Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Прикормка для плотви

  1. Прикормка для плотви своїми руками
  2. Прикормка для плотви і різних снастей
  3. Прикормка для поплавковою лову
  4. Прикормка для донного лову
  5. Техніка підгодовування плотви
  6. Особливості підгодовування на протязі
  7. Прикормка і сезони
  8. Прикормка для плотви навесні своїми руками
  9. Прикормка для плотви влітку своїми руками
  10. Прикормка для плотви восени своїми руками
  11. Прикормка для плотви, відео

  Плотва - це дуже жвава риба Плотва - це дуже жвава риба. Вона мешкає практично у всіх водоймах нашої країни. Ця риба атакує приманку дуже жадібно і агресивно, доставляючи рибалці особливе задоволення. Тримається плотва зграйками, які активно переміщаються в пошуках корму по всій водоймі. Якщо риба не знаходить корми в якійсь частині водойми, то вона залишає його. З цієї причини, для успішного лову плотви, необхідно використовувати підгодовування. Яка підгодовування для плотви краще і як зробити підгодовування своїми руками Ви дізнаєтеся в цій статті.

  Прикормка для плотви своїми руками

  Прикормка - це суміш компонентів, покликаних привернути рибу і утримати її на місці лову. Також, деякі її компоненти здатні активувати клювання. Плотву можна ловити круглий рік різними снастями і для кожних конкретних умов, необхідна певна підгодовування.
  Можна використовувати готову «фірмову» підгодовування для плотви, а можна приготувати її самостійно.

  Будь-яка підгодовування, а підгодовування для плотви не виняток, складається з:

  • основи;
  • ароматизаторів;
  • сполучних або розпушують компонентів;
  • різного корму.

  В якості основи можна взяти макуха (макуху), різні каші або сухарі. Для додання запаху використовуються ароматизатори. Вони можуть бути фабричними або природними. Фабричні (атрактанти) продаються в пляшках і мають безліч різних запахів. До природних ароматизаторів можна віднести какао, часник, корицю, коріандр, смажене насіння, ваніль. Збільшити або зменшити в'язкість прикормки можна за допомогою глини, землі або піску. Також в підгодовування додаються рубані черв'яки, мотиль і опариш. Склад прикормки може змінюватися в залежності від снастей і умов лову. Найкраще все компоненти прикормки принести з собою на водойму і вже там перемішати їх, використовуючи воду з водоймища. Розбавляючи підгодовування хлорованою водою, ви можете відлякати рибу. В якості основи можна взяти макуха (макуху), різні каші або сухарі

  Всі компоненти, для того щоб приготувати підгодовування для плотви своїми руками, можна знайти на ринках, де продається корм для домашньої живності (курей, кролів, свиней), в звичайних продуктових магазинах або ж у себе на кухні, дивлячись яку основу Ви вирішите використовувати.

  Дуже пахуча і приваблює рибу підгодовування виходить з таких компонентів:

  • халва;
  • макуха;
  • комбікорм;
  • сухарі;
  • каші (перловка, пшёнка, кукурудзяна, горохова).

  Ці компоненти можна змішувати між собою в різних кількостях, експериментуючи на кожному водоймі. Зазвичай роблять кашу з якогось одного компонента, а потім додають в неї потроху різноманітних добавок для більшої пахучості і залучення риби навіть з найдальших куточків водойми. У підгодовування для плотви, такими добавками можуть служити як невеликі порції основних компонентів, так і:

  • перемелені насіння;
  • перемелене печиво;
  • сухе молоко;
  • манка;
  • борошно;
  • конопляну олію;
  • соняшникова макуха;
  • бісквіт;
  • аніс;
  • цукор.

  Насправді, для того щоб принадити плотву, найчастіше вистачає навіть одного інгредієнта і не важливо, основа це або додатковий компонент. Якщо не хочеться морочитися і потрібен швидкий ефект при максимально легкому приготуванні, можна підгодувати просто хлібом або перемішати з землею або глиною у водойми манку, печиво, хліб або сухе молоко. Це безсумнівно приверне плотву на деякий час.

  Але для того щоб підійшла плотва побільше і ефект від прикорму залишався значно довше, краще зварити кашу і додати в неї різних ароматних смакоти, щоб отримати максимальний результат від прикорму. На таку прикормку Ви зможете підманити не тільки плотву, але і іншу рибу - карася , коропа , ляща .

  Прикормка для плотви і різних снастей

  При використанні підгодовування для плотви, слід враховувати різні нюанси, наприклад, такі як снасть, на яку буде проводитися її ловля При використанні підгодовування для плотви, слід враховувати різні нюанси, наприклад, такі як снасть, на яку буде проводитися її ловля. Адже підгодовування прямо залежить від вибору снасті, так як потрібно розрахувати її в'язкість, крихкість, необхідні компоненти, а також процентне співвідношення цих компонентів для того, щоб підгодовування вийшла ідеальною для лову.

  Прикормка для поплавковою лову

  Плотва, в більшості випадків, годується в верхньому або середньому шарі води. Тому, якщо підгодовування для плотви впаде каменем на дно, від неї не буде ніякої користі. Вона повинна створювати хмару каламуті, яке і приверне рибу. Для цього в підгодовування потрібно додавати розпушувачі, такі як пісок або компоненти, які будуть створювати каламутне хмара впавши на дно. Такий ефект можна отримати додаючи в підгодовування спеціальну покупну приманку, що володіє таким ефектом. Зазвичай таке підгодовування називається «Гейзер» або «Вулкан», але можуть бути й інші назви. Такий підгодовування можна додавати зовсім небагато, буквально пару жменю і вона буде відмінно справлятися зі своїм завданням, піднімаючи хмару каламуті разом з основною Вашої підгодовуванням, залучаючи плотву.

  Якщо хочете обійтися без покупної прикормки, то аналогом для подібного ефекту буде служити сухе молоко або манка. Якщо на місці неглибоко або риба тримається на поверхні, то кулі прикормки повинні розбиватися при падінні. Коли риба стоїть в середніх шарах, то кулі повинні розпадатися по шляху на дно.

  Прикормка для донного лову

  При лові донкою плотва попадається разом з іншою рибою. Її цілеспрямована ловля такою снастю можлива тільки в водоймах, де плотви багато або на мілководдях, куди більша риба заходити боїться. Прикормка повинна мати достатню в'язкість, щоб утриматися в годівниці при закиданні, і опуститься разом з нею на дно. Але при цьому, потрапивши на дно, корм повинен поступово зруйнуються і звільняти годівницю. Для цього можна додавати в нього мотилів або опариша. Вони своїм рухом залучають рибу і одночасно поступово розпушують підгодовування.

  Техніка підгодовування плотви

  Після того, як Ви прийшли на місце лову, в першу чергу потрібно нагодувати його Після того, як Ви прийшли на місце лову, в першу чергу потрібно нагодувати його. Якщо ви ловите плотву поплавком, то зліпите з підгодовування 3-4 кулі розміром з апельсин і закиньте в місце лову. І тільки після цього починайте розбирати і налаштовувати снасті і облаштовувати місце лову на березі. Ця пауза необхідна для того, щоб риба підійшла назад, оскільки сплески від падіння підгодовування могли налякати її. Далі, в процесі лову, необхідно постійно підживлювати рибу. В іншому випадку вона, не знайшовши корм, спливе на його пошуки в іншу частину водойми. Догодовувати потрібно невеликими кульками, розміром з волоський горіх. Головне не перегодувати рибу. Інакше, вона просто перестане годуватися, і ваші зусилля будуть марними.

  Якщо Ви ловите плотву донкою, то перші закиди необхідно виробляти без повідця з гачком, використовуючи «закормочную» годівницю. Такі годівниці мають набагато більший обсяг, ніж звичайні. Вони виготовляються відкритого типу, що полегшує їх звільнення від прикормки. Зробивши 5-6 закидів такої годівниці в місце лову, ви зробите «стартовий закорм». Після чого, простягнув звичайну годівницю і прив'язавши повідець з гачком, можна приступати до лову риби.

  Якщо закормочной годівниці у Вас немає, то можна використовувати звичайну. Якщо підгодовування плотви проводиться безпосередньо під час лову, то перші закиди можна робити кожні 3-5 хвилин, щоб в місці закидання залишилося якомога більше підгодовування з годівниці. Наступні закиди вже можна виробляти в звичайному темпі і діставати снасть з води лише в разі клювання.

  Особливості підгодовування на протязі

  Якщо ловля ведеться поплавковою снастю, то кулі з підгодовуванням необхідно закидати вище за течією. Прикормка, при лові плотви, повинна вимиватися поступово, створюючи струмінь, в якій знаходитися ваш гачок з наживкою. Тому враховуйте це, закидаючи підгодовування. Беріть до уваги силу і напрямку течії, а також всілякі завихрення. Щоб створити необхідну в'язкість прикормки використовують землю.

  При лові донною снастю на протязі «стартовий закорм» не потрібен, оскільки всю підгодовування відразу ж знесе течією. При сильній течії необхідно використовувати годівниці трикутної форми і заповнювати їх вузький підгодовуванням. Для цього в підгодовування додають глину.

  Прикормка і сезони

  Прикормка для плотви так само повинна змінювати свої характеристики і смакові якості в залежності від сезону лову, адже навесні, влітку і восени погодні умови, температура і спосіб життя, а так само смакових уподобань плотви значно різняться. Кожен сезон має свої плюси і мінуси в лові плотви, а так само певні свої «фішки» у виготовленні підгодовування, давайте коротко пробіжимося по кожному з сезонів.

  Прикормка для плотви навесні своїми руками

  Вода навесні ще не прогрілася після зими. А в холодній воді у плотви, як і у інших риб, обмін речовин дуже уповільнений. Тому підгодовування не повинна містити висококалорійних компонентів, здатних швидко наситити рибу. Навесні, дуже ефективним є використання атрактантів. Тільки потрібно уникати різких запахів, які можуть злякати рибу. Так само, варто зменшити «стартовий закорм» і зменшити подальші порції підгодовування. Врахуйте, що навесні рибі потрібно не так багато корму, щоб насититися.

  Прикормка для плотви влітку своїми руками

  Влітку ця риба активно харчується, і можна не боятися перегодувати її. Потрібно значно збільшити обсяг корму, а також змінити його склад. На відміну від весни, влітку вітається наявність в підгодовування великих фракцій і висококалорійного корму, також можна сміливо експериментувати з аттрактантами. На обсязі підгодовування сильно позначається конкуренція активної риби. Часом, кількість прикормки на одному і тому ж місці, навесні і влітку може відрізнятися в десятки разів.

  Прикормка для плотви восени своїми руками

  Осіння підгодовування відрізняється від літньої своєю простотою. У ній використовуються тільки основні компоненти. Не рекомендується додавати атрактанти. Ефективність прикорми можна збільшити за допомогою додавання в неї мотиля . Так само як і навесні, підгодовування не повинна насичувати рибу, а тільки збирати її та викликати апетит.

  Прикормка для плотви, відео

  Закріпимо отриману інформацію переглядом відео підгодовування плотви.


  Оцініть, будь ласка статтю:

  Окрема подяка тим, хто поділився в улюбленій соцмережі

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только