Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гімнастика для очей Жданова: вправи при далекозорості, короткозорості, астигматизмі

  1. Володимир Георгійович Жданов
  2. Ідеї ​​Шичка - Бейтса
  3. користь візуалізації
  4. комплекс гімнастики

  "Виявляється, будь-яка людина, який носить окуляри, може зняти їх і за допомогою простих спеціальних вправ відновити зір і почати бачити без них так само, як з ними і навіть краще. Це можливо, це є, про це у нас сьогодні і піде мова. "

  В.Г. Жданов

  Ви коли-небудь замислювалися про те, що носіння контактних лінз і окулярів насправді є шкідливою звичкою? Звичкою, нав'язаної вам ззовні іншими людьми з метою продажу вам цих самих предметів? Звичайно, багато людей зараз обуряться і запитають: "А що робити тим, у кого погіршується або з народження поганий зір?"

  Ми настільки звикли довіряти рекламі і докторам, що готові завжди повністю їм довіряти. Слухатися беззаперечно і бігти в аптеку за новим диво-предметом або супер-таблеткою. Тільки ось здоров'я від цього ні у кого не відновлюється ...

  Дивний парадокс! Чи не так?

  З питанням зору все йде абсолютно так само. Нам з дитинства вбивають у голову: якщо воно погіршується - купуй окуляри! Але вони не зможуть вирішити проблему! Це все одно, що встати на милиці і робити вигляд, що це ноги. Звичайно, не всі проблеми можна вирішити немедичною способом, але спробувати точно варто. Гімнастика для очей Жданова якраз покликана, щоб допомогти відновити пильність очей самостійно, не вдаючись до оптики і хірургічних операцій.

  Володимир Георгійович Жданов

  Особистість ця багатьом відома, перш за все, своєю популяризацією теорії здорового способу життя, антиалкогольної та антитютюнової кампанією. У своїх лекціях професор Жданов популярно пояснює, як ці наркотичні речовини впливають на організм навіть в найменших дозах. Але мало хто знає про його методі відновлення зору по Шичка - Бейтсу .

  Якщо говорити точно, то метод цей не його. Він повністю заснований на дослідженнях американця офтальмолога Вільяма Гораціо Бейтса і нашого фізіолога Геннадія Шичка. Жданов ж будучи прекрасним оратором просто зумів правильно донести ідею в маси.

  Так ось один із основоположних пунктів його комплексного підходу полягає в тому, що носіння лінз і окулярів - це погана звичка. Її нам нав'язують і буквально шиють в голову мас медіа з метою отримання прибутку від продажів, а майбутнім лікарям викладають в навчальних закладах, що це єдиний вихід, нічого не повідомляючи про явні плюси лікувальної гімнастики.

  Ідеї ​​Шичка - Бейтса

  Основна ідея обох чудових дослідників проста до неподобства. Так як вони її пояснили, вам навряд чи пояснить хоч один лікар. Суть в тому, що в оці людини існує два види м'язів: поперечні та поздовжні. Так ось, якщо і ті, і інші функціонують правильно, а це значить, що де треба вони напружені, а в інших місцях розслаблені, то зір функціонує чудово! А ось якщо є якісь порушення в роботі таких м'язів, то кришталик більше не утримується в правильному положенні і наші очі перестають бачити всі барви і деталі цього чудового і різноманітного світу.

  1. Якщо поперечні (косі) м'язи очей зайве напружені, а поздовжні (прямі) розслаблені, то виникає короткозорість.

  2. при далекозорості - ситуація зворотна: прямі напружені, а косі розслаблені.

  3. При косоокості, як правило, напружені одна або дві прямі м'язи. Протилежні в цьому випадку ослаблені і виходить, що око саме косить в сторону напружених.

  4. Астигматизм характеризується тим, що м'язи лівого і правого ока напружуються по-різному і з різною силою.

  Виходить, що за методом Жданова-Шичка-Бейтса весь зоровий функціонал зав'язаний за тренування м'язів усередині очі!

  користь візуалізації

  Є в системі Жданова один цікавий момент - називається пальминг. Згідно з ним людська долоня має, невимовним і повністю поки не вивченим наукою, властивістю зцілення. Фантазія ж людини, його уяву і емоційно - уявні афірмації здатні зсередини програмувати його на здоров'я. Ці теорії Володимир Георгійович об'єднав і описав таке явище, як пальминг.

  Вже не терпиться дізнатися і спробувати?

  Звичайно ж да! До того ж, це безпечне і вельми приємне заняття. Для цього вам потрібно сісти, повністю розслабитися і закрити очі долоньками. Попередньо долоні слід розігріти, потерши один про одного.

  Ось таким чином.

  Перед початком пальминга згадайте щось дуже приємне і хороше зі свого життя. Якесь місце, подія або емоцію. Це дасть вам хорошу настройку. Дихайте глибоко через ніс. Вам слід дочекатися поки перед очима перестануть з'являтися такі залишкові явища, як:

  • картинка з телевізора
  • світло монітора
  • силует лампочки
  • зображення предметів вашої кімнати

  Для цього рекомендується уявити великий чорний оксамитовий театральна завіса. Нехай у вашій уяві він буде просто величезним!

  Як тільки все устаканиться, можна приступати. Почнемо з самонавіювання. Необхідно вголос або подумки співати вашим улюбленим очках дифірамби: про те, як вони прекрасно все бачать, які вони здорові і красиві і все в цьому дусі. При цьому спробуйте відчути любов до своїх прекрасним очам і тепло ваших рук.

  Другим етапом тим, хто страждає на короткозорість, потрібно представити обидва своїх очних яблука в формі ідеального круглого кульки (щоб розслабилися поперечні м'язи). Уявляйте, як з кожною секундою поліпшується зір і ви прекрасно бачите вдалину без використання окулярів.

  Далекозорим ж добре уявити, як їх очі акуратно витягуються трохи вперед, як баклажани (розслабляються поздовжні). Думайте про те, як здорово ви розрізняєте поблизу кожну букву і яким чітким стає зображення з близької відстані.

  Щоб вийти з цієї вправи, спочатку кілька разів примружтеся і розслабтеся прямо під долонями. Потім потріть злегка повіки кулачками, як це роблять маленькі дітки, коли плачуть. Кілька разів глибоко вдихніть і видихніть, приберіть руки і швидко-швидко поморгайте не тривалий час.

  комплекс гімнастики

  Звичайно, система Жданова кілька спірна, тому що не має нічого спільного зі звичними нам краплями, таблетками, милицями та іншими пристосуваннями, "полегшують" наше життя. Але в центрі її лежить потужний інструмент - роботи зі своєю свідомістю і підсвідомістю. Практикуючи пальминг, ви буквально пишете в підкірку власного, що здорові.

  І він починає вірити в це!

  А якщо мозок вірить - тіло з часом буде йому підкорятися. Ця техніка зібрала блискучі відгуки від тих, кому вдалося за допомогою неї і лікувальної фізкультури для очей значно поліпшити, а іноді і повністю відновити зір е. Більш того, сам професор стверджує, що позбувся так від короткозорості.

  Якщо застосувати її в поєднанні з комплексом, описаним в цьому відео, то можна досягти дуже хороших результатів на шляху власного одужання і, як мінімум, дати собі шанс обійтися без важкої операції! На цьому все. Здоров'я вам і благополуччя.

  Звичкою, нав'язаної вам ззовні іншими людьми з метою продажу вам цих самих предметів?
  Звичайно, багато людей зараз обуряться і запитають: "А що робити тим, у кого погіршується або з народження поганий зір?
  Чи не так?
  Вже не терпиться дізнатися і спробувати?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только