Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ваги. Сумісність з іншими знаками зодіаку. Хто підходить для Терезів? Гороскоп сумісності у шлюбі.


  Ваги + Овен
  Це може бути вдалий союз. Два взаємодоповнюючих і протилежних один одному знаку народжують зустрічний інтерес і привабливість. Рішучість і життєрадісність Овна привертає тактовних і вишуканих Терезів. Це спілкування шляхетного лицаря з милою принцесою. Терезам необхідна енергія і життєлюбність Овна. Зверніться до Терезів тоді, коли потрібно з ким-небудь помиритися. Ваги це зроблять з великою охотою, зрозумівши протилежну точку зору. Кожен отримує вигоду з сильних і слабких сторін чоловіка.
  Ваги, якщо вони слабкіше Овна, охоче гратимуть роль слухняних учнів. А Овна хлібом не годуй, але дай покерувати коханою людиною. Якщо Ваги володіють достатньою самостійністю, вони навряд чи зазнають, щоб їх, немов би малих і нерозумних дітей, вчили всьому на світі, починаючи від чищення зубів і закінчуючи рішенням інтегральних рівнянь. Але вони охоче будуть виконувати відповідальні та важливі доручення Овна, якщо будуть відчувати, що з їхньою думкою рахуються.
  Для Овна такий сімейний союз - це серйозне випробування на зрілість, так що йому, особливо спочатку, буде не до жартів. Разом їм буде легше досягти мети і знаходити в житті духовні орієнтири. Ваги навчать Овна мистецтву компромісу і гармонії. Овен натомість навчить Ваги слідувати обраної мети. У такому союзі саме від Овна залежить, наскільки довго в їх відносинах буде присутній любов. У цьому союзі кожен постійно приносить в жертву власний інтерес в ім'я загального добробуту. І воно того варте. Розставання може бути воістину жахливим - настільки глибоко партнери проростають один в одного. І рубати по живому - це завжди дуже боляче.
  Ваги + Телець

  Це дуже непросте поєднання знаків. Від них потрібно постійна робота над собою, хворобливі внутрішні зміни, ломка характерів. Відносини Тельця з Терезами повинні бути засновані на суто естетичних критеріях і спільних цілях. В іншому випадку, при близькому контакті, Тельця може дратувати награність або манірність, якої зазвичай грішать Терези. Каменем спотикання може стати ставлення до боргів і інших зобов'язаннях.
  Телець віддає перевагу будувати міцні відносини на солідній основі, а за гарними обіцянками Терезів часто немає реального забезпечення, і, коли цей факт виявляється, Телець може відчути себе обдуреним. Телець змушує Ваги міняти погляди на життя, хоча нічого для цього не робить. А сам він, живучи з Терезами, змушений служити їм, працювати на них з повним напруженням сил і на шкоду здоров'ю, забезпечуючи необхідний рівень життя. Часто союз тримається лише на прагненні Тельця перетворити безглузді, з його точки зору, Ваги в порядних людей. Треба віддати належне Тельцю - іноді йому вдається домогтися на цьому терені помітних успіхів.
  Холодність і розсудливість Тельця дуже симпатична Терезам, але постійна опіка може їм швидко набриднути, особливо коли зрозуміють, що під неприступністю Тельця чи не таїться нічого цікавого. Тоді Ваги можуть спробувати втекти. А на час або назавжди - це вже залежить від зануди Тельця.
  Частенько трапляється так, що Терезам стає цікавим більш товариський партнер, який займає провідні соціальні позиції. Телець буде зі шкіри геть лізти, щоб відповідати інтересам свого партнера, однак потім зазвичай настає момент втоми. А в поле зору Тельця виявляється привабливий і реалістичний представник наземного чи водного знака. І після потужного спалаху ревнощів відносини закінчуються.
  Якщо Ваги щиро люблять свого Тельця, то натхненний Телець може гори звернути. Власність важлива обом знакам, і просто так з нажитим майном не розлучаться ні той, ні інший. Достаток дозволить їм задовольняти духовні потреби, а прагнення до добробуту зробить їх діловими партнерами. Однак користь у відносинах відразу призведе до конкуренції, а нещирість миттєво викличе взаємні підозри. І тоді серйозних проблем вже буде не уникнути.


  Ваги + Близнюки

  Спільне життя цих знаків сповнене сюрпризів. Ваги для Близнюків - це дуже вдала знахідка. Здатність Терезів облаштувати свій будинок буде по достоїнству оцінена Близнюками, яким буде дуже приємно опинитися в обстановці комфорту і спокою.
  Причинами конфліктів в сім'ї може стати надмірна настирливість Близнюків, втрата відчуття міри або моральне падіння в очах свого партнера. Головними в таких парах часто виявляються Близнюки, які можуть тактовно направити енергію Терезів в потрібне русло. Близнюки зазвичай люблять Терези "за просто так", "за гарні очі", вбачаючи в них творчу натуру, і ставляться до них як до дитини. Близнюки для Терезів - символ високих ідеалів і віри, вони завжди прислухаються до думки партнера.
  Втім, тривалий союз між ними вкрай рідкісний через їх характерів. Вони обидва люблять зміни і не люблять рутину. Вони ніколи не дають один одному нудьгувати, що робить їх шлюб вдалим і цікавим. Обидва допомагають один одному в духовному розвитку. Ваги, як правило, дуже віддано люблять своїх Близнюків і не мріють ні про що інше. Але стережіться! Варто Терезам по дурості гульнути де-небудь на стороні - ідеальний союз з тріском розвалиться. Якщо Близнюки дізнаються про зраду, можете не сумніватися - він ніколи не пробачить ... Якийсь час він буде болісно переживати образу, а потім голосно грюкне дверима і ніколи більше не відкриє її.
  Їхні стосунки більше підходять для світського життя. Жорсткого розподілу ролей в їх союзі немає і не буде ніколи. Кожен робить те, що хоче, або те, що у нього краще виходить. Партнери прекрасно розуміють прагнення іншого до успіху. Для обох важлива матеріальна сторона життя, яка дає їм можливість відчувати себе впевненими і незалежними. Ваги, як і Близнюки, люблять перебувати в центрі загальної уваги. Вони дуже терпимі один до одного.


  Ваги + Рак

  Чи не саме вдале поєднання знаків. Рідко в такому союзі складаються щирі відносини. Основна увага партнерів зазвичай направлено на створення матеріального фундаменту або благопристойного іміджу в суспільстві. Шлюб в основному підтримується за рахунок фінансової стабільності, але як тільки вона порушується, то інтереси сторін можуть тут же розійтися.
  Рак буде відчувати постійну необхідність в прийнятті тих чи інших рішень, які ніяк не може прийняти його коливається партнер. Згодом Рак може просто втомитися від такої ситуації, і тоді розбіжності вийдуть на рівень принципових розбіжностей в світогляді.
  Такий шлюб може перетворитися в цікаву, але злегка небезпечну гру. Рак - відомий інтелектуал, і Терези охоче визнають вищість над собою, не втомлюючись захоплюватися талантами і здібностями чоловіка. Але ... Постійне відчуття того, що більш розумний і досвідчений партнер прораховує кожен твій крок, і здогадується про кожній твоїй таємницею думки, будь-якого може втомити емоційно. Кому ж сподобається постійно відчувати себе жертвою, яку переслідує холоднокровний і проникливий слідчий? При цьому Раки і не думають маскуватися - вони вважають за краще вести відкриту гру.
  Втім, цей шлюб може зруйнувати лише горезвісне мінливість Терезів. Інтуїтивно Рак тягнеться до Терезів, відчуваючи в них глибинну підтримку і опору, чекаючи слушної поради. Якщо Раку потрібно розглянути якусь ситуацію з декількох сторін і зробити конкретний вибір, то йому неодмінно слід звернутися саме до Терезів - вони з легкістю допоможуть йому зважити всі "за" і "проти". Правда, приймати рішення все ж таки доведеться самому Раку. Що само по собі дуже типово для такої пари.


  Ваги + Лев

  Союз з Терезами є одним з найбільш вдалих для Лева. Мудрі Терези здатні гармонізувати і врівноважити нестримну енергію Льва. Якщо палка пристрасть, миттєво спалахнула при їх першій же зустрічі, переросте в стабільну обопільну прихильність, то їх шлюб можна вважати непорушним.
  Однак, у такої пари є і свої проблеми. Вони прекрасно підходять один одному, але все псують гроші. Ваги вважають Льва страшенним власником, і їм потрібен час, щоб пристосуватися до подібного партнера, який змінює свої плани в одну мить. Льва дратує те, що Терези люблять поговорити про свої плани, але змушують Льва вичікувати цілу вічність, перш ніж втілити їх в життя. Обидва знаки товариські, але рано чи пізно можуть набриднути один одному. Обидва люблять розкіш, мають яскраво вираженим почуттям краси. Головне для них - це навчитися закривати очі на недоліки своєї другої половини. Крім того, Льву доведеться привчати свого партнера до буденного і повсякденної праці, а це завдання не з легких. Адже Ваги, як правило, бояться фізичної роботи, перенапруження і перевтоми, бо глибоко переконані в тому, що вони створені тільки для радості і насолоди, для задоволення їхніх душевних і тілесних потреб. І Лев, заради збереження шлюбу, повинен їх в цьому переконати, наставивши на шлях істинний.
  На початку знайомства Лев як би пробуджується до життя, починає цікавитися багатьма речами, до яких раніше просто не доходили руки. Активізується інтелектуальна діяльність, з'являється інтерес до самоосвіти. А Ваги, при спілкуванні зі Львом, нарешті, набувають так відсутню їм здатність твердо приймати остаточні рішення, чого б вони не стосувалося. У підсумку, у них обох з'являється впевненість у підтримці один одного і задоволення від правильності зробленого вибору.
  Їх об'єднує почуття обурення будь-якою несправедливістю. Лев - приязний і великодушний, Ваги - чесні і неупереджені. Коли вони поєднують в собі ці якості, то справи, здавалися безнадійними, постають зовсім в іншому світлі. І тільки лише Лев і Терези в стані перетворити поразку на перемогу. Льву так само важко сказати «так», як Терезам - сказати «ні», і це одна з головних причин, чому вони так прекрасно уживаються разом.


  Ваги + Діва

  Такий союз частенько буває невдалим. Зазвичай він руйнується через систематичні конфліктів і гострої критики Діви на адресу партнера - Терезів. Важливу роль відіграє і найсильніший егоїзм обох. У такому союзі кожен буде тягнути ковдру тільки на себе, думаючи лише про себе і про свої інтереси.
  Серед Терезів частіше зустрічаються ті, кого називають душею компанії. Вони розумні - без зарозумілості, веселі - без кривлянь і кривлянь. Лише одне їх поява змушує всіх посміхатися, оживляє збори навіть самих безнадійних скигліїв. Типова Діва, спокійна і миролюбна, зазвичай пишно розквітає під м'якими променями свого партнера. Ваги, як і Діва, дуже люблять, щоб навколо них все було справедливо і гармонійно. Якщо у Діви вистачить витримки і терпіння, то вона зможе утримати свій шлюб з Терезами в небезпечному, але все-таки рівновазі. Обидва знаки тягнуться один до одного. Терезам імпонує розсудливість і спокій Дев, а Дівам часто не вистачає тієї емоційності і жваво, яку привносить в їх життя чоловік. Проблеми в стосунках можуть виникнути лише тоді, коли Ваги почнуть звично фліртувати з усіма підряд. Але Діві нема про що турбуватися - Терезам навряд чи колись вдасться обдурити проникливу Діву. Діва настільки добре розуміє природу Терезів, що ухитряється видалити з його поля зору будь-яке мало-мальськи серйозне спокуса. І зробить вона це перш, ніж її чоловік встигне збагнути в чому справа. А втім, зазвичай це виявляється зовсім марною мірою і не рятує їх нестабільний шлюб від остаточного розвалу.  Ваги + Ваги

  Парочка Терезів - це складний і суперечливий союз. Хоча, в принципі, вони прекрасно розуміють один одного. Фактично, це як би дві споріднені душі, два відображення в одному дзеркалі. Отже, глянувши на свого партнера, можна легко розгледіти і самого себе - з боку. Щоб тут же зайнятися самоаналізом. Адже завжди корисно поглянути на себе об'єктивно.
  Зірки стверджують, що шлюбний союз між парою Терезів в більшості випадків приречений на невдачу, головним чином - через мінливості долі і фатальних ударів. Цей витончений і рафінований союз, як правило, не проходить перевірку часом. Навіть незважаючи на те, що фактично це союз двох близьких сердець.
  Обидва рішуче відмовляються від будь-якої фізичної та невдячної роботи, від будь-якого стомлюючого праці. Тут не допомагають ні цивілізований побут, ні культурний спосіб життя, ні дипломатичний талант, який дійсно допоміг би їм створити умови для гармонічного сімейного життя. До того ж, їх не можна одночасно навантажувати великою кількістю проблем - Ваги від такого стресу легко можуть зламатися.
  У союзі двох Терезів завжди присутній величезна небезпека того, що він з головою піде в роботу, а вона - буде цілком зайнята будинком, домашнім господарством або дітьми. Для них це пряма дорога до розлучення. Терези не люблять рутину. Матеріальні труднощі також можуть легко розлучити їх. А ще Терези володіють вродженим талантом до емоційного шантажу.
  Ваги дуже люблять музику і мистецтво в цілому, обожнюють довгі прогулянки і читання. У їхньому будинку завжди є хороші книги і колекції музичних записів. Вони люблять ходити в кіно і потім обговорювати діалоги акторів, режисерський задум, операторську роботу і сам сюжет фільму. Адже Ваги - природжені критики. Знак Ваги завжди символізував уміння жити і співпрацювати, а також вміння витрачати гроші і насолоджуватися земними радощами. Варто також відзначити, що Терези - це знак Зодіаку, зазначений красою. Однак, на тривалість їхнього союзу це не робить великого впливу.


  Ваги + Скорпіон

  Шлюб Терезів зі Скорпіоном, швидше за все, чекають серйозні випробування. Втім, в даному альянсі об'єднуються два відмінних дипломати, і тут все залежить від того, хто кого обіграє і напоумить. У цьому шлюбі гармонія руйнується через упертість і безпечності Скорпіона. Хоча, з іншого боку, він дуже надійний в сімейних відносинах, якщо тільки сам полюбить по-справжньому.
  Скорпіони дуже люблять "виховувати" своїх партнерів. А претензії до Терезів у них - і великі, і справедливі. Від Терезів в такому союзі буде потрібно певна пильність і обережність, так як з займистими почуттями Скорпіона жарти погані.
  Відносини Терезів і Скорпіона мають емоційно-енергетичну основу. В принципі, Терезам вдається досить добре контролювати поведінку Скорпіона, звертаючись не стільки до його емоціям, скільки до розуму. При цьому Скорпіон отримує відчуття власної значущості і незамінності для Терезів. У них обох є спільна мета - вічна ідеальна любов. Вони обидва можуть бути прекрасними мрійниками, при цьому ніколи не досягають ідеалу, але вічно до нього прагнуть.
  Скорпіони здатні управляти своїми партнерами без особливих зусиль, спокійно і діловито. У той же час, Ваги інстинктивно відчувають необхідність для себе в підтримці з боку Скорпіона. Тоді вони стануть краще адаптуватися до навколишнього їх обстановці і шукати компроміси заради того, щоб зберегти гармонію і уникнути напруженості в їх відносинах.
  Ваги здатні вміло маніпулювати ситуацією в своїх особистих інтересах, але при цьому вони вкрай рідко проявляють агресивність - тільки чарівність, переконливі інтонації і чарівна усмішка. Скорпіон, однак, далекий від того, щоб бути довірливою душею, і він не з тих, кого можна обдурити. Ваги зможуть перехитрити свого Скорпіона лише один раз, після якого проникливий Скорпіон запам'ятає застосовану проти нього стратегію і в подальшому зможе захиститися від неї. Ніколи не слід забувати про те, що Скорпіон так само хитрий в своїй стратегії, як і Терези. При цьому, він більш стійкий до життєвих негараздів, ніж Терези. Але найчастіше Скорпіони виключно образливі.
  Терези не виносять правил, встановлених Скорпіоном. Скорпіону не подобається, що Терези віддають перевагу замикатися в собі і довго дутися, замість того щоб усунути всі протиріччя шляхом діалогу. Зрештою, Скорпіон домагається успіху, тому що він відмінно знає, на які кнопки треба натиснути, щоб Ваги надійшли саме так, а не інакше. А Ваги витримують такі відносини недовго ...


  Ваги + Стрілець

  Такий союз может війта непоганий. В їх Спільного життя, швідше за все, що не буде місця для воєн, Аджея партнери розуміють один одного практично з півслова. Ваги и Стрілець не боятися розповідаті один одному про свои фантазії та мрії. При цьом обидвоє партнери Досить легковажні и вважають за краще более Говорити, чем діяті.
  Стрільці відверті, щіросерді, сміліві, дуже розумні, іноді - кілька незграбні, но ще більш оптімістічні, чем Самі Терези. У Чомусь смороду могут буті даже наївні. Однако ж, в такому шлюбі зазвічай самє Ваги займають роль лідера, и рідкісні Стрільці протестують проти цього. Аджея Якими б філософамі смороду НЕ були, їх более пріваблюють розваги и часта зміна Яскрава декорацій. Роль же лідера предполагает наявність мудрості и серйозної відповідальності за сімейні отношения. І для такої ролі в даному дуеті більше підходять саме Терези.
  Стрільця і ​​Терезам слід обговорювати всі проблеми відразу ж при їх виникненні, щоб не псувати свої відносини. Але давати поради цій парі - абсолютно безглуздо. Адже вони щиро переконані, що знають все краще за всіх ... Ваги і Стрілець "самі з вусами", вони і без підказок прекрасно знають, яким чином їм слід спілкуватися один з одним і з оточуючими.
  Обидва знаки, з кожного боку, володіють повним комплектом якостей, відсутніх їх партнерові. У цьому союзі Терези будуть так грунтовні, розважливі і стримані, що зможуть звести з розуму енергійного і запального Стрільця. Однак, Терезам не слід нав'язати Стрільця невластивий йому спосіб життя. Волелюбний підхід Стрільця до життя може порушити гармонію Терезів, і ті незабаром спробують обмежити коло його спілкування. І це буде фатальною помилкою для їхнього союзу.


  Ваги + Козеріг

  Шлюбний союз між Терезами та Козерогом частіше неміцний, ніж благополучний. Величезні труднощі в їх взаєминах зазвичай є наслідком великої різниці в темпераменти, рисах характеру і вдачі, а також в їх способі життя і різних уявленнях про життєві цінності.
  В глибині душі Терези воліли б більш чуттєвого партнера, але з часом вони починають цінувати надійність і турботу Козерога. Для останнього ж Терези завжди будуть чарівним і дипломатичним партнером, з яким буде дозволено грати на тонких струнах його душі. У такому союзі слабким місцем можуть виявитися і сексуальні відносини. Благополуччя сім'ї цілком буде триматися на терпінні Козерога, його почутті обов'язку і працьовитість.
  Їх об'єднує взаємний інтерес до мистецтва, музики або гуманітарних наук. У мистецтві їм найбільше подобається класика, а не сучасна її інтерпретація. Обидва є людьми настрою. Ваги дуже швидко переходять від поганого настрою до хорошого, буваючи то милими і добрими, то стаючи раптом примхливими і деспотичними. Настрої Козерога не так часто змінюються і не так різноманітні. Меланхолія останнього згущується повільно, але триває занадто довго, з чим Терезам буває досить складно боротися. Проте, Ваги й Козеріг здатні щиро і ніжно любити один одного.


  Ваги + Водолій

  У такому союзі обидва партнери чудово гармонують один з одним. Водолій для Терезів - символ любові і творчості. Ваги сприяють духовному розвитку Водолія. А Водолій, в свою чергу, окрилює Ваги, і вони обидва стрімко рухаються до нових висот і досягнень у житті.
  Цим знакам не просто утримати один одного в рамках постійних любовних взаємин, так як вони обидва не схильні обтяжувати себе умовностями. Такі партнери ніколи не знатимуть проблем в спілкуванні один з одним. Найнеприємніше в їх відносинах починається, коли від романтичних почуттів доводиться переходити до прози життя. У кожного з них є свої власні уявлення про те, яким повинен бути їхній будинок і сімейний уклад. У цьому побутовому питанні Терезам буде трохи легше йти на компроміс, і вони повинні цим скористатися.
  Вони ніколи не дадуть один одному нудьгувати, що може зробити їх шлюб вдалим і цікавим. Найчастіше вони не просто люблять один одного, але і виявляються найкращими друзями. Щоб зберегти дружні відносини з Водолієм, необхідно дотримуватися певної дистанції і певні правила гри. Одне з правил - це різноманітність зовнішніх зв'язків і сімейних подій. Адже «тихий вир» Водолія щиро неприємно. А ніжна любов, у всіх її проявах, вкрай необхідна Терезам, точно так же, як і дружба - Водолія. І якщо Терези зможуть стати справжнім другом Водолія, то він почне їм безоглядно довіряти, ставши для них тим самим партнером - романтичним і сексуальним - про який Ваги потай завжди мріяли. Для Терезів це і буде той самий журавель в небі, а не синиця в руках.


  Ваги + Риби

  Це неоднозначне союз - відносини в ньому можуть скластися як завгодно. Але частіше подібний шлюб буває неблагополучний і недовговічний. А з іншого боку, найщасливіших шлюбів при такому поєднанні також буває достатньо. У зірок на небі немає однозначної думки з приводу даного союзу - аж надто багато може бути в ньому всіляких нюансів.
  Оскільки знак Риб пов'язаний з містичної правдою, а Терези - з вічним пошуком справедливості, у кого, як не у них, можна знайти розуміння і співчуття? Вони можуть діяти заспокійливо не тільки один на одного, але і на своє оточення. Найчастіше представники цих двох знаків є цілковитою загадкою один для одного. Зазвичай вони виявляються разом лише під впливом зовнішніх обставин. Вони вкрай рідко вибирають один одного серед інших знаків Зодіаку, але варто тільки долю трохи підштовхнути їх в напрямку один до одного, і вони раптом виявляють споріднену душу, хоча і вельми таємничу. Частково подібним спонтанним рішенням пара зобов'язана саме Терезам. Втім, і Риб в такий союз ніхто насильно на каната не тягне - вони самі добровільно в нього пливуть.
  Романтична ніжність Риб в поєднанні з витонченими поглядами Терезів, здавалося б, повинна була перетворити їх взаємини в суцільне блаженство ... Але часто для Риб це виявляється фатальним союзом, що змушує їх іти на поступки своєму партнерові буквально у всьому. У такому поєднанні Ваги для Риб будуть приносити випробування і зміни. Сама присутність партнера змушує Ваги змінюватися і страждати. Та й Рибам тут доводиться несолодко. Великим мінусом таких відносин може виявитися непрактичність і мрійливість обох. І дуже скоро вони почнуть розуміти, наскільки не схожі один на одного. Перші захоплення Терезів незабаром пройдуть, зате натомість з'явиться стійке нерозуміння мінливою і емоційної природи Риб. У свою чергу Риби, взяти в полон інтелектом і комунікабельністю Терезів, досить швидко до них охолонуть - відразу, як тільки спаде покрив таємничості.


  ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ СУМІСНОСТІ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ
  КАРТИ ТАРО ГАДАНИЕ БЕЗКОШТОВНО
  СОННИК Тлумачення СНІВ
  Кому ж сподобається постійно відчувати себе жертвою, яку переслідує холоднокровний і проникливий слідчий?
  Оскільки знак Риб пов'язаний з містичної правдою, а Терези - з вічним пошуком справедливості, у кого, як не у них, можна знайти розуміння і співчуття?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только