Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Физиогномика - ВИЗНАЧИТИ ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ ПО ОСОБІ

  Чи можна навчитися безпомилково визначати характер людини по обличчю? На це питання немає однозначної відповіді. Проте, давайте подивимося, на що звертають увагу психологи і які висновки вони роблять зі своїх спостережень.

  Физиогномика - науково необгрунтоване вчення, яке ставить собі за мету визначення типу особистості людини і його душевних якостей, виходячи з аналізу характерних особливостей особи.

  Формі особи і характер людини

  Квадратне обличчя свідчить про наполегливість, впертість і незговірливість. Такі люди в спілкуванні прямолінійні, причому відвертість їх межує з безтактністю. Вони можуть бути грубими і навіть безсердечними. Незважаючи на яскраво виражене прагнення до лідерства, з них часто виходять непогані виконавці. Представниці прекрасної статі з такою формою обличчя нерідко прагнуть підпорядкувати собі чоловіка.

  Довгасте обличчя є, умовно кажучи, прямокутник, в якому лоб і підборіддя приблизно однакові по ширині. Людина з таким обличчям урівноважений, розсудливий, розважливий, цілеспрямований і цілком може володіти чималим розумом і організаторськими здібностями.
  Трикутне обличчя - це широкий лоб, видатні вилиці і загострене підборіддя. Така форма обличчя говорить про чутливість, обдарованості і в той же час про хитрощі і нелагідності. Людина "трикутник" навряд чи здатний на сильну прихильність, слово "вірність" для нього - порожній звук. Він може стати відмінним шпигуном.
  Трапецієвидне особа (широкий лоб і злегка звужений, але не загострене підборіддя) характерно для емоційних і артистичних натур. Боротися за місце під сонцем вони не вміють і не хочуть. Жінки з такою формою обличчя - оптимістки; спілкуватися з ними одне задоволення.
  Кругле обличчя вказує на м'який, добродушний характер. Круглолиці люди миролюбні, прагнуть до комфорту, люблять смачно поїсти і провести час в хорошій компанії. З них виходять хороші - розумні і справедливі - керівники.

  На замітку:
  Якщо ви вирішили повправлятися в физиогномике - почніть з вивчення власного обличчя, відбитого в дзеркалі. Звірте результати тестування з тим, як ви самі оцінюєте свій характер. Толь будьте гранично об'єктивні і чесні. У випадки разючого розбіжності не намагайтеся на основі физиогномике ставити "діагноз" іншим людям - навряд чи він виявиться вірним.

  Визначаємо характер по очах і брів

  Физиогномика вчить також звертати увагу на брови і очі.
  Брови. У цілеспрямовану людину вони зазвичай розташовані високо. Низько посаджені, навислі над очима говорять про нерішучість і пасивність. Густі, зрощені на переніссі брови натякають на прагнення до домінування. Жінка з такими бровами (навіть якщо вони вміло скориговані) навряд чи змириться з роллю домогосподарки - їй притаманна амбітність. Рівні і довгі брови характерні для інтелектуалів. Жінка з бровами "будиночком" прагне до незалежності. Густі, але короткі брови - ознака неврівноваженості, вибуховий натури. У диваків, несхильних до компромісів, вони нагадують щітки. Зовнішні кінці густих брів, підняті вгору, говорять про щедрості. У соромливих людей кінчики брів опущені вниз.
  Очі. У чутливого, відкритого, активного людини вони зазвичай великі. Очі невеликого розміру говорять про замкнутості, незговірливість і самовдоволення. Широка райдужна оболонка свідчить і м'якому і спокійному характері, вузька - про нездатність гармонійно спілкуватися з оточуючими. Велика райдужна оболонка - ознака м'якості і спокою, мала - незбалансованості внутрішніх процесів, що несприятливо позначається на взаєминах з оточуючими. Людина з круглими очима запальний, але відхідливий і не мстивий. Про душевної тонкощі, чуттєвості і деякої жорсткості говорять мигдалеподібні очі з піднятими зовнішніми куточками. Якщо ж куточки опущені, людина може бути спорщиком, схильним до меланхолії. Глибоко посаджені очі є ознакою недовірливості або заглибленості в себе, а очі на викотив вказують на чуттєвості і розсудливість.
  Більше подробиць про взаємозв'язок тих чи інших особливостей очей з характером людини читайте в статті "Визначити характер за кольором очей".

  Цікавий факт:
  У стародавньому Китаї физиогномика вважалася повноправною галуззю медицини. Великі, правильні риси, квадратне обличчя у чоловіків і кругле обличчя у жінок були ознакою багатства і знатності. Будь-яка ж асиметрія рис, а також вузький лоб і маленький підборіддя називалися "відхиленнями" і або свідчили про якесь порушення здоров'я, або віщували біди.

  Щоб картина була повною: губи і ніс

  Дещо розповісти про характер людини можуть також губи і ніс.

  Ніс. Якщо вірити физиогномике, у сильних натур він великий і довгий, а у зарозумілих гордіїв - довгий, але тонкий. Виражена горбинкою свідчить про похмурості і нелагідності. У оптимістів носи короткі, однак занадто маленькі ніздрі говорять про невпевненість в собі і схильності до компромісів. Широкі крила носа - ознака високої самооцінки, а кирпатий ніс вказує на нестриманість. Роздвоєний кінчик носа характерний для боязких людей.
  Губи. "Натиснути" на людину з великим ротом і опущеними куточками губ не вийде - це сильна, вольова натура. Тонкі губи - ознака чутливості, а великі і опуклі - успішності. Недовірливість проявляється сіпанням куточків рота, а якщо один з них не вказано, то це дурень, якого важко в чомусь переконати. У нерішучих людей найчастіше "слабохарактерний", маленький рот з випирає вперед верхньою губою. Видатна нижня губа свідчить про егоїзм.

  З якого боку подивитися

  Так, психологи використовують фізіогноміку для так званої експрес-діагностики особистості. Однак поки нікому не вдалося довести, що між рисами обличчя і характером існує пряма і тісний зв'язок. У XIX столітті відомий психіатр Чезаре Ломброзо, який захоплювався кримінології, спробував виявити загальні для всіх злочинців физиогномические особливості. Однак йому це не вдалося: особи душогубів і гвалтівників вражали своєю різноманітністю.
  Уже в наш час дослідники провели цікавий експеримент. Двом групам людей запропонували описати зовнішність одного і того ж людини, однак представили його кожній групі по-різному: одного - як маніяка-вбивцю, другий - як видатного вченого. Характеристики зовнішності цієї людини, які давали представники різних груп, разюче відрізнялися. Ті, хто думали, що дивляться на маніяка, угледіли в його рисах жорстокість і ущербність. Інші ж, описуючи "вченого", відзначили його розум, волю, доброту і цілеспрямованість. Ось така вийшла физиогномика! Тобто люди піддавалися громадській думці. Правда, випробовувані були професійними психологами, а звичайними людьми.
  Часом, дивлячись на незнайому людину, ми інтуїтивно відчуваємо його характер. І досить часто опиняємося праві. Часом - помиляємося. Так що, думаю, прислухатися і знати принципи физиогномики все ж дуже корисно, але не варто вірити в її свідчення бездоганно, що не піддавати сумніву і поспішати зі своїми оцінками.

  Це цікаво

  За рисами обличчя можна визначити характер і нахили людини. Так вважали стародавні. Найбільший філософ і вчений Аристотель стверджував, що особа дає уявлення про тип особистості, інтелект і обдарованості. Піфагор, за свідченнями сучасників, відмовлявся вчити математики юнаків, на обличчях яких він не бачив схильності до абстрактного мислення. Фізіономіка застосовується і сьогодні - деякі психологи використовують її при складанні психологічного "портрета" тієї чи іншої людини.

  Фізіономіка застосовується і сьогодні - деякі психологи використовують її при складанні психологічного портрета тієї чи іншої людини

  Чи можна навчитися безпомилково визначати характер людини по обличчю?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только