Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні - для сім'ї, колег, друзів

  1. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні...
  2. форми організації
  3. Приклади веселих новорічних ворожінь
  4. Теми для передбачень і гідний
  5. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  6. святковий сценарій
  7. форми організації
  8. Приклади веселих новорічних ворожінь
  9. Теми для передбачень і гідний
  10. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  11. святковий сценарій
  12. форми організації
  13. Приклади веселих новорічних ворожінь
  14. Теми для передбачень і гідний
  15. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  16. святковий сценарій
  17. форми організації
  18. Приклади веселих новорічних ворожінь
  19. Теми для передбачень і гідний
  20. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  21. святковий сценарій
  22. форми організації
  23. Приклади веселих новорічних ворожінь
  24. Теми для передбачень і гідний
  25. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  26. святковий сценарій
  27. форми організації
  28. Приклади веселих новорічних ворожінь
  29. Теми для передбачень і гідний
  30. Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні
  31. святковий сценарій
  32. форми організації
  33. Приклади веселих новорічних ворожінь
  34. Теми для передбачень і гідний

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Пророцтва на Новий рік 2019: короткі, смішні, прикольні

  У 2019 р актуальними будуть смішні і прикольні новорічні сценарії, що обіграють символ нового року - жовту земляну свиню.

  святковий сценарій

  Більшість росіян вважає Новий рік сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі близьких і рідних людей.

  Щоб веселощі не зводилося до одного святкового застілля, потрібно продумати розважальну програму, яка буде враховувати:

  • кількість присутніх на святі;
  • індивідуальні переваги та особливості гостей і господарів;
  • особливості наступаючого року.

  Знаючи хоча б приблизно, хто буде присутній на святі, можна придумати передбачення для всіх гостей на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних поздоровлень. Під час такого ворожіння можна вручати подарунки, супроводжуючи їх жартівливими поздоровленнями в формі пророкувань на різні теми, близькі людині.

  Наявність сценарію не дасть гостям і учасникам свята занудьгувати, не дозволить звести чарівну новорічну ніч до нескінченного сидіння за столом. У Росії завжди існувала традиція домашніх театральних вистав, які готували до великих свят члени дружної сім'ї та їхні близькі друзі.

  Наявність продуманого плану заходів дозволить наповнити будинок веселощами, святом, хвилюванням і радісним очікуванням кращого в наступаючому році. Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ.

  Однією з форм такої організації новорічного свята можуть стати жартівливі передбачення і ворожіння, які гості не проти будуть почути після того, як годинник проб'є північ

  Прогнози і пророцтва повинні носити жартівливий і гумористичний характер . Якщо ведучий, який готує сценарій і жартівливі ворожіння, знає запрошених на свято гостей, то варто обіграти в пророцтвах індивідуальні особливості кожного гостя.

  Весела форма прогнозів повинна подарувати всім присутнім надії на майбутнє і доброту. Можна давати поради, застерігати або жартувати тільки в ненав'язливою тактовної формі.

  Такий сценарій підходить для компаній різного штибу:

  • що складаються з родичів;
  • молодіжних тусовок;
  • присутніх на Новий рік сусідів;
  • корпоративних посиденьок;
  • тісного кола друзів.

  При складанні кожного передбачення слід враховувати індивідуальні особливості того, кому воно призначене. вручення подарунків або веселих новорічних сувенірів з напутньої промовою подарує чимало приємних хвилин всім присутнім на цей чарівний зимове свято.

  форми організації

  Щоб оживити і розвеселити присутніх за столом прогнозами на Новий рік земляний свині, наступаючий в 2019 р в короткій, смішний і прикольною формі потрібно скласти пророцтва для всіх присутніх.

  Нерідко це свято збігається з ювілейними датами або важливими подіями в житті:

  • весіллям ;
  • сімейними ювілеями;
  • днем народження одного з членів сім'ї;
  • новосіллям;
  • народженням дитини і т.п.

  Можна придумати веселі передбачення і ворожіння на тему цих важливих подій, з огляду на характер кожного члена сім'ї та родича.

  Якщо святкування чарівної новорічної ночі проводиться в рамках корпоративного свята, що збігається з ювілеєм компанії, днем ​​народження керівника або співробітників, то можна організувати веселу захоплюючу гру, в якій братимуть участь всі присутні.

  Веселі прогнози на новий 2019 рік для кожного стануть тим стрижнем вечірки, який об'єднує присутніх і будить в них кураж і творче начало.

  Для прогнозів можна використовувати різні формати:

  • знак зодіаку кожного учасника свята;
  • майбутнє в його житті важливу подію;
  • індивідуальні захоплення і пристрасті.

  Головне, щоб такі передбачення на Новий рік 2019 не викликали образу, а були короткими смішними і прикольними. Якщо серед родичів або друзів є люди, які вміють складати вірші, то можна їх залучити до складання новорічних передбачень в жартівливій віршованій формі.

  Приклади веселих новорічних ворожінь

  Для проведення веселого ворожіння в новорічну ніч можна використовувати різноманітні форми проведення такого заходу. Можна заздалегідь красиво оформити записки з короткими прогнозами і покласти їх у велику банку, з якої потім гості їх будуть діставати по черзі. Веселої формою такої гри стане розміщення записок в повітряних кулях, які потрібно для прочитання передбачення протикати.

  Можна влаштувати гру з ворожінням на паперових сніжинки, складених в капелюх або інший об'ємний предмет, який пускають по колу. До сніжинкам можна прикріпити невеликі новорічні сувеніри.

  Для веселого свята можна буде підготувати спеціальний мішок Діда Мороза, з якого будуть вийматися красиві новорічні листівки до індивідуальних побажань для кожного і невеликими подарунками. У цьому випадку подарунки можуть бути пронумеровані, а номери кожного гостя зафіксовані на спеціальній картці, яка вказує його місце за столом, або за допомогою келихів для шампанського.

  Можна влаштувати веселі конкурси, після яких будуть вручатися подарунки і зачитуватися передбачення на Новий рік 2019 формі коротких, смішних і прикольних віршів.

  Такий захід надасть активності гостям, змусить їх рухатися і веселитися в ході виконання жартівливих завдань:

  • танцювального номера;
  • пісні;
  • вірші;
  • фокусів або інших виступів.

  танцювального номера;  пісні;  вірші;  фокусів або інших виступів

  Головне, щоб передбачень було заготовлено в великій кількості, щоб останній бажаючий міг отримати можливість вибрати свій фант, квиток або записку з новорічним прогнозом.

  Всі пророцтва потрібно обов'язково зачитувати вголос, щоб гості мали можливість їх коментувати, жартувати над ними і весело обговорювати один з одним.

  Веселої формою передбачень може стати ворожіння по пісням. Для цього потрібно заздалегідь скласти список з популярних пісень різного жанру:

  • естрадних;
  • народних;
  • дитячих.

  Головне, щоб вони були всім добре відомі і гості могли б їх заспівати сольно або хором. Гості повинні по черзі задавати свої питання віщуна-ведучому, а той, крутячи з закритими очима барабан навмання повинен вибрати зі списку пісню. Пісня стане веселою формою відповіді на поставлене запитання.

  Можна влаштувати гру з китайським печивом з записками. Для цього потрібно буде спекти пісочний печива у вигляді вушок, всередині яких будуть передбачення, складені тільки в доброзичливій формі.

  Актуальним стане традиційне ворожіння по книзі, коли навмання вибирається сторінка і абзац в тексті. Для цього краще вибрати веселі літературні твори популярних вітчизняних і зарубіжних авторів. Можна використовувати навіть дитячі книжки.

  Ведучому необхідно залучити кожного в такий веселий і захоплюючий процес, змусивши всіх прочитати своє пророкування вголос.

  Теми для передбачень і гідний

  Прогнози найкраще складати за темами, пов'язаними для кожної людини:

  • благополуччя;
  • здоров'я;
  • щоб любити один одного
  • кар'єрного росту;
  • роботи;
  • дружби;
  • достатку.

  благополуччя;  здоров'я;  щоб любити один одного  кар'єрного росту;  роботи;  дружби;  достатку

  При складанні загальних прогнозів на новий рік земляний свині слід дотримуватися формату традиційного побажання добра і благополуччя в жартівливій формі. Якщо записки з пророцтвами складаються індивідуально для кожного, то слід обіграти найбільш важливу для учасника свята тематику.

  Якщо новорічні ворожіння організовуються в колі близьких друзів молодого віку, то можна додати в них трохи чорного гумору, який допоможе розвеселити присутніх.

  При організації жартівливих передбачень, які припадуть всім до душі в новорічну ніч, слід не тільки продумати тексти для кожного учасника, а й відповідне оформлення такого захоплюючого розваги. Це допоможе швидше зануритися в світ магії, чарівництва і веселощів.

  Проведення жартівливих новорічних ворожінь не зажадає великих матеріальних витрат, разом з тим воно стане тим стрижнем, на якому буде триматися нічний веселощі після того, як годинник проб'є північ. Наявність підготовленої святкової програми не дозволить гостям захоплюватися прийомом спиртних напоїв і забезпечить жваве й веселе спілкування один з одним.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только