Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Цветотип зовнішності: вигадка чи реальність?

  1. Позиція перша, популярна: «Кожна людина належить строго визначеному цветотіпу. Ті, хто вважає т по-іншому,...
  2. Позиція друга, політкоректна: «До сьогоднішнього дня тверді кордону цветотипов стерлися, але це не...
  3. Позиція третя, зухвала: «Кольоротип застаріли і взагалі відірвані від життя».
  4. Позиція четверта, особиста: «У цветотіпах настільки перебільшено теорія кольору, що ступінь їх ККД...


  Коли мені було сім років, в домашній бібліотеці я виявила одну дуже цікаву книжку. Мамину. Вона називалася «Який колір вам до лиця?». З цього моменту Чук і Гек надовго вирушили фарбувати паркан разом з Томом Сойєр - я занурилася у вивчення колірних палітр. Гортаючи «дорослу» книжку, я зрозуміла, що вона пропонує визначити, на яку з чотирьох тіток з фотографій ви схожі. І далі розкривала секрет, як одягатися і фарбуватися так само здорово, як вони. Я чомусь ні на одну з тіток не була схожа. Чи не схожа і до сих пір - і досі не розібралася, як же мені з цим жити далі :)

  Взагалі, парадокс: в світі, де гаджет без кнопок за хвилину знаходить один з чотирьохсот відповідних рейсів на М'янму, рішення, який колір помади вибрати, нам доводиться приймати майже на свій страх і ризик, самостійно. І скільки б не виходило комп'ютерних іграшок на тему «підберемо макіяж / гардероб / шарфик дистанційно», жодна з них серйозно не працює. А лекції на тему «Осінь ви або Зима?» Продовжують збирати стадіони. Цей пост - спроба розібратися, чому це так?

  І взагалі, яка нам користь від цієї теорії?

  На мій погляд, вона очевидно проста:

  • строгі рамки «Я - Зима», «Я - Літо» направляють тих, хто сумнівається, які кольори йому йдуть. Якщо розібрати всі вдалі образи з червоних доріжок, вийде, що Сальма Хайек і Пенелопа Круз не випадково одягнені в червоні сукні;
  • якщо ви плануєте зміну кольору волосся, Кольоротип підкажуть, в який бік зміни будуть «ах», а в яку - «оооох». Якщо «літо» фарбує волосся в чорний колір, воно повинно бути готове дотримуватися правил «зими» - так, як це робить Діта фон Тіз. З теплими відтінками краще не експериментувати, буде відчуватися дисонанс;
  • це орієнтир для візажиста і стиліста в роботі з «новим» особою.

  Але далі, на жаль, починаються складності, розбрід і хитання. Наприклад, ніхто до кінця і з граничною ясністю так не визначив тип всіх жінок планети :)

  Позиція перша, популярна: «Кожна людина належить строго визначеному цветотіпу. Ті, хто вважає т по-іншому, просто не вміє ці Кольоротип визначати ».

  Теорія передбачає чотири «сезону», які різними «користувачами» по-різному поділяються на підтипи. У такому вигляді мені представили їх в Студії Володимира Калінчева:

  • Багато роблять помилку, вважаючи, що у визначенні цветотипов найбільш значущим параметром є натуральний відтінок волосся. Насправді, принципова відмінність - у відтінку шкіри і її подтоном: рожевому, зеленому і т.д. Причому, якщо вірити теорії, при такому підході виключення з правил трапляються не частіше одного на тисячу - на кшталт азіата з веснянками.
  • Для тих, кому не вдається визначити цветотип по одному опису, придумані тести-підказки на кшталт ось таких і таких .

  Для тих, кому не вдається визначити цветотип по одному опису, придумані тести-підказки на кшталт ось  таких  і  таких

  Що в цьому раціонального

  • Правда, що кольори, що знаходяться поруч з особою, впливають на те, який відтінок набуває шкіра обличчя і як воно в підсумку виглядає. З цим визначилися ще на початку дев'ятнадцятого століття, зокрема, такі товариші, як Мішель Шеврель і Йоханес Іттен. Перший виробляв гобелени і випадково помітив, що кілька відтінків, розташованих поряд, зморяться інакше, ніж окремо. Одного разу замовник дав йому зразок жовтого кольору для гобелена, але в готовому виробі той значно відрізнявся. При порівнянні виявилося, що жовтий цілком собі один і той же. Йоханнес Іттен пішов далі і відкрив, що кольори різних сезонів по-різному відображаються на тоні шкіри і волосся людини, зображеного на картині.

  Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що «неправильний» колір робить шкіру більш блідою, болючіше, виділяє кола під очима або кричить так, що заглушає всі навколо. Мені, як цветотіпу «Літо», категорично не йде кипіння-білий колір у особи. Так, само, як Кейт Бланшетт:

  Так, само, як Кейт Бланшетт:

  Зліва - відповідний відтінок білого, праворуч - немає.

  Що в цьому сумнівного

  • Неясно, як бути, якщо ви не схожі ні на один з описів. Уявляю візажиста, який двадцять хвилин в паніці розглядає ваші зіниці. Хоча, судячи з існуванню десятка таких форумів , чому б і ні)
  • Навіщо відмовляти собі в кольорах, які виявилися не по фен-шую? Як бути з модою? Замість гармонійного поєднання на подіумах міцно оселився контраст, щоб робити шкіру ще білішими, а особа фактурнее.
  • Далі середньої смуги Росії дівчата бачать сонце три місяці на рік і «носять» шкіру з Зеленцов. У всіх вимушена весна, виходить?) Це явно не так.
  • Для чого танталові муки цветотіпірованія (шедевральний слово, немає? :), якщо ви і так знаєте, що вам йде і в чому комфортно? Взагалі, є щось незатишне в тому, що інша людина - нехай навіть Гете або Іттен - визначає, що тобі йде. У світі, де я живу, людина дивиться на умовне щось і розуміє, подобається воно йому чи ні. Якщо це не так, закрадається скользенькое відчуття, що у нього немає власної думки.
  • Припустимо, ви - «літо чисте», «осінь м'яка», «зима світла». Так по системі Манселла трапляється і таке) Сумнівно, що від цього знання у вашому житті щось зміниться.

  Позиція друга, політкоректна: «До сьогоднішнього дня тверді кордону цветотипов стерлися, але це не заважає їм залишатися підказкою-орієнтиром».

  Що тут розумного

  • Пояснює, чому не виходить підігнати до чотирьох сезонах навіть невелику команду бьютіінсайдеров.

  що сумнівного

  • Навіщо категоризація, де кожен другий - виняток?)
  • Невже люди дцять років тому відрізнялися від сьогоднішніх настільки, що змішаних цветотипов не було? Як допоможе розуміння, що ти знаходишся десь між галльську взимку і влітку, вибрати помаду біля стенду Dior?

  Як допоможе розуміння, що ти знаходишся десь між галльську взимку і влітку, вибрати помаду біля стенду Dior

  Позиція третя, зухвала: «Кольоротип застаріли і взагалі відірвані від життя».

  Що тут розумного

  • Сприйняття кольору - це почуття. Залежить від індивідуально-фізіологічних особливостей (запитайте чоловіка, якого кольору пальто?) І емоційного стану. Перед входом в Galerie Lafayette і в кабінет стоматолога життя постає перед нами в різних фарбах.
  • Будь-стиліст скаже: «Хочете носити кислотний жовтий - буде кислотний жовтий!» Карл з Донателлой і Ганною Делло Руссо підтримають - і будуть праві.

  » Карл з Донателлой і Ганною Делло Руссо підтримають - і будуть праві

  Що в цьому сумнівного

  • Колір, розташований близько до обличчя, вдало або невдало відтіняє шкіру - це факт (див. Вище :).
  • Майбутніх стилістів та візажистів продовжують навчати за цією схемою, в інтернеті не припиняється Кольоротип-божевілля. За час підготовки цього матеріалу знайшлася ціла стопка майстер-класів та 151 пропозицію купити набір хустинок для цветотіпірованія. Якщо є, значить комусь це потрібно?)

  Позиція четверта, особиста: «У цветотіпах настільки перебільшено теорія кольору, що ступінь їх ККД прагне до нуля»

  За останні пару місяців я встигла поміняти свою думку на цю тему раз шість. Під час лекції була здивована: що за диво - інтуїтивна любов до ніжно-лососевим і ягідним рум'янам виявилася теоретично обгрунтована. Відразу після - натхненно ділилася своїми знаннями і ставила діагнози: «Ви - Літо», «А ви - Весна!» Начебто правильно, але могла помилятися 🙂 (тепер думаю, ось так ляпне дилетант довірливої ​​дівчини, піде вона на побачення в невідповідному плаття і все, життя зіпсована).

  Через тиждень я стала помічати - багатьох не можу віднести саме до однієї з годівниць. Взяти навіть нашу Яну Зубцову - весна, яка стала влітку? Як бути з веснянками, яких немає?

  Наступний етап наздогнав у вигляді заперечення. Навіщо такі заморочки для примарною користі. Простіше і ефективніше визначити, що йде, самостійно на око.

  І все одно мене щось бентежило. Не просто так дизайнери, стилісти, візажисти шукають натхнення в мистецтві і картинах. Натреніровивают погляд на гармонійних поєднаннях відтінків. Людина - він як картина або розфарбування по цифрам, де над однією частиною потрудилася природа, а іншу тільки належить заповнити. Не може бути настільки просто - бери Кольоротип і будь задоволений. Загалом, я вирішила вивчити питання глибше. Виявилося, Кольоротип - не єдиний, якщо не сказати, самий з перебільшених, методів колірного аналізу.

  Буває ще тональний, коли в зовнішності визначаються три домінуючих ознаки. Глибина - світлий (light) або глибокий (deep), температура тони - теплий (warm) або холодний (cool), яскравість - м'який приглушений (soft) і яскравий контрастний (clear),

  Один з останніх методів - дирекційний. Чи не для будь-якого типу зовнішності мають значення саме три характеристики. Для мене, наприклад, теплий і холодний не є принциповим - йде і те й інше. Ось як я це зрозуміла. Викладач Євген Гайзер дав відмінну шпаргалку - хочете зрозуміти, тепла зовнішність або холодна, подумки приміряйте два перуки - чорний і рудий. Якщо йде чорний - холодна, рудий - тепла. Буває, однаково добре виглядають обидва (як на мене), це означає, що зовнішність нейтральна і «негідникові все до лиця» -)

  Буває, однаково добре виглядають обидва (як на мене), це означає, що зовнішність нейтральна і «негідникові все до лиця» -)

  На обличчі тільки трохи тонального.

  Загалом, як людина, до сих пір не стикався в тамбурі з колористикою, я зрозуміла, що це глобальний розділ з безліччю своїх законів. Кольоротип на цьому тлі - як паперовий літачок поруч з есмінцем. Так що перше в списку моїх завдань - перечитати роботи Іттена, Манселла і всіх іже причетних. Законспектувати, замалювати і обговорити з вами на «Бьютіінсайдере». Найближчим часом і займуся 🙂 А поки - цитати Йоханнеса Іттена з розряду «не можу промовчати».

  • «Чи існують в образотворчому мистецтві загальні колірні правила або ж естетична оцінка кольору визначається тільки суб'єктивною думкою? Мої учні часто задавали мені це питання і моя відповідь кожен раз звучав так: «Якщо ви, не знаючи законів володіння кольором, здатні створювати колористичні шедеври, то ваш шлях полягає в цьому« незнання ». Але якщо ви в своєму «незнання» шедеври створювати нездатні, то вам слід подбати про отримання відповідних знань. Закони та теорії гарні в ситуації непевності. У моменти натхнення завдання вирішуються інтуїтивно, самі собою ».

  У моменти натхнення завдання вирішуються інтуїтивно, самі собою »

  • «Добре, - сказав я учням, - нехай кожен з вас дасть ті поєднання фарб, які він знаходить приємними і гармонійними. Через годину заповнені листи лягли на підлогу для загального перегляду. Кожен з учнів зробив на своєму аркуші кілька емоційних, близьких одне до іншого поєднань. Але при цьому всі роботи сильно відрізнялися один від одного. Дотримуючись раптової здогадки, я взяв один з листів і запитав одну з учениць: «Це ваша робота?». «Так», - сказала вона. Я вгадав авторів всіх, хто лишився листів і роздав їм. За початковим подивом виникло веселощі, тому що всі учні помітили дивну схожість між виразом їхніх облич і створеними ними колірним поєднаннями. Я закінчив урок словами: «Поєднання кольорів, створені в якості гармонійних кожним з вас, є ваше суб'єктивне колірне сприйняття. Це - суб'єктивні кольору ».
  • «Для більшості оцінка гармонії викликана відчуттям приємного-неприємного або привабливого-непривабливого. Але поняття колірної гармонії повинне бути перенесено в область об'єктивних закономірностей. Гармонія - це рівновага. Якщо деякий час дивитися на зелений квадрат, а потім закрити очі, то в очах у нас виникне червоний квадрат. І навпаки, спостерігаючи червоний квадрат, ми отримаємо його «обратку» - зелений. Ці досліди можна робити з усіма кольорами, і вони підтверджують, що колірний образ, що виникає в очах, завжди заснований на кольорі, додатковому до реально побаченому (ми називаємо два кольори додатковими, якщо їх пігменти, будучи змішаними, дають нейтральний сірий колір). Очі вимагають або породжують додаткові кольори. Такі кольори виникають лише як відчуття і об'єктивно не існують. Вони не можуть бути сфотографовані. І це є природна потреба досягти рівноваги.

  Герінг довів, що оці і мозку потрібно середній сірий, інакше, при його відсутності, вони втрачають спокій. Якщо ми бачимо білий квадрат на чорному тлі, а потім подивимося в іншу сторону, то в вигляді залишкового зображення побачимо чорний квадрат. Якщо ми будемо дивитися на чорний квадрат на білому тлі, то залишковим зображенням виявиться білий. Ми спостерігаємо в очах прагнення до відновлення стану рівноваги. Але якщо ми будемо дивитися на середньо-сірий квадрат на середньо-сірому тлі, то в очах не з'явиться жодного залишкового зображення. Це означає, що середньо-сірий колір відповідає стану рівноваги, необхідного нашому зору ».

  • «Явище, при якому наше око при сприйнятті кольору негайно ж вимагає появи його додаткового кольору і одночасно породжує його сам - називається симультанное контрастом».

  Якщо довго дивитися на кожен сірий прямокутник по черзі, то сірий змінить відтінок на додатковий по відношенню до фону. На помаранчевому «посиніє», на червоному «позеленіє, на синьому« пожовтіє ».

  «Кілька років тому мій відвідувач - директор однієї ткацької фабрики, яка випускає текстиль для краваток, - в розпачі звернув мою увагу на кілька сот метрів дорогого краваткового шовку, які не продавалися тому, що чорна смуга на червоному тлі здавалася не чорною, а зеленою, а це викликало відчуття неспокійної вібрації. Враження, яке виробляла ця тканина, було настільки сильним, що покупці стверджували, що пряжа була зеленою. Якби для виробництва замість синьо-чорної пряжі була використана пряжа коричнево-чорного кольору, матеріальних втрат не було б ».

  А що ви думаєте з приводу цветотипов? Чи вийшло у вас знайти себе в одному з описів і чи змінилося щось, коли ви дізналися свій?

  PS. Думка Яни Зубцову 🙂

  Не можу промовчати. Я приставала з питанням «Чи вірите ви в Кольоротип?» До всіх знаменитим визажистам.

  Том Пешо сказав: «Це повна нісенітниця. «Літня» дівчина в Голландії, в Іспанії і в Англії буде виглядати зовсім по-різному. Все француженки носять червоні помади, хоча, напевно, по кольоротипу вони не всім йдуть. Але на сприйняття «красиво - некрасиво» середовище впливає не менше підручників ».

  Ллойд Симмондс сказав: «Вірю, але вірю, що при правильній зміні іміджу можна перекроїти свій цветотип цілком. Також вірю, що ці правила можна порушувати абсолютно свідомо - і це буде органічно ».

  А велика Пет Макграт сказала: «Дитинко, піди, не заважай з дурницями, це все для домогосподарок!».

  Я пішла і в Кольоротип не вірю :)

  Вона називалася «Який колір вам до лиця?
  А лекції на тему «Осінь ви або Зима?
  Цей пост - спроба розібратися, чому це так?
  І взагалі, яка нам користь від цієї теорії?
  Як бути з модою?
  У всіх вимушена весна, виходить?
  Для чого танталові муки цветотіпірованія (шедевральний слово, немає? :), якщо ви і так знаєте, що вам йде і в чому комфортно?
  Невже люди дцять років тому відрізнялися від сьогоднішніх настільки, що змішаних цветотипов не було?
  Як допоможе розуміння, що ти знаходишся десь між галльську взимку і влітку, вибрати помаду біля стенду Dior?
  Запитайте чоловіка, якого кольору пальто?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только