Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кольоротип Жінка - ОСІНЬ! (Все про них)

  ДОРОГІ ДРУЗІ!

  З ВЕЛИЧЕЗНЕ РАДІСТЮ ПРОПОНУЮ ВАШІЙ УВАЗІ ПРАЦЯ КІЛЬКОХ МІСЯЦІВ! Вимагало величезних ПРАЦІ ТА ЧАСУ, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ МНЕ сподобався. )))

  МОЖНА СКАЗАТИ, ЩО В ЦІЙ СТАТТІ ПРИЙМАЄ УЧАСТІ ВСЯ ЯРМАРОК, ТАК ЯК СДЕСЬ ЧИСЛЕННІ КОЛЕКЦІЇ, СТВОРЕНІ МНОЮ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ЦІЄЇ СТАТТІ.

  ДОРОГІ МАЙСТРА, ЧИЇ РОБОТИ БУЛИ испльзование МНОЮ В КОЛЕКЦІЯХ - Ласкаво просимо до ПУБЛІКАЦІЮ. )))

  ОТЖЕ

  ОТЖЕ

  Жінки даного типу можуть виглядати абсолютно по-різному. Так, серед них зустрічаються не тільки рудоволосі, а й темно або світловолосі. Так у одних шкіра або світла, або бліда, або кольору слонової кістки, ну а у інших вона з бронзовим, бежево-золотистим або персиковим відтінком. Часто світлі жінки по помилки відносять себе саме до літнього типу, ну а темні - до типу зимового. Але навіть при такій «розмаїтості» в зовнішності окремі особливості відтінків шкіри і очей, а також волосся дозволяють все-таки говорити про віднесення їх до одного колірного типу.

  Так, яким би саме не був відтінок шкіри осіннього типу, неодмінно присутній жовтувато-золотистий тон, ну а блідість робить сильно схожою на весняний тип. Правда, у «осінньої» представниці ніколи на щоках неможливо спостерігати рожевого рум'янцю. У дівчини-осені дуже часто бувають веснянки, однак вони не сіруваті, але золотисто-коричневі, а виглядають на обличчі дуже гармонійно.

  Колір волосся у таких дівчат може бути і світло-жовтим, і світло-рудим, і морквяно-червоним, і коричнево-каштановим, зустрічаються і світло-русяве представниці. Однак якого б саме кольору не були їхні волосся - хоч попелястого або навіть майже чорного - буде помітний золотисто-червоний блиск, ну а їх пишність неодмінно виявиться предметом заздрості у інших представниць.

  Дуже привабливий також колір очей дівчат осіннього типу - він може бути від золотисто-коричневого разом з жовтуватими промінчиками, так і практично непроникного темно-карого. Правда, саме незвичайне враження справляють жінки зі немов «котячими» яскраво-зеленими райдужка. Зустрічаються в даному типі також володарки блакитних очей.

  Знамениті жінки, що належать до осіннього типу.

  Джулія Робертс

  Дженіфер Лопес

  Ніколь Кідман

  Джуліана Мур

  майя Плісецька

  Амалія Гольданская

  Анна Большова


  Анна Терехова

  Жінки осіннього типу можуть виглядати по-різному. Деякі - рудоволосі, інші мають дуже темне волосся, треті - світлі. Колір обличчя може бути дуже світлим, але може бути і з бронзовим відтінком. Неоторие "осінні" жінки спочатку зараховують себе до літнього типу, інші - з майже оливковою кольором обличчя і темним волоссям - до зимового. Можливо, їм йде той чи інший прохолодний відтінок. Однак саме теплі осінні тони роблять їх чудовими.

  ИДЕАЛЬНАЯ ПАЛІТРА ДЛЯ ЖІНОК "ОСІННІХ" ЖЕЩНІН.

  Жінкам осіннього типу можна позаздрити. Їх колірна гамма незрівнянна: теплі відтінки, кольори землі, насичені, золоті нюанси, наповнені світлом.

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ.

  ЦЕ ВАШІ КОЛЬОРУ

  КОРИЧНЕВИЙ

  Жінкам осінньої палітри наданий широкий вибір відтінків коричневого кольору: дуже,,,, колір червоного дерева, коричневий з відтінком іржі, або - кожен мсотрітся на жінці осенноего типу чарівно. що їй совосем не підходить, так це прохолодний сіро-коричневий - з літньої палітри.

  БЕЖЕВИЙ

  Чудово буде виглядати теплий відтінок. На жінках восени типу прекрасно виглядає і дуже світлий, кремово-бежевий колір. Обережно використовуйте бежевий колір з домішкою рожевого або сірого. Ці тони більше підходять жінкам льотного типу, "осінніх" жінок вони роблять прісними і бляклими.

  ЖОВТИЙ

  У жовтому Ви будете виглядати чудово. Вам підійдуть будь-які нюанси від, кукурудзяного або до жовтого. Головне, щоб відтінок був теплий і золотистий. Похладний вам не йде.

  ЧЕРВОНИЙ

  До осінній палітрі можна адресувати теплі нюанси червоного кольору - ,, колір герані або омарів. Від всіх відтінків червоного кольору з домішкою блакитного або синього, наприклад малини або вишневого, женщінаи осіннього типу повинні відмовитися.

  РОЖЕВИЙ

  Жінки осені впевнено можуть носити речі рожевого кольору. Однак він повинен бути теплим і насиченим. Можливо, вам піде рожевий або теплий колір в'янучої троянди.

  Пурпурно-РОЖЕВИЙ

  Це колір який вам категорично не йде. для сосен занадто кричущий, холодний і насичений. Залиште ці відтінки жінкам літнього або зимового типу.

  ЗЕЛЕНИЙ

  Тільки "осінні" жінки виглядають так сліпуче і привабливо в відтінках зеленого кольору. Вони можуть вибирати від соковитих відтінків і насиченого кольору зеленого горошку або кольору до темного. Їм чудово прибутк або. Дуже красиво виглядає. Але все відтінки зеленого кольору з домішкою синього або блакитного для жінок осіннього типу зовсім небажані, кака, наприклад, глибокий зелений колір моря або чистий нефритово-зелений колір.

  СИНІЙ

  Для жінок осіннього типу це складний колір. Багато відтінки синього їм абсолютно не підходять. Чудово буде виглядати насичений, чітко виражений т або темний блакитно-блакитний. Синій колір моря, королівський синій, колір індиго (джинсовий), колір блакитний води, колір тирлич - для жінок осіннього типу дуже прехоладние.

  ПОМАРАНЧЕВІ

  Цей вет на вас сохітітелен! Жодна жінка не буде иглядеть в помаранчевому так чудово, як ви. Вам піде як насичений,, так і.

  БІЛИЙ

  Білосніжний, або чистий білий, колір вам зовсім не підходить. Можливо, вам буде до лиця кремовий, колір слонової кістки або вершків.

  ЧОРНИЙ

  Чорне жінкам осіннього типу краще не носити. У вашій кольоровій палітрі цього кольору немає. Повірте, він категорично не йде жінкам осіннього типу.

  ЩО КРАЩЕ НОСИТИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ

  Жінка осіннього типу краще виглядає в не надто суворої одязі. Прості, невигадливі фасони - не для неї. Однак романтичні моделі або підкреслено жіночні речі теж не зовсім підходять. Їй дуже личить спортивні ансамблі відтінків землі, силь сафарі. Вже самі кольори, характерні для цього стилю (наприклад, оливковий, хакі, коричневий, бежевий), дозволяють трохи рассалабіться, що не здаються чпорнимі і коректними, навпаки, виглядають приємними, фантазійними і трохи дещо простими.

  Жінці осінньої палітри, як і річної, прекрасно підходить стиль кантрі - та нескладна мода, яка може бути розкішною, але не дуже романтичною. Широкі спідниці соковитого кольору ялинової хвої, спортивні блейзери та лосини, товсті широкі пуловери - в такому одязі жінки осіннього типу виглядають приголомшливо.

  ДІЛОВИЙ ОДЯГ

  У діловому житті краще віддати перевагу спортивним, природним моделям. Обов'язково простежте за тим, щоб вони були відповідного кольору, - це тільки підкреслить ваші чарівність і енергійність. Але не купуйте робочий одяг занадто яскравих забарвлень. Поряд з вашої рішучістю проявіть у виборі одягу зважену серйозність. Купуйте речі трохи пріглущенних тонів. Футболка темно-зеленого, кольору ялинової хвої або моху, брючних костюм червонувато-коричневого відтінку або кремовий блейзер і брюки насиченого коричневого або зеленого кольору.

  ВЕЧІРНІЙ ВИХІД

  Увечері ви повинні бути сліпучі! Для цього потрібно вибрати самі насичені відтінки з вашої палітри. Це може бути інтенсивний мазутовий колір, блискучий іржаво-червоний, мерехтливий бордово-червоний, яскраво-оранжевий або глибокий золотистий відтінок. Кожна фарба повинна бути як би припудрена золотий пилком. Золоте обрамлення - саме те, що виділить вас серед інших жінок. Ваш вечірній туалету не должне справляти враження холодності, що особливо добре на елегантних жінок зимового типу. Розкішне, чуттєве, відчайдушно-сміливе плаття виглядає на жінці осіннього типу чудово.

  УЗОРИ ДЛЯ ЖІНОК ОСІННЬОГО ТИПУ

  Так, як вам, візерунки не йдуть ні одній жінці інших типів. Теплі відтінки землі як ніби спеціально призначені для малюнка.

  Дикі візерунки джунглів, малюнки тигровій або, ліани, - жінкам осіннього типу личить навіть такі візерунки, які на інших будуть виглядати безглуздо. В межах вашої колірної гами візерунки можуть бути самими фантастичними. Жінкам осіннього типу підходять стилі сафарі,, зрозуміло, відповідні їм малюнки. Фольклорні наряди виглядають на них божественно. Вони можуть носити товсті пуловери коричневого або бежевого кольору с. Німецькі національні костюми темно-зеленого кольору сидять на "осінніх" жінок, як зшиті на замовлення, здається, ніби вони носили їх все життя. Блейзери з твіду,, вельветові ждінси відтінків землі - чудові моделі для жінок осіннього типу.

  Шовк дикого шовкопряда, букле, шкіра і замша теж прекрасно підходять жінкам осені. Вони можуть варіювати стилями і модними напрямками, як ніхто інший. Вони будуть виглядати сентиментально в довгих, вишитих золотом шовкових сукнях, природно - в товстих пуловерах з косами, зухвало - в виробах зі шкіри.

  Подарунки й АКСЕСУАРИ

  Цілком очевидно, що жінкам осіннього типу, яким чудово йдуть теплі відтінки землі, не варто надягати срібло. Можливо, ви інтуїтивно і самі помітили це: срібні прикраси виглядають на вас не так ефеектно, як золоті. Вам підходять і всі жовті метали, наприклад. Платину і біле золото не варто і приміряти. На вас буде чудово виглядати перлове намисто, але жмчуг должне бути не рожевого, а кремового-білого кольору.

  Ви любите модну біжутерію? Тоді перед вами - широкий вибір. Наприклад, жінкам осіннього типу йдуть, можливо в фольклорному стилі, а також елегантні черепахові вироби. Ви можете навіть "переборщити" і прямо-таки "обвішати" себе прикрасами. На представниць інших типів таке надмірність буде виглядати безглуздо, проте велика кількість бус, кілець і довгі сережки тільки підкреслять чуттєве, життєстверджуюче осіннє початок. Всі інші аксесуари - взуття, сумки, хустки - теж повинні бути витримані в фольклорному стилі і мати тплие і "земляні" відтінки. Взуття краще купувати темно-коричневого кольору або теплих бежевих тонів, так само як і сумочкоі. Хустки і шарфи жінки осіннього типу можуть іспользвоать з фантазією: великі, розкішні вироби правильно обраних відтінків підходять їй ідеально.

  Жіночі.

  Жіночі.

  ПРИЧЕСКИ І ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

  Відтінок фарби для волосся повинен бути рудуватим. Красиво виглядають рудуваті пасма. Слід уникати попелястих відтінків, сливових, бузкових. Хна надає волоссю осінніх жінок рудувате мерехтіння і натуральний блиск. Зачіска повинна справляти враження природності, по можливості - розкоші. Прекрасно поєднуються з виглядом осінніх жінок пишна кучерява шевелюра. Холодна елегантність не підійде осіннього типу, як і сувора коротка стрижка.

  МАКІЯЖ
  Уникайте будь-якого прохолодного тони з відтінками блакитного кольору. Найкраще підійдуть природні відтінки землі.
  1. Тональний засіб. Краще підібрати рідкий тональний крем, вибравши його при природному освітленні. Важливо, щоб тональний засіб було без блакитного відтінку. Осіннім жінкам підходять відтінки слонової кістки, персиково-рожеві, бежево-жовтуваті.
  2. Рум'яна темних відтінків землі. Соковитий теракотовий колір, червонувато-коричневі відтінки, темно-помаранчеві. Світлі і прозорі кольору Весни вам не підійдуть.
  3. Макіяж очей. Ваш козир - природність. Драматичний макіяж буде зайвим. Вибирайте тіні для повік соковитих, насичених кольорів. Тіні насиченого кольору добре поєднувати з більш ніжними відтінками, наприклад жінки з карими очима можуть поєднувати кавово-коричневий з кольором слонової кістки, бронзовий - з золотисто-жовтим.
  Можливі кольори: відтінки коричневої землі, міді або золота, макіяж ніжно-зеленого кольору з переходом в оливковий, світлі відтінки шампанського, темно-оливковий, баклажановий, темно-зелений, теплий колір рожевої лососини. Осінні жінки зі світлими очима кольору топазу або бурштину повинні використовувати тіні для повік швидше темно-бежевого або персиково-рожевого відтінку. Зеленоокі - коричнево-зелені; оливково-зелені в поєднанні з персиково-жовтим або золотисто-коричневий з теплим світло-зеленим. Синьоокі - персикові, баклажани, відтінки мазуту; червонуватого кольору міді в поєднанні з персиково-жовтим або глибокого блакитно-блакитного, пом'якшеного кольором шампанського. Туш для вій: від дуже темно-коричневого до більш світлих відтінків коричневого. Колір підводки або олівця для очей (зверніть увагу на сполучуваність з кольором очей): коричневий, оливковий, синій колір моря, бірюзовий, ввечері допустима золотиста. Відтінки губної помади: золотисто-коричневий, яскраво-оранжевий, теракотовий, насичений томатно-червоний, що світиться цегляно-червоний. Визначте, чи йдуть Вам світяться або трохи стримані тони. Ви можете фарбувати губи товстим шаром, але помада повинна мати теплий блиск. До осінній палітрі не належать помади темно-червоного, вогненно-червоного кольору, пурпурно-рожевого, малинового, фіолетового, світло-рожевого. Якщо Вас не приваблює помаранчевий або коричневий, спробуйте помаду баклажанового кольору, але без синюватого або блакитного відтінку.

  ДУХИ ДЛЯ ЖІНОК ОСІННЬОГО ТИПУ

  Пряні, важкі, еротичні - ідеальні парфуми для жінок осені. Аромати повинні бути насиченими, дуже жіночними і надзвичайно чуттєвими.
  Духи жінки осіннього типу за кольором темніше, їх запах більш насичений, п'яний, розкішний, ніж аромат парфумів річного або весняного типу.
  Ваші ідеальні парфуми повинні мати аромат Сходу. Вони - важкі, терпкі, пишні, чуттєві, пряні, елегантні і еротичні. Від них виходить пахощі тепла і жіночності. Вони підкреслюють життєстверджуюче чарівність жінки осені. Для інших ці розкішно-пряні аромати здаються занадто важкими і солодкими, різкими і неприємними, для вас же такі духи будуть природні.
  Ці східні духи часто містять такі прянощі, як гвоздика, імбир або коріандр. Крім того в них додають аромати смол, лимонних і апельсинових масел, пачулі або мірру. Так званий шипр - темний і таємничий - неначе спеціально створений для жінки осіннього типу. Всі ці духи мають інтенсивний аромат, що нагадує запах вологого моху, тропічних лісів і солодких фруктів. Для жінок осіннього типу ідеальні парфуми з ароматами екзотичних порід дерев, наприклад сандалу. І, звичайно ж, амбри, яка міститься в парфумах «Opium». Найбільш відомі парфуми для «осінніх» жінок - «Poison» від Dior і «Opium» від Yves Saint-Laurent. Духи «KL» від Karl Lagerfeld теж відносяться до осінній палітрі, як і «Coco» від Chanel. Духи, що містять аромати мускусу, амбри, сандалового дерева або іланг-ілангу - ідеальні для жінок осіннього типу. В їх число входять «L'Heure Bleue» від Guerlain, «Magie Noire» від Lancome, «Feminite du Bois» від Shiseido і «Diva» від Ungaro. Свіжі, тонкі, весняні аромати, такі як «Alliage» від Estee Lauder або «Fidji» від La Roche, для жінок осіннього типу будуть занадто легкими і невиразними.

  ОЧКИ
  Оправа може бути темною і ефектною, але обов'язково гармонує з кольором волосся, очей і обличчя. Підійде як кольорова оправа (всі відтінки коричневого, бежевого, зеленого), так і металева відтінків золота і міді.
  МОЖЛИВІ ПОМИЛКИ В ІМІДЖІ
  Деякі осінні жінки помилково зараховують себе до літнього або зимового типу, тому що їм йде той чи інший прохолодний відтінок.

  Майже вся інформація (за винятком початку) передрукована з книги "Енциклопедія сучасної жінки"

  Частина інформації про відмінностях зовнішності жінки "осені" взята ось звідси

  А також

  Посилання в публікації ведуть на колекції з роботами майстрів ярмарки. Опубліковано із дозволу администрации ЯРМАРКУ МАЙСТРІВ.

  Ви любите модну біжутерію?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только