Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Нове ім'я: Модель Паша Гаруля

  Одна з найперспективніших українських моделей в рубриці про висхідних зірок

  Паша (вона ж Поліна) Гаруля закінчує 11 клас і в модельному бізнесі всього 5 місяців. Початок її кар'єрі було покладено яскраво: дівчина зробила покази Balenciaga і Vetements на Тижні моди в Парижі, причому перший з них - ексклюзивно. Потім був контракт в Японії, який лише підтвердив конкурентоспроможність моделі з України на міжнародній модній арені.

  Що кажуть інші:

  Віолетта Малахова, головний Букер, KModels: "Я помітила її профіль у соціальній мережі, де було виставлено всього 6-7 аматорських фото. Але цього виявилося цілком достатньо: саме такий типаж я шукала - з правильними і симетричними рисами обличчя, дуже гармонійною посмішкою і відкритим поглядом. Коротка стрижка - теж великий плюс і ознака характеру. Ми назвали її Пашею, зв'язалися з кастинг-директорами і вже через півтора місяці відправили на ексклюзив Balenciaga в Париж і відразу після - в Токіо. Незважаючи на юний вік, у неї адекватне розуміння бізнес і роботи в цілому, багато інтересів і відмінна ерудиція, і це дуже спрощує виконання наших агентських завдань. Найближчі півроку ми присвятимо зарубіжної роботі нон-стоп для досвіду і сильного бука, а потім реалізуємо самі амбітні плани ".

  Що говорить Паша:

  Якось раз увечері я зайшла в вконтакте послухати музику. Побачила повідомлення (зазвичай мені ніхто не пише - друзів у мене не так вже й багато) від якоїсь, вибачте, лівої тітки. Подумала: "О боже мій". Попросили фотографію в купальнику - мої думки: "Проституція, хостес, ескорт ... Все, до побачення". А моя мама сказала: "Чого ти? Спробуй, тобі ж часто пишуть якісь дивні люди, які просять те ж саме".

  Я під'їхала до офісу КModels в Києві, мені сказали, яка я класна, як все прекрасно. Залишилося тільки, звичайно ж, схуднути. Я подумала, що це досить легковажне заняття, тому що завжди добре вчилася: наука, спорт ... У підсумку почала працювати по Україні, якісь зйомки-тести, нічого особливого, і я вже вирішила, що все швидко пройде. Мовляв - хіба з цього можна вигоду витягувати? Так буває?

  Коли я схудла, мене почали помічати. Все було дуже поступово, не по накатаній, але досить стабільним процесом. В один день хлопці з мого агентства KModels, з якими я роззнайомилася і зрозуміла, що все не так страшно (тобто моделинг - це не проституція), сказали, що мене запросили в Париж. І я так: "Що? Який Париж? У мене ж школа!". Мама запитала, чим я взагалі думаю, відмовляючись.

  Боялася, що все зірветься, дуже нервувала. Погуглити Balenciaga - для мене це було щось нове. "О, це ніби бренд одягу". Полетіла, зробила шоу. Було відчуття, ніби це сон, - швидко, страшно. Кожен божий день від цього всього (в Парижі відбувалися певні події, все в курсі) я страшенно нервувала.

  Після Парижа полетіла в Токіо - робила комерційні роботи, заробила чимало грошей. Сподобалася клієнтам, мене запрошували залишитися якомога довше, але школа, як правило, забирає мій час, і я вирішила, що "в інший раз". Зараз повернулася в Україну, і в мене кожен божий день робота. Я не знаю, як так вийшло і чому це саме я, але, думаю, це чисте везіння. Виявилася в потрібному місці в потрібний час.

  Можна сказати, що друзів у мене, після того як я почала займатися моделінгом, стало ще менше. Людям властива заздрість. Я не знаю, чому тут заздрити, адже я не зробила нічого видатного і все ще попереду. Але зі мною почали менше спілкуватися.

  Зараз мої друзі - це колеги, з якими я була в Токіо, ходила в Парижі. Я підтримую з ними зв'язок - про ні дійсно розуміють, що це буває важко. Особистому житті у мене як такої ніколи не було і поки не передбачається. Ті, хто залишилися з минулого, "доморобного", - це дуже хороші друзі надовго.

  У нас якась сімейна риса - ми всі такі підозрілі, скептично ставимося до всього. Тому рідні спочатку хвилювалися за мене, але потім, коли побачили результат після Токіо, тобто чеки, стейтмент, подумали: "Гаразд, нехай дитина займається - чим би дитя не тішилося".

  Відклала на час навчання та надходження - розумію, що користі від заочного особливо не буде. Все на майбутнє. Х отелення б отримати хороший атестат і замахнутися на Лігу плюща.

  З англійською у мене все життя були жахливі проблеми. В роботі мовний бар'єр відчувався досить гостро, і перший місяць доводилося складно. Чи не розуміла банальні фрази, такі як "Стань глибше в кадр", "Підійди ближче до камери", зроби те, зроби це, переберися. Довелося схоплювати на льоту: коли тебе кидають в воду з човна, щоб виплисти - ти будеш плисти. Пам'ятаю, читала вночі розмови по телефону і вчила фрази, тому що просто соромно за свою англійську. Зараз я можу зрозуміти, що мені говорять, але відповідати все ще проблематично. Зате шкільні оцінки підтяглися - моделинг допомагає навчанню!

  У Парижі мене супроводжувала дівчинка з агентства - дуже пощастило. А ось в Токіо жила з бразильянками. Вони кажуть швидко, у них гарна англійська і жахливий акцент. Я просила: "Будь ласка-ласка, допоможіть мені вивчити англійську, повільніше". Вони відповідали: "Ні, у нас немає на це в ремени". Потім я жила з полячкою, з якої ми розуміли один одного по-українськи.


  Грубо кажучи, мені не вистачає характеру. Людина я досить поступливий, не люблю конфліктувати. Бракує напористості трохи, але я намагаюся в собі розвинути це. В роботі моделі дуже добре допомагає вміння не скаржитися. Якщо ти не можеш тримати себе в руках, то тобі краще не бути моделлю. Якщо ти не можеш працювати в дощ-сніг, якщо у тебе температура, то краще забудь про це. Робота піде у тебе з-під носа - і все, нікому ти не будеш потрібна. Треба терпіти і працювати.

  Коли я почала займатися моделінгом, то стала більш працьовитою. Чи не напористою, але працьовитої. Терплячою. По-моєму, це найголовніша якість - бачити мету чітко і впевнено до неї йти. Ти знаєш, що тобі потрібно схуднути, вивчити мови. Це саморозвиток.

  У Токіо у мене було від трьох до десяти кастингів в день. У Парижі я на них не ходила, у мене був ексклюзив. Кастинги - це завжди щось таке нервове. Особливо якщо кастинг на шоу - я відчуваю себе досить невпевнено саме серед шоу, а ось зйомки - це моє.

  Будь-кастинг проходив приблизно так: у мене потіли ручки, заплітався язик, але мене брали на роботу. У Токіо на мій типаж був попит і їм подобалася моя, як вони говорили, "енергетика". Точно не знаю, про що вони говорили, тому що я в цей момент думала: "Ура! Мене взяли на роботу!" - і неважливо чому.

   - і неважливо чому


  Я досить спокійно ставлюся до того, що мене не обрали на кастингу. Втім, це залежить від самої роботи. Якщо мене не взяли на якийсь Кампейн Saint Laurent, то мені буде сумно і я закриюся будинку з серіальчік і мороженку. Якщо це рядовий лукбук, то переживу - я знаю, що таких кастингів ще тисячі. Але в цілому треба бути спокійним, в цій роботі інакше ніяк. Якщо переживати з приводу всього, то довго не протягнеш.

  Я повинна відчути, що фотограф робить зі мною. Кадр за кадром натискає на кнопку і ловить момент або він виглядає, чекає чогось? Зазвичай потрібно час, щоб адаптуватися в кадрі, я не можу відразу включитися в роботу. Можливо, це тому, що поки мало досвіду. Насправді, ще ніхто не скаржився, і це, скоріше, моє самовідчуття.

  Клієнт, наприклад в Японії, хоче бачити сам процес: я намагаюся бути товариською, поділитися в фб і інстаграме. Це допомагає зібрати свою базу клієнтів - мене навчили цьому в агентстві. Приїду туди знову - а мене вже знають і пам'ятають.

  Зі стилістами, візажистами та майстрами по волоссю я намагаюся бути тихіше води, нижче трави, намагаюся просто не заважати людям. Мовчки і акуратно піднімаю руки, щоб стиліст все поправив. Намагаюся не створювати некомфортні умови на зйомці, щоб усім було добре.

  У мене є невелика проблема з моїм "персоналіті" - я не можу показати всю себе на кастингу як людина. Тобто не просто вішалка, яка йде, або вішалка, яка стоїть в кадрі. П режде ніж піти на кастинг, шукаю цей бренд в інтернеті - звикла "знати, на що йду". (Сміється.) Якщо це будуть легкі платтячка, то я буду грайливою і веселою, усміхненою.

  Спочатку я чомусь думала, що Демна навіть не стане ні з ким розмовляти, тому що це ж Демна, такий класний дизайнер, навіщо йому моделі, на один сезон взяв - і до побачення
  Спочатку я чомусь думала, що Демна навіть не стане ні з ким розмовляти, тому що "це ж Демна, такий класний дизайнер, навіщо йому моделі, на один сезон взяв - і до побачення". Але це було абсолютно не так: він все контролював, брав участь в процесі від і до! З ним і його помічниками ми спілкувалися російською - це було прекрасно і просто. Сам факт цієї роботи так лестив - боже, це зі мною відбувається? Може, це з якоюсь іншою дівчинкою? У книжці десь прочитала або знову сниться якась нісенітниця. А коли мені видали одяг, я її так обняла і подумала: "Все, ти від мене вже не втечеш нікуди".

  У Токіо були бренди, які ставилися зі зневагою. Бувало так, що мене не годували, - про мене просто забували, я могла сидіти там на бекстейдже зйомки годину. Але в Парижі пестили й плекали, на подушечці золотий носили, дуже смачно годували і все було просто красиво і класно. При цьому в Азії я порядком більше заробила, ніж в Парижі.

  Найбільша жертва заради роботи - вільний час. У мене зараз немає часу ні поїсти, ні піти погуляти. Не те щоб мені це так не подобалося, але мені важливо витрачати час на себе. Я інтроверт і люблю посидіти вдома, погортати книжечку, щоб ніхто мене не чіпав, зібрати думки. Вільний час - це дуже важливий для мене ресурс. З початку потрібно домогтися якихось висот, а потім можна буде спочивати на лаврах. Мені поки цей рівень недоступний.

  Я, можна сказати, апатична. Все моє життя - це "ох, добре". (Сміється.)

  )

  Для мене схуднути - великий стрес. Я дуже люблю їжу, я живу їжею, для мене це культ. Їж Молися Люби. Відмовитися від меню в "Макдональдсі" було великим випробуванням. Я їм усе, я ніколи не була повною, але зараз у мене стегна 90 см і мені потрібно худнути. Коли потрібно прибрати зайву ложку цукру з кави, я жорстко стрес: "Ні, моє життя змінилося, я вийшла із зони комфорту, що я буду робити завтра?".

  Я ходжу в спортзал, займаюся з професійним тренером - можу його собі дозволити після Токіо. Це кардіо, аеробні навантаження, доріжки, велосипед, зарядочка, як в школі. Нічого цікавого, але спорт - це життя.

  Мій Букер говорить: "Ми стежимо за твоїм інстаграмом, куди ти ходиш і що їси".

  Я ношу коротку стрижку вже третій рік. Мені писали деякі київські агентства, мовляв, "відрости волосся і приходь", але це теж моя персоналіті, і я не збираюся відрощувати волосся, тому що хтось захотів. Ну хіба що буде стояти життєво важливе питання для моєї кар'єри - тоді я подумаю, ладно.

  Що мені тільки не чіпляли на голову. Пір'я, пластик, пакети, листя, шкури. У Токіо це фешн, це нормально.

  У мене були досить відчутні досягнення в спорті. Займалася балетом, малювала. Досить серйозно до всього підходила, тому, якщо не моделинг, то буду займатися навчанням. Вуз і особисте життя! Мені правда цього не вистачає. Самотньо.

  Для мене особисте життя не стоїть на першому місці. Я цілісна людина, і мені не потрібна "друга половинка", але все ж іноді це приємний плюс в нашому марному бутті. (Сміється.)

  Душа у мене лежить до археології (і все життя лежала). У дитинстві я перечитала Шерлока Холмса і Мегре і хотіла бути детективом. Це було стійке бажання, прям била кулаком по столу: "Я буду детективом!". Мама тільки розводила руками і говорила: "Окей, тут немає Скотленд-Ярду, ти не зможеш бути детективом в Україні". Я б не відмовилася працювати в прокуратурі, в якихось структурах правоохоронних органів. Щось таке серйозне, з формою - це дуже імпонує моєму характеру. Досить-таки люблю історію, у мене були великі успіхи. Ще зоологія. Із задоволенням викладала б. Я досить далека від моди навіть зараз. (Сміється.)

  )

  Є така штука, як людський фактор. Звичайно, простіше влитися і сподобатися людині через якийсь активне спілкування, на тій же тусовці, на якомусь івент. Але я вважаю, що якщо ти дизайнер і тобі подобається модель, то тобі не обов'язково з нею тусуватися - ти можеш подивитися на її фотографії, оцінити її роботу. Я, наприклад, не спілкувалася майже ні з ким зі своїх роботодавців до роботи.

  Інстаграм як літопис твого життя: усі вони ходять, що і як ти робиш. Це дозволяє дізнатися тебе з того боку, яку ти хочеш показати для роботи. Як (і для чого) моделі ведуть інстаграм, всім відомо: щоб показати себе - я живу так і так, я така класна. Журнал AnOther з Великобританії на кастингу попросив мій інстаграм. Хотіли подивитися, скільки у мене передплатників. У мене інстаграм не надто популярний, так що навіть не знаю, що вони там побачили.

  Я, чесно кажучи, не люблю стритстайла-фотографів. Вони такі раптові. Вийшла з показу втомлена, а вони тут як тут.

  У мене був інцидент. Я знімала свій лук на Balenciaga, мій останній цибулю в сезоні, і порвала чорні колготки. Було прохолодно на вулиці, я поспішала, це була величезна дірка на стегні і коротка спідниця. Виглядало дивно, і в підсумку я їх порвала повністю - ніби це так і треба, а я стильна. Вибігла на вулицю - і тут на мене налетіли фотографи. На знімках особа всюди перелякане - "хлопців, я поспішаю". Я адже сподівалася, що ніхто не побачить це убозтво. Але немає, весь світ бачив, яка Паша Гаруля стильне дівча, яка вона класна, - ці фотографії і зараз можна знайти десь в інтернеті. (Сміється.)

  Приїжджаєш в Париж, очікуєш казку, а в підсумку ти бачиш бомжів, сміття і Ейфелеву вежу.

  Мені здається, що за все, що я маю в житті, я повинна бути вдячна своїм батькам: вони завжди ставили мене в такий стан, що я сама все робила, сама за себе відповідала, сама розуміла, що мені потрібно, бачила мету і шлях , розуміла, як досягти цих всіх речей. За це їм велике спасибі.

  За це їм велике спасибі

  Для мене не існує якихось таких гендерних моментів щодо жіночого-чоловічого. Тобто у мене все таке унісекс, універсальне, все класне. Роби що хочеш. Це твоє життя.

  Паша - це досить помітно. В Європі не знають, що це чоловіче ім'я. А в Азії багато хто не вимовляють букву "л". Для них "Поліна" - це "порінов". Я відчуваю себе комфортно - навіть краще, ніж з "Поліна". Персоналіті!

  Читайте про інших висхідних зірок в постійній рубриці "Нове ім'я" .

  А моя мама сказала: "Чого ти?
  Мовляв - хіба з цього можна вигоду витягувати?
  Так буває?
  І я так: "Що?
  Який Париж?
  Кадр за кадром натискає на кнопку і ловить момент або він виглядає, чекає чогось?
  Сам факт цієї роботи так лестив - боже, це зі мною відбувається?
  Може, це з якоюсь іншою дівчинкою?
  Коли потрібно прибрати зайву ложку цукру з кави, я жорстко стрес: "Ні, моє життя змінилося, я вийшла із зони комфорту, що я буду робити завтра?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только