Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кольоротип Зима: палітра відтінків, стиль, гардероб і тканини для зимових типажів

  1. Кольоротип Зима: який він? Природний відтінок волосся, очей і шкіри
  2. Відповідний колір для фарбування волосся
  3. Колірна палітра гардероба для цветотипа Зима
  4. Відповідний макіяж для цветотипа Зима
  5. глибока Зима
  6. Холодна зима
  7. яскрава Зима
  8. Стиль, гардероб, тканини для зимового типу зовнішності
  9. Благородні метали, прикраси та взуття
  10. А який у Вас цветотип зовнішності?

  З има - час, коли природа ніби завмирає, відпочиває від яскравих, насичених фарб, занурюючись в холод. Чого не можна сказати про кольоротипу Зима, який можна назвати найяскравішим і оригінальним типом зовнішності. Саме про нього сьогодні і піде мова.

  В цій статті:


  Чи не можете визначити свій цветотип? Пройдіть безкоштовний тест ..

  Кольоротип Зима: який він?
  Природний відтінок волосся, очей і шкіри

  Представниць цветотипа Зима розпізнати та ідентифікувати серед інших найпростіше. Саме до нього ставляться абсолютна більшість тих, кого називають «фатальними красунями». У таких жінок найвиразніше видно контраст між кольором трьох основних показників зовнішності: волосся, очей і шкіри. Особа Білосніжки, темні (від темно-каштанового до Смольного-чорного), чуттєві яскраві губи, звабливий погляд, крім того, якийсь абсолютно особливе вміння подати себе. Все це просто не залишає жодного шансу залишитися непоміченою. Також до даного кольоротипу відносять платинових блондинок з досить смаглявою шкірою (типаж зустрічається вкрай рідко).


  Відтінок шкіри може бути від дуже блідого білосніжно-фарфорового до досить смаглявого оливкового. Шкіра щільна, рівна, з трохи помітним блакитним подтоном. Рум'янцю і веснянок практично ніколи не буває, а якщо і бувають, то ледь помітні. Світла шкіра загоряє погано, а ось на більш смагляву загар лягає швидко і рівномірно.

  Очі яскраві і контрастні. Контраст цей виявляється між сніжної (в деяких випадках до легкої синяви) білизною білків і райдужкою очей. Колір може бути будь-яким: карим, зеленим, синім, але завжди обов'язково чистим, яскравим, насиченим, глибоким.

  Волосся темне, практично чорні. Але дуже рідко зустрічається і т.зв. Світла Зима - жінки зі світлим від природи волоссям, яскравою і холодної зовнішністю. Такий рідкісний типаж стилісти відносять до Яскравою Зимі або Холодної Зими. Крім того, жінок з сивими попелястим волоссям і холодної зовнішністю стилісти також часто відносять до колориту Холодна Зима.

  Крім того, жінок з сивими попелястим волоссям і холодної зовнішністю стилісти також часто відносять до колориту Холодна Зима

  Відповідний колір для фарбування волосся

  Скачайте Інструкцію по підбору кольору волосся під колір очей ..

  Якщо раптом власниці цього типу зовнішності захочеться щось кардинально в собі поміняти і з цим бажанням вона відправиться в салон краси, то будь-який досвідчений фахівець скаже, що ніякий інший колір, крім того, яким нагородила природа, їй не підійде. Особливо, якщо раптом виникло бажання стати вогненно-рудої.

  Однак варто окремо відзначити, що на такі експерименти ці дівчата йдуть вкрай рідко, оскільки здебільшого їм подобається їх природний колір волосся (на відміну від представниць цветотипа Літо , Наприклад, які часто вважають свій натуральний колір волосся недостатньо виразним).


  Але якщо Ви все ж хочете якихось змін у зовнішності, вибирайте відтінок в гармонійній для цветотипа палітрі: від темно-русявого до чорного. Експерименти з теплими тонами навряд чи виявляться вдалими. Можливо, Вам підійде повне фарбування в блонд в рамках холодної палітри відтінків (платиновий блонд, попелястий блонд, світло-русявий).


  Колірна палітра гардероба для цветотипа Зима

  Скачайте Інструкцію по поєднанню відтінків в одязі ..

  Володарям зимової зовнішності, незважаючи на їх явно прохолодну тенденцію, підходять як кольори холодної, так і деякі відтінки теплої колірної гамми (крім коричневих і жовто-зелених). Головне - це повинні бути чіткі яскраві і насичені кольори (найчастіше їдкі), а не пастельні.

  Мабуть, це єдиний кольоротип, якому ідеально йдуть чисто білий і чисто чорний. Варто також звернути увагу на бордовий, рубіновий, ліловий, темно-фіолетовий, смарагдовий відтінки, і навіть яскраво-рожевий.

  Поєднання кольорів в одязі з комплементарному принципом підходить краще до зимової зовнішності, ніж будь-які інші види кольорових поєднань.

  Типова помилка жінок-зим - неясні, брудні і світлі відтінки, які лише "розмивають" вигляд.

  Нижче представлені гармонійні поєднання кольорів в одязі для зимового кольоротипу.

  Відповідний макіяж для цветотипа Зима

  Особливо володарів даного кольоротипу видають очі. Вони можуть мати різні відтінки: темно-коричневий, зелений, темно-синій, блакитний, сірий, чорний. Однак це завжди ясний погляд, що відроджуються додаткову яскравість і контрастність за рахунок яскравих незатуманенних білків (на відміну від цветотипа літо). Макіяж очей для зимового типу може бути виконаний в темній гамі. Ефектно виглядають димчастий макіяж, підводка олівцем, накладні вії. Нижче представлені відповідні відтінки тіней в залежності від кольору райдужної оболонки очей.

  Нижче представлені відповідні відтінки тіней в залежності від кольору райдужної оболонки очей

  Давайте докладніше розглянемо ідеальне вміст косметички жінки-зими.

  Тональна основа - максимально легкої текстури, що йде в рожевий, а не жовтий подтон. Порцелянової блідій шкірі підійде відповідний прозорий, білий тон, смаглявою - оливковий.

  Пудра повинна відповідати тональної основі. Від бронзаторами краще відмовитися навіть власницям смаглявої шкіри.

  Рум'яна краще використовувати по мінімуму. Вони повинні лише створювати тонкий натяк на «рум'яність» скул. Віддавати перевагу варто холодним рожевим і бузковим тонам.

  Губи у представниць цього напрямку яскраві з синюватим відтінком. Зима - королева контрастів. Тому яскрава помада і інша косметика ніколи не буде здаватися химерною. Яскравий макіяж, соковиті кольори губної помади - все це може дозволити собі тільки жінка зимового типу. Чудово підійдуть темно-фіолетовий, пурпурно-рожевий, насичений червоний.

  Такий тип зовнішності витканий з контрастів. Зовнішність може прикрасити і органічно доповнити те, що на жінках інших колірних типів виглядало б смішно і навіть вульгарно. Єдине «але» - яскравий акцент повинен бути тільки один. Тобто, наприклад, не варто поєднувати графічні чорні стрілки з червоною помадою і активними рум'янами.

  Якщо виділяєте губи, очі повинні бути підкреслені мінімально, і навпаки. Чіткі, рівні лінії, ніякого натяку на розмитість - головна запорука успіху в макіяжі. Звичайно ж, не варто забувати про те, що насичені, яскраві відтінки, які Зима дозволяє собі в макіяжі, вимагають ідеально рівного тону.

  глибока Зима

  Скачайте Альбом рекомендацій для цветотипа Глибока Зима ..

  Темні очі, дуже темне волосся і смаглявий відтінок обличчя - ось основні домінуючі характеристики Глибокої Зими. Ступінь загальної темряви зовнішності дала друга назва типажу - Темна Зима. Зовнішність в цілому спокійний, не надто яскравий. Цьому підтипу підходять все найтемніші відтінки палітри, особливо біля особи. Грайте на сильних контрастах в образі - поєднанні дуже світлих і дуже темних відтінків. Не варто лише одягатися у все світле.

  Не варто лише одягатися у все світле

  Традиційна зимова холодність - прекрасний «полотно» для класичних кольорів - червоного, чорного, білого. Не менш чудово буде виглядати і так званий «Королівський синій», а також будь-які холодні, але досить темні тони. Холодні світлі тони і теплі світлі тони будуть виглядати занадто яскраво і затьмарювати собою їх господиню, роблячи її безликою. Кольори обов'язково повинні бути чистими, насиченими, але не кричущими.

  Кольори обов'язково повинні бути чистими, насиченими, але не кричущими

  Взуття та сумки краще купувати з щільного, злегка жорсткого матеріалу з виразним блиском. Тобто, лакова шкіра - то, що потрібно. Екзотика на кшталт змії і крокодила теж буде виглядати прекрасно. А ось від замші та текстилю в даному випадку краще відмовитися.

  Холодна зима

  Скачайте Альбом рекомендацій для цветотипа Холодна Зима ..

  Всі три основні показники зовнішності досить виражені. Волосся від темно-русявого до чорних. Шкіра може бути як досить світлою, так і смаглявою. Сірі, блакитні або сині очі. Від Глибокої та Яскравою Зими відрізняється тим, що зовнішність не можна назвати надто темна або яскравою, виразною.

  Від Глибокої та Яскравою Зими відрізняється тим, що зовнішність не можна назвати надто темна або яскравою, виразною

  Холодної зими дуже підходить білий колір у всіх його варіаціях. Сірий колір буде виглядати стримано і елегантно. Це саме можна сказати і до всієї холодної темної палітрі: бордовий, винний, синій, смарагдовий. Також Холодної зими як ніякий інший дозволені багато яскравих і соковиті кольори - жовтий, рожевий, блакитний. Тільки цього типажу підходять пастельні відтінки.

  Тільки цього типажу підходять пастельні відтінки

  Холодної Зими, як нікому іншому, дозволяється іскритися і сяяти. Діаманти з їх сліпучим холодним блиском неймовірно гарні. З інших дорогоцінних каменів чудово виглядають смарагд і сапфір. З металів підходить срібло, біле золото, а також платина. Від класичного жовтого золота, занадто дрібних прикрас та аксесуарів в романтичному стилі краще відмовитися - вони вносять дисгармонію в образ, «губляться» в ньому і спрощують його.


  яскрава Зима

  Скачайте Альбом рекомендацій для цветотипа Яскрава Зима ..

  Яскравість і контрастність зовнішності - ось основна домінанта жінок цього типу. Насичений відтінок волосся (наприклад, колір воронячого крила), яскраво-блакитні очі, сяюча шкіра. Справжні представниці даного підтипу - визнані красуні Лів Тайлер, Меган Фокс і Кеті Перрі.

  Справжні представниці даного підтипу - визнані красуні Лів Тайлер, Меган Фокс і Кеті Перрі

  Насичені, глибокі відтінки дорогоцінних каменів - безпрограшний варіант для таких жінок. Чорний теж буде виглядати непогано, але щоб в даному випадку він спрацював як треба, варто поєднати його з яскравим контрастним акцентом (наприклад, червоний кулон або піджак насиченого бордового кольору).

  Чорний теж буде виглядати непогано, але щоб в даному випадку він спрацював як треба, варто поєднати його з яскравим контрастним акцентом (наприклад, червоний кулон або піджак насиченого бордового кольору)

  У макіяжі варто уникати коричневих, рожевих, теракотових тонів. Ідеально підійдуть всі відтінки сірого, блакитні та сині тони. Для губ - класичний червоний, ягідні відтінки, фуксія. Туш, підводка, олівець - класичного чорного кольору. Таким зим він йде, як нікому іншому. Чи не виглядає грубо або вульгарно навіть в повсякденному макіяжі. Коричневий олівець або туш просто загубляться в зовнішності, створять дисгармонію.

  Коричневий олівець або туш просто загубляться в зовнішності, створять дисгармонію

  З легких тканин підійдуть атлас, шовк, муар, всіляка парча. Щільні тканини: бязь, вовна, поплін, всілякий кашемір, льон. Що стосується принтів і візерунків на одязі, то краще відмовитися від романтики у вигляді дрібних квіточок. Зате чудово підійде будь-який геометричний принт (смужка, клітка, горох, ромби).

  Стиль, гардероб, тканини для зимового типу зовнішності

  Дізнайтеся 7 помилок в стилі після 30 років ..

  Розподіл зовнішності людей по чотирьом сезонам - це всього лише інструмент, що дозволяє в простій манері пояснити, як правильно вибрати колір одягу, макіяжу, створити гармонійний зовнішній вигляд. Але якщо почати розбиратися більш глибоко, то починаєш розуміти, що існує глибинна взаємозв'язок між кольором і формою, кольором і лінією. І відомі нам чотири сезони також можуть бути представлені як чотири види енергії, кожна з яких має свої характерні риси в кольорах, формах і лініях. Давайте розглянемо енергію цветотипа Зима.

  Взимку природа скидає з себе багатобарвність і строкатість осені, занурюючись в спокійну і величну чорно-білу тишу. На обличчя недолік фарб, їх виразний контраст. І цей контраст проявляється набагато яскравіше, ніж в будь-якому іншому сезоні. Зима - енергія спокою, самоти і світу. Зима, як нічна зірка: яскрава, холодна, німа, нерухома, самотня, тиха, ясна, велична, проста і витончена одночасно, чітко контрастує на темному небосхилі. Зима - символ рівноваги.

  Зима це:

  • »Овальна форма
  • »Середній розмір аксесуарів
  • " класичний стиль
  • »Чіткі лінії
  • »Чоловіче і жіноче начало одночасно
  • »Темні холодні кольори
  • »Тканини середньої щільності
  • »Високий ступінь контрасту

  Відповідними тканинами для одягу жінок зимового кольоротипу є шкіра, атлас, трикотаж, кашемір і будь-які інші блискучі і гладкі матеріали. Найкращий вибір - однотонні тканини. Але якщо є малюнок, то це повинні бути правильні геометричні лінії. Ніяких квіткових мотивів і ніжних акварельних візерунків. Вітається великий малюнок.

  Ідеальний стиль в одязі для власниць зимової зовнішності - класика. Чітка лінія силуету. Відмова від вигадливих деталей. Благородні матеріали і чисті кольори. Елегантність і простота. А ось романтичний стиль з витонченими і жіночними деталями навряд чи прикрасить природний вигляд.

  Якщо Ваш цветотип зовнішності - Зима, дотримуйтеся цих знань при виборі форми, кольору, фасону і стилю одягу, зачіски, аксесуарів і т.д. Адже ці знання закладені самою природою.

  Благородні метали, прикраси та взуття

  Скачайте Формулу стилю: 10 Лайфхак від Ксенії Штиль ..

  Якщо говорити про аксесуари і прикрасах, то холодний блиск срібла, платини, білого золота, а також прохолода білого перлів чудово поєднуються з холодом зими. Серед дорогоцінних каменів лідером є, безумовно, діаманти. Саме вони, як ніщо інше, здатні підкреслити чарівне чарівність зими, дане їй від природи. Біжутерію слід вибирати з прозорих матеріалів. Чудово виглядають стрази.


  Вибираючи взуття, сумку, шарфики, варто зупинитися на кількох основних кольорах із зимової палітри, уникаючи розмитих відтінків. Від коричневої взуття краще відмовитися. А ось срібляста, чорна, бордова - буде як не можна до речі.

  Класична оправа для окулярів - чорного або сріблястого кольору. А якщо захочеться екстравагантності, то ефектно буде виглядати оправа в бордовому, яскраво-синьому, яскраво-зеленому, фіолетовому кольорах. Підкреслять достоїнства зимового кольоротипу чорні, фіолетові, сині скла.

  А який у Вас цветотип зовнішності?

  https://www.ask4style.ru/appearance/color-type-test.html

  Тест на визначення кольоротипу зовнішності

  А який у вас цветотип зовнішності?

  https://www.ask4style.ru/images/style-tests/my-colors-test/summer.png

  літо

  0

  голосів

  ГОЛОСУВАТИ

  https://www.ask4style.ru/appearance/color-type-test.html

  Тест на визначення кольоротипу зовнішності

  А який у вас цветотип зовнішності?

  https://www.ask4style.ru/images/style-tests/my-colors-test/winter.png

  зима

  0

  голосів

  ГОЛОСУВАТИ

  https://www.ask4style.ru/appearance/color-type-test.html

  Тест на визначення кольоротипу зовнішності

  А який у вас цветотип зовнішності?

  https://www.ask4style.ru/images/style-tests/my-colors-test/autumn.png

  осінь

  0

  голосів

  ГОЛОСУВАТИ

  https://www.ask4style.ru/appearance/color-type-test.html

  Тест на визначення кольоротипу зовнішності

  А який у вас цветотип зовнішності?

  https://www.ask4style.ru/images/style-tests/my-colors-test/spring.png

  весна

  0

  голосів

  ГОЛОСУВАТИ  Кольоротип Зима: який він?
  Кольоротип Зима: який він?
  А який у Вас цветотип зовнішності?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только