Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Згоріти, звичайно, можна, але мені подобається запалювати: колишній слюсар з Бреста розповів про нестандартному хобі (відео)

  Що таке фаєр шоу, напевно, знає кожен. Це живе і яскраве уявлення, в якому пріручітелі стихії, спіннери і просто артисти оригінального жанру вводять глядачів в гіпнотичний захоплення за допомогою видування полум'я і вогненних візерунків. Кому-то ці хлопці здаються справжніми героями, а деякі вважають їх божевільними. Так хто ж вони, артисти або екстремали? На це та інші запитання кореспонденту «БГ» відповів артист театру «Etere» Сергій Захарчук.

  Сергій Захарчук

  - Що таке фаєр шоу? Багато хто знає, як це виглядає, але що це з точки зору фахівця?

  - По-російськи це називається «вогняне шоу». І закономірно, що, по-перше - це вогонь. Живий, гарячий, справжній, небезпечний і привабливий. По-друге - це шоу. Сцена, глядачі, спецефекти, сценарій і чітка мета самого заходу. Ну і по-третє - це божевільна кухня, яка розгортається «за лаштунками», тому що фаєр шоу охоплює величезну кількість всяких навичок і умінь від макраме до аргонової зварки.

  Якщо говорити простіше, то це самостійна субкультура, заснована на жонглюванні, танцях і піроманії.

  - Чому саме фаєр? Адже ти міг зайнятися, чим завгодно, але взявся за вогонь.

  - До того, як я почув про фаєр шоу, я не припускав, що буду чимось подібним займатися. І не збирався. Все почалося влітку 2009. Сиділи великою компанією на Радянській, відпочивали, і якось з'явився один хлопець, який кинув, що займається вогненним шоу. Я подумав: «Хм, цікаво. Я люблю вогонь ». Запитав: «А шо там? А можна до вас? »Дозволили, прийшов, і так понеслося.

  Проводити своє життя в стереотипному радянському світі я не хотів, тому і звільнився. Роботи навколо вистачає, важливо знайти те місце, де буде приємно працювати за тими критеріями, які важливі кожному. Тому я і не особливо тримався за завод.

  - Саме ти з яким реквізитом найчастіше працюєш?

  - Мені подобається займатися всім цим в цілому. Я дивлюся на наше спорядження як на можливість вивчити щось свіже, навчитися чогось нового і стати краще, ніж як на реквізит, над яким я буду потіти найближчі роки. І це дозволяє бути більш мультизадачність і пристосовується.

  - Чи є у тебе якийсь незвичайний елемент, який дуже хочеться вивчити?

  - Сюди можна записати рідкісні і непопулярні види реквізиту. Ось пара прикладів. Плаває в повітрі паличка під назвою «левістік», яка управляється всього лише однієї тонкої ниточкою. Або веселе пристосування, яке катається по мотузці, утримується на ній за рахунок інерції обертання і виглядає як дві з'єднані полюсами півсфери. Називається «диаболо». Кількість трюків з ним вражає. Але ще більше вражає, що в Китаї і Японії диаболо - дитяча іграшка, і діти початкової школи там іноді показують з нею таке майстерність, що залишається просто дивитися, відкривши рот.

  Немає межі досконалості! Вмієш жонглювати трьома кульками - візьми ще один. Вмієш крутити дві пої (вид реквізиту - прим. Авт.) - візьми ще дві.

  - Який виступ для тебе стало найважливішим і, можливо, переломним?

  - Важливим і переломним виступом, напевно, можна назвати перший виступ з вогнем на публіці. Це був далекий 2009 рік. В кінці серпня проходив опен-ейр "Ще літо», і нас запросили прикрасити захід. Воно проходило на річці Мухавец за містом на двох баржах, закріплених у берега, і частина гостей туди доставлялися на теплоході «Гродно». А ми з хлопцями видували вогонь з носа теплохода, який підпливав до місця проведення. Іншим значущим для мене заходом був міжнародний фаєр-фестиваль в Мінську «Міффі». Там я усвідомив, що фестивалі надають величезну можливість для розвитку своїх навичок і для самореалізації. Тоді я вирішив направити діяльність свою і моєї команди в фестивальне русло, а також зробити цей напрямок пріоритетним.

  - А що на рахунок невдалих виступів? Були якісь безглузді ситуації під час шоу?

  - Забути костюм, забути реквізит, забути паливо - це святе. Одного разу мало не забули артиста. Всяке буває. З безглуздих ситуацій можу згадати моє участь у фестивалі чотирьох стихій WAFEst в Нижньому Новгороді цього літа. Я там був волонтером і в один з моментів, коли я доливав паливо в чаші по периметру сцени, вітер змінився, і чаша загорілася від лежачого недалеко факела. У підсумку я відсмикнув від чаші, на себе і на сцену навколо трохи розлив паливо. Глядачам потіха: сцена горить, під сценою горить, руки у волонтера горять, ведучий не розуміє, що відбувається. Я швидко загасив чашу, збив з себе вогонь і мокрими ганчірками витер сцену від палива. Все пройшло секунд за 20, і з шкоди були виключно лише волосся в носі. Тому що по техніці безпеки все було підготовлено на схожі випадки. Ну ще раз старий чемодан в причепі горів. Нічого страшного, в ньому все одно лежав реквізит з негорючих матеріалів. Тільки ручки на спорядженні поміняли, і все. Зате як гарно горів ...

  Глядач повинен побачити готову картинку, красиве професійне шоу, яке чекає, а не криву постановку через чийого б то не було прорахунку.

  - Які травми можна отримати, підкоряючи вогонь?

  - Найбільш очевидне - опіки. Але все відбувається максимально по техніці безпеки. Натуральні тканини одягу, шапка, всі відкриті ділянки тіла заховані. Хтось із досвідчених хлопців спостерігає, щоб нічого не сталося. Дуже небезпечний момент - це піротехніка. Тому в нашому суспільстві люди один одного агітують використовувати перевірені і надійні вироби, а також сценічну піротехніку - холодний вогонь. Природно, він не холодний, але його температура нижче. На висоті метр-півтора, можна тримати руку під іскрами фонтану. Буде трохи щипати, але не обпалювати. Питання техніки безпеки не припиняє бути актуальним, тому що завжди знайдеться той, хто поступає нерозумно, абсолютно ігноруючи всі приписи і ламаючи насилу вибудовувати образ для звичайних людей, що вогняне шоу - це шоу професіоналів. До жодного з гучних подій з пожежами фаєрщики не причетні!

  Ніхто не дивується подряпин і порізів, тому що реквізит, з яким працюють артисти, далеко не «білий і пухнастий» (в прямому і переносному сенсі).

  Ніхто не дивується подряпин і порізів, тому що реквізит, з яким працюють артисти, далеко не «білий і пухнастий» (в прямому і переносному сенсі)

  - А яке паливо на смак?

  - Деякі хлопці використовують бензин, хтось лампове масло або інші парафіни. Що стосується гасу, то на смак такий же, як і на запах. Смак не різкий, по відчуттях - просто жирна рідина. Хтось може сказати, що ми отримуємо кайф від того, що нюхаємо гас. Комусь може і подобається цей запах, але ми його цілеспрямовано не нюхаємо. Та й в тих кількостях, в яких пари гасу поширюються на майданчику, навряд чи можна отримати якийсь ефект взагалі. На рахунок кайфу знову ж дуже важливий момент, що строго заборонено виступати в стані будь-якого сп'яніння.

  Ми паливо не п'ємо, як багато хто вважає. Для видування вогню паливо набирається тільки в порожнину рота. Далі воно не надходить.

  - Я так розумію, що фаєр - це не робота, а тільки хобі, яке іноді оплачується?

  - Якщо займатися фаєрів як роботою, то вже нічого не вийде з цим поєднувати. Тут треба буде і тренуватися, і продавати, і рекламувати, і працювати над іншими аспектами підприємства. Це повноцінне підприємництво з усіма великими і маленькими проблемами бізнесу. Власник може заробляти, найманий артист - без шансів. Точніше шанси є, але незабаром з'явиться бажання або менше працювати, або більше заробляти. Залишається шукати хорошого роботодавця. Але грошей все одно не багато. У світі щось схоже на кризу, мало хто може дозволити собі такого роду розваги. Тому для мене це швидше хобі. Дурачимся собі на втіху.

  - Так хто ж такі в результаті фаєрщики - артисти або екстримали? До кого ти себе відносиш?

  - Тут немає однозначної відповіді. Особисто мені подобається сцена, подобається саме заняття. Покриття, покатати, залишати, потанцювати - це забавно. Але і вогонь я теж дуже люблю, від нього тепло на душі. Але тут же можна зустріти різних людей. Є ті, кому просто подобається в куточку крутити, і вони не прагнуть на сцену і публіку. Є люди, яких прямо рве на сцену. Комусь подобається вогонь, такі мамкін піромани. Я, в принципі, як раз такий. Але мені подобається поєднувати це все. Це цікаво. І в цьому мені подобається можливість розвитку. Постійно думаю: «А що ще з вогнем можна зробити і з чим поєднати?»

  »

  - Які у вас плани на найближче майбутнє?

  - Участь у всіх фестивалях до яких вийде дістатися. Та й взагалі більше виступати. Ну і розвиток театру, його артистів, освоїти нові види шоу, хоча у нас і є світлове шоу, ходулі, живі статуї. Потрібно щоб в колективі регулярно з'являлося то, чого раніше не було. У планах ще популяризація нашого колективу і самого фаєр шоу як явища. Природно, непогано було б з цього отримувати ще й серйозні гроші. Важливе місце в наших планах відведено нашого фестивалю вогняного шоу «БрестФест», який буде в квітні.

  - Що б ти особисто для себе попросив на Новий рік у Діда Мороза?

  - А у мене все є. Хоча я б попросив, щоб мені нічого не заважало йти своїм шляхом, рухатися в обраному мною напрямку, і реалізовувати свої ідеї та плани. Я не зацікавлений в чомусь матеріальному. Такий ось я ідейна людина. І мені подобається той курс, за яким я пливу.

  - А що б ти подарував Дідові Морозу?

  - Квиточок на наш фестиваль!

  - Він же безкоштовний ?!

  - Ну значить флаєр, хай знає наших! Щоб прийшов, відчув, як у нас тут чудово і цікаво. Ми звичайно на наш фестиваль хотіли запросити Кіану Рівза, він кльовий хлопець, любить пригоди і часто вписується на всякий дикий руху, за чутками. Хоча ми, звичайно, не образимося, якщо він не прийде. Проблема в тому, що з ним складно зв'язатися. Але якщо прилетить і Дід ​​Мороз, я теж дуже навіть буду не проти.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

  Так хто ж вони, артисти або екстремали?
  Що таке фаєр шоу?
  Багато хто знає, як це виглядає, але що це з точки зору фахівця?
  Чому саме фаєр?
  А можна до вас?
  Саме ти з яким реквізитом найчастіше працюєш?
  Чи є у тебе якийсь незвичайний елемент, який дуже хочеться вивчити?
  Який виступ для тебе стало найважливішим і, можливо, переломним?
  А що на рахунок невдалих виступів?
  Були якісь безглузді ситуації під час шоу?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только