Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Вітамін С в препаратах лінії для освітлення і омолодження шкіри FluorOxygen + C: аналізуємо рецептури

  1. вступ
  2. Рецептурні нюанси аскорбінової косметики
  3. аналізуємо рецептури
  4. Інші активні речовини з синергічну дію
  5. висновок
  Міхаль Кліффер
  головний хімік-технолог компанії Christina (Ізраїль)

  вступ

  Аскорбінова кислота (вітамін С) зіграла значну роль в історії людства. В епоху географічних відкриттів більше половини моряків гинули від цинги. Великий англійський мореплавець Джеймс Кук, запасаються на островах свіжу їжу і брав на борт квашену капусту, першим здобув над цингу перемогу. Його моряки були здорові в подорожах і, як вважають деякі історики, саме завдяки цьому англійську мову настільки поширився по всьому світу.

  Інтерес до використання вітаміну С для місцевого догляду за шкірою виник давно. У багатьох літературних джерелах повідомляється про позитивний вплив аскорбінової кислоти (вітаміну С) як на нормальну, так і на фотоповрежденія шкіру. Зокрема, йдеться про те, що вона задіяна в регуляції синтезу колагену фібробластами шкіри, є кофактором гідроксилюється ферментів, регулює роботу матричних металопротеїназ, захищає шкіру від негативного впливу УФ-променів типу А і B шляхом підвищення власного антиоксидантного потенціалу шкіри і її здатності протистояти окисного стресу, пригнічує меланогенез, модулює синтез церамидов і цитокератину, а також стимулює ангіостаз.

  Всі ці властивості, безумовно, корисні для шкіри, яка постраждала від сонячного випромінювання, хвороби або травми. Будь-який з цих факторів викликає в шкірі дисбаланс в роботі антиоксидантних систем, можуть бути причиною виникнення окисного стресу, що лежить в основі запалення, поствоспалітельной пігментації, дезорганізації дермального матриксу. У підсумку - драматичне погіршення зовнішнього вигляду шкіри - тьмяний і нерівномірний тон, гіперкератоз, в'ялість, зморшки.

  Вітамін С дійсно здатний допомогти не тільки запобігти, але й виправити ситуацію. Але є одне «але», пов'язане з хімічними особливостями цього з'єднання.

  Рецептурні нюанси аскорбінової косметики

  Сьогодні ми стикаємося з величезною різноманітністю засобів, в рецептуру яких включено цей компонент. Найчастіше в рекламних анотаціях згадуються антиоксидантні властивості вітаміну С і його здатність стимулювати синтетичну активність фібробластів. Але все не так просто, і препарати навіть з еквівалентної концентрацією вітаміну С непорівнянні за своєю терапевтичної активності.

  Аскорбінова кислота помірно розчинна у спиртах, добре - в воді і погано - в інших речовинах. У водних розчинах вона легко окислюється і втрачає свою біологічну активність. Зниження pH розчину і збільшення протонирования аскорбінової кислоти сприяють її стабілізації, але це не вирішує проблему повністю, оскільки іонізація аскорбінової кислоти у водних розчинах - процес динамічний, і в будь-якому випадку такі розчини нестабільні.

  Так як іонізація аскорбінової кислоти у воді викликає її окислення, можна припустити, що використання безводних транспортних систем для доставки аскорбінової кислоти допоможе цьому з'єднанню стабілізувати і зберегти свої властивості до моменту нанесення препарату на шкіру. Все це накладає багато обмежень при розробці косметичних рецептур.

  Багато виробників косметичних засобів заявляють, що до складу їх продуктів входить вітамін С. Насправді, в більшості рецептур міститься не сама аскорбінова кислота, а її похідні - аскорбілфосфат магнію або натрію, аскорбілпальмітат або аскорбілглікозід. Найбільш часто використовується аскорбілпальмітат, але він легко гідролізується в водних розчинах і тому досить нестабільний. Ефективність аскорбілфосфата магнію і аскробілфосфата натрію залежить від подальшої модифікації в аскорбінову кислоту. Для стимуляції неоколлагенеза культуральних фібробластів потрібно в 10 разів більше аскорбілфосфата натрію, ніж аскорбінової кислоти.

  За фактом виробництво аскорбінової косметики - справа трудомістка і вимагає суворого виконання ряду правил. Зокрема, необхідно мінімізувати контакт продукту з повітрям, щоб не спровокувати швидкого окислення. З тієї ж самої причини не можна допустити потрапляння ультрафіолету, який ініціює окислювальний процес. Якщо в складі препарату є вода, то в рецептуру необхідно в обов'язковому порядку включити інші антиоксиданти, які будуть відновлювати окислену аскорбінову кислоту.

  Давайте на прикладі декількох продуктів з лінії FluorOxygen + C подивимося, як вирішують питання стабілізації її розробники - хіміки з ізраїльської компанії Christina.

  Давайте на прикладі декількох продуктів з лінії FluorOxygen + C подивимося, як вирішують питання стабілізації її розробники - хіміки з ізраїльської компанії Christina

  Препарати Fluoroxygen + C для професійної процедури

  аналізуємо рецептури

  З 23 препаратів, що входять в лінію для освітлення і омолодження шкіри FluorOxygen + C , В 10-ти в тій чи іншій формі присутній аскорбінова кислота.
  У рідких гелевих продуктах, таких як Осветляющая ботанічна сироватка VitaC-Light Botanical Lightener і Нічна очищає сироватка VitaC-Clear Night Serum, багато води, тому до питання про стабілізацію необхідно поставитися з найбільшою серйозністю. У цих продуктах ми бачимо як чистий вітамін С (аскорбінова кислота), так і його водорозчинне похідне - аскорбілфосфат магнію. Захист від передчасно окисної деградації здійснюється за допомогою додаткових антиоксидантів (поліфеноли екстрактів листя мучниці солодки і кореня солодки), а також завдяки спеціальній упаковці - світлонепроникної тубі з вузьким вихідним отвором, що запобігає контакт з повітрям.

  Препарати Fluoroxygen + C для домашнього догляду

  У більш щільною гелевою масці зміст структурних полімерів вище, ніж в рідких сироватках. У водоростевих маску Pure Vitamin C Algae Mask ми зустрічаємо водорозчинний аскорбат натрію, захищений від окислення екстрактами водоростей і фруктів ацероли. А в Заспокійливої і осветляющей масці Soothing and Lightening Mask - аскорбілфосфат магнію, «посилений» гелем алое, токоферілацетатом і екстрактом листя мучниці. Обидві маски поміщені в світлонепроникні туби з вузьким отвором.

  У безводних препаратах, таких як Денна сироватка Lipo C Day Serum, аскорбінова кислота присутня у вигляді тонкодисперсних частинок, зважених в масляній основі (масло ши, циклометикон). Вітамін Е і тиоктовая кислота підтримують її антиоксидантний потенціал. Упаковка така ж, як і в описаних вище гелевих сироваток.

  Нічні ампули Potent C II Night Ampoule на основі масла кісточок винограду і зародків пшениці містять жиророзчинну форму вітаміну С - аскорбілтетраізопальмітат. Ця форма светоустойчивость, тому допустима скляна упаковка. На відміну від водорозчинних похідних, дане з'єднання легко проникає в роговий шар, з якого поступово переходить в нижні шари, де знаходяться живі клітини.

  Ампули Fluoroxygen + C
  Ампули Fluoroxygen + C

  Препарати на емульсійної основі мають обидві фази - водну і жирову, що дозволяє використовувати різні похідні вітаміну С. У Нічному кремі Alpha C Night Cream чиста аскорбінова кислота скомбінована з двома потужними синтетичними (метабісульфат натрію і бутілгілроксітолуолом) і природними (токоферілацетат, лікопен, бета каротин) антиоксидантами. В миючий скраб Clarifying Scrub ми також зустрічаємо аскорбінову кислоту, і її стабілізацію забезпечує буферна система з лимонної кислоти і гідроксиду натрію, що підтримують рН продукту на рівні 6,0-6,5, що не допускають розвитку окислювальних процесів.

  І, нарешті, осібно стоїть комбінація двох продуктів - порошкоподібного Pure Vitamin C + Enzymes Powder і його водного активатора Pure Vitamin C + Enzymes Activator. У складі порошку - кристалічна аскорбінова кислота, а також ліофілізовані протеолітичні ферменти пепсин і бромелаин. За відсутності води аскорбінова кислота стабільна і не окислюється, а ферменти інактивовані. Додавання до порошку спеціального розчину безпосередньо перед використанням в співвідношенні 1: 1 активує ферменти і розчиняє вітамін С. Ферменти швидко розпушують роговий шар, що підвищує його проникність і дає можливість вітаміну С проникнути в шкіру, при цьому він не встигає окислюватися.


  Препарати лінії FluorOxygen + C ефективно освітлюють пігментацію, повертають тонус «втомленої» шкірі, коригують явища постакне, покращують стан шкіри у курців, підвищують еластичність шкіри, стимулюють обмінні процеси, насичують шкіру антиоксидантами і значно покращують її зовнішній вигляд.

  Інші активні речовини з синергічну дію

  Висока антиоксидантна активність необхідна для боротьби з пігментацією, але не достатня. У зв'язку з цим в рецептури вводять і інші освітлюючі агенти з різним механізмом дії.
  Фруктові кислоти (гліколева, лимонна, молочна) очищають шкіру від ороговілих клітин; розпушують епідерміс і збільшують проникність шкіри для проникнення інших активних компонентів; стимулюють поділ базальних кератиноцитів; сприяють оновленню шкіри. Все це сприяє вирівнюванню тону і загальному освітленню шкіри.
  Депігментірующіе компоненти (койевая кислота, екстракт листя мучниці, лимона, аскорбілфосфат магнію) ефективно освітлюють шкіру за рахунок інгібуючої дії на фермент тирозинази і сприяють профілактиці та корекції гіперпігментації.
  Ретинол стимулює проліферацію кератиноцитів та підсилює ексфоліацію, що сприяє оновленню епідермісу і якнайшвидшому прояву осветляющего ефекту препаратів лінії; регулює роботу сальних залоз, активує фібробласти, підвищуючи їх синтетичну активність і сприяючи омолодженню шкіри в цілому.

  висновок

  Детальний аналіз рецептур показує, що заявлені властивості корелюють зі складом, і від препаратів можна очікувати такі ефекти:

  • освітлення гіперпігментації (за рахунок зменшення вироблення меланіну);
  • підвищення стійкості до стресу (за рахунок посилення власного антіоксідантногопотенціала);
  • зменшення ознак кератозу (завдяки прискоренню процесів клітинного оновлення епідермісу);
  • поліпшення еластичних властивостей (завдяки активації синтезу колагену, еластину фібробластами).

  Препарати лінії FluorOxygen + C ефективно освітлюють пігментацію, повертають тонус «втомленої» шкірі, коригують явища постакне, покращують стан шкіри у курців, підвищують еластичність шкіри, стимулюють обмінні процеси, насичують шкіру антиоксидантами і значно покращують її зовнішній вигляд. Кожен препарат вирішує свою конкретну задачу і готує шкіру до наступного етапу процедури. Концентрація активних компонентів наростає крок від кроку, що допомагає визначити чутливість шкіри до них і підвищує ефективність програми. Центральний етап програми - унікальна пудра зі стабільною формою вітаміну С і ензимами, яка активується безпосередньо перед нанесенням на шкіру, що дозволяє зберегти активність аскорбінової кислоти і провести насичення шкіри цим цінним компонентом.
  Відгуки косметологів і їх пацієнтів, що мали можливість протягом декількох років тестувати косметичні засоби лінії FluorOxygen + C, свідчать,
  що зусилля розробників не пропали даром і їм вдалося створити ефективні препарати, що дають надійні результати.
  Джерело: Інгредієнти і рецептури

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только