Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Давайте говорити один одному компліменти. Компліменти. Чи варто говорити жінкам компліменти. Як правильно говорити компліменти

  1. Давайте говорити один одному компліменти. Компліменти. Чи варто говорити жінкам компліменти. Як...
  2. Як правильно говорити компліменти.
  3. Прихований комплімент.
  4. Які компліменти говорити?
  5. Комплімент - це знак уваги.

  Давайте говорити один одному компліменти. Компліменти. Чи варто говорити жінкам компліменти. Як правильно говорити компліменти

  ,
  ,

  Правильно говорити компліменти повинен вміти кожна людина, яка вважає себе вихованим. Це вміння вважається показником не тільки вихованості, але й психологічної культури. Тільки уважний, вміє помічати гідності оточуючих людей, позитивно налаштований людина здатна говорити красиві компліменти. Люди кажуть один одному компліменти бо це приємно, щоб поліпшити відносини або налагодити контакт.

  Коли у вас зі співрозмовником виникла взаємна симпатія, то говорити компліменти не складно. Завжди і в будь-яку людину можна знайти те, що можна похвалити: зовнішність, риси характеру, вчинки і т.д. Тільки слід пам'ятати, що говорити все треба від душі, щиро. Виникають складності, якщо говорити компліменти людині, у якого занижена самооцінка, тому що він боїться в них повірити. У цьому випадку спробуйте подивитися на нього його ж очима і постарайтеся зрозуміти що саме йому може подобатися в собі. Ось ці якості і похваліть. Наприклад, як він сьогодні виглядає, або як добре тримається, або якісь деталі гардероба.

  Чи варто говорити компліменти?

  Багато чоловіків чомусь впевнені, що найкоротший шлях здобути прихильність дівчини - це подарунки і компліменти. Якщо нескінченно захоплюватися її красою, то з боку це буде виглядати несерйозно. Їй швидко набридне і інтерес, якщо він і був, скоро пропаде. Є інша крайність. Деякі вважають, що компліменти взагалі не потрібно говорити, щоб не показати свою зацікавленість. Це теж неправильно. Це тягне за собою заниження самооцінки, невпевненість, пригніченість. Адже комплімент, якщо він зроблений природно, без запобігань, може надати на дівчину великий вплив. Головне, щоб ці слова звучали впевнено, з позиції сильної людини, а не виглядали стимуляцією подальших інтимних відносин.

  Можна підкреслити в дівчині ті риси, над якими вона працювала, але які не помічають інші чоловіки. Можливо, це може бути якийсь незвичайний елемент одягу, або нова зачіска. Якщо вам важко у виборі або нічого не помітили, можна похвалити її енергійність, активність. Тільки пам'ятайте, що комплімент треба говорити в грайливою формі, щоб це не виглядало запобіганням, і не звучав фальшиво. Навряд чи варто робити компліменти з приводу зовнішності красивим дівчатам. Вони до них звикли, і ви ризикуєте виглядати банально. Особливо вигідно звучить комплімент, зроблений ненав'язливо. Наприклад, в розмові похваліть її посмішку і відразу переходите на іншу тему, не розвивайте своїх захоплень.

  За допомогою компліменту можна завести нове знайомство або додати емоцій до вже відбувся відносинам. Якщо ви зі своєю половиною вже багато років разом, це не означає, що більше немає необхідності в ніжних словах. Комплімент можна порівняти з приправою, свого роду перчинкою в розмові. Ці слова дають можливість дівчині відчути, що ви в ній зацікавлені.

  Хіба вам не приємно бачити, як близькі люди або друзі надходять відповідно вашим уявленням? І ви говорите їм компліменти, щоб підтримати теплі відносини або поглибити їх. Шкода, що найчастіше, це все сприймається, як належне. Зараз буде до місця згадати відоме біблійний вислів: «Чиніть з людьми так, як би ви хотіли, щоб з вами поступали». Тому слід заохочувати хороші вчинки, не шкодувати компліментів і слів, бути стриманими, оцінюючи негативні вчинки, тому що Останнім може стимулювати на повторення цих дій.

  Як правильно говорити компліменти.

  Відомо, що жінка любить вухами. А значить, дорогі чоловіки, саме на вуха і треба впливати правильно. Що ж такого можна сказати жінці, щоб змусити тремтіти її серце? Ці знання і є мистецтво компліменту. Ось кілька порад, які вам обов'язково допоможуть.

  Перше. Треба добре собі уявити тон, яким ви будете говорити. Навіть якщо ви знайдете багато хороших слів, але вимовляти їх станете крізь зуби, або з насупленими бровами, навряд чи вони зможуть досягти мети. Вираз обличчя має відповідати словами, тому що жінки отримують інформацію, перш за все з візуального контакту.

  Друге. Компліменти повинні бути аргументовані. Не тільки «що», а й «чому» вам подобається. «Мені подобається твоя нова зачіска. Вона тобі дуже йде ».

  Третє. Намагайтеся звертатися до жінки на ім'я. Для кожної людини звук його імені звучить так солодко. Якщо ви хочете зробити комплімент, зверніться по імені, наприклад: «Танечка, тобі дуже йде ця сукня, воно підкреслює твою карколомну фігуру». Якщо ви розмовляєте з діловим партнером-жінкою, то використовуючи цей рада, ви швидше за зможете переконати її в своїй правоті.

  Четверте. Якщо ви хочете щось отримати від співрозмовника, не варто говорити компліменти, щоб не уславитися підлабузників. Навряд чи після цього зможете чогось домогтися від людини.

  П'яте. Не робіть відповідний однаковий комплімент. Наприклад: - «Саша, ти сьогодні добре виглядаєш!» - «Ти теж ...». Це схоже на те, коли людині нічого сказати.

  Шосте. Якщо у вас виникає бажання покритикувати, то краще спочатку підкреслити позитивні моменти, потім проблему, а потім - спосіб її вирішення. Критику, яка починається з компліменту, жінки сприймають менш болісно.

  Сьоме. Як правило, кажучи компліменти, ми очікуємо вдячний погляд у відповідь або теплі слова. А якщо жінка не вміє приймати компліменти? Якщо у неї низька самооцінка або вона не впевнена в предметі вашого захоплення. В такому випадку можна відразу ж поставити запитання, щоб допомогти їй відповісти вам. Наприклад: «У Вас такі красиві квіти на вікні. Як Ви за ними доглядаєте? ». У таких випадках Вас подякують і дадуть відповідь на питання.

  Прихований комплімент.

  Якщо жінка не прийняла Ваш комплімент, то можливі наступні причини: або комплімент був невдалим, або вона - проблемна людина. Не приймайте відразу близько до серця ситуацію. Багато людей, особливо, жінки ставляться до компліментів насторожено, тому їх треба говорити від душі і ретельно подумавши.

  Існує таке поняття, як прихований комплімент. Такі компліменти неявно, але створюють атмосферу довіри і розташування. Типовим прикладом може служити щирий інтерес до співрозмовника, питання про його життя, роботу, сім'ю. Добре б потім повертатися до сказаного ним, щоб дати зрозуміти, що ви були уважним слухачем. Намагайтеся задавати питання про те, чим людина цікавиться, про його хобі. Частіше згадуйте його ім'я, тому що це показник не тільки шанобливого ставлення. Таким чином, прихований комплімент самий дієві і безпечний, особливо на початку відносин.

  Які компліменти говорити?

  Англійський письменник Уиндем Льюїс говорив: «Завжди говори жінці, що вона не така, як інші, якщо хочеш отримати від неї те ж, що від інших». Подивіться уважно на жінку, якій хочете зробити комплімент і обов'язково знайдете щось таке в ній, що можна похвалити. Будь то, сумочка, блузка, зачіска, усмішка. Особливо до місця бувають такі компліменти в святкові дні, коли жінки чепуряться. Важливо помітити зміни в її іміджі і подчекнуть їх. Нехай ваша дівчина впевнена в собі особа, але і вона хоче підтвердження своїй привабливості. Робіть комплімент так, щоб вона відчувала, що ви виділяєте її серед інших.

  Якщо ж ви хочете зробити комплімент малознайомій дівчині, не варто посміхатися. Вона може розцінити його, як насмішку, а, значить, напад і почне оборонятися. Вважайте, що ви програли. Навпаки, з доброї знайомої посмішка послужить добру службу.

  У будь-якій жінці присутня величезна кількість приводів для похвали. Це може бути жіночність, доброта, чарівність, елегантність, терпіння і т.д. Чоловіки, пам'ятайте про це.

  Комплімент - це знак уваги.

  Помилковою є думка, що вміння говорити компліменти у чоловіків в крові. Цьому цілком можна навчитися. Головне бути щирим. Не вживайте слів в найвищому ступені «чудово», «най-най», «чудово». У цьому випадку ваш комплімент буде виглядати лестощами і навряд чи буде прийнятий. Необхідно посилити ефект? Додайте до компліменту щось ексклюзивне.

  Не бажано, роблячи комплімент, вживати слово «сьогодні». «Сьогодні ти добре виглядаєш». У неї неминуче виникне думка про те, що вчора вона виглядала неважливо.

  Будьте простіше. Позбавтеся від театральних жестів і міміки, роблячи комплімент.

  Намагайтеся не говорити банальностей. Компліменти про очах і посмішці вже набили оскому, а ось похвалити відтінок волосся, форму долоньок, красу і стрункість шиї може тільки вишуканий чоловік.

  Не забувайте, що комплімент повинен бути на часі. Якщо дівчина засмучена, або ображена на вас, не варто говорити їй, що у неї сліпуча усмішка.

  Автор: Тетяна Альошина
  Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на чоловічий журнал manorama.ru обов'язкова!

  Крім того, читайте на сайті:

  Букет квітів. Кількість і тон квітів у букеті. Як зберегти букет квітів? Які квіти дарувати жінкам і як визначити їх свіжість

  Які компліменти говорити?
  Чи варто говорити компліменти?
  Хіба вам не приємно бачити, як близькі люди або друзі надходять відповідно вашим уявленням?
  Що ж такого можна сказати жінці, щоб змусити тремтіти її серце?
  А якщо жінка не вміє приймати компліменти?
  Як Ви за ними доглядаєте?
  Які компліменти говорити?
  Необхідно посилити ефект?
  Як зберегти букет квітів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только