслять яскравість очей.

  При цьому для вій краще використовувати туш традиційного чорного кольору, але можна спробувати також насичений зелений, синій або фіолетовий. Але треба пам'ятати про те, що туш одно, як і тіні, ніколи не повинна бути дуже яскравою.

  Колір брів у представниць зими, як правило, досить темний, тому підводити їх спеціально не потрібно. Але губи просто обов'язково підкреслити, виділити. Вони відмінно виглядатимуть в різних червоних тонах, які не мають жовтого відтінку. Підійде, наприклад, пурпурно-рожева або яскрава і прозоро-червона основа, а також темно-фіолетовий тон, але ж він спочатку може здатися дуже сміливим, неприродним, але все-таки органічно впишеться в загальний «зимовий» макіяж. Кілька більш яскраві по природі губи будуть мати гарний вигляд у ніжних і прозорих тонах, ну а бліді можна легко підкреслити насиченими фарбами, наприклад, помадою малинового кольору.


  ДУХИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО Кольоротип

  У виде жінок зимового типу присутній драматичне, таємніче, Еротичні. Аромат парфумів теж винен буті екзотичних и інтенсівно чуттєвім.
  Духи зімової палітрі, як правило, ма ють темний, насіченій колір. Смороду віглядають по-східному-і пахнути так само.
  Холодна, незалежна, неприступна - так можна охарактерізуваті жінку зимового типу. Їй потрібні духи, аромат яких пом'якшив би її холодність і одночасно підкреслив її таємничість. Ідеальні парфуми, що містять аромати амбри і мускусу, а також пачулі і сандалового дерева, що створюють навколо неї атмосферу Сходу. Частина духів цієї серії (правда, в дещо іншому складі) підходить і жінкам осіннього типу. Їх вигляду властиво еротично-жіночне чарівність. Однак жінки осіннього типу випромінюють тепло, а жінки зимового - прохолодну незалежність. «Зимові» духи не повинні бути надто розкішні, солодкими і терпкими, їм підійде скоріше фруктовий аромат. Безумовним «зимовим» ароматом володіють, наприклад, парфуми «Obsession» від Calvin Klein або «Paloma» від Paloma Picasso. Духи «Aromatics Elixir» від Unique підходять жінкам зимового типу не менше, ніж «Must de Cartier» від Cartier. «Зимові» жінки прекрасні з духами «Armani», створеними італійським модним дизайнером Джорджіо Армані. Ще для них - духи (як і вся її мода) німецької художниці-модельєра Жиль Зандер. Уникайте всіх «юних» свіжих ароматів весни, наприклад «L'Air du Temps» від Nina Ricci. На жінках зимового типу вони здаються невиразними.

  ОЧКИ

  Окуляри для цветотипа зима підбираються з таких відтінків і матеріалів як: чорні, білі, сині, синьо-червоні, срібні, яскраво-фіолетові, прикрашені стразами, червоні, нефритово-зелені, непрозорі, подвійного-потрійного поєднання кольору. «Зимові» окуляри - незвичайної форми, яскравого кольору, ідеально, якщо вони будуть темними.

  Подарунки й АКСЕСУАРИ

  Образу жінок зимового типу потрібно, наприклад зі срібла, платини або білого золота. Зрозуміло, чудово будуть виглядати алмази, вони ніби створені для жінок зимового типу. Справжні алмази мало хто може собі дозволити, але ви чудово можете обійтися поддльнимі. На вас прекрасно будуть виглядати навіть стрази. Перли теж йде жінкам зимового типу, але одбірать про, а не рожевого відтінку. Якщо ви любите модні прикраси, придивіться до фантазійної біжутерії з пластику, що нагадує крижані кристали. Відмовтеся від занадто театрально-ефектних виробів. Не носіть сережки у вигляді екзотичних дерев'яних птахів, африканські намиста з черепашок або індійську біжутерію з самоцвітів. На жінках осіннього типу розкішні, навіть надлишкові прикраси виглядають чудово, однак вони не підходять прохолодного елегантному стилю «зимовий» жінки. Їм взагалі не потрібно багато прикрас. На громіздку біжутерію краще не витрачати гроші. Кілька елегантних прикрас підійдуть вам набагато більше. При виборі сумочці, взуття та шарфів теж потрібно зупинитися на кількох основних кольорах (чорному, моря, червоному, білому) і уникати всіх прісних, розмитих відтінків. Коричнева взуття не впишеться в гардероб жінки зимового типу. Дуже красива взуття сріблястих відтінків (вона підійде і до джинсів). Якщо ви хочете купити «золоті» туфельки, зробіть це. Вони хоча і не для зимової палітри, але не матимуть негативного впливу на ваше обличчя. Однак зверніть увагу, наскільки вдало вони будуть поєднуватися з вашим ансамблем, особливо якщо ви надаєте значення бездоганності костюма. Те ж відноситься до сумочок. Вам обов'язково потрібно сумочка чорного і / або темно-синього кольору, в урочистих випадках дуже мило буде виглядати. Обов'язково купіть собі капелюх. або (ні в якому разі ні коричневі) будуть виглядати на вас чудово і Допол ваш неповторний стиль.

  www.liveinternet ru / users / korrenta / post126656828 /

  Фотографії зимового пейзажу з сайту:

  Головна картинка публікації - робота Жозефіни Уолт

  Кольоротип Жінка - Зима! Все про них.

  При описі «зимової» жінки мимоволі підбираєш ефектні епітети: елегантна, драматична, екстравагантна, аристократична, імпозантна, горда, неприступна. Всі разом це не відноситься до всіх жінок зимового типу в рівній мірі, але який-небудь епітет застосуємо до кожної. Жінки зимового типу часто здаються абсолютно впевненими в собі - і це дійсно так. Вони вміють себе «подати» перш за все на роботі - і знають, чого варті. Зимові »жінки виглядають незалежними. Їм не властива природність весни, лагідність літа або теплота осені. Від них виходить прохолодна стриманість, яка почасти й притягує. Жінки зимового типу завжди здаються істинними аристократками.

  На роботі вони поводяться дипломатично і стримано. Їх великим плюсом є стабільність і авторитет. Багато жінок зимового типу дуже пихаті і вміють досягати успіху. Вони притягують до себе погляди, завжди в центрі уваги і виробляють на підлеглих враження, що все тримають під контролем.

  Жінки зимового типу випромінюють сильне еротичне біополе, але одночасно з цим - і холодну неприступність. Це робить їх таємничими, спокусливими і бажаними. Їм вдається, використовуючи кілька предметів туалету, завжди виглядати виключно елегантно. Навіть в «маленькому» чорній сукні вони можуть в буквальному сенсі слова бути царицею балу - причому це явно вроджена здатність.

  Жінки зимового типу з першого погляду викликають захоплення, однак їм потрібен час, щоб налагодити зі знайомими або колегами тепліші відносини, що є побічним наслідком їх прохолодною аури. Вони здатні бути особливо елегантними на прийомах, красиві і в той же час холодні - як морозний зимовий день.

  Лів Тайлер

  Елізабет Тейлор

  Сінді Кроуфорд

  Софі Лорен

  Моніка Белуччі

  Пенелоппа Круз

  Сальма Хайек

  Анжеліна Джолі

  Демі Мур

  Одрі Хепберн

  Айшварія Рай

  Діта фон Тіз


  Наталія Варлей

  Анастасія Заворотнюк

  Оксана Федорова

  Любов Поліщук

  Анна Самохіна


  Тіна Канделакі


  СВІТЛА ЗИМА

  Очі - сталеві блакитні, синьо-сірі, льодово-зелені, насичено карі.
  Волосся - сиві, темні або яскраві попелясті, попелясто-білі.
  Шкіра - фарфорова.

  Основним кольором в цьому ансамблі буде світлий, до якого можна додати базові яскраві тони. Дуже насичені яскраві тони в невеликих обсягах не завдадуть шкоди.

  ЯСКРАВА ЗИМА

  Очі - карі, сині, синьо-зелені, фіалкові.
  Волосся - попелясто-коричневі, каштанові, сиві. А також відтінки інших колоритів.
  Шкіра - бежева, смаглява, оливкова.

  У палітрі яскрава зима переважають яскраві відтінки, вміло комбіновані зі світлими.

  контрастні ЗИМА

  Очі - сині, фіалкові, блакитні, темно-карі.
  Волосся - каштанове, сливові, чорні.
  Шкіра - алебастрова, біло-бежева, порцеляновий.

  Темні відтінки будуть основою ансамблю «контрастною зими». Жвавість і динаміку привнесуть світлі відтінки і яскраві акценти.

  НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА

  Очі - чорні, темно-карі, вишнево-карі, темно-горіхові.
  Волосся - чорні, коричневі, попелясто-коричневі. Всі відтінки темні і насичені.
  Шкіра - з синюватим подтоном, рожева, землисто-оливкова.

  Світлі тони з мінімальним додаванням насичених і як основа - темний. Такий союз фарб характерний для «натуральної зими.

  ІДЕАЛЬНІ БАРВИ ДЛЯ ЗИМОВИХ ЖІНОК

  Припудренние, розмиті пастельні відтінки літа виглядають на жінках зимового типу скуочно. Щоб нагадати собі палітру фарб зими, уявіть, що ви гуляєте в морозний, прозорий і сонячний зимовий день. Ви не встртіте особливого раноцветія, проте все фарби будуть яскравими, чіткими і святяться.

  Земля лежить під білосніжним покривалом, сніг так іскриться під СОЛНЕА, що боляче очам. Небо - пронизливо-синього, золодного кольору. Сонячне світло не теплий і жовтий, як навесні, а прохолодний і поколює. Чорні контури дерев чітко виділяються на тлі неба. На замерзлому озері мерехтить зеленуватий лід.

  Тільки жінки зимового типу сміливо можуть носити одяг яскравих, навіть кричущих квітів, вони не будуть виглядати в ній дисгармонійно або занадто нарядно. Їх зовнішності навіть вигідні такі чіткі контрасти, які посилюють її чарівність. Теплі відтінки, наприклад, соковитий томатно-червоний, сонячно-жовтий або колір зеленого яблука, зроблять жінку зимового типу бляклої. Помаранчевий, золотистий, коралово-червоний, персиково-рожевий або кукурудзяно-жовтий-всі ці кольори абсолютно не підходять жінкам зимового типу. Багато жінок вважають зимову палітру особливо красивою і привабливою. Це природно, такі прекрасні кольори нікого не залишать байдужим. Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у "зимових" жінок підкреслять їх красу.

  Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у зимових жінок підкреслять їх красу

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ


  ЧОРНИЙ

  Цей колір існує спеціально для вас! ви виглядаєте надзвичайно ефектно. При бажанні ви можете носити чорне з ранку до вечора. Це ідеальна оправа для вашої краси.

  БІЛИЙ

  І цей колір створений виключно для жінок зимового типу. всіх інших жінок зробить бляклими, але на вас він виглядає чудово.

  ЧЕРВОНИЙ

  Інтенсивний, прозорий червоний колір виглядає на жінках зимового типу дуже красиво. Він повинен бути темним і без домішок, але ні в якому разі не відтінку червоної іржі або близьким до помаранчевого. Жінкам зимового типу йде також, пурпурно - або чи. Колір червоної герані - не дуже хороший, тому що в ньому міститься домішка жовтого кольору. Червоно-коричневий колір жінці зимового типу зовсім не підійде.

  Найкраще вибрати дуже яскравий і інтенсивний колір. Приглушений пурпурно-рожевий, трохи розмитого відтінку, краще виглядає на жінках літнього типу. Для жінок зими кращі холодні, але світяться тони.

  СИНІЙ

  Зимовий тип - класичний для кольору синього моря. Добре підійде також,, синій колір океану або тирлич. Джинсовий колір - колір індиго - йде представницям літнього типу, для жінки зими його відтінок надто приглушений. Зате жінкам зимового типу на-віч глибокий колір нічного неба.

  ФІОЛЕТОВИЙ

  Згадайте темні Бугенвіль, лілові клематиси, люпин чи. колір дуже красиво виглядає на жінках зимового типу. Спектр фіолетових відтінків простягається від або, до чисто фіолетового кольору.

  ЗЕЛЕНИЙ

  Прикладіть до себе тканину соковито-зеленого нефритового кольору. Напевно ви будете виглядати сліпуче. Зелений колір нефриту з легким синюватим відтінком ідеальний для жінок зимового типу. Якщо нефритово-зелений здасться вам занадто темним, возмьміте, а чи чистий зелений колір.

  ЖОВТИЙ

  Це не найкращий колір для «зимових» жінок. Більшість відтінків жовтого колір - теплі і золотисті, тобто зовсім не для зимового типу. Сонячний жовтий колір, кукурудзяно-жовтий або жовтий колір нарцисів також не входять до зимову палітру. Єдиний відтінок, який буде виглядати на вас красиво, -

  КОРИЧНЕВИЙ

  Використовуйте тjлько. Всі інші відтінки, в тому числі світло-коричневий, не підійдуть жінкам зимового типу.

  СІРИЙ

  Будьте обережні з цим кольором. Зверніть увагу на чистий, майже прозорий сірий колір - до антрацитового - тільки його ви можете носити. Змішані тони, наприклад, сіро-блакитний, абсолютно вам не йдуть.

  Це «антіцвет» для жінок зимового типу. Вони здаються в ньому стомленими, змарнілий і бляклими.

  ОДЯГ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Серед жінок зимового типу є такі, яких протягом усього життя притягують ніжні відтінки і м'які, романтичні силуети літа. Є й такі, які захоплюються палітрою осені: люблять золотисто-червоний колір, м'яко спадаючі тканини, одяг з широко розвівається подолом. Жінки зимового типу - ідеальні моделі для чіткої та простий дизайнерської моди. Згадайте сукні,, моду Соні Бонье або Вольфганга Іоопа. Елегантні ансамблі, в яких, в загальному, нічого особливого і немає, виразні саме своїми простими, чіткими лініями силуетів, відмовою від вигадливих деталей. Найбільша помилка, яку може зробити жінка зимового типу, - це покупка блузи, спідниці або плаття романтичного стилю з надмірно вигадливими деталями. Жінкам зимового типу необхідна певна строгість в одязі. Жінка зимового типу, що знайшла свій стиль, незабаром переконається в тому, що в сукнях-костюмах або брючних костюмах простого покрою вона виглядає сліпуче. Те ж відноситься до суконь: ніколи не купуйте жіночно-витончені, театрально-ефектні сукні! Найкраще «неприступним» жінкам зимового типу підходять строгі силуети підкреслено жіночих фасонів. Для основи гардероба найкраще взяти такі кольори: - чорний - синій колір моря - червоний - білий - антрацитовий Жінкам зимового типу з менш темним волоссям можна порекомендувати кілька світліші нюанси червоного, синього і сірого кольору. Головне, щоб ці відтінки були чистими і чіткими. Для комбінування перед вами широкий вибір - вдивіться уважніше в вашу колірну палітру. Як жінка зимового типу ви можете підібрати собі різні відтінки, наприклад: - яскравий пурпурово-рожевий - темний колір цикламена - смарагдово-зелений.

  ЩО НАДІТИ НА ВІДПОЧИНКУ

  Жінки зимового типу не повинні відмовлятися від чітких і простих силуетів навіть під час відпочинку. Все залежить від їх чуття та вміння комбінувати фарби. Наприклад, ви будете виглядати чудово в білих джинсах в поєднанні з пуловером кольору синього моря або червоного кольору. Морський стиль - ідеальний варіант для зимової жінки. Поєднання білого, синього і червоного кольору найкраще підійде саме для них. Химерних, театральних деталей одягу жінкам зимового типу краще уникати, вони не повинні виглядати підкреслено спортивними. Гарні класичні речі простого крою типу анораки, блейзера, льняного сукні, вишуканість яким надає саме проста стилю.

  ЦІ РЕЧІ МОЖНА НАДІТИ НА РОБОТУ

  При виборі одягу ділового стилю жінкам зимового типу найкраще звернутися до строго зшитим суконь-костюмів, вузьким спідницям і класичним Блейзера чорного або темно-синього кольору. Вони підкреслять їх компетентність і впевненість, додадуть їм необхідну незалежність, яка часто потрібно в діловій обстановці. Якщо прості силуети і темні кольори здадуться вам занадто невиразними, поекспериментуйте з яскравими кольорами - напевно ви досягнете вражаючих ефектів. Блузка пурпурно-рожевого кольору добре контрастує з чорним костюмом, а світиться королівський синій колір пожвавить стриманий темно-синій діловий костюм. Пам'ятайте про те, що вам також йдуть білосніжні блузи. Жінки інших типів в них будуть здаватися блідими і стомленими, а ваша краса в них розквіті.

  ВЕЧІРНІЙ ТУАЛЕТ

  Увечері жінка зимового типу може виглядати драматично і екстравагантно. Чорне вечірнє плаття з глибоким декольте або вишуканий чорний брючний костюм виглядатимуть на ній чудово. Строгий вечірній костюм з брюками в стилі смокінгів теж відмінно виглядає на жінках зимового типу. Елегантніше і ефектніше чорного вбрання буде виглядати вечірню сукню вогненно-червоного кольору. Це дуже сміливе рішення, однак жінки зимового типу можуть собі його дозволити. Для них прийнятний навіть білосніжний колір вечірнього вбрання. Важливо, щоб колір сукні справляв враження, а фасон залишався стриманим. Величезні банти, широкі оборки на жінках зимового типу виглядають безглуздо. Матеріал вечірніх туалетів повинен бути благородним, а фасон - строгим.

  УЗОРИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Квіти і ніжні акварельні візерунки йдуть жінкам літнього, але аж ніяк не зимового типу. «Зимовим» жінкам потрібні контрасти. Широкі блоки смужок, геометричні малюнки - ось її забарвлення. Контрасти в візерунку і кольорі - ідеальні. Це можуть бути смужки білого і чорного, синього і білого, нефритового і білого кольорів. йдуть тільки жінкам зимового типу, то ж відноситься до суворих геометричних чорним з білим малюнків. Квіточки і цяточки не підходять стилю жінки зими. Їм потрібна «крижана» прохолода. Жінкам зимового типу відмінно підійде блискуча чорна лакова шкіра або - ще краще - стильна композиція з чорної, як смола шкіри. Образ жінки зимового типу вимагає чітких візерунків і тканин, в яких немає нічого розмитого, нічого «миленького». Дуже привабливо виглядають на «зимових» жінок такі тканини, як шовк, льон, шкіра і кашемір.

  ПРИЧЕСКИ І ФАРБУВАННЯ

  Красиво на «зимових» дівчатах виглядатимуть волосся однієї довжини. Гармонійно також будуть виглядати витягнуті «праскою» волосся. Головне, щоб густота волосся дозволяла це зробити. Підійдуть також чубчика - геометричні, чіткі, як рівні й прямі, так і косі. Тут ми повинні враховувати ще й форму особи. Волосся повинні передавати статику, чіткість. Додати динаміки можна за допомогою «рваних» стрижок, тугих лискучих локонів, «мокрою хімії». Начісування «зими» теж підходить, тільки він повинен бути не легким і повітряним, як у «літа», а більш пишним, помітним, але при цьому статичним. Важливо не залишати «пушок» від начосом.
  При фарбуванні варто поглиблювати природний відтінок за допомогою тонування. Можна поекспериментувати з модними тонами і акцентами. Для світлої «зими» підійдуть відтінки нордичного блонда, платини. На відміну від літа, світлої «зими» можна пофарбувати волосся в однорідний колір. Важливо зберігати гладкість і блиск волосся.

  ЗИМОВИЙ МАКІЯЖ

  Зима - це холодний тип, з цієї причини і косметика повинна обов'язково бути витримана лише в холодних тонах, ну а зробити натуральні фарби особи ще кілька більш контрастними дадуть можливість яскраві косметичні засоби.

  Для основи представницям зими одно, як і дівчатам літнього типу, підійдуть саме рідкі тональні засоби і прозора пудра рожевого або біло-бежевого кольору. А теплі бежево-жовтуваті відтінки в даному випадку здаються настільки далекими, що можуть зруйнувати весь інший макіяж. При цьому основу треба наносити тонким шаром, простеживши за тим, щоб вона плавно переходила в натуральний колір шкіри в лінії підборіддя. Вірно підібрана і грамотно нанесена, вона буде неодмінно підкреслювати аристократичну білизну шкіри, плюс, створювати ефект Білосніжки, в той час як густі креми обов'язково приховають натуральний колір обличчя, в результаті чого будуть виглядати неприродно.

  При нанесенні рум'ян треба пам'ятати про те, що жінці-зими вони необхідні в мінімальних кількостях. Так, холодно-рожеві або пурпурно-червоні відтінки фарб, ледве помітні мазки, які наносяться легким дотиком до вилиць і ретельно растушёванние - всього цього буде достатньо.

  Для дівчини-зими макіяж очей треба витримати обов'язково в темних і холодних відтінках. У тому випадку, якщо очі карі, тоді найкраще застосовувати сливово-сині тони, а також холодні кольори какао або шампанського, або синьо-зелені морські. При цьому сині очі стануть набагато яскравіше на тлі завданих синьо-чорних тіней, ну а зелені краще підкреслити рожево-фіолетовими або густо-зеленими тонами. Блакитнооким дуже підійдуть холодні і яскраво-сині, світло-жовті або сріблясті фарби. Крім того, «зимової» жінці з абсолютно будь-яким кольором очей легко можна застосовувати світлий пурпурно-рожевий або димчасто-сірий, або сіро-коричневий, або ніжно-фіолетовий тони.

  Роблячи макіяж очей, дівчині-зими треба засвоїти правило про те, що вони не можуть виявитися яскравіше губ, з цієї причини не можна допускати надмірності холодного блакитного, зеленого або фіолетового відтінків на століттях. У значній кількості дані фарби будуть дуже виділятися і складуть певну «конкуренцію» губам. Треба знати також те, що подібні тони можна наносити лише разом з холодними рожевими або фіолетовими тінями, але з яскраво-червоними вони ніколи не будуть виглядати.

  Контур на століттях дівчині-зими йде набагато більше, ніж іншим. Самі контрастні кольори - це чорний по верхній повіці, а також білий, нанесений по внутрішній стороні століття нижнього - відмінно підкреслять яскравість очей.

  При цьому для вій краще використовувати туш традиційного чорного кольору, але можна спробувати також насичений зелений, синій або фіолетовий. Але треба пам'ятати про те, що туш одно, як і тіні, ніколи не повинна бути дуже яскравою.

  Колір брів у представниць зими, як правило, досить темний, тому підводити їх спеціально не потрібно. Але губи просто обов'язково підкреслити, виділити. Вони відмінно виглядатимуть в різних червоних тонах, які не мають жовтого відтінку. Підійде, наприклад, пурпурно-рожева або яскрава і прозоро-червона основа, а також темно-фіолетовий тон, але ж він спочатку може здатися дуже сміливим, неприродним, але все-таки органічно впишеться в загальний «зимовий» макіяж. Кілька більш яскраві по природі губи будуть мати гарний вигляд у ніжних і прозорих тонах, ну а бліді можна легко підкреслити насиченими фарбами, наприклад, помадою малинового кольору.


  ДУХИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО Кольоротип

  У виде жінок зимового типу присутній драматичне, таємніче, Еротичні. Аромат парфумів теж винен буті екзотичних и інтенсівно чуттєвім.
  Духи зімової палітрі, як правило, ма ють темний, насіченій колір. Смороду віглядають по-східному-і пахнути так само.
  Холодна, незалежна, неприступна - так можна охарактерізуваті жінку зимового типу. Їй потрібні духи, аромат яких пом'якшив би її холодність і одночасно підкреслив її таємничість. Ідеальні парфуми, що містять аромати амбри і мускусу, а також пачулі і сандалового дерева, що створюють навколо неї атмосферу Сходу. Частина духів цієї серії (правда, в дещо іншому складі) підходить і жінкам осіннього типу. Їх вигляду властиво еротично-жіночне чарівність. Однак жінки осіннього типу випромінюють тепло, а жінки зимового - прохолодну незалежність. «Зимові» духи не повинні бути надто розкішні, солодкими і терпкими, їм підійде скоріше фруктовий аромат. Безумовним «зимовим» ароматом володіють, наприклад, парфуми «Obsession» від Calvin Klein або «Paloma» від Paloma Picasso. Духи «Aromatics Elixir» від Unique підходять жінкам зимового типу не менше, ніж «Must de Cartier» від Cartier. «Зимові» жінки прекрасні з духами «Armani», створеними італійським модним дизайнером Джорджіо Армані. Ще для них - духи (як і вся її мода) німецької художниці-модельєра Жиль Зандер. Уникайте всіх «юних» свіжих ароматів весни, наприклад «L'Air du Temps» від Nina Ricci. На жінках зимового типу вони здаються невиразними.

  ОЧКИ

  Окуляри для цветотипа зима підбираються з таких відтінків і матеріалів як: чорні, білі, сині, синьо-червоні, срібні, яскраво-фіолетові, прикрашені стразами, червоні, нефритово-зелені, непрозорі, подвійного-потрійного поєднання кольору. «Зимові» окуляри - незвичайної форми, яскравого кольору, ідеально, якщо вони будуть темними.

  Подарунки й АКСЕСУАРИ

  Образу жінок зимового типу потрібно, наприклад зі срібла, платини або білого золота. Зрозуміло, чудово будуть виглядати алмази, вони ніби створені для жінок зимового типу. Справжні алмази мало хто може собі дозволити, але ви чудово можете обійтися поддльнимі. На вас прекрасно будуть виглядати навіть стрази. Перли теж йде жінкам зимового типу, але одбірать про, а не рожевого відтінку. Якщо ви любите модні прикраси, придивіться до фантазійної біжутерії з пластику, що нагадує крижані кристали. Відмовтеся від занадто театрально-ефектних виробів. Не носіть сережки у вигляді екзотичних дерев'яних птахів, африканські намиста з черепашок або індійську біжутерію з самоцвітів. На жінках осіннього типу розкішні, навіть надлишкові прикраси виглядають чудово, однак вони не підходять прохолодного елегантному стилю «зимовий» жінки. Їм взагалі не потрібно багато прикрас. На громіздку біжутерію краще не витрачати гроші. Кілька елегантних прикрас підійдуть вам набагато більше. При виборі сумочці, взуття та шарфів теж потрібно зупинитися на кількох основних кольорах (чорному, моря, червоному, білому) і уникати всіх прісних, розмитих відтінків. Коричнева взуття не впишеться в гардероб жінки зимового типу. Дуже красива взуття сріблястих відтінків (вона підійде і до джинсів). Якщо ви хочете купити «золоті» туфельки, зробіть це. Вони хоча і не для зимової палітри, але не матимуть негативного впливу на ваше обличчя. Однак зверніть увагу, наскільки вдало вони будуть поєднуватися з вашим ансамблем, особливо якщо ви надаєте значення бездоганності костюма. Те ж відноситься до сумочок. Вам обов'язково потрібно сумочка чорного і / або темно-синього кольору, в урочистих випадках дуже мило буде виглядати. Обов'язково купіть собі капелюх. або (ні в якому разі ні коричневі) будуть виглядати на вас чудово і Допол ваш неповторний стиль.

  www.liveinternet ru / users / korrenta / post126656828 /

  Фотографії зимового пейзажу з сайту:

  Головна картинка публікації - робота Жозефіни Уолт

  Кольоротип Жінка - Зима! Все про них.

  При описі «зимової» жінки мимоволі підбираєш ефектні епітети: елегантна, драматична, екстравагантна, аристократична, імпозантна, горда, неприступна. Всі разом це не відноситься до всіх жінок зимового типу в рівній мірі, але який-небудь епітет застосуємо до кожної. Жінки зимового типу часто здаються абсолютно впевненими в собі - і це дійсно так. Вони вміють себе «подати» перш за все на роботі - і знають, чого варті. Зимові »жінки виглядають незалежними. Їм не властива природність весни, лагідність літа або теплота осені. Від них виходить прохолодна стриманість, яка почасти й притягує. Жінки зимового типу завжди здаються істинними аристократками.

  На роботі вони поводяться дипломатично і стримано. Їх великим плюсом є стабільність і авторитет. Багато жінок зимового типу дуже пихаті і вміють досягати успіху. Вони притягують до себе погляди, завжди в центрі уваги і виробляють на підлеглих враження, що все тримають під контролем.

  Жінки зимового типу випромінюють сильне еротичне біополе, але одночасно з цим - і холодну неприступність. Це робить їх таємничими, спокусливими і бажаними. Їм вдається, використовуючи кілька предметів туалету, завжди виглядати виключно елегантно. Навіть в «маленькому» чорній сукні вони можуть в буквальному сенсі слова бути царицею балу - причому це явно вроджена здатність.

  Жінки зимового типу з першого погляду викликають захоплення, однак їм потрібен час, щоб налагодити зі знайомими або колегами тепліші відносини, що є побічним наслідком їх прохолодною аури. Вони здатні бути особливо елегантними на прийомах, красиві і в той же час холодні - як морозний зимовий день.

  Лів Тайлер

  Елізабет Тейлор

  Сінді Кроуфорд

  Софі Лорен

  Моніка Белуччі

  Пенелоппа Круз

  Сальма Хайек

  Анжеліна Джолі

  Демі Мур

  Одрі Хепберн

  Айшварія Рай

  Діта фон Тіз


  Наталія Варлей

  Анастасія Заворотнюк

  Оксана Федорова

  Любов Поліщук

  Анна Самохіна


  Тіна Канделакі


  СВІТЛА ЗИМА

  Очі - сталеві блакитні, синьо-сірі, льодово-зелені, насичено карі.
  Волосся - сиві, темні або яскраві попелясті, попелясто-білі.
  Шкіра - фарфорова.

  Основним кольором в цьому ансамблі буде світлий, до якого можна додати базові яскраві тони. Дуже насичені яскраві тони в невеликих обсягах не завдадуть шкоди.

  ЯСКРАВА ЗИМА

  Очі - карі, сині, синьо-зелені, фіалкові.
  Волосся - попелясто-коричневі, каштанові, сиві. А також відтінки інших колоритів.
  Шкіра - бежева, смаглява, оливкова.

  У палітрі яскрава зима переважають яскраві відтінки, вміло комбіновані зі світлими.

  контрастні ЗИМА

  Очі - сині, фіалкові, блакитні, темно-карі.
  Волосся - каштанове, сливові, чорні.
  Шкіра - алебастрова, біло-бежева, порцеляновий.

  Темні відтінки будуть основою ансамблю «контрастною зими». Жвавість і динаміку привнесуть світлі відтінки і яскраві акценти.

  НУТУРАЛЬНАЯ ЗИМА

  Очі - чорні, темно-карі, вишнево-карі, темно-горіхові.
  Волосся - чорні, коричневі, попелясто-коричневі. Всі відтінки темні і насичені.
  Шкіра - з синюватим подтоном, рожева, землисто-оливкова.

  Світлі тони з мінімальним додаванням насичених і як основа - темний. Такий союз фарб характерний для «натуральної зими.

  ІДЕАЛЬНІ БАРВИ ДЛЯ ЗИМОВИХ ЖІНОК

  Припудренние, розмиті пастельні відтінки літа виглядають на жінках зимового типу скуочно. Щоб нагадати собі палітру фарб зими, уявіть, що ви гуляєте в морозний, прозорий і сонячний зимовий день. Ви не встртіте особливого раноцветія, проте все фарби будуть яскравими, чіткими і святяться.

  Земля лежить під білосніжним покривалом, сніг так іскриться під СОЛНЕА, що боляче очам. Небо - пронизливо-синього, золодного кольору. Сонячне світло не теплий і жовтий, як навесні, а прохолодний і поколює. Чорні контури дерев чітко виділяються на тлі неба. На замерзлому озері мерехтить зеленуватий лід.

  Тільки жінки зимового типу сміливо можуть носити одяг яскравих, навіть кричущих квітів, вони не будуть виглядати в ній дисгармонійно або занадто нарядно. Їх зовнішності навіть вигідні такі чіткі контрасти, які посилюють її чарівність. Теплі відтінки, наприклад, соковитий томатно-червоний, сонячно-жовтий або колір зеленого яблука, зроблять жінку зимового типу бляклої. Помаранчевий, золотистий, коралово-червоний, персиково-рожевий або кукурудзяно-жовтий-всі ці кольори абсолютно не підходять жінкам зимового типу. Багато жінок вважають зимову палітру особливо красивою і привабливою. Це природно, такі прекрасні кольори нікого не залишать байдужим. Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у "зимових" жінок підкреслять їх красу.

  Однак жінок весняного, літнього та осіннього типу вони виставлять в невигідному світлі, тоді як у зимових жінок підкреслять їх красу

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ


  ЧОРНИЙ

  Цей колір існує спеціально для вас! ви виглядаєте надзвичайно ефектно. При бажанні ви можете носити чорне з ранку до вечора. Це ідеальна оправа для вашої краси.

  БІЛИЙ

  І цей колір створений виключно для жінок зимового типу. всіх інших жінок зробить бляклими, але на вас він виглядає чудово.

  ЧЕРВОНИЙ

  Інтенсивний, прозорий червоний колір виглядає на жінках зимового типу дуже красиво. Він повинен бути темним і без домішок, але ні в якому разі не відтінку червоної іржі або близьким до помаранчевого. Жінкам зимового типу йде також, пурпурно - або чи. Колір червоної герані - не дуже хороший, тому що в ньому міститься домішка жовтого кольору. Червоно-коричневий колір жінці зимового типу зовсім не підійде.

  Найкраще вибрати дуже яскравий і інтенсивний колір. Приглушений пурпурно-рожевий, трохи розмитого відтінку, краще виглядає на жінках літнього типу. Для жінок зими кращі холодні, але світяться тони.

  СИНІЙ

  Зимовий тип - класичний для кольору синього моря. Добре підійде також,, синій колір океану або тирлич. Джинсовий колір - колір індиго - йде представницям літнього типу, для жінки зими його відтінок надто приглушений. Зате жінкам зимового типу на-віч глибокий колір нічного неба.

  ФІОЛЕТОВИЙ

  Згадайте темні Бугенвіль, лілові клематиси, люпин чи. колір дуже красиво виглядає на жінках зимового типу. Спектр фіолетових відтінків простягається від або, до чисто фіолетового кольору.

  ЗЕЛЕНИЙ

  Прикладіть до себе тканину соковито-зеленого нефритового кольору. Напевно ви будете виглядати сліпуче. Зелений колір нефриту з легким синюватим відтінком ідеальний для жінок зимового типу. Якщо нефритово-зелений здасться вам занадто темним, возмьміте, а чи чистий зелений колір.

  ЖОВТИЙ

  Це не найкращий колір для «зимових» жінок. Більшість відтінків жовтого колір - теплі і золотисті, тобто зовсім не для зимового типу. Сонячний жовтий колір, кукурудзяно-жовтий або жовтий колір нарцисів також не входять до зимову палітру. Єдиний відтінок, який буде виглядати на вас красиво, -

  КОРИЧНЕВИЙ

  Використовуйте тjлько. Всі інші відтінки, в тому числі світло-коричневий, не підійдуть жінкам зимового типу.

  СІРИЙ

  Будьте обережні з цим кольором. Зверніть увагу на чистий, майже прозорий сірий колір - до антрацитового - тільки його ви можете носити. Змішані тони, наприклад, сіро-блакитний, абсолютно вам не йдуть.

  Це «антіцвет» для жінок зимового типу. Вони здаються в ньому стомленими, змарнілий і бляклими.

  ОДЯГ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Серед жінок зимового типу є такі, яких протягом усього життя притягують ніжні відтінки і м'які, романтичні силуети літа. Є й такі, які захоплюються палітрою осені: люблять золотисто-червоний колір, м'яко спадаючі тканини, одяг з широко розвівається подолом. Жінки зимового типу - ідеальні моделі для чіткої та простий дизайнерської моди. Згадайте сукні,, моду Соні Бонье або Вольфганга Іоопа. Елегантні ансамблі, в яких, в загальному, нічого особливого і немає, виразні саме своїми простими, чіткими лініями силуетів, відмовою від вигадливих деталей. Найбільша помилка, яку може зробити жінка зимового типу, - це покупка блузи, спідниці або плаття романтичного стилю з надмірно вигадливими деталями. Жінкам зимового типу необхідна певна строгість в одязі. Жінка зимового типу, що знайшла свій стиль, незабаром переконається в тому, що в сукнях-костюмах або брючних костюмах простого покрою вона виглядає сліпуче. Те ж відноситься до суконь: ніколи не купуйте жіночно-витончені, театрально-ефектні сукні! Найкраще «неприступним» жінкам зимового типу підходять строгі силуети підкреслено жіночих фасонів. Для основи гардероба найкраще взяти такі кольори: - чорний - синій колір моря - червоний - білий - антрацитовий Жінкам зимового типу з менш темним волоссям можна порекомендувати кілька світліші нюанси червоного, синього і сірого кольору. Головне, щоб ці відтінки були чистими і чіткими. Для комбінування перед вами широкий вибір - вдивіться уважніше в вашу колірну палітру. Як жінка зимового типу ви можете підібрати собі різні відтінки, наприклад: - яскравий пурпурово-рожевий - темний колір цикламена - смарагдово-зелений.

  ЩО НАДІТИ НА ВІДПОЧИНКУ

  Жінки зимового типу не повинні відмовлятися від чітких і простих силуетів навіть під час відпочинку. Все залежить від їх чуття та вміння комбінувати фарби. Наприклад, ви будете виглядати чудово в білих джинсах в поєднанні з пуловером кольору синього моря або червоного кольору. Морський стиль - ідеальний варіант для зимової жінки. Поєднання білого, синього і червоного кольору найкраще підійде саме для них. Химерних, театральних деталей одягу жінкам зимового типу краще уникати, вони не повинні виглядати підкреслено спортивними. Гарні класичні речі простого крою типу анораки, блейзера, льняного сукні, вишуканість яким надає саме проста стилю.

  ЦІ РЕЧІ МОЖНА НАДІТИ НА РОБОТУ

  При виборі одягу ділового стилю жінкам зимового типу найкраще звернутися до строго зшитим суконь-костюмів, вузьким спідницям і класичним Блейзера чорного або темно-синього кольору. Вони підкреслять їх компетентність і впевненість, додадуть їм необхідну незалежність, яка часто потрібно в діловій обстановці. Якщо прості силуети і темні кольори здадуться вам занадто невиразними, поекспериментуйте з яскравими кольорами - напевно ви досягнете вражаючих ефектів. Блузка пурпурно-рожевого кольору добре контрастує з чорним костюмом, а світиться королівський синій колір пожвавить стриманий темно-синій діловий костюм. Пам'ятайте про те, що вам також йдуть білосніжні блузи. Жінки інших типів в них будуть здаватися блідими і стомленими, а ваша краса в них розквіті.

  ВЕЧІРНІЙ ТУАЛЕТ

  Увечері жінка зимового типу може виглядати драматично і екстравагантно. Чорне вечірнє плаття з глибоким декольте або вишуканий чорний брючний костюм виглядатимуть на ній чудово. Строгий вечірній костюм з брюками в стилі смокінгів теж відмінно виглядає на жінках зимового типу. Елегантніше і ефектніше чорного вбрання буде виглядати вечірню сукню вогненно-червоного кольору. Це дуже сміливе рішення, однак жінки зимового типу можуть собі його дозволити. Для них прийнятний навіть білосніжний колір вечірнього вбрання. Важливо, щоб колір сукні справляв враження, а фасон залишався стриманим. Величезні банти, широкі оборки на жінках зимового типу виглядають безглуздо. Матеріал вечірніх туалетів повинен бути благородним, а фасон - строгим.

  УЗОРИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО ТИПУ

  Квіти і ніжні акварельні візерунки йдуть жінкам літнього, але аж ніяк не зимового типу. «Зимовим» жінкам потрібні контрасти. Широкі блоки смужок, геометричні малюнки - ось її забарвлення. Контрасти в візерунку і кольорі - ідеальні. Це можуть бути смужки білого і чорного, синього і білого, нефритового і білого кольорів. йдуть тільки жінкам зимового типу, то ж відноситься до суворих геометричних чорним з білим малюнків. Квіточки і цяточки не підходять стилю жінки зими. Їм потрібна «крижана» прохолода. Жінкам зимового типу відмінно підійде блискуча чорна лакова шкіра або - ще краще - стильна композиція з чорної, як смола шкіри. Образ жінки зимового типу вимагає чітких візерунків і тканин, в яких немає нічого розмитого, нічого «миленького». Дуже привабливо виглядають на «зимових» жінок такі тканини, як шовк, льон, шкіра і кашемір.

  ПРИЧЕСКИ І ФАРБУВАННЯ

  Красиво на «зимових» дівчатах виглядатимуть волосся однієї довжини. Гармонійно також будуть виглядати витягнуті «праскою» волосся. Головне, щоб густота волосся дозволяла це зробити. Підійдуть також чубчика - геометричні, чіткі, як рівні й прямі, так і косі. Тут ми повинні враховувати ще й форму особи. Волосся повинні передавати статику, чіткість. Додати динаміки можна за допомогою «рваних» стрижок, тугих лискучих локонів, «мокрою хімії». Начісування «зими» теж підходить, тільки він повинен бути не легким і повітряним, як у «літа», а більш пишним, помітним, але при цьому статичним. Важливо не залишати «пушок» від начосом.
  При фарбуванні варто поглиблювати природний відтінок за допомогою тонування. Можна поекспериментувати з модними тонами і акцентами. Для світлої «зими» підійдуть відтінки нордичного блонда, платини. На відміну від літа, світлої «зими» можна пофарбувати волосся в однорідний колір. Важливо зберігати гладкість і блиск волосся.

  ЗИМОВИЙ МАКІЯЖ

  Зима - це холодний тип, з цієї причини і косметика повинна обов'язково бути витримана лише в холодних тонах, ну а зробити натуральні фарби особи ще кілька більш контрастними дадуть можливість яскраві косметичні засоби.

  Для основи представницям зими одно, як і дівчатам літнього типу, підійдуть саме рідкі тональні засоби і прозора пудра рожевого або біло-бежевого кольору. А теплі бежево-жовтуваті відтінки в даному випадку здаються настільки далекими, що можуть зруйнувати весь інший макіяж. При цьому основу треба наносити тонким шаром, простеживши за тим, щоб вона плавно переходила в натуральний колір шкіри в лінії підборіддя. Вірно підібрана і грамотно нанесена, вона буде неодмінно підкреслювати аристократичну білизну шкіри, плюс, створювати ефект Білосніжки, в той час як густі креми обов'язково приховають натуральний колір обличчя, в результаті чого будуть виглядати неприродно.

  При нанесенні рум'ян треба пам'ятати про те, що жінці-зими вони необхідні в мінімальних кількостях. Так, холодно-рожеві або пурпурно-червоні відтінки фарб, ледве помітні мазки, які наносяться легким дотиком до вилиць і ретельно растушёванние - всього цього буде достатньо.

  Для дівчини-зими макіяж очей треба витримати обов'язково в темних і холодних відтінках. У тому випадку, якщо очі карі, тоді найкраще застосовувати сливово-сині тони, а також холодні кольори какао або шампанського, або синьо-зелені морські. При цьому сині очі стануть набагато яскравіше на тлі завданих синьо-чорних тіней, ну а зелені краще підкреслити рожево-фіолетовими або густо-зеленими тонами. Блакитнооким дуже підійдуть холодні і яскраво-сині, світло-жовті або сріблясті фарби. Крім того, «зимової» жінці з абсолютно будь-яким кольором очей легко можна застосовувати світлий пурпурно-рожевий або димчасто-сірий, або сіро-коричневий, або ніжно-фіолетовий тони.

  Роблячи макіяж очей, дівчині-зими треба засвоїти правило про те, що вони не можуть виявитися яскравіше губ, з цієї причини не можна допускати надмірності холодного блакитного, зеленого або фіолетового відтінків на століттях. У значній кількості дані фарби будуть дуже виділятися і складуть певну «конкуренцію» губам. Треба знати також те, що подібні тони можна наносити лише разом з холодними рожевими або фіолетовими тінями, але з яскраво-червоними вони ніколи не будуть виглядати.

  Контур на століттях дівчині-зими йде набагато більше, ніж іншим. Самі контрастні кольори - це чорний по верхній повіці, а також білий, нанесений по внутрішній стороні століття нижнього - відмінно підкреслять яскравість очей.

  При цьому для вій краще використовувати туш традиційного чорного кольору, але можна спробувати також насичений зелений, синій або фіолетовий. Але треба пам'ятати про те, що туш одно, як і тіні, ніколи не повинна бути дуже яскравою.

  Колір брів у представниць зими, як правило, досить темний, тому підводити їх спеціально не потрібно. Але губи просто обов'язково підкреслити, виділити. Вони відмінно виглядатимуть в різних червоних тонах, які не мають жовтого відтінку. Підійде, наприклад, пурпурно-рожева або яскрава і прозоро-червона основа, а також темно-фіолетовий тон, але ж він спочатку може здатися дуже сміливим, неприродним, але все-таки органічно впишеться в загальний «зимовий» макіяж. Кілька більш яскраві по природі губи будуть мати гарний вигляд у ніжних і прозорих тонах, ну а бліді можна легко підкреслити насиченими фарбами, наприклад, помадою малинового кольору.


  ДУХИ ДЛЯ ЖІНОК ЗИМОВОГО Кольоротип

  У вигляді жінок зимового типу присутній драматичне, таємниче, еротичне. Аромат парфумів теж повинен бути екзотичним і інтенсивно чуттєвим.
  Духи зимової палітри, як правило, мають темний, насичений колір. Вони виглядають по-східному-і пахнуть так само.
  Холодна, незалежна, неприступна - так можна охарактеризувати жінку зимового типу. Їй потрібні духи, аромат яких пом'якшив би її холодність і одночасно підкреслив її таємничість. Ідеальні парфуми, що містять аромати амбри і мускусу, а також пачулі і сандалового дерева, що створюють навколо неї атмосферу Сходу. Частина духів цієї серії (правда, в дещо іншому складі) підходить і жінкам осіннього типу. Їх вигляду властиво еротично-жіночне чарівність. Однак жінки осіннього типу випромінюють тепло, а жінки зимового - прохолодну незалежність. «Зимові» духи не повинні бути надто розкішні, солодкими і терпкими, їм підійде скоріше фруктовий аромат. Безумовним «зимовим» ароматом володіють, наприклад, парфуми «Obsession» від Calvin Klein або «Paloma» від Paloma Picasso. Духи «Aromatics Elixir» від Unique підходять жінкам зимового типу не менше, ніж «Must de Cartier» від Cartier. «Зимові» жінки прекрасні з духами «Armani», створеними італійським модним дизайнером Джорджіо Армані. Ще для них - духи (як і вся її мода) німецької художниці-модельєра Жиль Зандер. Уникайте всіх «юних» свіжих ароматів весни, наприклад «L'Air du Temps» від Nina Ricci. На жінках зимового типу вони здаються невиразними.

  ОЧКИ

  Окуляри для цветотипа зима підбираються з таких відтінків і матеріалів як: чорні, білі, сині, синьо-червоні, срібні, яскраво-фіолетові, прикрашені стразами, червоні, нефритово-зелені, непрозорі, подвійного-потрійного поєднання кольору. «Зимові» окуляри - незвичайної форми, яскравого кольору, ідеально, якщо вони будуть темними.

  Подарунки й АКСЕСУАРИ

  Образу жінок зимового типу потрібно, наприклад зі срібла, платини або білого золота. Зрозуміло, чудово будуть виглядати алмази, вони ніби створені для жінок зимового типу. Справжні алмази мало хто може собі дозволити, але ви чудово можете обійтися поддльнимі. На вас прекрасно будуть виглядати навіть стрази. Перли теж йде жінкам зимового типу, але одбірать про, а не рожевого відтінку. Якщо ви любите модні прикраси, придивіться до фантазійної біжутерії з пластику, що нагадує крижані кристали. Відмовтеся від занадто театрально-ефектних виробів. Не носіть сережки у вигляді екзотичних дерев'яних птахів, африканські намиста з черепашок або індійську біжутерію з самоцвітів. На жінках осіннього типу розкішні, навіть надлишкові прикраси виглядають чудово, однак вони не підходять прохолодного елегантному стилю «зимовий» жінки. Їм взагалі не потрібно багато прикрас. На громіздку біжутерію краще не витрачати гроші. Кілька елегантних прикрас підійдуть вам набагато більше. При виборі сумочці, взуття та шарфів теж потрібно зупинитися на кількох основних кольорах (чорному, моря, червоному, білому) і уникати всіх прісних, розмитих відтінків. Коричнева взуття не впишеться в гардероб жінки зимового типу. Дуже красива взуття сріблястих відтінків (вона підійде і до джинсів). Якщо ви хочете купити «золоті» туфельки, зробіть це. Вони хоча і не для зимової палітри, але не матимуть негативного впливу на ваше обличчя. Однак зверніть увагу, наскільки вдало вони будуть поєднуватися з вашим ансамблем, особливо якщо ви надаєте значення бездоганності костюма. Те ж відноситься до сумочок. Вам обов'язково потрібно сумочка чорного і / або темно-синього кольору, в урочистих випадках дуже мило буде виглядати. Обов'язково купіть собі капелюх. або (ні в якому разі ні коричневі) будуть виглядати на вас чудово і Допол ваш неповторний стиль.

  www.liveinternet ru / users / korrenta / post126656828 /

  Фотографії зимового пейзажу з сайту:

  Головна картинка публікації - робота Жозефіни Уолт

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только