Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Еволюція особи японців

  1. Захід і Схід в особах
  2. Особа як дзеркало часу і суспільних підвалин
  3. Феномен «лялькового личка»
  4. «Доброта і ніжність»: стандарти нової мужності
  5. Часовий континуум жіночої краси - від трьох секунд до тридцяти років
  6. Жіночі журнали - територія «теорії краси»
  7. Японські особи обезличиваются
  8. «Псевдоосіб»: початок нової ери
  9. «Настанови про особу»: 13 заповідей

  - Сьогодні ми будемо говорити про «японському особі» в різні історичні епохи, про зміни не тільки фізичних характеристик японців, але і їх понять про красу. Ви пишете про те, що сучасна фізична антропологія виявила два основних антропологічних типу, які сформували японський етнос. Представники першого типу потрапили на острови японського архіпелагу кілька десятків тисяч років тому - вони припливли по морю з півдня. Їх називають «люди Дземон», так як в епоху Дзьомон (16-2,3 тис. Років тому) вони вже проживали на японських островах. Відповідно, це були люди південного типу з «рельєфним» особою, для якого характерні яскраво виражені риси, важка щелепа і порівняно густий волосяний покрив. Представники другого типу, навпаки, рухалися з глибини материка на південь - вони перетнули Сибір і потрапили на японські острови через Корейський півострів порівняно недавно - трохи більше двох тисяч років тому. Цей тип називають «люди Яйої назвою історичного періоду Яйої (III в. До н. Е. - III ст. Н. Е.), Протягом якого вони прийшли в Японію, принісши з собою континентальну сільськогосподарську культуру. Їхні обличчя, пристосовані до умов вкрай холодного клімату, були вужчими і плоскими, риси не такими вираженими, шкіра порівняно товстої, а верхні повіки - одинарними. Крім того, у «людей Яйої» були маленькі мочки вух (щоб не відморозити) і практично ніякої рослинності на обличчі.

  Захід і Схід в особах

  Особа людини періоду Дзьомон Особа людини періоду Дзьомон. Особа досить рельєфне, густий волосяний покрив на обличчі, квадратна щелепа (зображення надано Харасімой Хіросі)

  - В цілому, можна сказати, що у «людей Дземон» яскраві, характерні особи. А у «людей Яйої» - особи невиразні. Особа людини епохи Дземон в середньому ближче до західного типу, а особи «люди Яйої» більш східного характеру. Монгольські борці сумо, яких ми зараз часто бачимо по телебаченню, очевидно відносяться до другої категорії. Історично, «люди Яйої» виявилися на японських островах пізніше, ніж «люди Дземон», але вони принесли з собою холодець рисівництво і більш розвинену континентальну культуру з Китаю, що дозволило їм стати елітою і керувати більш вкоріненими на архіпелазі попередниками.

  Особа людини періоду Яйої Особа людини періоду Яйої. Досить товста шкіра, відсутність складки на верхньому столітті (зображення надано Харасімой Хіросі)

  Таким чином, японські поняття про красу і про те, яким має бути ідеальне особа, сформувалися під впливом порівняно тривалих взаємин між двома типами осіб: «особою Яйої» і «обличчям Дземон». Однак починаючи з епохи Мейдзі (1868-1912) європейський тип обличчя теж вже не був для японців таким вже рідкісним, і мало-помалу під впливом захоплення західними віяннями статусність «особи Дземон» (більш західного на вигляд) була відновлена. А після закінчення Другої світової війни і подальшого поширення американської культури екзотичний «південний» тип особи став ще більш популярним. У наші дні, як мені здається, не можна однозначно сказати, що більшість віддає перевагу тому чи іншому типу особи. Швидше, існує думка, що і той і інший тип може вважатися по-своєму привабливим.

  Особа як дзеркало часу і суспільних підвалин

  - Які характерні риси «середнього» японського особи в наш час ви могли б назвати?

  - Кажуть, що обличчя - дзеркало епохи, і дійсно, особи людей відображають сучасне їм час і дозволяють нам зрозуміти деякі речі про ту чи іншу епоху. Починаючи з кінця XIX століття (епоха Мейдзі) японці докладали всіх зусиль, щоб досягти рівня західних країн, де вже досить давно сталася індустріальна революція. А після Другої світової війни рівняння на Захід стало тенденцією, що, зрозуміло, позначилося і на фізичних характеристиках японського особи.

  Комп'ютерна модель особи японця в майбутньому - якщо сучасні тенденції збережуться, в майбутньому чоловіче обличчя стане більш трикутним (зображення надано Харасімой Хіросі) Комп'ютерна модель особи японця в майбутньому - якщо сучасні тенденції збережуться, в майбутньому чоловіче обличчя стане більш трикутним (зображення надано Харасімой Хіросі)

  У корені змінився такий аспект життя японців, як повсякденна дієта. У післявоєнний період, починаючи з кінця сорокових років минулого століття, меню японців стало складатися переважно з м'яких продуктів. У більш ранні періоди люди витрачали на трапезу близько години, адже для того, щоб насититися, вони повинні були як слід прожувати їжу. Тепер же для того, щоб поїсти, нам вистачає п'яти або десяти хвилин. Ми практично не жуємо те, що їмо. Щоб прожувати гамбургер і тому подібну їжу особливих зусиль не потрібно, так що поступово жувальні м'язи слабшають, і, отже, щелепи втрачають в обсязі.

  Я задався питанням: як будуть виглядати японці майбутнього, якщо сучасні тенденції збережуться? У пошуку відповіді я звернувся за співпрацею до антропологу Баба Хісао, і разом з ним ми розробили комп'ютерну симуляцію чоловічого і жіночого обличчя двадцять другого століття. Для чоловіків і для жінок результати вийшли трохи різними, але є і загальні моменти - і у тих і у інших в майбутньому підборіддя стануть набагато менше, так як зменшиться розмір щелеп. У випадку з чоловічим обличчям зміниться також і його форма - воно стане схоже на перевернутий трикутник. А жіноче обличчя, спочатку більш округле, після зменшення підборіддя стане ще кругліше.

  Різка зміна способу життя - це взагалі в деякому роді насильство над людьми, і воно неминуче накладає відбиток на зовнішній вигляд. Візьмемо, наприклад, зуби. Розмір зубів мало залежить від характеру дієти, отже, якщо щелепу зменшилася, то зубам просто не вистачає місця, тому вони починають рости криво. Ця проблема не тільки естетичного характеру, адже через кривого росту зубів виникають труднощі з жуванням, а це в свою чергу негативно впливає на роботу шлунка і інших органів травлення. Тому ортодонти в Японії в подальшому будуть грати все більш важливу роль.

  Феномен «лялькового личка»

  - Крім того, що під впливом зовнішніх факторів змінюється форма обличчя, в різні періоди з'являються нові тренди, що стосуються його фізичних характеристик - наприклад, нинішній «Бум мініатюрного личка».

  - Візьміть сьогодні будь-який жіночий журнал, і ви обов'язково знайдете в ньому море порад про те, як змінити зачіску або накласти макіяж таким чином, щоб ваше обличчя здавалося більш худим або більш мініатюрним. Думаю, цьому є кілька пояснень. Найочевидніше з них - це зміна моди в одязі. Більшість сучасних японців перейшли від традиційного японського одягу до одягу західного покрою. І якщо японське кімоно гармонує з великим, «широким» особою, то західна мода, спочатку розрахована на людей європейського типу, краще поєднується з більш вузькими і маленькими особами.

  Більш того, саме по собі вираз «мініатюрне обличчя» (КОДА) має на увазі не тільки маленький розмір, але і «кукольность», «дитячість» рис обличчя. Наприклад, серед масок традиційного театру Але є відома «мала маска» (коомоте), яка в даному випадку не тільки «мала», а й «мила». Іншими словами «мініатюрне обличчя» - це обличчя людини, яка не встиг подорослішати, дитяче обличчя, обличчя лялечки. Помешаность на Коган - це окремий випадок захоплення естетикою кавай і є яскравим прикладом існуючих в японському суспільстві культурних і громадських установок, які віддають перевагу не «дорослому», а «дитячому». Власне такий стан речей нерозривно пов'язано із загальною інфантилізації, яку ми спостерігаємо в нашому нинішньому суспільстві.

  - Я правильно розумію, що в наші дні не тільки жінки, а й чоловіки вважають за краще естетику маленьких «лялькових» осіб?

  -- Так це так. Хоча взагалі-то це перевагу в деякому сенсі суперечить природі. Чому? Тому, що в царстві тварин загальноприйнята стратегія самців якраз-таки навпаки зробити так, щоб морда здавалася крупніше, і тим самим відлякати противника. За прикладом не треба далеко ходити - лев і його грива, за рахунок якої морда тварини виглядає значно більше. А в Японії, і особливо в шоу-бізнесі, популярністю у дівчат і молодих жінок користуються чоловіки з маленькими особами. Більш того, в середовищі дівчаток-тінейджерів чоловіки зі стандартною чоловічий зовнішністю вважаються «страшними», «страшними» і т.д. Цю вікову категорію привертають чоловіки андрогінного типу, більш жіночні. Тому, наприклад, вуса і борода - символи мужності - для них абсолютно неприйнятно, точно так же, як і волохаті груди. За їхніми поняттями, особа повинна бути гладким і акуратним. Тому, крім жіночних чоловіків, цим дівчаткам також подобаються «мужні» жінки. І якщо раніше дівчинки-тінейджери боготворили «мальчіковатих», емансипованих старшокласниць, то тепер вони схиляються перед отоко-яку (жінками на чоловічих ролях) з театру « Такарадзука »Або професійними рестлершамі.

  «Доброта і ніжність»: стандарти нової мужності

  У наші дні, коли мова заходить про те, що таке популярна зовнішність і які особи нині «в ціні», вирішальний голос залишається за жінками. У минулому суспільство було патріархальним, і жінки підбудовувалися під чоловіків, орієнтуючись на їх думки і погляди. Але тепер ситуація змінилася, і, здається, жінки успішно підлаштовують чоловіків під себе, відповідно до власних уподобань. У корені змінилося й саме поняття «мужності». Зрозуміло, основна вимога залишилося тим же, і чоловік в очах жінки - це, перш за все, надійний захисник. З точки зору зоології так і повинно бути: щоб сподобатися самки, самець повинен ясно показати їй, що зуміє захистити її і потомство. В умовах важкої боротьби за існування, в оточенні безлічі ворогів, жінкам здається привабливою груба чоловіча сила, яка допомагає протистояти зовнішнім загрозам. Але якщо в неспокійні часи яскраво виражена фізична сила безумовно вважається гідністю і навіть символом мужності, то в мирний час вона може сприйматися як можливе джерело неприємностей. Гірше того, ця сила може бути спрямована проти самих жінок у вигляді побутового насильства. Ось і відбувається переосмислення старого поняття, і замість сили починає цінуватися доброта і ніжність. Я не бачу в цьому нічого поганого, це просто доказ того, що ми живемо в миролюбному суспільстві. В історії Японії вже був схожий період - епоха Едо (1603-1868).

  Часовий континуум жіночої краси - від трьох секунд до тридцяти років

  Судження про особу не можуть бути абсолютно об'єктивними. Вони багато в чому залежать від відносин між тим, хто оцінює, і тим, кого оцінюють. Одне і те ж обличчя ми можемо сприйняти по-різному в залежності від нашого настрою і цілого ряду інших причин.
  В рамках теорії, яку я розробляю, жіночу красу можна умовно розділити на кілька «тимчасових» категорій: від трьох секунд до тридцяти років. «Трисекундній краса» - це та краса, яка змушує нас захоплено обернутися на вулиці слідом прекрасній незнайомці. У більшості випадків ця краса поверхнева. Нашу увагу приваблює не стільки особа, скільки фігура в цілому, а також одяг, в яку одягнена жінка. Наступна категорія - «трихвилинна краса». Типовий приклад: дівчина-адміністратор в готелі, час спілкування з якою в середньому займає три хвилини. Це тривалість професійно-люб'язного спілкування з вами, під час якого співрозмовниця знаходиться по іншу сторону стійки адміністратора.

  «Півгодинна краса» - після півгодини спілкування на обличчі співбесідниці, нарешті, проступає властиве лише їй особливий вираз. Ми виявляємо більш глибинну красу, відчуваємо природну чарівність індивідуальних рис. Далі йде «триденна краса», основу якої становить не тільки зовнішність, а й моральні цінності, світогляд, підхід до життя. Остання категорія - «краса завдовжки в тридцять років». Це краса жінки, яка завжди поруч з вами, і в радості, і в печалі. Краса тієї жінки, навіть змінюючи якої, ви все одно розумієте, що вона - єдина, яка створена спеціально для вас.

  - В Японії чоловіки, як правило, говорять про своїх дружин зневажливо, хоча частково це пов'язано зі стандартами скромною мови. Найбільш показовим в цьому контексті я вважаю слово Гуса (моя нерозумна дружина), яке чоловіки зазвичай використовують стосовно до своєї дружини. Я не раз чув історії про те, як японці переводили цей вислів на англійську дослівно і починали скаржитися американському співрозмовнику на «дуру-дружину».

  - Взагалі-то, мені дуже хочеться, щоб людей з приємними та цікавими особистостями ставало навколо все більше, тому я склав «13 заповідей приємного особи». Третя заповідь звучить так: «Особа стає красивішим, коли його хвалять». Так що я вважаю, що по можливості ми, чоловіки, повинні говорити компліменти жінкам частіше. Зрештою - це в інтересах чоловіка хвалити і заохочувати дружину, якщо завдяки цьому вона буде стає все красивіше і красивіше.

  Жіночі журнали - територія «теорії краси»

  - У всіх на мові одні і ті ж, дуже зручні слова: «красива», «симпатична», «мила». Вам не здається, що в цілому словник, яким ми користуємося для опису жіночої краси, не дуже-то багатий, якщо не сказати - мізерний?

  - Слово Бідзіна (красива жінка) в наш час найчастіше зустрічається на сторінках жіночих журналів. Але раніше це було не так. Його в основному використовували в журналах для чоловіків - в статтях, що розглядають жіночу красу з чоловічої точки зору. Але жіночий погляд на жіночу красу відрізняється від чоловічого, у жінок інші ідеали, і вони встановлюють власні стандарти, про які пишуть в спеціальних тематичних номерах із заголовками типу: «Краса буває різною: як стати красивою?». Такого роду заголовки дають зрозуміти, що кожна жінка, може вибрати для себе той тип краси, який здається їй найбільш підходящим. А значить, наше суспільство сильно змінилося - адже раніше критерії жіночої краси визначалисяне жінками, а чоловіками.

  Тепер жінка сама вирішує, якою їй бути в тому чи іншому віці, сама ставить перед собою мети і сама прагне до їх досягнення. У нас в Японії щодо зовнішнього вигляду людини часто говорять: «Важливо не те, що зовні, а те, що всередині». Ці слова натякають на те, що успадковану від предків зовнішність не зміниш. Але насправді, приклавши зусилля, в перспективі можна багато чого досягти. І це прекрасно, що у людини є можливість сказати собі: «Все в моїх руках. Хочу в п'ятдесят років виглядати так-то і так-то »і виконати задумане. У кожного віку своя краса, і, до речі, вміння цінувати «зрілу» красу - це невід'ємна частина західної культури.

  - Одна іноземна актриса якось сказала, що зморшки - це її багатство, накопичене нелегкою працею за довгі роки життя. У європейських країнах, таких як Франція, більшість відомих жінок продовжують чарувати фанатів і шанувальників саме своєю «зрілої» красою і особою, у якого є «особистість».

  - Десята з моїх тринадцяти заповідей говорить: «Зморшки прекрасні. Пишаєтеся ними! ». Але мушу зізнатися, що ця заповідь не користується популярністю у жінок. Я навіть накликав на себе праведний гнів однієї своєї знайомої, яка обурено сказала мені: «Ти просто не розумієш, наскільки жахливі для жінки зморшки! Чому б тобі не додати ще одну заповідь: «Лисина прекрасна. Пишаєтеся їй! »? Раз вже тобі так важливі зморшки, то і про лисину, будь ласка, напиши! »Я і написав. Просто мені здається, що чоловіки звертають набагато менше уваги на жіночі зморшки, ніж самі жінки. І з облисінням справи йдуть приблизно так само - деякі чоловіки жахливо хвилюються щодо своєї лисіючій голови, але жінок, найчастіше, лисина не так вже бентежить. Як би там не було, я вважаю дуже важливим, щоб у людей було поняття про «вікової» красі. Жахливо, коли жінки вважають себе зів'ялими і втраченими для світу, ледь досягнувши тридцяти. Мені б хотілося, щоб жінки у віці за 50 знайшли ідеал краси, відповідний для їх вікової групи, і прагнули б до нього. Думаю, що в тому, що стосується різноманіття жіночої краси, ми як раз зараз входимо в нову епоху.

  Японські особи обезличиваются

  - З тих пір, як ви заснували Японське наукове товариство з вивчення особи, пройшло вже більше 15 років. Наукове товариство з таким ухилом - досить велика рідкість не тільки в Японії, але і у всьому світі, тому вашим суспільством зацікавилися ЗМІ. Як ви думаєте, чому саме зараз зростає інтерес до вивчення людського обличчя?

  - Найкраще на це питання відповів мій колега філософ Васіда Кіёкадзу, який теж складається в нашому суспільстві. Він сказав: «Ми згадуємо про свій шлунок і починаємо прислухатися до нього тільки тоді, коли з ним щось не в порядку. У цьому сенсі особа мало чим відрізняється від шлунка. Якщо японці сильно цікавляться тим, що відбувається з їхніми обличчями, значить їх власні особи їх не задовольняють. Думаю, причина в тому, що японські особи обезличиваются ». Він сказав ще одну дуже правильну річ: «Ніколи ще ЗМІ не були настільки забиті особами. Увімкніть телевізор і на кожному каналі ви побачите обличчя, обличчя, обличчя ... І всі вони - виставлені напоказ предмети жадання. У повсякденному житті ви не станете так витріщатися на обличчя опинилося по сусідству людини. Швидше за все, зустрівши його погляд, ви відведете очі. Це абсолютно природна реакція при інтеракції зі звичайним людським обличчям. Але з особами в телевізорі все інакше. В наш час, коли світ навколо затоплений особами-предметами, справжні обличчя «бідніють», втрачають особистість ».

  «Псевдоосіб»: початок нової ери

  - Останнім часом в електричках і поїздах стає все більше жінок, які накладають макіяж прямо у вагоні. Таке відчуття, що вони анітрохи не соромляться інших пасажирів.

  - Жінки спокійно фарбуються прямо у вагоні, в натовпі осіб, на очах у всіх - вони роблять це так, як ніби сидять вдома перед телевізором. Сформовані ЗМІ уявлення про особу, як про предмет, вже стали звичними для нас, і люди все частіше сприймають обличчя, як вивіску або емблему, яка не має відношення до конкретної особистості, до живої людини.

  Більш того, спілкування по чату та електронної пошти призвело до того, що спілкуватися, не бачачи обличчя співрозмовника, стало нормою. А адже ще порівняно недавно спілкування віч-на-віч було основним способом комунікації. І навіть розмова по телефону, коли осіб не видно, все одно був набагато більш особистісним, адже завдяки звукам на задньому плані і якимось нюансам голосу, ми могли хоча б приблизно уявити собі стан людини на тому кінці дроту. Але електронне повідомлення - це текст і більше нічого. А на інтернет-форумах люди приховують не тільки свої обличчя, але навіть і імена. Тому я називаю наш час «ерою псевдоосіб», коли всі ховаються під захисною маскою анонімності. Раніше особі в міжособистісної комунікації відводилася провідна роль, і це було чимось само собою зрозумілим - тоді люди не відчували потреби спеціально замислюватися про призначення і функції особи. Але сьогодні, в «еру псевдоосіб» прийшов час задуматися про власне особі і переосмислити його значення і важливість.

  Перші передумови для виникнення і подальшого розвитку сучасної анонімності обумовлені появою сучасного урбаністичного суспільства. Люди почали залишати села і переїжджати в міста - це давало їм можливість вирватися на свободу з тісної, закритого світу села, і почати розпоряджатися часом і простором на свій розсуд. Анонімність була тією енергією, яка живила міста. Але, з іншого боку, саме через неї метрополія перетворилася на розсадник злочинності. І тим не менше, незаперечним фактом залишається те, що, незважаючи на свою темну сторону, міста були рушійною силою модернізації. І цілком можливо, що нинішній безособове, або, скоріше, псевдоособистості спілкування підводить нас до початку нової епохи. Про шкоду інтернету сказано дуже багато, але при всіх своїх мінусах, інтернет очевидно породжує якийсь новий тип енергії, який рухає людство, я впевнений, в позитивному напрямку.

  - Нехай так, але спостереження доктора Васіди, що особи японців втрачають виразність і індивідуальність, не може не турбувати. Якщо єдиним, що зможуть продемонструвати міжнародній спільноті японці (і так традиційно намагаються залишатися в тіні), буде «знеособлене особа», то це, звичайно, дуже сумно. Залишається тільки сподіватися, що цей процес звернемо, і що в майбутньому в Японії і по всьому світу з'явиться багато приємних і цікавих осіб. Власне, на закінчення, я хотів би попросити вас прочитати нам ваші «13 заповідей приємного особи», і на цьому закінчити інтерв'ю.

  «Настанови про особу»: 13 заповідей

  1. Полюбіть своє обличчя.
  2. Особа стає красивішим, коли на нього дивляться.
  3. Особа стає красивішим, коли його хвалять.
  4. Сприймайте будь-яку характерну особливість вашого обличчя, як ознака індивідуального чарівності.
  5. Якщо ви перестанете звертати зайву увагу на свій «недолік», то його перестануть помічати і оточуючі.
  6. Кожен раз, коли ви невдоволено морщитеся, пам'ятайте - разом з вами морщиться ваш шлунок.
  7. Чи не хмурьтесь - нехай простір між очима залишається відкритим, це розширить ваш життєвий горизонт.
  8. Старанно доглядайте за зубами, щоб посміхатися на весь рот!
  9. Прагніть до симетричності - стежте за тим, щоб права і ліва половини вашого обличчя висловлювали одне і те ж.
  10. Ваші зморшки і ваша лисина прекрасні. Пишаєтеся ними!
  11. Третина нашого життя ми спимо. Завжди лягайте спати з гарним обличчям!
  12. Якщо особа радісне, то і на серце радісно. Та й життя теж в радість.
  13. Вираз обличчя - хороше чи, погане - передається від людини людині.

  (В основу публікації лягло інтерв'ю, яке відбулося в жовтні 2009 року)

  (Оригінал статті на японській мові опублікований 3 жовтня 2011 року)

  Я задався питанням: як будуть виглядати японці майбутнього, якщо сучасні тенденції збережуться?
  Я правильно розумію, що в наші дні не тільки жінки, а й чоловіки вважають за краще естетику маленьких «лялькових» осіб?
  Чому?
  Вам не здається, що в цілому словник, яким ми користуємося для опису жіночої краси, не дуже-то багатий, якщо не сказати - мізерний?
  »?
  Як ви думаєте, чому саме зараз зростає інтерес до вивчення людського обличчя?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только